Watermael Gedinne Viikkoaikataulu
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Arcades Brussels airport-Zaventem Yvoir Gedinne
Arcades | 08:42 |
Etterbeek | 08:47 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:53 |
Bruxelles-Schuman | 08:57 |
Bordet | 09:03 |
Brussels airport-Zaventem | 09:13 |
4007 | |
S19 | |
S | |
Vaihto | |
Brussels airport-Zaventem | 09:17 |
Bordet | 09:26 |
Bruxelles-Schuman | 09:33 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:38 |
Etterbeek | 09:42 |
Ottignies | 10:02 |
Gembloux | 10:15 |
Namur | 10:31 |
Jambes | 10:36 |
Lustin | 10:45 |
Godinne | 10:50 |
Yvoir | 10:55 |
2509 | |
IC | |
Vaihto | |
Yvoir | 11:15 |
Dinant | 11:23 |
Anseremme | 11:28 |
Gendron-Celles | 11:36 |
Houyet | 11:42 |
Beauraing | 11:51 |
Gedinne | 12:05 |
6060 | |
L | |
Matka-aika | 3:23 |
Arcades Bruxelles-Luxembourg Libramont Gedinne
Arcades | 07:42 |
Etterbeek | 07:47 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:50 |
4006 | |
S19 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Luxembourg | 07:56 |
Ottignies | 08:17 |
Gembloux | 08:31 |
Namur | 08:47 |
Ciney | 09:04 |
Marloie | 09:23 |
Rochefort-Jemelle | 09:29 |
Libramont | 09:52 |
2107 | |
IC | |
Vaihto | |
Libramont | 10:15 |
Bertrix | 10:32 |
Gedinne | 10:54 |
6082 | |
L | |
Matka-aika | 3:12 |
Delta Bruxelles-Schuman Yvoir Gedinne
Delta | 09:24 |
Etterbeek | 09:28 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:32 |
Bruxelles-Schuman | 09:34 |
2158 | |
S4 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Schuman | 10:33 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:38 |
Etterbeek | 10:42 |
Ottignies | 11:02 |
Gembloux | 11:15 |
Namur | 11:31 |
Jambes | 11:36 |
Lustin | 11:45 |
Godinne | 11:50 |
Yvoir | 11:55 |
2510 | |
IC | |
Vaihto | |
Yvoir | 13:15 |
Dinant | 13:23 |
Anseremme | 13:28 |
Gendron-Celles | 13:36 |
Houyet | 13:42 |
Beauraing | 13:51 |
Gedinne | 14:05 |
6062 | |
L | |
Matka-aika | 4:41 |
Watermael Ottignies Yvoir Gedinne
Watermael | 07:10 | 08:16 |
Boitsfort | 07:13 | 08:19 |
Groenendaal | 07:18 | - |
Hoeilaart | 07:21 | - |
La Hulpe | 07:26 | - |
Genval | 07:29 | 08:32 |
Rixensart | 07:32 | - |
Profondsart | 07:35 | - |
Ottignies | 07:40 | 08:42 |
6556 | 6557 | |
S8 | S8 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Ottignies | 08:02 | 09:02 |
Gembloux | 08:15 | 09:15 |
Namur | 08:31 | 09:31 |
Jambes | 08:36 | 09:36 |
Lustin | 08:45 | 09:45 |
Godinne | 08:50 | 09:50 |
Yvoir | 08:55 | 09:55 |
2507 | 2508 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Yvoir | 09:15 | 10:15 |
Dinant | 09:23 | 10:23 |
Anseremme | 09:28 | 10:28 |
Gendron-Celles | 09:36 | 10:36 |
Houyet | 09:42 | 10:42 |
Beauraing | 09:51 | 10:51 |
Gedinne | 10:05 | 11:05 |
6058 | 6059 | |
L | L | |
Matka-aika | 2:55 | 2:49 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Arcades Brussels airport-Zaventem Yvoir Gedinne
Arcades | 08:42 |
Etterbeek | 08:47 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:53 |
Bruxelles-Schuman | 08:57 |
Bordet | 09:03 |
Brussels airport-Zaventem | 09:13 |
4007 | |
S19 | |
S | |
Vaihto | |
Brussels airport-Zaventem | 09:17 |
Bordet | 09:26 |
Bruxelles-Schuman | 09:33 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:38 |
Etterbeek | 09:42 |
Ottignies | 10:02 |
Gembloux | 10:15 |
Namur | 10:31 |
Jambes | 10:36 |
Lustin | 10:45 |
Godinne | 10:50 |
Yvoir | 10:55 |
2509 | |
IC | |
Vaihto | |
Yvoir | 11:15 |
Dinant | 11:23 |
Anseremme | 11:28 |
Gendron-Celles | 11:36 |
Houyet | 11:42 |
Beauraing | 11:51 |
Gedinne | 12:05 |
6060 | |
L | |
Matka-aika | 3:23 |
Arcades Bruxelles-Luxembourg Libramont Gedinne
Arcades | 07:42 |
Etterbeek | 07:47 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:50 |
4006 | |
S19 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Luxembourg | 07:56 |
Ottignies | 08:17 |
Gembloux | 08:31 |
Namur | 08:47 |
Ciney | 09:04 |
Marloie | 09:23 |
Rochefort-Jemelle | 09:29 |
Libramont | 09:52 |
2107 | |
IC | |
Vaihto | |
Libramont | 10:15 |
Bertrix | 10:32 |
Gedinne | 10:54 |
6082 | |
L | |
Matka-aika | 3:12 |
Delta Bruxelles-Schuman Yvoir Gedinne
Delta | 09:24 |
Etterbeek | 09:28 |
Bruxelles-Luxembourg | 09:32 |
Bruxelles-Schuman | 09:34 |
2158 | |
S4 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Schuman | 10:33 |
Bruxelles-Luxembourg | 10:38 |
Etterbeek | 10:42 |
Ottignies | 11:02 |
Gembloux | 11:15 |
Namur | 11:31 |
Jambes | 11:36 |
Lustin | 11:45 |
Godinne | 11:50 |
Yvoir | 11:55 |
2510 | |
IC | |
Vaihto | |
Yvoir | 13:15 |
Dinant | 13:23 |
Anseremme | 13:28 |
Gendron-Celles | 13:36 |
Houyet | 13:42 |
Beauraing | 13:51 |
Gedinne | 14:05 |
6062 | |
L | |
Matka-aika | 4:41 |
Watermael Ottignies Yvoir Gedinne
Watermael | 07:10 | 08:16 |
Boitsfort | 07:13 | 08:19 |
Groenendaal | 07:18 | - |
Hoeilaart | 07:21 | - |
La Hulpe | 07:26 | - |
Genval | 07:29 | 08:32 |
Rixensart | 07:32 | - |
Profondsart | 07:35 | - |
Ottignies | 07:40 | 08:42 |
6556 | 6557 | |
S8 | S8 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Ottignies | 08:02 | 09:02 |
Gembloux | 08:15 | 09:15 |
Namur | 08:31 | 09:31 |
Jambes | 08:36 | 09:36 |
Lustin | 08:45 | 09:45 |
Godinne | 08:50 | 09:50 |
Yvoir | 08:55 | 09:55 |
2507 | 2508 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Yvoir | 09:15 | 10:15 |
Dinant | 09:23 | 10:23 |
Anseremme | 09:28 | 10:28 |
Gendron-Celles | 09:36 | 10:36 |
Houyet | 09:42 | 10:42 |
Beauraing | 09:51 | 10:51 |
Gedinne | 10:05 | 11:05 |
6058 | 6059 | |
L | L | |
Matka-aika | 2:55 | 2:49 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Arcades Bruxelles-Luxembourg Libramont Gedinne
Arcades | 08:42 |
Etterbeek | 08:47 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:50 |
4007 | |
S19 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 |
Ottignies | 09:17 |
Gembloux | 09:31 |
Namur | 09:47 |
Ciney | 10:04 |
Marloie | 10:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 |
Libramont | 10:52 |
2108 | |
IC | |
Vaihto | |
Libramont | 11:15 |
Bertrix | 11:32 |
Gedinne | 11:54 |
6083 | |
L | |
Matka-aika | 3:12 |
Watermael Bruxelles-Luxembourg Libramont Gedinne
Watermael | 07:45 |
Etterbeek | 07:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:51 |
6578 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Luxembourg | 07:56 |
Ottignies | 08:17 |
Gembloux | 08:31 |
Namur | 08:47 |
Ciney | 09:04 |
Marloie | 09:23 |
Rochefort-Jemelle | 09:29 |
Libramont | 09:52 |
2107 | |
IC | |
Vaihto | |
Libramont | 10:15 |
Bertrix | 10:32 |
Gedinne | 10:54 |
6082 | |
L | |
Matka-aika | 3:09 |
Watermael Ottignies Libramont Gedinne
Watermael | 09:10 |
Boitsfort | 09:13 |
Groenendaal | 09:18 |
Hoeilaart | 09:21 |
La Hulpe | 09:26 |
Genval | 09:29 |
Rixensart | 09:32 |
Profondsart | 09:35 |
Ottignies | 09:40 |
6558 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Ottignies | 10:17 |
Gembloux | 10:31 |
Namur | 10:47 |
Ciney | 11:04 |
Marloie | 11:23 |
Rochefort-Jemelle | 11:29 |
Libramont | 11:52 |
2109 | |
IC | |
Vaihto | |
Libramont | 12:15 |
Bertrix | 12:32 |
Gedinne | 12:54 |
6084 | |
L | |
Matka-aika | 3:44 |
Watermael Ottignies Yvoir Gedinne
Watermael | 07:10 | 08:16 |
Boitsfort | 07:13 | 08:19 |
Groenendaal | 07:18 | - |
Hoeilaart | 07:21 | - |
La Hulpe | 07:26 | - |
Genval | 07:29 | 08:32 |
Rixensart | 07:32 | - |
Profondsart | 07:35 | - |
Ottignies | 07:40 | 08:42 |
6556 | 6557 | |
S8 | S8 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Ottignies | 08:02 | 09:02 |
Gembloux | 08:15 | 09:15 |
Namur | 08:31 | 09:31 |
Jambes | 08:36 | 09:36 |
Lustin | 08:45 | 09:45 |
Godinne | 08:50 | 09:50 |
Yvoir | 08:55 | 09:55 |
2507 | 2508 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Yvoir | 09:15 | 10:15 |
Dinant | 09:23 | 10:23 |
Anseremme | 09:28 | 10:28 |
Gendron-Celles | 09:36 | 10:36 |
Houyet | 09:42 | 10:42 |
Beauraing | 09:51 | 10:51 |
Gedinne | 10:05 | 11:05 |
6058 | 6059 | |
L | L | |
Matka-aika | 2:55 | 2:49 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Arcades Bruxelles-Luxembourg Libramont Gedinne
Arcades | 08:42 |
Etterbeek | 08:47 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:50 |
4007 | |
S19 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 |
Ottignies | 09:17 |
Gembloux | 09:31 |
Namur | 09:47 |
Ciney | 10:04 |
Marloie | 10:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 |
Libramont | 10:52 |
2108 | |
IC | |
Vaihto | |
Libramont | 11:15 |
Bertrix | 11:32 |
Gedinne | 11:54 |
6083 | |
L | |
Matka-aika | 3:12 |
Watermael Bruxelles-Luxembourg Libramont Gedinne
Watermael | 07:45 |
Etterbeek | 07:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:51 |
6578 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Luxembourg | 07:56 |
Ottignies | 08:17 |
Gembloux | 08:31 |
Namur | 08:47 |
Ciney | 09:04 |
Marloie | 09:23 |
Rochefort-Jemelle | 09:29 |
Libramont | 09:52 |
2107 | |
IC | |
Vaihto | |
Libramont | 10:15 |
Bertrix | 10:32 |
Gedinne | 10:54 |
6082 | |
L | |
Matka-aika | 3:09 |
Watermael Ottignies Libramont Gedinne
Watermael | 09:10 |
Boitsfort | 09:13 |
Groenendaal | 09:18 |
Hoeilaart | 09:21 |
La Hulpe | 09:26 |
Genval | 09:29 |
Rixensart | 09:32 |
Profondsart | 09:35 |
Ottignies | 09:40 |
6558 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Ottignies | 10:17 |
Gembloux | 10:31 |
Namur | 10:47 |
Ciney | 11:04 |
Marloie | 11:23 |
Rochefort-Jemelle | 11:29 |
Libramont | 11:52 |
2109 | |
IC | |
Vaihto | |
Libramont | 12:15 |
Bertrix | 12:32 |
Gedinne | 12:54 |
6084 | |
L | |
Matka-aika | 3:44 |
Watermael Ottignies Yvoir Gedinne
Watermael | 07:10 | 08:16 |
Boitsfort | 07:13 | 08:19 |
Groenendaal | 07:18 | - |
Hoeilaart | 07:21 | - |
La Hulpe | 07:26 | - |
Genval | 07:29 | 08:32 |
Rixensart | 07:32 | - |
Profondsart | 07:35 | - |
Ottignies | 07:40 | 08:42 |
6556 | 6557 | |
S8 | S8 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Ottignies | 08:02 | 09:02 |
Gembloux | 08:15 | 09:15 |
Namur | 08:31 | 09:31 |
Jambes | 08:36 | 09:36 |
Lustin | 08:45 | 09:45 |
Godinne | 08:50 | 09:50 |
Yvoir | 08:55 | 09:55 |
2507 | 2508 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Yvoir | 09:15 | 10:15 |
Dinant | 09:23 | 10:23 |
Anseremme | 09:28 | 10:28 |
Gendron-Celles | 09:36 | 10:36 |
Houyet | 09:42 | 10:42 |
Beauraing | 09:51 | 10:51 |
Gedinne | 10:05 | 11:05 |
6058 | 6059 | |
L | L | |
Matka-aika | 2:55 | 2:49 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Arcades Bruxelles-Luxembourg Libramont Gedinne
Arcades | 08:42 |
Etterbeek | 08:47 |
Bruxelles-Luxembourg | 08:50 |
4007 | |
S19 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Luxembourg | 08:56 |
Ottignies | 09:17 |
Gembloux | 09:31 |
Namur | 09:47 |
Ciney | 10:04 |
Marloie | 10:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 |
Libramont | 10:52 |
2108 | |
IC | |
Vaihto | |
Libramont | 11:15 |
Bertrix | 11:32 |
Gedinne | 11:54 |
6083 | |
L | |
Matka-aika | 3:12 |
Watermael Bruxelles-Luxembourg Libramont Gedinne
Watermael | 07:45 |
Etterbeek | 07:48 |
Bruxelles-Luxembourg | 07:51 |
6578 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Luxembourg | 07:56 |
Ottignies | 08:17 |
Gembloux | 08:31 |
Namur | 08:47 |
Ciney | 09:04 |
Marloie | 09:23 |
Rochefort-Jemelle | 09:29 |
Libramont | 09:52 |
2107 | |
IC | |
Vaihto | |
Libramont | 10:15 |
Bertrix | 10:32 |
Gedinne | 10:54 |
6082 | |
L | |
Matka-aika | 3:09 |
Watermael Ottignies Libramont Gedinne
Watermael | 09:10 |
Boitsfort | 09:13 |
Groenendaal | 09:18 |
Hoeilaart | 09:21 |
La Hulpe | 09:26 |
Genval | 09:29 |
Rixensart | 09:32 |
Profondsart | 09:35 |
Ottignies | 09:40 |
6558 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Ottignies | 10:17 |
Gembloux | 10:31 |
Namur | 10:47 |
Ciney | 11:04 |
Marloie | 11:23 |
Rochefort-Jemelle | 11:29 |
Libramont | 11:52 |
2109 | |
IC | |
Vaihto | |
Libramont | 12:15 |
Bertrix | 12:32 |
Gedinne | 12:54 |
6084 | |
L | |
Matka-aika | 3:44 |
Watermael Ottignies Yvoir Gedinne
Watermael | 07:10 | 08:16 |
Boitsfort | 07:13 | 08:19 |
Groenendaal | 07:18 | - |
Hoeilaart | 07:21 | - |
La Hulpe | 07:26 | - |
Genval | 07:29 | 08:32 |
Rixensart | 07:32 | - |
Profondsart | 07:35 | - |
Ottignies | 07:40 | 08:42 |
6556 | 6557 | |
S8 | S8 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Ottignies | 08:02 | 09:02 |
Gembloux | 08:15 | 09:15 |
Namur | 08:31 | 09:31 |
Jambes | 08:36 | 09:36 |
Lustin | 08:45 | 09:45 |
Godinne | 08:50 | 09:50 |
Yvoir | 08:55 | 09:55 |
2507 | 2508 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Yvoir | 09:15 | 10:15 |
Dinant | 09:23 | 10:23 |
Anseremme | 09:28 | 10:28 |
Gendron-Celles | 09:36 | 10:36 |
Houyet | 09:42 | 10:42 |
Beauraing | 09:51 | 10:51 |
Gedinne | 10:05 | 11:05 |
6058 | 6059 | |
L | L | |
Matka-aika | 2:55 | 2:49 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Watermael Ottignies Libramont Gedinne
Watermael | 07:40 | 09:40 |
Ottignies | 08:47 | 10:47 |
11760 | 11762 | |
BUS | BUS | |
Vaihto | ||
Ottignies | 09:17 | 11:17 |
Gembloux | 09:31 | 11:31 |
Namur | 09:47 | 11:47 |
Ciney | 10:03 | 12:03 |
Marloie | 10:22 | 12:22 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 | 12:29 |
Libramont | 10:52 | 12:52 |
2108 | 2110 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Libramont | 11:15 | 13:15 |
Bertrix | 11:30 | 13:30 |
Gedinne | 11:52 | 13:52 |
6083 | 6085 | |
L | L | |
Matka-aika | 4:12 | 4:12 |
Watermael Ottignies Dinant Houyet Gedinne
Watermael | 08:40 | 10:40 |
Ottignies | 09:47 | 11:47 |
11761 | 11763 | |
BUS | BUS | |
Vaihto | ||
Ottignies | 10:48 | 12:48 |
Gembloux | 11:01 | 13:01 |
Namur | 11:16 | 13:16 |
Jambes | 11:21 | 13:21 |
Lustin | 11:30 | 13:30 |
Godinne | 11:35 | 13:35 |
Dinant | 11:47 | 13:47 |
2510 | 2512 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Dinant | 11:56 | 13:56 |
Houyet | 12:37 | 14:37 |
11606 | 11608 | |
BUS | BUS | |
Vaihto | ||
Houyet | 12:46 | 14:46 |
Gedinne | 13:07 | 15:07 |
6061 | 6063 | |
L | L | |
Matka-aika | 4:27 | 4:27 |
Watermael Bruxelles-Luxembourg Bruxelles-Nord Arlon Libramont Gedinne
Watermael | 14:28 |
Bruxelles-Luxembourg | 14:48 |
11785 | |
BUS | |
Vaihto | |
Bruxelles-Luxembourg | 14:54 |
Bruxelles-Nord | 15:03 |
6586 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 15:28 |
Ottignies | 16:17 |
Gembloux | 16:31 |
Namur | 16:47 |
Ciney | 17:03 |
Marloie | 17:22 |
Rochefort-Jemelle | 17:29 |
Libramont | 17:56 |
Marbehan | 18:10 |
Arlon | 18:22 |
2115 | |
IC | |
Vaihto | |
Arlon | 19:40 |
Messancy | 19:52 |
Athus | 20:01 |
Virton | 20:24 |
Bertrix | 20:53 |
Libramont | 21:02 |
5991 | |
L | |
Vaihto | |
Libramont | 07:15 |
Bertrix | 07:30 |
Gedinne | 07:52 |
6079 | |
L | |
Matka-aika | 17:24 |
Sunnuntai 15. syyskuuta 2024 klo 7.00
Watermael Ottignies Libramont Gedinne
Watermael | 07:40 | 09:40 |
Ottignies | 08:47 | 10:47 |
11760 | 11762 | |
BUS | BUS | |
Vaihto | ||
Ottignies | 09:17 | 11:17 |
Gembloux | 09:31 | 11:31 |
Namur | 09:47 | 11:47 |
Ciney | 10:03 | 12:04 |
Marloie | 10:22 | 12:23 |
Rochefort-Jemelle | 10:29 | 12:29 |
Libramont | 10:52 | 12:52 |
2108 | 2110 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Libramont | 11:15 | 13:15 |
Bertrix | 11:30 | 13:30 |
Gedinne | 11:52 | 13:52 |
6083 | 6085 | |
L | L | |
Matka-aika | 4:12 | 4:12 |
Watermael Ottignies Dinant Houyet Gedinne
Watermael | 08:40 | 10:40 |
Ottignies | 09:47 | 11:47 |
11761 | 11763 | |
BUS | BUS | |
Vaihto | ||
Ottignies | 10:48 | 12:48 |
Gembloux | 11:01 | 13:01 |
Namur | 11:16 | 13:16 |
Jambes | 11:21 | 13:21 |
Lustin | 11:30 | 13:30 |
Godinne | 11:35 | 13:35 |
Dinant | 11:47 | 13:47 |
2510 | 2512 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Dinant | 11:56 | 13:56 |
Houyet | 12:37 | 14:37 |
11606 | 11608 | |
BUS | BUS | |
Vaihto | ||
Houyet | 12:46 | 14:46 |
Gedinne | 13:07 | 15:07 |
6061 | 6063 | |
L | L | |
Matka-aika | 4:27 | 4:27 |
Watermael Bruxelles-Luxembourg Bruxelles-Nord Arlon Bertrix Gedinne
Watermael | 12:28 |
Bruxelles-Luxembourg | 12:48 |
11783 | |
BUS | |
Vaihto | |
Bruxelles-Luxembourg | 12:54 |
Bruxelles-Nord | 13:03 |
6584 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 13:27 |
Ottignies | 14:17 |
Gembloux | 14:31 |
Namur | 14:47 |
Ciney | 15:04 |
Marloie | 15:23 |
Rochefort-Jemelle | 15:29 |
Libramont | 15:56 |
Marbehan | 16:10 |
Arlon | 16:22 |
2113 | |
IC | |
Vaihto | |
Arlon | 19:40 |
Messancy | 19:52 |
Athus | 19:59 |
Virton | 20:24 |
Bertrix | 20:52 |
5991 | |
L | |
Vaihto | |
Bertrix | 04:46 |
Gedinne | 05:09 |
7681 | |
P | |
Matka-aika | 16:41 |