Kwatrecht Germoir Viikkoaikataulu
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Kwatrecht Alost Etterbeek Germoir
Kwatrecht | 07:43 |
Wetteren | 07:48 |
Schellebelle | 07:52 |
Serskamp | 07:57 |
Lede | 08:01 |
Alost | 08:06 |
7014 | |
P | |
Vaihto | |
Alost | 08:35 |
Erembodegem | 08:39 |
Denderleeuw | 08:45 |
Liedekerke | 08:49 |
Ternat | 08:55 |
Dilbeek | 09:02 |
Jette | 09:11 |
Bockstael | 09:16 |
Bruxelles-Schuman | 09:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:28 |
Etterbeek | 09:31 |
2180 | |
S4 | |
S | |
Vaihto | |
Etterbeek | 09:39 |
Germoir | 09:42 |
3559 | |
S5 | |
S | |
Matka-aika | 1:59 |
Kwatrecht Termonde Bruxelles-Nord Etterbeek Germoir
Kwatrecht | 08:35 | 09:35 | 10:35 |
Wetteren | 08:39 | 09:39 | 10:39 |
Schellebelle | 08:43 | 09:43 | 10:43 |
Termonde | 08:57 | 09:57 | 10:57 |
557 | 558 | 559 | |
L | L | L | |
Vaihto | |||
Termonde | 09:04 | 10:04 | 11:04 |
Jette | 09:25 | 10:25 | 11:25 |
Bruxelles-Nord | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
3231 | 3232 | 3233 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Bruxelles-Nord | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
Bruxelles-Schuman | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:03 | 11:03 | 12:03 |
Etterbeek | 10:06 | 11:06 | 12:06 |
6559 | 6560 | 6561 | |
S8 | S8 | S8 | |
S | S | S | |
Vaihto | |||
Etterbeek | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Germoir | 10:11 | 11:11 | 12:11 |
3359 | 3360 | 3361 | |
S5 | S5 | S5 | |
S | S | S | |
Matka-aika | 1:36 | 1:36 | 1:36 |
Kwatrecht Termonde Jette Bruxelles-Luxembourg Germoir
Kwatrecht | 07:36 |
Wetteren | 07:40 |
Schellebelle | 07:44 |
Termonde | 07:57 |
556 | |
L | |
Vaihto | |
Termonde | 08:04 |
Jette | 08:23 |
3230 | |
IC | |
Vaihto | |
Jette | 08:28 |
Bockstael | 08:33 |
Bruxelles-Schuman | 08:40 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:42 |
7076 | |
S4 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Luxembourg | 08:46 |
Germoir | 08:49 |
3379 | |
S5 | |
S | |
Matka-aika | 1:13 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Kwatrecht Alost Etterbeek Germoir
Kwatrecht | 07:43 |
Wetteren | 07:48 |
Schellebelle | 07:52 |
Serskamp | 07:57 |
Lede | 08:01 |
Alost | 08:06 |
7014 | |
P | |
Vaihto | |
Alost | 08:35 |
Erembodegem | 08:39 |
Denderleeuw | 08:45 |
Liedekerke | 08:49 |
Ternat | 08:55 |
Dilbeek | 09:02 |
Jette | 09:11 |
Bockstael | 09:16 |
Bruxelles-Schuman | 09:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:28 |
Etterbeek | 09:31 |
2180 | |
S4 | |
S | |
Vaihto | |
Etterbeek | 09:39 |
Germoir | 09:42 |
3559 | |
S5 | |
S | |
Matka-aika | 1:59 |
Kwatrecht Termonde Bruxelles-Nord Etterbeek Germoir
Kwatrecht | 08:35 | 09:35 | 10:35 |
Wetteren | 08:39 | 09:39 | 10:39 |
Schellebelle | 08:43 | 09:43 | 10:43 |
Termonde | 08:57 | 09:57 | 10:57 |
557 | 558 | 559 | |
L | L | L | |
Vaihto | |||
Termonde | 09:04 | 10:04 | 11:04 |
Jette | 09:25 | 10:25 | 11:25 |
Bruxelles-Nord | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
3231 | 3232 | 3233 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Bruxelles-Nord | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
Bruxelles-Schuman | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:03 | 11:03 | 12:03 |
Etterbeek | 10:06 | 11:06 | 12:06 |
6559 | 6560 | 6561 | |
S8 | S8 | S8 | |
S | S | S | |
Vaihto | |||
Etterbeek | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Germoir | 10:11 | 11:11 | 12:11 |
3359 | 3360 | 3361 | |
S5 | S5 | S5 | |
S | S | S | |
Matka-aika | 1:36 | 1:36 | 1:36 |
Kwatrecht Termonde Jette Bruxelles-Luxembourg Germoir
Kwatrecht | 07:36 |
Wetteren | 07:40 |
Schellebelle | 07:44 |
Termonde | 07:57 |
556 | |
L | |
Vaihto | |
Termonde | 08:04 |
Jette | 08:23 |
3230 | |
IC | |
Vaihto | |
Jette | 08:28 |
Bockstael | 08:33 |
Bruxelles-Schuman | 08:40 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:42 |
7076 | |
S4 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Luxembourg | 08:46 |
Germoir | 08:49 |
3379 | |
S5 | |
S | |
Matka-aika | 1:13 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Kwatrecht Alost Etterbeek Germoir
Kwatrecht | 07:43 |
Wetteren | 07:48 |
Schellebelle | 07:52 |
Serskamp | 07:57 |
Lede | 08:01 |
Alost | 08:06 |
7014 | |
P | |
Vaihto | |
Alost | 08:35 |
Erembodegem | 08:39 |
Denderleeuw | 08:45 |
Liedekerke | 08:49 |
Ternat | 08:55 |
Dilbeek | 09:02 |
Jette | 09:11 |
Bockstael | 09:16 |
Bruxelles-Schuman | 09:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:28 |
Etterbeek | 09:31 |
2180 | |
S4 | |
S | |
Vaihto | |
Etterbeek | 09:39 |
Germoir | 09:42 |
3559 | |
S5 | |
S | |
Matka-aika | 1:59 |
Kwatrecht Termonde Bruxelles-Nord Etterbeek Germoir
Kwatrecht | 08:35 | 09:35 | 10:35 |
Wetteren | 08:39 | 09:39 | 10:39 |
Schellebelle | 08:43 | 09:43 | 10:43 |
Termonde | 08:57 | 09:57 | 10:57 |
557 | 558 | 559 | |
L | L | L | |
Vaihto | |||
Termonde | 09:04 | 10:04 | 11:04 |
Jette | 09:25 | 10:25 | 11:25 |
Bruxelles-Nord | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
3231 | 3232 | 3233 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Bruxelles-Nord | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
Bruxelles-Schuman | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:03 | 11:03 | 12:03 |
Etterbeek | 10:06 | 11:06 | 12:06 |
6559 | 6560 | 6561 | |
S8 | S8 | S8 | |
S | S | S | |
Vaihto | |||
Etterbeek | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Germoir | 10:11 | 11:11 | 12:11 |
3359 | 3360 | 3361 | |
S5 | S5 | S5 | |
S | S | S | |
Matka-aika | 1:36 | 1:36 | 1:36 |
Kwatrecht Termonde Jette Bruxelles-Luxembourg Germoir
Kwatrecht | 07:36 |
Wetteren | 07:40 |
Schellebelle | 07:44 |
Termonde | 07:57 |
556 | |
L | |
Vaihto | |
Termonde | 08:04 |
Jette | 08:23 |
3230 | |
IC | |
Vaihto | |
Jette | 08:28 |
Bockstael | 08:33 |
Bruxelles-Schuman | 08:40 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:42 |
7076 | |
S4 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Luxembourg | 08:46 |
Germoir | 08:49 |
3379 | |
S5 | |
S | |
Matka-aika | 1:13 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Kwatrecht Alost Etterbeek Germoir
Kwatrecht | 07:43 |
Wetteren | 07:48 |
Schellebelle | 07:52 |
Serskamp | 07:57 |
Lede | 08:01 |
Alost | 08:06 |
7014 | |
P | |
Vaihto | |
Alost | 08:35 |
Erembodegem | 08:39 |
Denderleeuw | 08:45 |
Liedekerke | 08:49 |
Ternat | 08:55 |
Dilbeek | 09:02 |
Jette | 09:11 |
Bockstael | 09:16 |
Bruxelles-Schuman | 09:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:28 |
Etterbeek | 09:31 |
2180 | |
S4 | |
S | |
Vaihto | |
Etterbeek | 09:39 |
Germoir | 09:42 |
3559 | |
S5 | |
S | |
Matka-aika | 1:59 |
Kwatrecht Termonde Bruxelles-Nord Etterbeek Germoir
Kwatrecht | 08:35 | 09:35 | 10:35 |
Wetteren | 08:39 | 09:39 | 10:39 |
Schellebelle | 08:43 | 09:43 | 10:43 |
Termonde | 08:57 | 09:57 | 10:57 |
557 | 558 | 559 | |
L | L | L | |
Vaihto | |||
Termonde | 09:04 | 10:04 | 11:04 |
Jette | 09:25 | 10:25 | 11:25 |
Bruxelles-Nord | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
3231 | 3232 | 3233 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Bruxelles-Nord | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
Bruxelles-Schuman | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:03 | 11:03 | 12:03 |
Etterbeek | 10:06 | 11:06 | 12:06 |
6559 | 6560 | 6561 | |
S8 | S8 | S8 | |
S | S | S | |
Vaihto | |||
Etterbeek | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Germoir | 10:11 | 11:11 | 12:11 |
3359 | 3360 | 3361 | |
S5 | S5 | S5 | |
S | S | S | |
Matka-aika | 1:36 | 1:36 | 1:36 |
Kwatrecht Termonde Jette Bruxelles-Luxembourg Germoir
Kwatrecht | 07:36 |
Wetteren | 07:40 |
Schellebelle | 07:44 |
Termonde | 07:57 |
556 | |
L | |
Vaihto | |
Termonde | 08:04 |
Jette | 08:23 |
3230 | |
IC | |
Vaihto | |
Jette | 08:28 |
Bockstael | 08:33 |
Bruxelles-Schuman | 08:40 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:42 |
7076 | |
S4 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Luxembourg | 08:46 |
Germoir | 08:49 |
3379 | |
S5 | |
S | |
Matka-aika | 1:13 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Kwatrecht Alost Etterbeek Germoir
Kwatrecht | 07:43 |
Wetteren | 07:48 |
Schellebelle | 07:52 |
Serskamp | 07:57 |
Lede | 08:01 |
Alost | 08:06 |
7014 | |
P | |
Vaihto | |
Alost | 08:35 |
Erembodegem | 08:39 |
Denderleeuw | 08:45 |
Liedekerke | 08:49 |
Ternat | 08:55 |
Dilbeek | 09:02 |
Jette | 09:11 |
Bockstael | 09:16 |
Bruxelles-Schuman | 09:25 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:28 |
Etterbeek | 09:31 |
2180 | |
S4 | |
S | |
Vaihto | |
Etterbeek | 09:39 |
Germoir | 09:42 |
3559 | |
S5 | |
S | |
Matka-aika | 1:59 |
Kwatrecht Termonde Bruxelles-Nord Etterbeek Germoir
Kwatrecht | 08:35 | 09:35 | 10:35 |
Wetteren | 08:39 | 09:39 | 10:39 |
Schellebelle | 08:43 | 09:43 | 10:43 |
Termonde | 08:57 | 09:57 | 10:57 |
557 | 558 | 559 | |
L | L | L | |
Vaihto | |||
Termonde | 09:04 | 10:04 | 11:04 |
Jette | 09:25 | 10:25 | 11:25 |
Bruxelles-Nord | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
3231 | 3232 | 3233 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Bruxelles-Nord | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
Bruxelles-Schuman | 10:00 | 11:00 | 12:00 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:03 | 11:03 | 12:03 |
Etterbeek | 10:06 | 11:06 | 12:06 |
6559 | 6560 | 6561 | |
S8 | S8 | S8 | |
S | S | S | |
Vaihto | |||
Etterbeek | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Germoir | 10:11 | 11:11 | 12:11 |
3359 | 3360 | 3361 | |
S5 | S5 | S5 | |
S | S | S | |
Matka-aika | 1:36 | 1:36 | 1:36 |
Kwatrecht Termonde Jette Bruxelles-Luxembourg Germoir
Kwatrecht | 07:36 |
Wetteren | 07:40 |
Schellebelle | 07:44 |
Termonde | 07:57 |
556 | |
L | |
Vaihto | |
Termonde | 08:04 |
Jette | 08:23 |
3230 | |
IC | |
Vaihto | |
Jette | 08:28 |
Bockstael | 08:33 |
Bruxelles-Schuman | 08:40 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:42 |
7076 | |
S4 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Luxembourg | 08:46 |
Germoir | 08:49 |
3379 | |
S5 | |
S | |
Matka-aika | 1:13 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Kwatrecht Wetteren Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Germoir
Kwatrecht | 07:06 |
Wetteren | 07:09 |
13063 | |
L | |
Vaihto | |
Wetteren | 07:25 |
Lede | 07:37 |
Alost | 07:43 |
Denderleeuw | 07:54 |
Liedekerke | 07:58 |
Bruxelles-Midi | 08:15 |
Bruxelles-Central | 08:18 |
3605 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Luxembourg | 08:44 |
Germoir | 08:47 |
3379 | |
S5 | |
S | |
Matka-aika | 1:41 |
Kwatrecht Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Vilvorde Germoir
Kwatrecht | 07:53 | 08:53 |
Gand-Saint-Pierre | 08:02 | 09:02 |
13082 | 13083 | |
L | L | |
Vaihto | ||
Gand-Saint-Pierre | 08:25 | 09:25 |
Bruxelles-Midi | 08:56 | 09:56 |
Bruxelles-Central | 09:00 | 10:00 |
507 | 508 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Central | 09:04 | 10:04 |
Bruxelles-Nord | 09:10 | 10:10 |
Vilvorde | 09:18 | 10:18 |
3108 | 3109 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Vilvorde | 09:20 | 10:20 |
Bordet | 09:30 | 10:30 |
Meiser | 09:35 | 10:35 |
Bruxelles-Schuman | 09:40 | 10:40 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:44 | 10:44 |
Germoir | 09:47 | 10:47 |
3380 | 3381 | |
S5 | S5 | |
S | S | |
Matka-aika | 1:54 | 1:54 |
Kwatrecht Wetteren Bruxelles-Midi Hal Germoir
Kwatrecht | 08:06 | 09:06 |
Wetteren | 08:09 | 09:09 |
13064 | 13065 | |
L | L | |
Vaihto | ||
Wetteren | 08:25 | 09:25 |
Lede | 08:37 | 09:37 |
Alost | 08:43 | 09:43 |
Denderleeuw | 08:54 | 09:54 |
Liedekerke | 08:58 | 09:58 |
Bruxelles-Midi | 09:12 | 10:12 |
3606 | 3607 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Midi | 09:30 | 10:30 |
Hal | 09:40 | 10:40 |
3430 | 3431 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Hal | 09:45 | 10:45 |
Saint-Job | 10:00 | 11:00 |
Etterbeek | 10:09 | 11:09 |
Germoir | 10:12 | 11:12 |
3359 | 3360 | |
S5 | S5 | |
S | S | |
Matka-aika | 2:06 | 2:06 |
Sunnuntai 15. syyskuuta 2024 klo 7.00
Kwatrecht Wetteren Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Germoir
Kwatrecht | 07:06 |
Wetteren | 07:09 |
13063 | |
L | |
Vaihto | |
Wetteren | 07:25 |
Lede | 07:37 |
Alost | 07:43 |
Denderleeuw | 07:54 |
Liedekerke | 07:58 |
Bruxelles-Midi | 08:15 |
Bruxelles-Central | 08:18 |
3605 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Luxembourg | 08:44 |
Germoir | 08:47 |
3379 | |
S5 | |
S | |
Matka-aika | 1:41 |
Kwatrecht Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Vilvorde Germoir
Kwatrecht | 07:53 | 08:53 |
Gand-Saint-Pierre | 08:02 | 09:02 |
13082 | 13083 | |
L | L | |
Vaihto | ||
Gand-Saint-Pierre | 08:25 | 09:25 |
Bruxelles-Midi | 08:56 | 09:56 |
Bruxelles-Central | 09:00 | 10:00 |
507 | 508 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Central | 09:04 | 10:04 |
Bruxelles-Nord | 09:10 | 10:10 |
Vilvorde | 09:18 | 10:18 |
3108 | 3109 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Vilvorde | 09:20 | 10:20 |
Bordet | 09:30 | 10:30 |
Meiser | 09:35 | 10:35 |
Bruxelles-Schuman | 09:40 | 10:40 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:44 | 10:44 |
Germoir | 09:47 | 10:47 |
3380 | 3381 | |
S5 | S5 | |
S | S | |
Matka-aika | 1:54 | 1:54 |
Kwatrecht Wetteren Bruxelles-Midi Hal Germoir
Kwatrecht | 08:06 | 09:06 |
Wetteren | 08:09 | 09:09 |
13064 | 13065 | |
L | L | |
Vaihto | ||
Wetteren | 08:25 | 09:25 |
Lede | 08:37 | 09:37 |
Alost | 08:43 | 09:43 |
Denderleeuw | 08:54 | 09:54 |
Liedekerke | 08:58 | 09:58 |
Bruxelles-Midi | 09:12 | 10:12 |
3606 | 3607 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Midi | 09:30 | 10:30 |
Hal | 09:40 | 10:40 |
3430 | 3431 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Hal | 09:45 | 10:45 |
Saint-Job | 10:00 | 11:00 |
Etterbeek | 10:09 | 11:09 |
Germoir | 10:12 | 11:12 |
3359 | 3360 | |
S5 | S5 | |
S | S | |
Matka-aika | 2:06 | 2:06 |