Germoir Graide Viikkoaikataulu
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bruxelles-Luxembourg Libramont Graide
Bruxelles-Luxembourg | 07:56 | 08:56 |
Ottignies | 08:17 | 09:17 |
Gembloux | 08:31 | 09:31 |
Namur | 08:47 | 09:47 |
Ciney | 09:04 | 10:04 |
Marloie | 09:23 | 10:23 |
Rochefort-Jemelle | 09:29 | 10:29 |
Libramont | 09:52 | 10:52 |
2107 | 2108 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Libramont | 10:15 | 11:15 |
Bertrix | 10:32 | 11:32 |
Graide | 10:49 | 11:49 |
6082 | 6083 | |
L | L | |
Matka-aika | 2:53 | 2:53 |
Bruxelles-Luxembourg Yvoir Graide
Bruxelles-Luxembourg | 07:38 | 08:38 | 09:38 |
Etterbeek | 07:42 | 08:42 | 09:42 |
Ottignies | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Gembloux | 08:15 | 09:15 | 10:15 |
Namur | 08:31 | 09:31 | 10:31 |
Jambes | 08:36 | 09:36 | 10:36 |
Lustin | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Godinne | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Yvoir | 08:55 | 09:55 | 10:55 |
2507 | 2508 | 2509 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Yvoir | 09:15 | 10:15 | 11:15 |
Dinant | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Anseremme | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
Gendron-Celles | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Houyet | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Beauraing | 09:51 | 10:51 | 11:51 |
Graide | 10:10 | 11:10 | 12:10 |
6058 | 6059 | 6060 | |
L | L | L | |
Matka-aika | 2:32 | 2:32 | 2:32 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bruxelles-Luxembourg Libramont Graide
Bruxelles-Luxembourg | 07:56 | 08:56 |
Ottignies | 08:17 | 09:17 |
Gembloux | 08:31 | 09:31 |
Namur | 08:47 | 09:47 |
Ciney | 09:04 | 10:04 |
Marloie | 09:23 | 10:23 |
Rochefort-Jemelle | 09:29 | 10:29 |
Libramont | 09:52 | 10:52 |
2107 | 2108 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Libramont | 10:15 | 11:15 |
Bertrix | 10:32 | 11:32 |
Graide | 10:49 | 11:49 |
6082 | 6083 | |
L | L | |
Matka-aika | 2:53 | 2:53 |
Bruxelles-Luxembourg Yvoir Graide
Bruxelles-Luxembourg | 07:38 | 08:38 | 09:38 |
Etterbeek | 07:42 | 08:42 | 09:42 |
Ottignies | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Gembloux | 08:15 | 09:15 | 10:15 |
Namur | 08:31 | 09:31 | 10:31 |
Jambes | 08:36 | 09:36 | 10:36 |
Lustin | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Godinne | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Yvoir | 08:55 | 09:55 | 10:55 |
2507 | 2508 | 2509 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Yvoir | 09:15 | 10:15 | 11:15 |
Dinant | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Anseremme | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
Gendron-Celles | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Houyet | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Beauraing | 09:51 | 10:51 | 11:51 |
Graide | 10:10 | 11:10 | 12:10 |
6058 | 6059 | 6060 | |
L | L | L | |
Matka-aika | 2:32 | 2:32 | 2:32 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bruxelles-Luxembourg Libramont Graide
Bruxelles-Luxembourg | 07:56 | 08:56 |
Ottignies | 08:17 | 09:17 |
Gembloux | 08:31 | 09:31 |
Namur | 08:47 | 09:47 |
Ciney | 09:04 | 10:04 |
Marloie | 09:23 | 10:23 |
Rochefort-Jemelle | 09:29 | 10:29 |
Libramont | 09:52 | 10:52 |
2107 | 2108 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Libramont | 10:15 | 11:15 |
Bertrix | 10:32 | 11:32 |
Graide | 10:49 | 11:49 |
6082 | 6083 | |
L | L | |
Matka-aika | 2:53 | 2:53 |
Bruxelles-Luxembourg Yvoir Graide
Bruxelles-Luxembourg | 07:38 | 08:38 | 09:38 |
Etterbeek | 07:42 | 08:42 | 09:42 |
Ottignies | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Gembloux | 08:15 | 09:15 | 10:15 |
Namur | 08:31 | 09:31 | 10:31 |
Jambes | 08:36 | 09:36 | 10:36 |
Lustin | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Godinne | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Yvoir | 08:55 | 09:55 | 10:55 |
2507 | 2508 | 2509 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Yvoir | 09:15 | 10:15 | 11:15 |
Dinant | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Anseremme | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
Gendron-Celles | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Houyet | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Beauraing | 09:51 | 10:51 | 11:51 |
Graide | 10:10 | 11:10 | 12:10 |
6058 | 6059 | 6060 | |
L | L | L | |
Matka-aika | 2:32 | 2:32 | 2:32 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bruxelles-Luxembourg Libramont Graide
Bruxelles-Luxembourg | 07:56 | 08:56 |
Ottignies | 08:17 | 09:17 |
Gembloux | 08:31 | 09:31 |
Namur | 08:47 | 09:47 |
Ciney | 09:04 | 10:04 |
Marloie | 09:23 | 10:23 |
Rochefort-Jemelle | 09:29 | 10:29 |
Libramont | 09:52 | 10:52 |
2107 | 2108 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Libramont | 10:15 | 11:15 |
Bertrix | 10:32 | 11:32 |
Graide | 10:49 | 11:49 |
6082 | 6083 | |
L | L | |
Matka-aika | 2:53 | 2:53 |
Bruxelles-Luxembourg Yvoir Graide
Bruxelles-Luxembourg | 07:38 | 08:38 | 09:38 |
Etterbeek | 07:42 | 08:42 | 09:42 |
Ottignies | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Gembloux | 08:15 | 09:15 | 10:15 |
Namur | 08:31 | 09:31 | 10:31 |
Jambes | 08:36 | 09:36 | 10:36 |
Lustin | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Godinne | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Yvoir | 08:55 | 09:55 | 10:55 |
2507 | 2508 | 2509 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Yvoir | 09:15 | 10:15 | 11:15 |
Dinant | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Anseremme | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
Gendron-Celles | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Houyet | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Beauraing | 09:51 | 10:51 | 11:51 |
Graide | 10:10 | 11:10 | 12:10 |
6058 | 6059 | 6060 | |
L | L | L | |
Matka-aika | 2:32 | 2:32 | 2:32 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bruxelles-Luxembourg Libramont Graide
Bruxelles-Luxembourg | 07:56 | 08:56 |
Ottignies | 08:17 | 09:17 |
Gembloux | 08:31 | 09:31 |
Namur | 08:47 | 09:47 |
Ciney | 09:04 | 10:04 |
Marloie | 09:23 | 10:23 |
Rochefort-Jemelle | 09:29 | 10:29 |
Libramont | 09:52 | 10:52 |
2107 | 2108 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Libramont | 10:15 | 11:15 |
Bertrix | 10:32 | 11:32 |
Graide | 10:49 | 11:49 |
6082 | 6083 | |
L | L | |
Matka-aika | 2:53 | 2:53 |
Bruxelles-Luxembourg Yvoir Graide
Bruxelles-Luxembourg | 07:38 | 08:38 | 09:38 |
Etterbeek | 07:42 | 08:42 | 09:42 |
Ottignies | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Gembloux | 08:15 | 09:15 | 10:15 |
Namur | 08:31 | 09:31 | 10:31 |
Jambes | 08:36 | 09:36 | 10:36 |
Lustin | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Godinne | 08:50 | 09:50 | 10:50 |
Yvoir | 08:55 | 09:55 | 10:55 |
2507 | 2508 | 2509 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Yvoir | 09:15 | 10:15 | 11:15 |
Dinant | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Anseremme | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
Gendron-Celles | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Houyet | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Beauraing | 09:51 | 10:51 | 11:51 |
Graide | 10:10 | 11:10 | 12:10 |
6058 | 6059 | 6060 | |
L | L | L | |
Matka-aika | 2:32 | 2:32 | 2:32 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bruxelles-Luxembourg Bruxelles-Nord Libramont Graide
Bruxelles-Luxembourg | 07:54 | 09:54 |
Bruxelles-Nord | 08:03 | 10:03 |
6579 | 6581 | |
S8 | S8 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Nord | 08:28 | 10:28 |
Ottignies | 09:17 | 11:17 |
Gembloux | 09:31 | 11:31 |
Namur | 09:47 | 11:47 |
Ciney | 10:03 | 12:03 |
Marloie | 10:22 | 12:22 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 | 12:29 |
Libramont | 10:52 | 12:52 |
2108 | 2110 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Libramont | 11:15 | 13:15 |
Bertrix | 11:30 | 13:30 |
Graide | 11:47 | 13:47 |
6083 | 6085 | |
L | L | |
Matka-aika | 3:53 | 3:53 |
Bruxelles-Luxembourg Ottignies Dinant Houyet Graide
Bruxelles-Luxembourg | 12:20 | 14:20 |
Ottignies | 13:47 | 15:47 |
11765 | 11767 | |
BUS | BUS | |
Vaihto | ||
Ottignies | 14:48 | 16:48 |
Gembloux | 15:01 | 17:01 |
Namur | 15:16 | 17:16 |
Jambes | 15:21 | 17:21 |
Lustin | 15:30 | 17:30 |
Godinne | 15:35 | 17:35 |
Dinant | 15:47 | 17:47 |
2514 | 2516 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Dinant | 15:56 | 17:56 |
Houyet | 16:37 | 18:37 |
11610 | 11612 | |
BUS | BUS | |
Vaihto | ||
Houyet | 16:46 | 18:46 |
Graide | 17:12 | 19:12 |
6065 | 6067 | |
L | L | |
Matka-aika | 4:52 | 4:52 |
Bruxelles-Luxembourg Bruxelles-Nord Namur Dinant Houyet Graide
Bruxelles-Luxembourg | 10:54 |
Bruxelles-Nord | 11:03 |
6582 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 11:28 |
Ottignies | 12:17 |
Gembloux | 12:31 |
Namur | 12:44 |
2111 | |
IC | |
Vaihto | |
Namur | 13:16 |
Jambes | 13:21 |
Lustin | 13:30 |
Godinne | 13:35 |
Dinant | 13:47 |
2512 | |
IC | |
Vaihto | |
Dinant | 13:56 |
Houyet | 14:37 |
11608 | |
BUS | |
Vaihto | |
Houyet | 14:46 |
Graide | 15:12 |
6063 | |
L | |
Matka-aika | 4:18 |
Sunnuntai 15. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bruxelles-Luxembourg Bruxelles-Nord Libramont Graide
Bruxelles-Luxembourg | 07:54 | 08:54 |
Bruxelles-Nord | 08:03 | 09:03 |
6579 | 6580 | |
S8 | S8 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Nord | 08:27 | 09:27 |
Ottignies | 09:17 | 10:17 |
Gembloux | 09:31 | 10:31 |
Namur | 09:47 | 10:47 |
Ciney | 10:03 | 11:03 |
Marloie | 10:22 | 11:22 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 | 11:29 |
Libramont | 10:52 | 11:52 |
2108 | 2109 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Libramont | 11:15 | 13:15 |
Bertrix | 11:30 | 13:30 |
Graide | 11:47 | 13:47 |
6083 | 6085 | |
L | L | |
Matka-aika | 3:53 | 4:53 |
Bruxelles-Luxembourg Ottignies Dinant Houyet Graide
Bruxelles-Luxembourg | 10:20 | 12:20 | 14:20 |
Ottignies | 11:47 | 13:47 | 15:47 |
11763 | 11765 | 11767 | |
BUS | BUS | BUS | |
Vaihto | |||
Ottignies | 12:48 | 14:48 | 16:48 |
Gembloux | 13:01 | 15:01 | 17:01 |
Namur | 13:16 | 15:16 | 17:16 |
Jambes | 13:21 | 15:21 | 17:21 |
Lustin | 13:30 | 15:30 | 17:30 |
Godinne | 13:35 | 15:35 | 17:35 |
Dinant | 13:47 | 15:47 | 17:47 |
2512 | 2514 | 2516 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Dinant | 13:56 | 15:56 | 17:56 |
Houyet | 14:37 | 16:37 | 18:37 |
11608 | 11610 | 11612 | |
BUS | BUS | BUS | |
Vaihto | |||
Houyet | 14:46 | 16:46 | 18:46 |
Graide | 15:12 | 17:12 | 19:12 |
6063 | 6065 | 6067 | |
L | L | L | |
Matka-aika | 4:52 | 4:52 | 4:52 |