Renaix Godinne Viikkoaikataulu
Tiistai 30. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Renaix Audenarde Bruxelles-Nord Namur Godinne
Renaix | 07:14 | 07:46 | 09:14 | 10:14 |
Audenarde | 07:25 | 07:57 | 09:25 | 10:25 |
757 | 658 | 759 | 760 | |
S51 | S53 | S51 | S51 | |
S | S | S | S | |
Vaihto | ||||
Audenarde | 07:32 | 08:32 | 09:32 | 10:32 |
Zottegem | 07:45 | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Denderleeuw | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Anderlecht | 08:14 | 09:14 | 10:14 | 11:14 |
Bruxelles-Midi | 08:22 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Bruxelles-Central | 08:27 | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
Bruxelles-Nord | 08:31 | 09:32 | 10:32 | 11:32 |
2305 | 2306 | 2307 | 2308 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Nord | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:52 | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Ottignies | 09:17 | 10:17 | 11:17 | 12:17 |
Gembloux | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 |
Namur | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 12:44 |
2108 | 2109 | 2110 | 2111 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Namur | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Jambes | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 |
Godinne | 10:21 | 11:21 | 12:21 | 13:21 |
6059 | 6060 | 6061 | 6062 | |
L | L | L | L | |
Matka-aika | 3:07 | 3:35 | 3:07 | 3:07 |
Renaix Audenarde De Pinte Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Godinne
Renaix | 08:14 |
Audenarde | 08:25 |
758 | |
S51 | |
S | |
Vaihto | |
Audenarde | 08:33 |
Zingem | 08:42 |
Gavere-Asper | 08:46 |
De Pinte | 08:54 |
758 | |
S51 | |
S | |
Vaihto | |
De Pinte | 09:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 |
3030 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 09:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 |
Bruxelles-Central | 09:59 |
508 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Luxembourg | 10:38 |
Etterbeek | 10:42 |
Ottignies | 11:02 |
Gembloux | 11:15 |
Namur | 11:37 |
Jambes | 11:42 |
Godinne | 11:54 |
2510 | |
IC | |
Matka-aika | 3:40 |
Keskiviikko 31. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Renaix Audenarde Bruxelles-Nord Namur Godinne
Renaix | 07:14 | 07:46 | 09:14 | 10:14 |
Audenarde | 07:25 | 07:57 | 09:25 | 10:25 |
757 | 658 | 759 | 760 | |
S51 | S53 | S51 | S51 | |
S | S | S | S | |
Vaihto | ||||
Audenarde | 07:32 | 08:32 | 09:32 | 10:32 |
Zottegem | 07:45 | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Denderleeuw | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Anderlecht | 08:14 | 09:14 | 10:14 | 11:14 |
Bruxelles-Midi | 08:22 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Bruxelles-Central | 08:27 | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
Bruxelles-Nord | 08:31 | 09:32 | 10:32 | 11:32 |
2305 | 2306 | 2307 | 2308 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Nord | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:52 | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Ottignies | 09:17 | 10:17 | 11:17 | 12:17 |
Gembloux | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 |
Namur | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 12:44 |
2108 | 2109 | 2110 | 2111 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Namur | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
Jambes | 10:09 | 11:09 | 12:09 | 13:09 |
Godinne | 10:21 | 11:21 | 12:21 | 13:21 |
6059 | 6060 | 6061 | 6062 | |
L | L | L | L | |
Matka-aika | 3:07 | 3:35 | 3:07 | 3:07 |
Renaix Audenarde De Pinte Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Godinne
Renaix | 08:14 |
Audenarde | 08:25 |
758 | |
S51 | |
S | |
Vaihto | |
Audenarde | 08:33 |
Zingem | 08:42 |
Gavere-Asper | 08:46 |
De Pinte | 08:54 |
758 | |
S51 | |
S | |
Vaihto | |
De Pinte | 09:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 |
3030 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 09:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 |
Bruxelles-Central | 09:59 |
508 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Luxembourg | 10:38 |
Etterbeek | 10:42 |
Ottignies | 11:02 |
Gembloux | 11:15 |
Namur | 11:37 |
Jambes | 11:42 |
Godinne | 11:54 |
2510 | |
IC | |
Matka-aika | 3:40 |
Torstai 1. elokuuta 2024 klo 7.00
Renaix Audenarde Bruxelles-Nord Namur Godinne
Renaix | 07:14 | 07:46 | 09:14 | 10:14 |
Audenarde | 07:25 | 07:57 | 09:25 | 10:25 |
757 | 658 | 759 | 760 | |
S51 | S53 | S51 | S51 | |
S | S | S | S | |
Vaihto | ||||
Audenarde | 07:32 | 08:32 | 09:32 | 10:32 |
Zottegem | 07:45 | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Denderleeuw | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Anderlecht | 08:14 | 09:14 | 10:14 | 11:14 |
Bruxelles-Midi | 08:22 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Bruxelles-Central | 08:27 | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
Bruxelles-Nord | 08:31 | 09:32 | 10:32 | 11:32 |
2305 | 2306 | 2307 | 2308 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Nord | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:52 | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Ottignies | 09:17 | 10:17 | 11:17 | 12:17 |
Gembloux | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 |
Namur | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 12:44 |
2108 | 2109 | 2110 | 2111 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Namur | 09:52 | 10:52 | 11:52 | 12:52 |
Jambes | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 12:57 |
Lustin | 10:06 | 11:06 | 12:06 | 13:06 |
Godinne | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 |
6059 | 6060 | 6061 | 6062 | |
L | L | L | L | |
Matka-aika | 2:56 | 3:24 | 2:56 | 2:56 |
Renaix Audenarde De Pinte Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Godinne
Renaix | 08:14 |
Audenarde | 08:25 |
758 | |
S51 | |
S | |
Vaihto | |
Audenarde | 08:33 |
Zingem | 08:42 |
Gavere-Asper | 08:46 |
De Pinte | 08:54 |
758 | |
S51 | |
S | |
Vaihto | |
De Pinte | 09:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 |
3030 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 09:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 |
Bruxelles-Central | 09:59 |
508 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Luxembourg | 10:38 |
Etterbeek | 10:42 |
Ottignies | 11:02 |
Gembloux | 11:15 |
Namur | 11:31 |
Jambes | 11:36 |
Lustin | 11:45 |
Godinne | 11:49 |
2510 | |
IC | |
Matka-aika | 3:35 |
Perjantai 2. elokuuta 2024 klo 7.00
Renaix Audenarde Bruxelles-Nord Namur Godinne
Renaix | 07:14 | 07:46 | 09:14 | 10:14 |
Audenarde | 07:25 | 07:57 | 09:25 | 10:25 |
757 | 658 | 759 | 760 | |
S51 | S53 | S51 | S51 | |
S | S | S | S | |
Vaihto | ||||
Audenarde | 07:32 | 08:32 | 09:32 | 10:32 |
Zottegem | 07:45 | 08:45 | 09:45 | 10:45 |
Denderleeuw | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Anderlecht | 08:14 | 09:14 | 10:14 | 11:14 |
Bruxelles-Midi | 08:22 | 09:23 | 10:23 | 11:23 |
Bruxelles-Central | 08:27 | 09:28 | 10:28 | 11:28 |
Bruxelles-Nord | 08:31 | 09:32 | 10:32 | 11:32 |
2305 | 2306 | 2307 | 2308 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Nord | 08:44 | 09:44 | 10:44 | 11:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:52 | 09:52 | 10:52 | 11:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 09:56 | 10:56 | 11:56 |
Ottignies | 09:17 | 10:17 | 11:17 | 12:17 |
Gembloux | 09:31 | 10:31 | 11:31 | 12:31 |
Namur | 09:44 | 10:44 | 11:44 | 12:44 |
2108 | 2109 | 2110 | 2111 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Namur | 09:52 | 10:52 | 11:52 | 12:52 |
Jambes | 09:57 | 10:57 | 11:57 | 12:57 |
Lustin | 10:06 | 11:06 | 12:06 | 13:06 |
Godinne | 10:10 | 11:10 | 12:10 | 13:10 |
6059 | 6060 | 6061 | 6062 | |
L | L | L | L | |
Matka-aika | 2:56 | 3:24 | 2:56 | 2:56 |
Renaix Audenarde De Pinte Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Godinne
Renaix | 08:14 |
Audenarde | 08:25 |
758 | |
S51 | |
S | |
Vaihto | |
Audenarde | 08:33 |
Zingem | 08:42 |
Gavere-Asper | 08:46 |
De Pinte | 08:54 |
758 | |
S51 | |
S | |
Vaihto | |
De Pinte | 09:00 |
Gand-Saint-Pierre | 09:07 |
3030 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 09:24 |
Bruxelles-Midi | 09:55 |
Bruxelles-Central | 09:59 |
508 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Luxembourg | 10:38 |
Etterbeek | 10:42 |
Ottignies | 11:02 |
Gembloux | 11:15 |
Namur | 11:31 |
Jambes | 11:36 |
Lustin | 11:45 |
Godinne | 11:49 |
2510 | |
IC | |
Matka-aika | 3:35 |
Lauantai 3. elokuuta 2024 klo 7.00
Renaix Audenarde Bruxelles-Nord Godinne
Renaix | 08:13 | 10:13 |
Audenarde | 08:24 | 10:24 |
758 | 760 | |
S51 | S51 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Audenarde | 08:29 | 10:29 |
Munkzwalm | 08:37 | 10:37 |
Zottegem | 08:45 | 10:45 |
Denderleeuw | 09:01 | 11:01 |
Bruxelles-Midi | 09:23 | 11:23 |
Bruxelles-Central | 09:28 | 11:28 |
Bruxelles-Nord | 09:32 | 11:32 |
2306 | 2308 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Bruxelles-Nord | 10:14 | 12:14 |
Bruxelles-Schuman | 10:22 | 12:22 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:27 | 12:27 |
Ottignies | 10:48 | 12:48 |
Gembloux | 11:02 | 13:02 |
Namur | 11:15 | 13:15 |
Jambes | 11:20 | 13:20 |
Lustin | 11:30 | 13:30 |
Godinne | 11:34 | 13:34 |
2510 | 2512 | |
IC | IC | |
Matka-aika | 3:21 | 3:21 |
Renaix Audenarde Bruxelles-Nord Namur Godinne
Renaix | 07:13 | 09:13 | 11:13 |
Audenarde | 07:24 | 09:24 | 11:24 |
757 | 759 | 761 | |
S51 | S51 | S51 | |
S | S | S | |
Vaihto | |||
Audenarde | 07:29 | 09:29 | 11:29 |
Munkzwalm | 07:37 | 09:37 | 11:37 |
Zottegem | 07:45 | 09:45 | 11:45 |
Denderleeuw | 08:01 | 10:01 | 12:01 |
Bruxelles-Midi | 08:23 | 10:23 | 12:23 |
Bruxelles-Central | 08:28 | 10:28 | 12:28 |
Bruxelles-Nord | 08:32 | 10:32 | 12:32 |
2305 | 2307 | 2309 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Bruxelles-Nord | 08:43 | 10:43 | 12:43 |
Bruxelles-Schuman | 08:51 | 10:51 | 12:51 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 10:56 | 12:56 |
Ottignies | 09:17 | 11:17 | 13:17 |
Gembloux | 09:31 | 11:31 | 13:31 |
Namur | 09:44 | 11:44 | 13:44 |
2108 | 2110 | 2112 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Namur | 09:52 | 11:52 | 13:52 |
Jambes | 09:56 | 11:56 | 13:56 |
Lustin | 10:06 | 12:06 | 14:06 |
Godinne | 10:10 | 12:10 | 14:10 |
6059 | 6061 | 6063 | |
L | L | L | |
Matka-aika | 2:57 | 2:57 | 2:57 |
Sunnuntai 4. elokuuta 2024 klo 7.00
Renaix Audenarde Bruxelles-Nord Namur Godinne
Renaix | 07:13 | 09:13 | 11:13 | 13:13 | 15:13 |
Audenarde | 07:24 | 09:24 | 11:24 | 13:24 | 15:24 |
757 | 759 | 761 | 763 | 765 | |
S51 | S51 | S51 | S51 | S51 | |
S | S | S | S | S | |
Vaihto | |||||
Audenarde | 07:29 | 09:29 | 11:29 | 13:29 | 15:29 |
Munkzwalm | 07:37 | 09:37 | 11:37 | 13:37 | 15:37 |
Zottegem | 07:45 | 09:45 | 11:45 | 13:45 | 15:45 |
Denderleeuw | 08:01 | 10:01 | 12:01 | 14:01 | 16:01 |
Bruxelles-Midi | 08:23 | 10:23 | 12:23 | 14:23 | 16:23 |
Bruxelles-Central | 08:28 | 10:28 | 12:28 | 14:28 | 16:28 |
Bruxelles-Nord | 08:32 | 10:32 | 12:32 | 14:32 | 16:32 |
2305 | 2307 | 2309 | 2311 | 2313 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Bruxelles-Nord | 08:43 | 10:43 | 12:43 | 14:43 | 16:43 |
Bruxelles-Schuman | 08:51 | 10:51 | 12:51 | 14:51 | 16:51 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 10:56 | 12:56 | 14:56 | 16:56 |
Ottignies | 09:17 | 11:17 | 13:17 | 15:17 | 17:17 |
Gembloux | 09:31 | 11:31 | 13:31 | 15:31 | 17:31 |
Namur | 09:44 | 11:44 | 13:44 | 15:44 | 17:44 |
2108 | 2110 | 2112 | 2114 | 2116 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Namur | 09:52 | 11:52 | 13:52 | 15:52 | 17:52 |
Jambes | 09:56 | 11:56 | 13:56 | 15:56 | 17:56 |
Lustin | 10:06 | 12:06 | 14:06 | 16:06 | 18:06 |
Godinne | 10:10 | 12:10 | 14:10 | 16:10 | 18:10 |
6059 | 6061 | 6063 | 6065 | 6067 | |
L | L | L | L | L | |
Matka-aika | 2:57 | 2:57 | 2:57 | 2:57 | 2:57 |
Maanantai 5. elokuuta 2024 klo 7.00
Renaix Audenarde Bruxelles-Nord Namur Godinne
Renaix | 07:14 | 07:46 | 10:14 | 11:14 |
Audenarde | 07:25 | 07:57 | 10:25 | 11:25 |
757 | 658 | 760 | 761 | |
S51 | S53 | S51 | S51 | |
S | S | S | S | |
Vaihto | ||||
Audenarde | 07:32 | 08:32 | 10:32 | 11:32 |
Zottegem | 07:45 | 08:45 | 10:45 | 11:45 |
Denderleeuw | 08:01 | 09:01 | 11:01 | 12:01 |
Anderlecht | 08:14 | 09:14 | 11:14 | 12:14 |
Bruxelles-Midi | 08:22 | 09:23 | 11:23 | 12:23 |
Bruxelles-Central | 08:27 | 09:28 | 11:28 | 12:28 |
Bruxelles-Nord | 08:31 | 09:32 | 11:32 | 12:32 |
2305 | 2306 | 2308 | 2309 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Bruxelles-Nord | 08:44 | 09:44 | 11:44 | 12:44 |
Bruxelles-Schuman | 08:52 | 09:52 | 11:52 | 12:52 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 | 09:56 | 11:56 | 12:56 |
Ottignies | 09:17 | 10:17 | 12:17 | 13:17 |
Gembloux | 09:31 | 10:31 | 12:31 | 13:31 |
Namur | 09:44 | 10:44 | 12:44 | 13:44 |
2108 | 2109 | 2111 | 2112 | |
IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | ||||
Namur | 10:31 | 11:31 | 13:46 | 14:31 |
Jambes | 10:36 | 11:36 | 13:51 | 14:36 |
Lustin | 10:45 | 11:45 | 14:00 | 14:45 |
Godinne | 10:49 | 11:49 | 14:04 | 14:49 |
2509 | 2510 | 6063 | 2513 | |
IC | IC | L | IC | |
Matka-aika | 3:35 | 4:03 | 3:50 | 3:35 |
Renaix Audenarde De Pinte Gand-Saint-Pierre Bruxelles-Central Bruxelles-Luxembourg Godinne
Renaix | 09:14 |
Audenarde | 09:25 |
759 | |
S51 | |
S | |
Vaihto | |
Audenarde | 09:33 |
Zingem | 09:42 |
Gavere-Asper | 09:46 |
De Pinte | 09:54 |
759 | |
S51 | |
S | |
Vaihto | |
De Pinte | 10:00 |
Gand-Saint-Pierre | 10:07 |
3031 | |
IC | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 10:24 |
Bruxelles-Midi | 10:55 |
Bruxelles-Central | 10:59 |
509 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Luxembourg | 11:38 |
Etterbeek | 11:42 |
Ottignies | 12:02 |
Gembloux | 12:15 |
Namur | 12:31 |
Jambes | 12:36 |
Lustin | 12:45 |
Godinne | 12:49 |
2511 | |
IC | |
Matka-aika | 3:35 |