Furnes Rixensart Viikkoaikataulu
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Furnes De Pinte Bruxelles-Nord Rixensart
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
7995 | |
P | |
Vaihto | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
408 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 09:52 |
Bruxelles-Schuman | 10:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:03 |
Etterbeek | 10:07 |
Watermael | 10:10 |
Boitsfort | 10:13 |
Groenendaal | 10:18 |
Hoeilaart | 10:21 |
La Hulpe | 10:26 |
Genval | 10:29 |
Rixensart | 10:31 |
6559 | |
S8 | |
S | |
Matka-aika | 2:59 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies Rixensart
Furnes | 07:01 | 08:01 | 09:01 | 10:01 |
Dixmude | 07:13 | 08:13 | 09:13 | 10:13 |
Kortemark | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:30 | 09:30 | 10:30 |
Tielt | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 |
Deinze | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
De Pinte | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
3029 | 3030 | 3031 | 3032 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Gand-Saint-Pierre | 08:16 | 09:24 | 10:24 | 11:24 |
Bruxelles-Midi | 08:47 | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Bruxelles-Central | 08:52 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Bruxelles-Nord | 08:56 | 10:04 | 11:04 | 12:04 |
7009 | 508 | 509 | 510 | |
P | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Nord | 09:13 | 10:12 | 11:12 | 12:12 |
Bruxelles-Schuman | 09:21 | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 |
Ottignies | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
2409 | 2410 | 2411 | 2412 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Ottignies | 09:47 | 10:47 | 11:47 | 12:47 |
Rixensart | 09:52 | 10:52 | 11:52 | 12:52 |
3981 | 3982 | 3983 | 3984 | |
S8 | S8 | S8 | S8 | |
S | S | S | S | |
Matka-aika | 2:51 | 2:51 | 2:51 | 2:51 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Furnes De Pinte Bruxelles-Nord Rixensart
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
7995 | |
P | |
Vaihto | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
408 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 09:52 |
Bruxelles-Schuman | 10:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:03 |
Etterbeek | 10:07 |
Watermael | 10:10 |
Boitsfort | 10:13 |
Groenendaal | 10:18 |
Hoeilaart | 10:21 |
La Hulpe | 10:26 |
Genval | 10:29 |
Rixensart | 10:31 |
6559 | |
S8 | |
S | |
Matka-aika | 2:59 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies Rixensart
Furnes | 07:01 | 08:01 | 09:01 | 10:01 |
Dixmude | 07:13 | 08:13 | 09:13 | 10:13 |
Kortemark | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:30 | 09:30 | 10:30 |
Tielt | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 |
Deinze | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
De Pinte | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
3029 | 3030 | 3031 | 3032 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Gand-Saint-Pierre | 08:16 | 09:24 | 10:24 | 11:24 |
Bruxelles-Midi | 08:47 | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Bruxelles-Central | 08:52 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Bruxelles-Nord | 08:56 | 10:04 | 11:04 | 12:04 |
7009 | 508 | 509 | 510 | |
P | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Nord | 09:13 | 10:12 | 11:12 | 12:12 |
Bruxelles-Schuman | 09:21 | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 |
Ottignies | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
2409 | 2410 | 2411 | 2412 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Ottignies | 09:47 | 10:47 | 11:47 | 12:47 |
Rixensart | 09:52 | 10:52 | 11:52 | 12:52 |
3981 | 3982 | 3983 | 3984 | |
S8 | S8 | S8 | S8 | |
S | S | S | S | |
Matka-aika | 2:51 | 2:51 | 2:51 | 2:51 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Furnes De Pinte Bruxelles-Nord Rixensart
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
7995 | |
P | |
Vaihto | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
408 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 09:52 |
Bruxelles-Schuman | 10:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:03 |
Etterbeek | 10:07 |
Watermael | 10:10 |
Boitsfort | 10:13 |
Groenendaal | 10:18 |
Hoeilaart | 10:21 |
La Hulpe | 10:26 |
Genval | 10:29 |
Rixensart | 10:31 |
6559 | |
S8 | |
S | |
Matka-aika | 2:59 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies Rixensart
Furnes | 07:01 | 08:01 | 09:01 | 10:01 |
Dixmude | 07:13 | 08:13 | 09:13 | 10:13 |
Kortemark | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:30 | 09:30 | 10:30 |
Tielt | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 |
Deinze | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
De Pinte | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
3029 | 3030 | 3031 | 3032 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Gand-Saint-Pierre | 08:16 | 09:24 | 10:24 | 11:24 |
Bruxelles-Midi | 08:47 | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Bruxelles-Central | 08:52 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Bruxelles-Nord | 08:56 | 10:04 | 11:04 | 12:04 |
7009 | 508 | 509 | 510 | |
P | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Nord | 09:13 | 10:12 | 11:12 | 12:12 |
Bruxelles-Schuman | 09:21 | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 |
Ottignies | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
2409 | 2410 | 2411 | 2412 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Ottignies | 09:47 | 10:47 | 11:47 | 12:47 |
Rixensart | 09:52 | 10:52 | 11:52 | 12:52 |
3981 | 3982 | 3983 | 3984 | |
S8 | S8 | S8 | S8 | |
S | S | S | S | |
Matka-aika | 2:51 | 2:51 | 2:51 | 2:51 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Furnes De Pinte Bruxelles-Nord Rixensart
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
7995 | |
P | |
Vaihto | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
408 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 09:52 |
Bruxelles-Schuman | 10:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:03 |
Etterbeek | 10:07 |
Watermael | 10:10 |
Boitsfort | 10:13 |
Groenendaal | 10:18 |
Hoeilaart | 10:21 |
La Hulpe | 10:26 |
Genval | 10:29 |
Rixensart | 10:31 |
6559 | |
S8 | |
S | |
Matka-aika | 2:59 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies Rixensart
Furnes | 07:01 | 08:01 | 09:01 | 10:01 |
Dixmude | 07:13 | 08:13 | 09:13 | 10:13 |
Kortemark | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:30 | 09:30 | 10:30 |
Tielt | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 |
Deinze | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
De Pinte | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
3029 | 3030 | 3031 | 3032 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Gand-Saint-Pierre | 08:16 | 09:24 | 10:24 | 11:24 |
Bruxelles-Midi | 08:47 | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Bruxelles-Central | 08:52 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Bruxelles-Nord | 08:56 | 10:04 | 11:04 | 12:04 |
7009 | 508 | 509 | 510 | |
P | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Nord | 09:13 | 10:12 | 11:12 | 12:12 |
Bruxelles-Schuman | 09:21 | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 |
Ottignies | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
2409 | 2410 | 2411 | 2412 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Ottignies | 09:47 | 10:47 | 11:47 | 12:47 |
Rixensart | 09:52 | 10:52 | 11:52 | 12:52 |
3981 | 3982 | 3983 | 3984 | |
S8 | S8 | S8 | S8 | |
S | S | S | S | |
Matka-aika | 2:51 | 2:51 | 2:51 | 2:51 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Furnes De Pinte Bruxelles-Nord Rixensart
Furnes | 07:32 |
Dixmude | 07:44 |
Kortemark | 07:53 |
Lichtervelde | 08:01 |
Tielt | 08:13 |
Aarsele | 08:19 |
Deinze | 08:27 |
De Pinte | 08:33 |
7995 | |
P | |
Vaihto | |
De Pinte | 08:45 |
Gand-Saint-Pierre | 08:55 |
Bruxelles-Midi | 09:28 |
Bruxelles-Central | 09:33 |
Bruxelles-Nord | 09:37 |
408 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 09:52 |
Bruxelles-Schuman | 10:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:03 |
Etterbeek | 10:07 |
Watermael | 10:10 |
Boitsfort | 10:13 |
Groenendaal | 10:18 |
Hoeilaart | 10:21 |
La Hulpe | 10:26 |
Genval | 10:29 |
Rixensart | 10:31 |
6559 | |
S8 | |
S | |
Matka-aika | 2:59 |
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Nord Ottignies Rixensart
Furnes | 07:01 | 08:01 | 09:01 | 10:01 |
Dixmude | 07:13 | 08:13 | 09:13 | 10:13 |
Kortemark | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:30 | 09:30 | 10:30 |
Tielt | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 |
Deinze | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
De Pinte | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
3029 | 3030 | 3031 | 3032 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Gand-Saint-Pierre | 08:16 | 09:24 | 10:24 | 11:24 |
Bruxelles-Midi | 08:47 | 09:55 | 10:55 | 11:55 |
Bruxelles-Central | 08:52 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Bruxelles-Nord | 08:56 | 10:04 | 11:04 | 12:04 |
7009 | 508 | 509 | 510 | |
P | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Nord | 09:13 | 10:12 | 11:12 | 12:12 |
Bruxelles-Schuman | 09:21 | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 |
Ottignies | 09:45 | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
2409 | 2410 | 2411 | 2412 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Ottignies | 09:47 | 10:47 | 11:47 | 12:47 |
Rixensart | 09:52 | 10:52 | 11:52 | 12:52 |
3981 | 3982 | 3983 | 3984 | |
S8 | S8 | S8 | S8 | |
S | S | S | S | |
Matka-aika | 2:51 | 2:51 | 2:51 | 2:51 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Rixensart
Furnes | 07:01 | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 07:13 | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
3606 | 3607 | 3608 | 3609 | 3610 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Gand-Saint-Pierre | 08:25 | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 |
Bruxelles-Midi | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 |
Bruxelles-Central | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
507 | 508 | 509 | 510 | 511 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Bruxelles-Luxembourg | 09:20 | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Rixensart | 10:28 | 11:28 | 12:28 | 13:28 | 14:28 |
11762 | 11763 | 11764 | 11765 | 11766 | |
BUS | BUS | BUS | BUS | BUS | |
Matka-aika | 3:27 | 3:27 | 3:27 | 3:27 | 3:27 |
Sunnuntai 15. syyskuuta 2024 klo 7.00
Furnes Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Rixensart
Furnes | 07:01 | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Dixmude | 07:13 | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 |
Kortemark | 07:23 | 08:23 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Lichtervelde | 07:30 | 08:30 | 09:30 | 10:30 | 11:30 |
Tielt | 07:42 | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Deinze | 07:53 | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Gand-Saint-Pierre | 08:07 | 09:07 | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
3606 | 3607 | 3608 | 3609 | 3610 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Gand-Saint-Pierre | 08:25 | 09:25 | 10:25 | 11:25 | 12:25 |
Bruxelles-Midi | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 | 12:56 |
Bruxelles-Central | 09:00 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
507 | 508 | 509 | 510 | 511 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Bruxelles-Luxembourg | 09:20 | 10:20 | 11:20 | 12:20 | 13:20 |
Rixensart | 10:28 | 11:28 | 12:28 | 13:28 | 14:28 |
11762 | 11763 | 11764 | 11765 | 11766 | |
BUS | BUS | BUS | BUS | BUS | |
Matka-aika | 3:27 | 3:27 | 3:27 | 3:27 | 3:27 |