Germoir Genly Viikkoaikataulu
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Germoir Enghien Tournai Genly
Germoir | 07:18 |
Etterbeek | 07:22 |
Saint-Job | 07:32 |
Hal | 07:46 |
Enghien | 07:57 |
3577 | |
S5 | |
S | |
Vaihto | |
Enghien | 08:10 |
Silly | 08:17 |
Ath | 08:29 |
Leuze | 08:38 |
Tournai | 08:50 |
3229 | |
IC | |
Vaihto | |
Tournai | 09:24 |
Antoing | 09:32 |
Blaton | 09:46 |
Saint-Ghislain | 09:55 |
Jemappes | 10:02 |
Mons | 10:22 |
Frameries | 10:29 |
Genly | 10:32 |
4680 | |
L | |
Matka-aika | 3:14 |
Germoir Hal Mons Genly
Germoir | 08:18 | 08:49 |
Etterbeek | 08:22 | 08:52 |
Saint-Job | 08:32 | 09:02 |
Hal | 08:46 | 09:16 |
3578 | 3379 | |
S5 | S5 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Hal | 09:35 | 09:35 |
Braine-Le-Comte | 09:47 | 09:47 |
Soignies | 09:54 | 09:54 |
Jurbise | 10:03 | 10:03 |
Mons | 10:12 | 10:12 |
1730 | 1730 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Mons | 16:50 | 10:22 |
Frameries | - | 10:29 |
Genly | 16:58 | 10:32 |
8880 | 4680 | |
P | L | |
Matka-aika | 8:40 | 1:43 |
Germoir Hal Tournai Genly
Germoir | 07:49 |
Etterbeek | 07:52 |
Saint-Job | 08:02 |
Hal | 08:16 |
3378 | |
S5 | |
S | |
Vaihto | |
Hal | 08:24 |
Enghien | 08:35 |
Silly | 08:42 |
Ath | 08:53 |
Leuze | 09:02 |
Tournai | 09:15 |
1929 | |
IC | |
Vaihto | |
Tournai | 10:24 |
Antoing | 10:32 |
Blaton | 10:46 |
Saint-Ghislain | 10:55 |
Jemappes | 11:02 |
Mons | 11:22 |
Frameries | 11:29 |
Genly | 11:32 |
4681 | |
L | |
Matka-aika | 3:43 |
Germoir Hal Braine-Le-Comte Mons Genly
Germoir | 09:18 |
Etterbeek | 09:22 |
Saint-Job | 09:32 |
Hal | 09:46 |
3579 | |
S5 | |
S | |
Vaihto | |
Hal | 09:53 |
Tubize | 10:00 |
Braine-Le-Comte | 10:10 |
3680 | |
S2 | |
S | |
Vaihto | |
Braine-Le-Comte | 10:17 |
Soignies | 10:24 |
Jurbise | 10:34 |
Mons | 10:43 |
3730 | |
IC | |
Vaihto | |
Mons | 11:22 |
Frameries | 11:29 |
Genly | 11:32 |
4681 | |
L | |
Matka-aika | 2:14 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Germoir Enghien Tournai Genly
Germoir | 07:18 |
Etterbeek | 07:22 |
Saint-Job | 07:32 |
Hal | 07:46 |
Enghien | 07:57 |
3577 | |
S5 | |
S | |
Vaihto | |
Enghien | 08:10 |
Silly | 08:17 |
Ath | 08:29 |
Leuze | 08:38 |
Tournai | 08:50 |
3229 | |
IC | |
Vaihto | |
Tournai | 09:24 |
Antoing | 09:32 |
Blaton | 09:46 |
Saint-Ghislain | 09:55 |
Jemappes | 10:02 |
Mons | 10:22 |
Frameries | 10:29 |
Genly | 10:32 |
4680 | |
L | |
Matka-aika | 3:14 |
Germoir Hal Mons Genly
Germoir | 08:18 | 08:49 |
Etterbeek | 08:22 | 08:52 |
Saint-Job | 08:32 | 09:02 |
Hal | 08:46 | 09:16 |
3578 | 3379 | |
S5 | S5 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Hal | 09:35 | 09:35 |
Braine-Le-Comte | 09:47 | 09:47 |
Soignies | 09:54 | 09:54 |
Jurbise | 10:03 | 10:03 |
Mons | 10:12 | 10:12 |
1730 | 1730 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Mons | 16:50 | 10:22 |
Frameries | - | 10:29 |
Genly | 16:58 | 10:32 |
8880 | 4680 | |
P | L | |
Matka-aika | 8:40 | 1:43 |
Germoir Hal Tournai Genly
Germoir | 07:49 |
Etterbeek | 07:52 |
Saint-Job | 08:02 |
Hal | 08:16 |
3378 | |
S5 | |
S | |
Vaihto | |
Hal | 08:24 |
Enghien | 08:35 |
Silly | 08:42 |
Ath | 08:53 |
Leuze | 09:02 |
Tournai | 09:15 |
1929 | |
IC | |
Vaihto | |
Tournai | 10:24 |
Antoing | 10:32 |
Blaton | 10:46 |
Saint-Ghislain | 10:55 |
Jemappes | 11:02 |
Mons | 11:22 |
Frameries | 11:29 |
Genly | 11:32 |
4681 | |
L | |
Matka-aika | 3:43 |
Germoir Hal Braine-Le-Comte Mons Genly
Germoir | 09:18 |
Etterbeek | 09:22 |
Saint-Job | 09:32 |
Hal | 09:46 |
3579 | |
S5 | |
S | |
Vaihto | |
Hal | 09:53 |
Tubize | 10:00 |
Braine-Le-Comte | 10:10 |
3680 | |
S2 | |
S | |
Vaihto | |
Braine-Le-Comte | 10:17 |
Soignies | 10:24 |
Jurbise | 10:34 |
Mons | 10:43 |
3730 | |
IC | |
Vaihto | |
Mons | 11:22 |
Frameries | 11:29 |
Genly | 11:32 |
4681 | |
L | |
Matka-aika | 2:14 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bruxelles-Luxembourg Diegem Tournai Genly
Bruxelles-Luxembourg | 09:28 |
Bruxelles-Schuman | 09:31 |
Bordet | 09:41 |
Diegem | 09:46 |
3258 | |
S9 | |
S | |
Vaihto | |
Diegem | 09:52 |
Bruxelles-Nord | 10:01 |
Bruxelles-Central | 10:06 |
Bruxelles-Midi | 10:13 |
Hal | 10:24 |
Enghien | 10:35 |
Silly | 10:42 |
Ath | 10:53 |
Leuze | 11:02 |
Tournai | 11:15 |
1931 | |
IC | |
Vaihto | |
Tournai | 14:24 |
Antoing | 14:32 |
Blaton | 14:46 |
Saint-Ghislain | 14:55 |
Jemappes | 15:02 |
Mons | 15:22 |
Frameries | 15:29 |
Genly | 15:32 |
4685 | |
L | |
Matka-aika | 6:04 |
Germoir Hal Mons Genly
Germoir | 08:49 |
Etterbeek | 08:52 |
Saint-Job | 09:02 |
Hal | 09:16 |
3379 | |
S5 | |
S | |
Vaihto | |
Hal | 09:35 |
Braine-Le-Comte | 09:47 |
Soignies | 09:54 |
Jurbise | 10:03 |
Mons | 10:12 |
1730 | |
IC | |
Vaihto | |
Mons | 12:54 |
Frameries | 13:01 |
Genly | 13:04 |
7882 | |
P | |
Matka-aika | 4:15 |
Germoir Hal Tournai Genly
Germoir | 07:49 |
Etterbeek | 07:52 |
Saint-Job | 08:02 |
Hal | 08:16 |
3378 | |
S5 | |
S | |
Vaihto | |
Hal | 08:24 |
Enghien | 08:35 |
Silly | 08:42 |
Ath | 08:53 |
Leuze | 09:02 |
Tournai | 09:15 |
1929 | |
IC | |
Vaihto | |
Tournai | 09:24 |
Antoing | 09:32 |
Blaton | 09:46 |
Saint-Ghislain | 09:55 |
Jemappes | 10:02 |
Mons | 10:22 |
Frameries | 10:29 |
Genly | 10:32 |
4680 | |
L | |
Matka-aika | 2:43 |
Germoir Hal Braine-Le-Comte Mons Genly
Germoir | 07:18 | 08:18 |
Etterbeek | 07:22 | 08:22 |
Saint-Job | 07:32 | 08:32 |
Hal | 07:45 | 08:46 |
3577 | 3578 | |
S5 | S5 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Hal | 07:53 | 08:54 |
Lembeek | 07:57 | - |
Tubize | 08:01 | 09:01 |
Hennuyères | 08:06 | - |
Braine-Le-Comte | 08:12 | 09:11 |
3678 | 3679 | |
S2 | S2 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Braine-Le-Comte | 08:18 | 09:17 |
Soignies | 08:24 | 09:24 |
Jurbise | 08:34 | 09:34 |
Mons | 08:43 | 09:43 |
3728 | 3729 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Mons | 09:22 | 11:22 |
Frameries | 09:29 | 11:29 |
Genly | 09:32 | 11:32 |
4679 | 4681 | |
L | L | |
Matka-aika | 2:14 | 3:14 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Germoir Hal Mons Genly
Germoir | 07:49 | 08:49 | 13:18 |
Etterbeek | 07:52 | 08:52 | 13:22 |
Saint-Job | 08:02 | 09:02 | 13:32 |
Hal | 08:16 | 09:16 | 13:46 |
3378 | 3379 | 3583 | |
S5 | S5 | S5 | |
S | S | S | |
Vaihto | |||
Hal | 08:35 | 09:35 | 14:35 |
Braine-Le-Comte | 08:47 | 09:47 | 14:47 |
Soignies | 08:54 | 09:54 | 14:54 |
Jurbise | 09:03 | 10:03 | 15:03 |
Mons | 09:12 | 10:12 | 15:12 |
1729 | 1730 | 1735 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Mons | 10:24 | 13:24 | 18:53 |
Genly | 10:47 | 13:47 | 19:01 |
11828 | 11831 | 8882 | |
BUS | BUS | P | |
Matka-aika | 2:58 | 4:58 | 5:43 |
Germoir Hal Braine-Le-Comte Mons Genly
Germoir | 07:18 | 08:18 |
Etterbeek | 07:22 | 08:22 |
Saint-Job | 07:32 | 08:32 |
Hal | 07:45 | 08:46 |
3577 | 3578 | |
S5 | S5 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Hal | 07:53 | 08:54 |
Lembeek | 07:57 | - |
Tubize | 08:01 | 09:01 |
Hennuyères | 08:06 | - |
Braine-Le-Comte | 08:12 | 09:11 |
3678 | 3679 | |
S2 | S2 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Braine-Le-Comte | 08:18 | 09:17 |
Soignies | 08:24 | 09:24 |
Jurbise | 08:34 | 09:34 |
Mons | 08:43 | 09:43 |
3728 | 3729 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Mons | 09:24 | 11:24 |
Genly | 09:47 | 11:47 |
11827 | 11829 | |
BUS | BUS | |
Matka-aika | 2:29 | 3:29 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Germoir Hal Genly
Germoir | 15:18 |
Etterbeek | 15:22 |
Saint-Job | 15:32 |
Hal | 15:46 |
3585 | |
S5 | |
S | |
Vaihto | |
Hal | 17:29 |
Braine-Le-Comte | 17:43 |
Soignies | 17:49 |
Jurbise | 17:59 |
Mons | 18:10 |
Frameries | 18:17 |
Genly | 18:20 |
8802 | |
P | |
Matka-aika | 3:02 |
Germoir Hal Tournai Genly
Germoir | 07:49 | 10:49 |
Etterbeek | 07:52 | 10:52 |
Saint-Job | 08:02 | 11:02 |
Hal | 08:16 | 11:16 |
3378 | 3381 | |
S5 | S5 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Hal | 08:24 | 11:24 |
Enghien | 08:35 | 11:35 |
Silly | 08:42 | 11:42 |
Ath | 08:53 | 11:53 |
Leuze | 09:02 | 12:02 |
Tournai | 09:15 | 12:15 |
1929 | 1932 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Tournai | 09:24 | 12:24 |
Antoing | 09:32 | 12:32 |
Blaton | 09:46 | 12:46 |
Saint-Ghislain | 09:55 | 12:55 |
Jemappes | 10:02 | 13:03 |
Mons | 10:22 | 13:22 |
Frameries | 10:29 | 13:29 |
Genly | 10:32 | 13:32 |
4680 | 4683 | |
L | L | |
Matka-aika | 2:43 | 2:43 |
Germoir Hal Braine-Le-Comte Mons Genly
Germoir | 07:18 | 08:18 |
Etterbeek | 07:22 | 08:22 |
Saint-Job | 07:32 | 08:32 |
Hal | 07:45 | 08:46 |
3577 | 3578 | |
S5 | S5 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Hal | 07:53 | 08:54 |
Lembeek | 07:57 | - |
Tubize | 08:01 | 09:01 |
Hennuyères | 08:06 | - |
Braine-Le-Comte | 08:12 | 09:11 |
3678 | 3679 | |
S2 | S2 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Braine-Le-Comte | 08:18 | 09:17 |
Soignies | 08:24 | 09:24 |
Jurbise | 08:34 | 09:34 |
Mons | 08:43 | 09:43 |
3728 | 3729 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Mons | 09:22 | 11:22 |
Frameries | 09:29 | 11:29 |
Genly | 09:32 | 11:32 |
4679 | 4681 | |
L | L | |
Matka-aika | 2:14 | 3:14 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bruxelles-Luxembourg Bruxelles-Midi Mons Genly
Bruxelles-Luxembourg | 07:54 |
Bruxelles-Nord | 08:04 |
Bruxelles-Central | 08:09 |
Bruxelles-Midi | 08:13 |
6579 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 08:56 |
Braine-Le-Comte | 09:17 |
Soignies | 09:23 |
Jurbise | 09:33 |
Mons | 09:42 |
3729 | |
IC | |
Vaihto | |
Mons | 09:54 |
Frameries | 10:00 |
Genly | 10:03 |
13752 | |
L | |
Matka-aika | 2:09 |
Germoir Hal Braine-Le-Comte Jurbise Genly
Germoir | 09:47 | 13:47 |
Etterbeek | 09:50 | 13:50 |
Saint-Job | 10:00 | 14:00 |
Hal | 10:15 | 14:15 |
3380 | 3384 | |
S5 | S5 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Hal | 10:21 | 14:21 |
Tubize | 10:28 | 14:28 |
Braine-Le-Comte | 10:38 | 14:38 |
3780 | 3784 | |
S2 | S2 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Braine-Le-Comte | 11:17 | 15:17 |
Soignies | 11:23 | 15:23 |
Jurbise | 11:31 | 15:31 |
3731 | 3735 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Jurbise | 11:40 | 15:40 |
Mons | 11:54 | 15:54 |
Frameries | 12:00 | 16:00 |
Genly | 12:03 | 16:03 |
13754 | 13758 | |
L | L | |
Matka-aika | 2:16 | 2:16 |
Germoir Hal Braine-Le-Comte Mons Genly
Germoir | 08:47 |
Etterbeek | 08:50 |
Saint-Job | 09:00 |
Hal | 09:15 |
3379 | |
S5 | |
S | |
Vaihto | |
Hal | 09:21 |
Tubize | 09:28 |
Braine-Le-Comte | 09:38 |
3779 | |
S2 | |
S | |
Vaihto | |
Braine-Le-Comte | 10:17 |
Soignies | 10:23 |
Jurbise | 10:33 |
Mons | 10:42 |
3730 | |
IC | |
Vaihto | |
Mons | 10:54 |
Frameries | 11:00 |
Genly | 11:03 |
13753 | |
L | |
Matka-aika | 2:16 |
Germoir Vilvorde Marchienne-Au-Pont Mons Genly
Germoir | 15:12 |
Bruxelles-Luxembourg | 15:17 |
Bruxelles-Schuman | 15:20 |
Bordet | 15:30 |
Vilvorde | 15:40 |
3364 | |
S5 | |
S | |
Vaihto | |
Vilvorde | 15:42 |
Bruxelles-Nord | 15:55 |
Bruxelles-Central | 16:00 |
Bruxelles-Midi | 16:07 |
Braine-L'alleud | 16:22 |
Nivelles | 16:34 |
Luttre | 16:44 |
Marchienne-Au-Pont | 16:52 |
3136 | |
IC | |
Vaihto | |
Marchienne-Au-Pont | 17:15 |
La louvière-Sud | 17:29 |
Mons | 17:43 |
3838 | |
IC | |
Vaihto | |
Mons | 17:54 |
Frameries | 18:00 |
Genly | 18:03 |
13760 | |
L | |
Matka-aika | 2:51 |
Sunnuntai 15. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bruxelles-Luxembourg Bruxelles-Midi Mons Genly
Bruxelles-Luxembourg | 07:54 |
Bruxelles-Nord | 08:04 |
Bruxelles-Central | 08:09 |
Bruxelles-Midi | 08:13 |
6579 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Midi | 08:56 |
Braine-Le-Comte | 09:16 |
Jurbise | 09:33 |
Mons | 09:42 |
3729 | |
IC | |
Vaihto | |
Mons | 09:54 |
Frameries | 10:00 |
Genly | 10:03 |
13752 | |
L | |
Matka-aika | 2:09 |
Germoir Hal Braine-Le-Comte Jurbise Genly
Germoir | 09:47 | 13:47 |
Etterbeek | 09:50 | 13:50 |
Saint-Job | 10:00 | 14:00 |
Hal | 10:15 | 14:15 |
3380 | 3384 | |
S5 | S5 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Hal | 10:21 | 14:21 |
Tubize | 10:28 | 14:28 |
Braine-Le-Comte | 10:38 | 14:38 |
3780 | 3784 | |
S2 | S2 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Braine-Le-Comte | 11:17 | 15:17 |
Soignies | 11:23 | 15:23 |
Jurbise | 11:31 | 15:31 |
3731 | 3735 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Jurbise | 11:40 | 15:40 |
Mons | 11:54 | 15:54 |
Frameries | 12:00 | 16:00 |
Genly | 12:03 | 16:03 |
13754 | 13758 | |
L | L | |
Matka-aika | 2:16 | 2:16 |
Germoir Hal Braine-Le-Comte Mons Genly
Germoir | 08:47 |
Etterbeek | 08:50 |
Saint-Job | 09:00 |
Hal | 09:15 |
3379 | |
S5 | |
S | |
Vaihto | |
Hal | 09:21 |
Tubize | 09:28 |
Braine-Le-Comte | 09:38 |
3779 | |
S2 | |
S | |
Vaihto | |
Braine-Le-Comte | 10:16 |
Jurbise | 10:33 |
Mons | 10:42 |
3730 | |
IC | |
Vaihto | |
Mons | 10:54 |
Frameries | 11:00 |
Genly | 11:03 |
13753 | |
L | |
Matka-aika | 2:16 |