La Roche (Brabant) Hasselt Viikkoaikataulu
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
La Roche (Brabant) Bierges-Walibi Louvain Hasselt
La Roche (Brabant) | 07:24 | 08:24 | 09:24 | 10:24 | 11:24 |
Court-Saint-Etienne | 07:31 | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
Ottignies | 07:41 | 08:41 | 09:40 | 10:40 | 11:41 |
Bierges-Walibi | 07:48 | 08:48 | 09:47 | 10:47 | 11:48 |
4577 | 4578 | 4579 | 4580 | 4581 | |
S61 | S61 | S61 | S61 | S61 | |
S | S | S | S | S | |
Vaihto | |||||
Bierges-Walibi | 08:02 | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Wavre | 08:05 | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
Basse-Wavre | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Archennes | 08:14 | 09:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Sint-Joris-Weert | 08:22 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Heverlee | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 |
Louvain | 08:35 | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 |
6457 | 6458 | 6459 | 6460 | 6461 | |
S20 | S20 | S20 | S20 | S20 | |
S | S | S | S | S | |
Vaihto | |||||
Louvain | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 |
Aarschot | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 12:57 |
Diest | 09:10 | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 |
Hasselt | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 |
2607 | 2608 | 2609 | 2610 | 2611 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 2:00 | 2:00 | 2:00 | 2:00 | 2:00 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
La Roche (Brabant) Bierges-Walibi Louvain Hasselt
La Roche (Brabant) | 07:24 | 08:24 | 09:24 | 10:24 | 11:24 |
Court-Saint-Etienne | 07:31 | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
Ottignies | 07:41 | 08:41 | 09:40 | 10:40 | 11:41 |
Bierges-Walibi | 07:48 | 08:48 | 09:47 | 10:47 | 11:48 |
4577 | 4578 | 4579 | 4580 | 4581 | |
S61 | S61 | S61 | S61 | S61 | |
S | S | S | S | S | |
Vaihto | |||||
Bierges-Walibi | 08:02 | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Wavre | 08:05 | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
Basse-Wavre | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Archennes | 08:14 | 09:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Sint-Joris-Weert | 08:22 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Heverlee | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 |
Louvain | 08:35 | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 |
6457 | 6458 | 6459 | 6460 | 6461 | |
S20 | S20 | S20 | S20 | S20 | |
S | S | S | S | S | |
Vaihto | |||||
Louvain | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 |
Aarschot | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 12:57 |
Diest | 09:10 | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 |
Hasselt | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 |
2607 | 2608 | 2609 | 2610 | 2611 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 2:00 | 2:00 | 2:00 | 2:00 | 2:00 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
La Roche (Brabant) Bierges-Walibi Louvain Hasselt
La Roche (Brabant) | 07:24 | 08:24 | 09:24 | 10:24 | 11:24 |
Court-Saint-Etienne | 07:31 | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
Ottignies | 07:41 | 08:41 | 09:40 | 10:40 | 11:41 |
Bierges-Walibi | 07:48 | 08:48 | 09:47 | 10:47 | 11:48 |
4577 | 4578 | 4579 | 4580 | 4581 | |
S61 | S61 | S61 | S61 | S61 | |
S | S | S | S | S | |
Vaihto | |||||
Bierges-Walibi | 08:02 | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Wavre | 08:05 | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
Basse-Wavre | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Archennes | 08:14 | 09:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Sint-Joris-Weert | 08:22 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Heverlee | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 |
Louvain | 08:35 | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 |
6457 | 6458 | 6459 | 6460 | 6461 | |
S20 | S20 | S20 | S20 | S20 | |
S | S | S | S | S | |
Vaihto | |||||
Louvain | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 |
Aarschot | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 12:57 |
Diest | 09:10 | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 |
Hasselt | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 |
2607 | 2608 | 2609 | 2610 | 2611 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 2:00 | 2:00 | 2:00 | 2:00 | 2:00 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
La Roche (Brabant) Bierges-Walibi Louvain Hasselt
La Roche (Brabant) | 07:24 | 08:24 | 09:24 | 10:24 | 11:24 |
Court-Saint-Etienne | 07:31 | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
Ottignies | 07:41 | 08:41 | 09:40 | 10:40 | 11:41 |
Bierges-Walibi | 07:48 | 08:48 | 09:47 | 10:47 | 11:48 |
4577 | 4578 | 4579 | 4580 | 4581 | |
S61 | S61 | S61 | S61 | S61 | |
S | S | S | S | S | |
Vaihto | |||||
Bierges-Walibi | 08:02 | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Wavre | 08:05 | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
Basse-Wavre | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Archennes | 08:14 | 09:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Sint-Joris-Weert | 08:22 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Heverlee | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 |
Louvain | 08:35 | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 |
6457 | 6458 | 6459 | 6460 | 6461 | |
S20 | S20 | S20 | S20 | S20 | |
S | S | S | S | S | |
Vaihto | |||||
Louvain | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 |
Aarschot | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 12:57 |
Diest | 09:10 | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 |
Hasselt | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 |
2607 | 2608 | 2609 | 2610 | 2611 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 2:00 | 2:00 | 2:00 | 2:00 | 2:00 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
La Roche (Brabant) Bierges-Walibi Louvain Hasselt
La Roche (Brabant) | 07:24 | 08:24 | 09:24 | 10:24 | 11:24 |
Court-Saint-Etienne | 07:31 | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 |
Ottignies | 07:41 | 08:41 | 09:40 | 10:40 | 11:41 |
Bierges-Walibi | 07:48 | 08:48 | 09:47 | 10:47 | 11:48 |
4577 | 4578 | 4579 | 4580 | 4581 | |
S61 | S61 | S61 | S61 | S61 | |
S | S | S | S | S | |
Vaihto | |||||
Bierges-Walibi | 08:02 | 09:02 | 10:02 | 11:02 | 12:02 |
Wavre | 08:05 | 09:05 | 10:05 | 11:05 | 12:05 |
Basse-Wavre | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
Archennes | 08:14 | 09:14 | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
Sint-Joris-Weert | 08:22 | 09:22 | 10:22 | 11:22 | 12:22 |
Heverlee | 08:31 | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 |
Louvain | 08:35 | 09:35 | 10:35 | 11:35 | 12:35 |
6457 | 6458 | 6459 | 6460 | 6461 | |
S20 | S20 | S20 | S20 | S20 | |
S | S | S | S | S | |
Vaihto | |||||
Louvain | 08:42 | 09:42 | 10:42 | 11:42 | 12:42 |
Aarschot | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 12:57 |
Diest | 09:10 | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 |
Hasselt | 09:24 | 10:24 | 11:24 | 12:24 | 13:24 |
2607 | 2608 | 2609 | 2610 | 2611 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 2:00 | 2:00 | 2:00 | 2:00 | 2:00 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
La Roche (Brabant) Ottignies Louvain Hasselt
La Roche (Brabant) | 07:50 | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:50 |
Ottignies | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
11857 | 11858 | 11859 | 11860 | 11861 | |
BUS | BUS | BUS | BUS | BUS | |
Vaihto | |||||
Ottignies | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Bierges-Walibi | - | - | 10:19 | 11:19 | - |
Wavre | 08:20 | 09:20 | 10:23 | 11:23 | 12:20 |
Heverlee | 08:36 | 09:36 | 10:38 | 11:38 | 12:36 |
Louvain | 08:41 | 09:41 | 10:42 | 11:42 | 12:41 |
5707 | 5708 | 5709 | 5710 | 5711 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Louvain | 08:54 | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 |
Hasselt | 09:26 | 10:26 | 11:26 | 12:26 | 13:26 |
1506 | 1507 | 1508 | 1509 | 1510 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 1:36 | 1:36 | 1:36 | 1:36 | 1:36 |
Sunnuntai 15. syyskuuta 2024 klo 7.00
La Roche (Brabant) Ottignies Louvain Hasselt
La Roche (Brabant) | 07:50 | 08:50 | 09:50 | 10:50 | 11:50 |
Ottignies | 08:08 | 09:08 | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
11857 | 11858 | 11859 | 11860 | 11861 | |
BUS | BUS | BUS | BUS | BUS | |
Vaihto | |||||
Ottignies | 08:13 | 09:13 | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
Bierges-Walibi | - | - | 10:19 | 11:19 | - |
Wavre | 08:20 | 09:20 | 10:23 | 11:23 | 12:20 |
Heverlee | 08:36 | 09:36 | 10:38 | 11:38 | 12:36 |
Louvain | 08:41 | 09:41 | 10:42 | 11:42 | 12:41 |
5707 | 5708 | 5709 | 5710 | 5711 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Louvain | 08:54 | 09:54 | 10:54 | 11:54 | 12:54 |
Hasselt | 09:26 | 10:26 | 11:26 | 12:26 | 13:26 |
1506 | 1507 | 1508 | 1509 | 1510 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 1:36 | 1:36 | 1:36 | 1:36 | 1:36 |