Yves-Gomezèe Moensberg Viikkoaikataulu
Torstai 1. elokuuta 2024 klo 7.00
Yves-Gomezée Charleroi-Central La louvière-Sud Hal Moensberg
Yves-Gomezée | 09:34 | 10:34 | 11:34 |
Walcourt | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Charleroi-Central | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
3930 | 3931 | 3932 | |
S64 | S64 | S64 | |
S | S | S | |
Vaihto | |||
Charleroi-Central | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
La louvière-Sud | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
931 | 932 | 933 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
La louvière-Sud | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
La louvière-Centre | 10:44 | 11:44 | 12:44 |
Ecaussinnes | 10:58 | 11:58 | 12:58 |
Braine-Le-Comte | 11:06 | 12:06 | 13:06 |
Tubize | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Hal | 11:19 | 12:19 | 13:19 |
3410 | 3411 | 3412 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Hal | 11:34 | 12:34 | 13:34 |
Beersel | 11:42 | 12:42 | 13:42 |
Moensberg | 11:46 | 12:46 | 13:46 |
3461 | 3462 | 3463 | |
S7 | S7 | S7 | |
S | S | S | |
Matka-aika | 2:12 | 2:12 | 2:12 |
Yves-Gomezée Charleroi-Central Nivelles Braine-L'alleud Linkebeek
Yves-Gomezée | 07:53 |
Walcourt | 08:00 |
Berzée | 08:07 |
Ham-Sur-Heure | 08:13 |
Charleroi-Central | 08:29 |
3928 | |
S64 | |
S | |
Vaihto | |
Charleroi-Central | 08:39 |
Marchienne-Au-Pont | 08:44 |
Roux | 08:48 |
Luttre | 08:58 |
Nivelles | 09:07 |
13753 | |
L | |
Vaihto | |
Nivelles | 09:19 |
Braine-L'alleud | 09:28 |
2008 | |
IC | |
Vaihto | |
Braine-L'alleud | 09:37 |
Waterloo | 09:41 |
Rhode-Saint-Genèse | 09:45 |
Linkebeek | 09:50 |
1759 | |
S1 | |
S | |
Matka-aika | 1:57 |
Yves-Gomezée Charleroi-Central Ottignies Etterbeek Moensberg
Yves-Gomezée | 07:01 |
Walcourt | 07:08 |
Pry | 07:13 |
Berzée | 07:17 |
Ham-Sur-Heure | 07:24 |
Beignée | 07:27 |
Charleroi-Central | 07:43 |
7764 | |
P | |
Vaihto | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
4578 | |
S61 | |
S | |
Vaihto | |
Ottignies | 08:47 |
Rixensart | 08:53 |
Genval | 08:56 |
La Hulpe | 08:59 |
Groenendaal | 09:04 |
Etterbeek | 09:13 |
3980 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Etterbeek | 09:22 |
Saint-Job | 09:32 |
Moensberg | 09:35 |
3579 | |
S5 | |
S | |
Matka-aika | 2:34 |
Perjantai 2. elokuuta 2024 klo 7.00
Yves-Gomezée Charleroi-Central La louvière-Sud Hal Moensberg
Yves-Gomezée | 09:34 | 10:34 | 11:34 |
Walcourt | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Charleroi-Central | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
3930 | 3931 | 3932 | |
S64 | S64 | S64 | |
S | S | S | |
Vaihto | |||
Charleroi-Central | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
La louvière-Sud | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
931 | 932 | 933 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
La louvière-Sud | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
La louvière-Centre | 10:44 | 11:44 | 12:44 |
Ecaussinnes | 10:58 | 11:58 | 12:58 |
Braine-Le-Comte | 11:06 | 12:06 | 13:06 |
Tubize | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Hal | 11:19 | 12:19 | 13:19 |
3410 | 3411 | 3412 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Hal | 11:34 | 12:34 | 13:34 |
Beersel | 11:42 | 12:42 | 13:42 |
Moensberg | 11:46 | 12:46 | 13:46 |
3461 | 3462 | 3463 | |
S7 | S7 | S7 | |
S | S | S | |
Matka-aika | 2:12 | 2:12 | 2:12 |
Yves-Gomezée Charleroi-Central Nivelles Braine-L'alleud Linkebeek
Yves-Gomezée | 07:53 |
Walcourt | 08:00 |
Berzée | 08:07 |
Ham-Sur-Heure | 08:13 |
Charleroi-Central | 08:29 |
3928 | |
S64 | |
S | |
Vaihto | |
Charleroi-Central | 08:39 |
Marchienne-Au-Pont | 08:44 |
Roux | 08:48 |
Luttre | 08:58 |
Nivelles | 09:07 |
13753 | |
L | |
Vaihto | |
Nivelles | 09:19 |
Braine-L'alleud | 09:28 |
2008 | |
IC | |
Vaihto | |
Braine-L'alleud | 09:37 |
Waterloo | 09:41 |
Rhode-Saint-Genèse | 09:45 |
Linkebeek | 09:50 |
1759 | |
S1 | |
S | |
Matka-aika | 1:57 |
Yves-Gomezée Charleroi-Central Ottignies Etterbeek Moensberg
Yves-Gomezée | 07:01 |
Walcourt | 07:08 |
Pry | 07:13 |
Berzée | 07:17 |
Ham-Sur-Heure | 07:24 |
Beignée | 07:27 |
Charleroi-Central | 07:43 |
7764 | |
P | |
Vaihto | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
4578 | |
S61 | |
S | |
Vaihto | |
Ottignies | 08:47 |
Rixensart | 08:53 |
Genval | 08:56 |
La Hulpe | 08:59 |
Groenendaal | 09:04 |
Etterbeek | 09:13 |
3980 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Etterbeek | 09:22 |
Saint-Job | 09:32 |
Moensberg | 09:35 |
3579 | |
S5 | |
S | |
Matka-aika | 2:34 |
Lauantai 3. elokuuta 2024 klo 7.00
Yves-Gomezée Charleroi-Central Nivelles Braine-L'alleud Linkebeek
Yves-Gomezée | 07:09 | 09:09 | 11:09 | 13:09 | 15:09 |
Walcourt | 07:16 | 09:16 | 11:16 | 13:16 | 15:16 |
Charleroi-Central | 07:46 | 09:46 | 11:46 | 13:46 | 15:46 |
3927 | 3929 | 3931 | 3933 | 3935 | |
S64 | S64 | S64 | S64 | S64 | |
S | S | S | S | S | |
Vaihto | |||||
Charleroi-Central | 07:51 | 09:51 | 11:51 | 13:51 | 15:51 |
Marchienne-Au-Pont | 07:56 | 09:56 | 11:56 | 13:56 | 15:56 |
Luttre | 08:07 | 10:07 | 12:07 | 14:07 | 16:07 |
Nivelles | 08:14 | 10:14 | 12:14 | 14:14 | 16:14 |
13753 | 13755 | 13757 | 13759 | 13761 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Nivelles | 08:24 | 10:24 | 12:24 | 14:24 | 16:24 |
Lillois | 08:33 | 10:33 | 12:33 | 14:33 | 16:33 |
Braine-L'alleud | 08:37 | 10:37 | 12:37 | 14:37 | 16:37 |
3108 | 3110 | 3112 | 3114 | 3116 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Braine-L'alleud | 08:45 | 10:45 | 12:45 | 14:45 | 16:45 |
Rhode-Saint-Genèse | 08:54 | 10:54 | 12:54 | 14:54 | 16:54 |
Linkebeek | 09:01 | 11:01 | 13:01 | 15:01 | 17:01 |
1758 | 1760 | 1762 | 1764 | 1766 | |
S1 | S1 | S1 | S1 | S1 | |
S | S | S | S | S | |
Matka-aika | 1:52 | 1:52 | 1:52 | 1:52 | 1:52 |
Sunnuntai 4. elokuuta 2024 klo 7.00
Yves-Gomezée Charleroi-Central Nivelles Linkebeek
Yves-Gomezée | 07:09 | 09:09 | 11:09 | 13:09 | 15:09 |
Walcourt | 07:16 | 09:16 | 11:16 | 13:16 | 15:16 |
Charleroi-Central | 07:46 | 09:46 | 11:46 | 13:46 | 15:46 |
3927 | 3929 | 3931 | 3933 | 3935 | |
S64 | S64 | S64 | S64 | S64 | |
S | S | S | S | S | |
Vaihto | |||||
Charleroi-Central | 07:51 | 09:51 | 11:51 | 13:51 | 15:51 |
Marchienne-Au-Pont | 07:56 | 09:56 | 11:56 | 13:56 | 15:56 |
Luttre | 08:07 | 10:07 | 12:07 | 14:07 | 16:07 |
Nivelles | 08:14 | 10:14 | 12:14 | 14:14 | 16:14 |
13753 | 13755 | 13757 | 13759 | 13761 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Vaihto | |||||
Nivelles | 08:50 | 10:50 | 12:50 | 14:50 | 16:50 |
Lillois | 08:58 | 10:58 | 12:58 | 14:58 | 16:58 |
Braine-L'alleud | 09:04 | 11:04 | 13:04 | 15:04 | 17:04 |
Waterloo | 09:08 | 11:08 | 13:08 | 15:08 | 17:08 |
Rhode-Saint-Genèse | 09:13 | 11:13 | 13:13 | 15:13 | 17:13 |
Linkebeek | 09:18 | 11:18 | 13:18 | 15:18 | 17:18 |
4008 | 4010 | 4012 | 4014 | 4016 | |
S19 | S19 | S19 | S19 | S19 | |
S | S | S | S | S | |
Matka-aika | 2:09 | 2:09 | 2:09 | 2:09 | 2:09 |
Maanantai 5. elokuuta 2024 klo 7.00
Yves-Gomezée Charleroi-Central La louvière-Sud Hal Moensberg
Yves-Gomezée | 09:34 | 10:34 | 11:34 |
Walcourt | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Charleroi-Central | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
3930 | 3931 | 3932 | |
S64 | S64 | S64 | |
S | S | S | |
Vaihto | |||
Charleroi-Central | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
La louvière-Sud | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
931 | 932 | 933 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
La louvière-Sud | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
La louvière-Centre | 10:44 | 11:44 | 12:44 |
Ecaussinnes | 10:58 | 11:58 | 12:58 |
Braine-Le-Comte | 11:06 | 12:06 | 13:06 |
Tubize | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Hal | 11:19 | 12:19 | 13:19 |
3410 | 3411 | 3412 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Hal | 11:34 | 12:34 | 13:34 |
Beersel | 11:42 | 12:42 | 13:42 |
Moensberg | 11:46 | 12:46 | 13:46 |
3461 | 3462 | 3463 | |
S7 | S7 | S7 | |
S | S | S | |
Matka-aika | 2:12 | 2:12 | 2:12 |
Yves-Gomezée Charleroi-Central Nivelles Braine-L'alleud Linkebeek
Yves-Gomezée | 07:53 |
Walcourt | 08:00 |
Berzée | 08:07 |
Ham-Sur-Heure | 08:13 |
Charleroi-Central | 08:29 |
3928 | |
S64 | |
S | |
Vaihto | |
Charleroi-Central | 08:39 |
Marchienne-Au-Pont | 08:44 |
Roux | 08:48 |
Luttre | 08:58 |
Nivelles | 09:07 |
13753 | |
L | |
Vaihto | |
Nivelles | 09:19 |
Braine-L'alleud | 09:28 |
2008 | |
IC | |
Vaihto | |
Braine-L'alleud | 09:37 |
Waterloo | 09:41 |
Rhode-Saint-Genèse | 09:45 |
Linkebeek | 09:50 |
1759 | |
S1 | |
S | |
Matka-aika | 1:57 |
Yves-Gomezée Charleroi-Central Ottignies Etterbeek Moensberg
Yves-Gomezée | 07:01 |
Walcourt | 07:08 |
Pry | 07:13 |
Berzée | 07:17 |
Ham-Sur-Heure | 07:24 |
Beignée | 07:27 |
Charleroi-Central | 07:43 |
7764 | |
P | |
Vaihto | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
4578 | |
S61 | |
S | |
Vaihto | |
Ottignies | 08:47 |
Rixensart | 08:53 |
Genval | 08:56 |
La Hulpe | 08:59 |
Groenendaal | 09:04 |
Etterbeek | 09:13 |
3980 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Etterbeek | 09:22 |
Saint-Job | 09:32 |
Moensberg | 09:35 |
3579 | |
S5 | |
S | |
Matka-aika | 2:34 |
Tiistai 6. elokuuta 2024 klo 7.00
Yves-Gomezée Charleroi-Central La louvière-Sud Hal Moensberg
Yves-Gomezée | 09:34 | 10:34 | 11:34 |
Walcourt | 09:42 | 10:42 | 11:42 |
Charleroi-Central | 10:08 | 11:08 | 12:08 |
3930 | 3931 | 3932 | |
S64 | S64 | S64 | |
S | S | S | |
Vaihto | |||
Charleroi-Central | 10:14 | 11:14 | 12:14 |
La louvière-Sud | 10:29 | 11:29 | 12:29 |
931 | 932 | 933 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
La louvière-Sud | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
La louvière-Centre | 10:44 | 11:44 | 12:44 |
Ecaussinnes | 10:58 | 11:58 | 12:58 |
Braine-Le-Comte | 11:06 | 12:06 | 13:06 |
Tubize | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Hal | 11:19 | 12:19 | 13:19 |
3410 | 3411 | 3412 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Hal | 11:34 | 12:34 | 13:34 |
Beersel | 11:42 | 12:42 | 13:42 |
Moensberg | 11:46 | 12:46 | 13:46 |
3461 | 3462 | 3463 | |
S7 | S7 | S7 | |
S | S | S | |
Matka-aika | 2:12 | 2:12 | 2:12 |
Yves-Gomezée Charleroi-Central Nivelles Braine-L'alleud Linkebeek
Yves-Gomezée | 07:53 |
Walcourt | 08:00 |
Berzée | 08:07 |
Ham-Sur-Heure | 08:13 |
Charleroi-Central | 08:29 |
3928 | |
S64 | |
S | |
Vaihto | |
Charleroi-Central | 08:39 |
Marchienne-Au-Pont | 08:44 |
Roux | 08:48 |
Luttre | 08:58 |
Nivelles | 09:07 |
13753 | |
L | |
Vaihto | |
Nivelles | 09:19 |
Braine-L'alleud | 09:28 |
2008 | |
IC | |
Vaihto | |
Braine-L'alleud | 09:37 |
Waterloo | 09:41 |
Rhode-Saint-Genèse | 09:45 |
Linkebeek | 09:50 |
1759 | |
S1 | |
S | |
Matka-aika | 1:57 |
Yves-Gomezée Charleroi-Central Ottignies Etterbeek Moensberg
Yves-Gomezée | 07:01 |
Walcourt | 07:08 |
Pry | 07:13 |
Berzée | 07:17 |
Ham-Sur-Heure | 07:24 |
Beignée | 07:27 |
Charleroi-Central | 07:43 |
7764 | |
P | |
Vaihto | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
4578 | |
S61 | |
S | |
Vaihto | |
Ottignies | 08:47 |
Rixensart | 08:53 |
Genval | 08:56 |
La Hulpe | 08:59 |
Groenendaal | 09:04 |
Etterbeek | 09:13 |
3980 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Etterbeek | 09:22 |
Saint-Job | 09:32 |
Moensberg | 09:35 |
3579 | |
S5 | |
S | |
Matka-aika | 2:34 |
Keskiviikko 7. elokuuta 2024 klo 7.00
Yves-Gomezée Charleroi-Central La louvière-Sud Hal Moensberg
Yves-Gomezée | 10:34 | 11:34 |
Walcourt | 10:42 | 11:42 |
Charleroi-Central | 11:08 | 12:08 |
3931 | 3932 | |
S64 | S64 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Charleroi-Central | 11:14 | 12:14 |
La louvière-Sud | 11:29 | 12:29 |
932 | 933 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
La louvière-Sud | 11:38 | 12:38 |
La louvière-Centre | 11:44 | 12:44 |
Ecaussinnes | 11:58 | 12:58 |
Braine-Le-Comte | 12:06 | 13:06 |
Tubize | 12:14 | 13:14 |
Hal | 12:19 | 13:19 |
3411 | 3412 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Hal | 12:34 | 13:34 |
Beersel | 12:42 | 13:42 |
Moensberg | 12:46 | 13:46 |
3462 | 3463 | |
S7 | S7 | |
S | S | |
Matka-aika | 2:12 | 2:12 |
Yves-Gomezée Charleroi-Central Nivelles Braine-L'alleud Linkebeek
Yves-Gomezée | 07:53 | 09:34 |
Walcourt | 08:00 | 09:42 |
Berzée | 08:07 | - |
Ham-Sur-Heure | 08:13 | - |
Charleroi-Central | 08:29 | 10:08 |
3928 | 3930 | |
S64 | S64 | |
S | S | |
Vaihto | ||
Charleroi-Central | 08:39 | 10:39 |
Marchienne-Au-Pont | 08:44 | 10:44 |
Roux | 08:48 | 10:48 |
Luttre | 08:58 | 10:58 |
Nivelles | 09:07 | 11:07 |
13753 | 13755 | |
L | L | |
Vaihto | ||
Nivelles | 09:19 | 11:19 |
Braine-L'alleud | 09:28 | 11:28 |
2008 | 2010 | |
IC | IC | |
Vaihto | ||
Braine-L'alleud | 09:37 | 11:37 |
Waterloo | 09:41 | 11:41 |
Rhode-Saint-Genèse | 09:45 | 11:45 |
Linkebeek | 09:50 | 11:50 |
1759 | 1761 | |
S1 | S1 | |
S | S | |
Matka-aika | 1:57 | 2:16 |
Yves-Gomezée Charleroi-Central Ottignies Etterbeek Moensberg
Yves-Gomezée | 07:01 |
Walcourt | 07:08 |
Pry | 07:13 |
Berzée | 07:17 |
Ham-Sur-Heure | 07:24 |
Beignée | 07:27 |
Charleroi-Central | 07:43 |
7764 | |
P | |
Vaihto | |
Charleroi-Central | 07:50 |
Charleroi-Ouest | 07:54 |
Fleurus | 08:05 |
Court-Saint-Etienne | 08:31 |
Ottignies | 08:38 |
4578 | |
S61 | |
S | |
Vaihto | |
Ottignies | 08:47 |
Rixensart | 08:53 |
Genval | 08:56 |
La Hulpe | 08:59 |
Groenendaal | 09:04 |
Etterbeek | 09:13 |
3980 | |
S8 | |
S | |
Vaihto | |
Etterbeek | 09:22 |
Saint-Job | 09:32 |
Moensberg | 09:35 |
3579 | |
S5 | |
S | |
Matka-aika | 2:34 |