Zandbergen Coxyde Viikkoaikataulu
Sunnuntai 8. syyskuuta 2024 klo 7.00
Zandbergen Denderleeuw Coxyde
Zandbergen | 07:44 | 08:48 | 09:48 | 11:48 | 12:48 |
Appelterre | 07:47 | 08:51 | 09:51 | 11:51 | 12:51 |
Ninove | 07:54 | 08:58 | 09:58 | 11:58 | 12:58 |
Denderleeuw | 08:04 | 09:08 | 10:08 | 12:08 | 13:08 |
1578 | 1579 | 1580 | 1582 | 1583 | |
S6 | S6 | S6 | S6 | S6 | |
S | S | S | S | S | |
Vaihto | |||||
Denderleeuw | 08:27 | 09:28 | 10:28 | 12:28 | 13:28 |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 12:53 | 13:53 |
De Pinte | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 13:01 | 14:01 |
Deinze | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 13:09 | 14:09 |
Tielt | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 13:19 | 14:19 |
Lichtervelde | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 13:32 | 14:32 |
Kortemark | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 13:38 | 14:38 |
Dixmude | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 13:49 | 14:49 |
Furnes | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 14:01 | 15:01 |
Coxyde | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 14:04 | 15:04 |
3630 | 3631 | 3632 | 3634 | 3635 | |
IC | IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 2:20 | 2:16 | 2:16 | 2:16 | 2:16 |
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Zandbergen Gand-Saint-Pierre Coxyde
Zandbergen | 07:27 |
Appelterre | 07:30 |
Ninove | 07:37 |
Denderleeuw | 07:51 |
Gand-Saint-Pierre | 08:11 |
7975 | |
P | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 |
De Pinte | 09:01 |
Deinze | 09:09 |
Tielt | 09:19 |
Lichtervelde | 09:32 |
Kortemark | 09:38 |
Dixmude | 09:49 |
Furnes | 10:01 |
Coxyde | 10:04 |
3007 | |
IC | |
Matka-aika | 2:37 |
Zandbergen Denderleeuw Lichtervelde Coxyde
Zandbergen | 07:47 | 08:27 | 08:47 |
Appelterre | 07:50 | 08:30 | 08:50 |
Ninove | 07:57 | 08:37 | 08:57 |
Denderleeuw | 08:07 | 08:47 | 09:07 |
1578 | 7977 | 1579 | |
S6 | P | S6 | |
S | S | ||
Vaihto | |||
Denderleeuw | 09:00 | 09:00 | 10:00 |
Zottegem | 09:18 | 09:18 | 10:18 |
Audenarde | 09:32 | 09:32 | 10:32 |
Courtrai | 09:55 | 09:55 | 10:55 |
Ingelmunster | 10:06 | 10:06 | 11:06 |
Izegem | 10:10 | 10:10 | 11:10 |
Roulers | 10:17 | 10:17 | 11:17 |
Lichtervelde | 10:23 | 10:23 | 11:23 |
2331 | 2331 | 2332 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Lichtervelde | 14:32 | 10:32 | 11:32 |
Kortemark | 14:38 | 10:38 | 11:38 |
Dixmude | 14:49 | 10:49 | 11:49 |
Furnes | 15:01 | 11:01 | 12:01 |
Coxyde | 15:04 | 11:04 | 12:04 |
3012 | 3008 | 3009 | |
IC | IC | IC | |
Matka-aika | 7:17 | 2:37 | 3:17 |
Zandbergen Denderleeuw Bruxelles-Nord Anvers-Berchem Coxyde
Zandbergen | 08:11 |
Appelterre | 08:14 |
Ninove | 08:21 |
Denderleeuw | 08:31 |
7976 | |
S6 | |
S | |
Vaihto | |
Denderleeuw | 08:36 |
Bruxelles-Midi | 08:56 |
Bruxelles-Central | 09:01 |
Bruxelles-Nord | 09:05 |
5107 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 09:08 |
Vilvorde | 09:18 |
Malines | 09:29 |
Malines-Nekkerspoel | 09:33 |
Mortsel-Oude god | 09:44 |
Anvers-Berchem | 09:48 |
3108 | |
IC | |
Vaihto | |
Anvers-Berchem | 14:56 |
Anvers-Sud | 15:01 |
Saint-Nicolas | 15:17 |
Lokeren | 15:28 |
Gand-Dampoort | 15:41 |
Gand-Saint-Pierre | 15:53 |
De Pinte | 16:01 |
Deinze | 16:09 |
Tielt | 16:19 |
Lichtervelde | 16:32 |
Kortemark | 16:38 |
Dixmude | 16:49 |
Furnes | 17:01 |
Coxyde | 17:04 |
3014 | |
IC | |
Matka-aika | 8:53 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Zandbergen Gand-Saint-Pierre Coxyde
Zandbergen | 07:27 |
Appelterre | 07:30 |
Ninove | 07:37 |
Denderleeuw | 07:51 |
Gand-Saint-Pierre | 08:11 |
7975 | |
P | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 |
De Pinte | 09:01 |
Deinze | 09:09 |
Tielt | 09:19 |
Lichtervelde | 09:32 |
Kortemark | 09:38 |
Dixmude | 09:49 |
Furnes | 10:01 |
Coxyde | 10:04 |
3007 | |
IC | |
Matka-aika | 2:37 |
Zandbergen Denderleeuw Lichtervelde Coxyde
Zandbergen | 07:47 | 08:27 | 08:47 |
Appelterre | 07:50 | 08:30 | 08:50 |
Ninove | 07:57 | 08:37 | 08:57 |
Denderleeuw | 08:07 | 08:47 | 09:07 |
1578 | 7977 | 1579 | |
S6 | P | S6 | |
S | S | ||
Vaihto | |||
Denderleeuw | 09:00 | 09:00 | 10:00 |
Zottegem | 09:18 | 09:18 | 10:18 |
Audenarde | 09:32 | 09:32 | 10:32 |
Courtrai | 09:55 | 09:55 | 10:55 |
Ingelmunster | 10:06 | 10:06 | 11:06 |
Izegem | 10:10 | 10:10 | 11:10 |
Roulers | 10:17 | 10:17 | 11:17 |
Lichtervelde | 10:23 | 10:23 | 11:23 |
2331 | 2331 | 2332 | |
IC | IC | IC | |
Vaihto | |||
Lichtervelde | 14:32 | 10:32 | 11:32 |
Kortemark | 14:38 | 10:38 | 11:38 |
Dixmude | 14:49 | 10:49 | 11:49 |
Furnes | 15:01 | 11:01 | 12:01 |
Coxyde | 15:04 | 11:04 | 12:04 |
3012 | 3008 | 3009 | |
IC | IC | IC | |
Matka-aika | 7:17 | 2:37 | 3:17 |
Zandbergen Denderleeuw Bruxelles-Nord Anvers-Berchem Coxyde
Zandbergen | 08:11 |
Appelterre | 08:14 |
Ninove | 08:21 |
Denderleeuw | 08:31 |
7976 | |
S6 | |
S | |
Vaihto | |
Denderleeuw | 08:36 |
Bruxelles-Midi | 08:56 |
Bruxelles-Central | 09:01 |
Bruxelles-Nord | 09:05 |
5107 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 09:08 |
Vilvorde | 09:18 |
Malines | 09:29 |
Malines-Nekkerspoel | 09:33 |
Mortsel-Oude god | 09:44 |
Anvers-Berchem | 09:48 |
3108 | |
IC | |
Vaihto | |
Anvers-Berchem | 14:56 |
Anvers-Sud | 15:01 |
Saint-Nicolas | 15:17 |
Lokeren | 15:28 |
Gand-Dampoort | 15:41 |
Gand-Saint-Pierre | 15:53 |
De Pinte | 16:01 |
Deinze | 16:09 |
Tielt | 16:19 |
Lichtervelde | 16:32 |
Kortemark | 16:38 |
Dixmude | 16:49 |
Furnes | 17:01 |
Coxyde | 17:04 |
3014 | |
IC | |
Matka-aika | 8:53 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Zandbergen Gand-Saint-Pierre Coxyde
Zandbergen | 07:27 |
Appelterre | 07:30 |
Ninove | 07:37 |
Denderleeuw | 07:51 |
Gand-Saint-Pierre | 08:11 |
7975 | |
P | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 |
De Pinte | 09:01 |
Deinze | 09:09 |
Tielt | 09:19 |
Lichtervelde | 09:32 |
Kortemark | 09:38 |
Dixmude | 09:49 |
Furnes | 10:01 |
Coxyde | 10:04 |
3007 | |
IC | |
Matka-aika | 2:37 |
Zandbergen Bruxelles-Nord Anvers-Berchem Coxyde
Zandbergen | 08:12 |
Grammont | 08:24 |
Herne | 08:39 |
Enghien | 08:45 |
Hal | 08:57 |
Bruxelles-Midi | 09:11 |
Bruxelles-Central | 09:15 |
Bruxelles-Nord | 09:19 |
1557 | |
S6 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 09:32 |
Malines | 09:48 |
Anvers-Berchem | 10:00 |
4508 | |
IC | |
Vaihto | |
Anvers-Berchem | 12:56 |
Anvers-Sud | 13:01 |
Saint-Nicolas | 13:17 |
Lokeren | 13:28 |
Gand-Dampoort | 13:41 |
Gand-Saint-Pierre | 13:53 |
De Pinte | 14:01 |
Deinze | 14:09 |
Tielt | 14:19 |
Lichtervelde | 14:32 |
Kortemark | 14:38 |
Dixmude | 14:49 |
Furnes | 15:01 |
Coxyde | 15:04 |
3012 | |
IC | |
Matka-aika | 6:52 |
Zandbergen Denderleeuw Lichtervelde Coxyde
Zandbergen | 07:47 |
Appelterre | 07:50 |
Ninove | 07:57 |
Denderleeuw | 08:07 |
1578 | |
S6 | |
S | |
Vaihto | |
Denderleeuw | 09:00 |
Zottegem | 09:18 |
Audenarde | 09:32 |
Courtrai | 09:55 |
Ingelmunster | 10:06 |
Izegem | 10:10 |
Roulers | 10:17 |
Lichtervelde | 10:23 |
2331 | |
IC | |
Vaihto | |
Lichtervelde | 11:32 |
Kortemark | 11:38 |
Dixmude | 11:49 |
Furnes | 12:01 |
Coxyde | 12:04 |
3009 | |
IC | |
Matka-aika | 4:17 |
Zandbergen Denderleeuw Brussels airport-Zaventem Anvers-Berchem Coxyde
Zandbergen | 08:27 |
Appelterre | 08:30 |
Ninove | 08:37 |
Denderleeuw | 08:47 |
7977 | |
P | |
Vaihto | |
Denderleeuw | 08:53 |
Liedekerke | 08:57 |
Bruxelles-Midi | 09:14 |
Bruxelles-Central | 09:18 |
Bruxelles-Nord | 09:25 |
Brussels airport-Zaventem | 09:35 |
3606 | |
IC | |
Vaihto | |
Brussels airport-Zaventem | 09:41 |
Malines | 09:54 |
Anvers-Berchem | 10:06 |
2630 | |
IC | |
Vaihto | |
Anvers-Berchem | 13:56 |
Anvers-Sud | 14:01 |
Saint-Nicolas | 14:16 |
Lokeren | 14:26 |
Gand-Dampoort | 14:41 |
Gand-Saint-Pierre | 14:53 |
De Pinte | 15:01 |
Deinze | 15:09 |
Tielt | 15:19 |
Lichtervelde | 15:32 |
Kortemark | 15:38 |
Dixmude | 15:49 |
Furnes | 16:01 |
Coxyde | 16:04 |
3013 | |
IC | |
Matka-aika | 7:37 |
Zandbergen Denderleeuw Bruxelles-Nord Anvers-Berchem Coxyde
Zandbergen | 08:11 |
Appelterre | 08:14 |
Ninove | 08:21 |
Denderleeuw | 08:31 |
7976 | |
S6 | |
S | |
Vaihto | |
Denderleeuw | 08:36 |
Bruxelles-Midi | 08:56 |
Bruxelles-Central | 09:01 |
Bruxelles-Nord | 09:05 |
5107 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 09:08 |
Vilvorde | 09:18 |
Malines | 09:29 |
Malines-Nekkerspoel | 09:33 |
Mortsel-Oude god | 09:44 |
Anvers-Berchem | 09:48 |
3108 | |
IC | |
Vaihto | |
Anvers-Berchem | 11:56 |
Anvers-Sud | 12:01 |
Saint-Nicolas | 12:16 |
Lokeren | 12:26 |
Gand-Dampoort | 12:41 |
Gand-Saint-Pierre | 12:53 |
De Pinte | 13:01 |
Deinze | 13:09 |
Tielt | 13:19 |
Lichtervelde | 13:32 |
Kortemark | 13:38 |
Dixmude | 13:49 |
Furnes | 14:01 |
Coxyde | 14:04 |
3011 | |
IC | |
Matka-aika | 5:53 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Zandbergen Gand-Saint-Pierre Coxyde
Zandbergen | 07:27 |
Appelterre | 07:30 |
Ninove | 07:37 |
Denderleeuw | 07:51 |
Gand-Saint-Pierre | 08:11 |
7975 | |
P | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 |
De Pinte | 09:01 |
Deinze | 09:09 |
Tielt | 09:19 |
Lichtervelde | 09:32 |
Kortemark | 09:38 |
Dixmude | 09:49 |
Furnes | 10:01 |
Coxyde | 10:04 |
3007 | |
IC | |
Matka-aika | 2:37 |
Zandbergen Bruxelles-Nord Anvers-Berchem Coxyde
Zandbergen | 08:12 |
Grammont | 08:24 |
Herne | 08:39 |
Enghien | 08:45 |
Hal | 08:57 |
Bruxelles-Midi | 09:11 |
Bruxelles-Central | 09:15 |
Bruxelles-Nord | 09:19 |
1557 | |
S6 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 09:32 |
Malines | 09:48 |
Anvers-Berchem | 10:00 |
4508 | |
IC | |
Vaihto | |
Anvers-Berchem | 12:56 |
Anvers-Sud | 13:01 |
Saint-Nicolas | 13:17 |
Lokeren | 13:28 |
Gand-Dampoort | 13:41 |
Gand-Saint-Pierre | 13:53 |
De Pinte | 14:01 |
Deinze | 14:09 |
Tielt | 14:19 |
Lichtervelde | 14:32 |
Kortemark | 14:38 |
Dixmude | 14:49 |
Furnes | 15:01 |
Coxyde | 15:04 |
3012 | |
IC | |
Matka-aika | 6:52 |
Zandbergen Denderleeuw Lichtervelde Coxyde
Zandbergen | 07:47 |
Appelterre | 07:50 |
Ninove | 07:57 |
Denderleeuw | 08:07 |
1578 | |
S6 | |
S | |
Vaihto | |
Denderleeuw | 09:00 |
Zottegem | 09:18 |
Audenarde | 09:32 |
Courtrai | 09:55 |
Ingelmunster | 10:06 |
Izegem | 10:10 |
Roulers | 10:17 |
Lichtervelde | 10:23 |
2331 | |
IC | |
Vaihto | |
Lichtervelde | 11:32 |
Kortemark | 11:38 |
Dixmude | 11:49 |
Furnes | 12:01 |
Coxyde | 12:04 |
3009 | |
IC | |
Matka-aika | 4:17 |
Zandbergen Denderleeuw Brussels airport-Zaventem Anvers-Berchem Coxyde
Zandbergen | 08:27 |
Appelterre | 08:30 |
Ninove | 08:37 |
Denderleeuw | 08:47 |
7977 | |
P | |
Vaihto | |
Denderleeuw | 08:53 |
Liedekerke | 08:57 |
Bruxelles-Midi | 09:14 |
Bruxelles-Central | 09:18 |
Bruxelles-Nord | 09:25 |
Brussels airport-Zaventem | 09:35 |
3606 | |
IC | |
Vaihto | |
Brussels airport-Zaventem | 09:41 |
Malines | 09:54 |
Anvers-Berchem | 10:06 |
2630 | |
IC | |
Vaihto | |
Anvers-Berchem | 13:56 |
Anvers-Sud | 14:01 |
Saint-Nicolas | 14:16 |
Lokeren | 14:26 |
Gand-Dampoort | 14:41 |
Gand-Saint-Pierre | 14:53 |
De Pinte | 15:01 |
Deinze | 15:09 |
Tielt | 15:19 |
Lichtervelde | 15:32 |
Kortemark | 15:38 |
Dixmude | 15:49 |
Furnes | 16:01 |
Coxyde | 16:04 |
3013 | |
IC | |
Matka-aika | 7:37 |
Zandbergen Denderleeuw Bruxelles-Nord Anvers-Berchem Coxyde
Zandbergen | 08:11 |
Appelterre | 08:14 |
Ninove | 08:21 |
Denderleeuw | 08:31 |
7976 | |
S6 | |
S | |
Vaihto | |
Denderleeuw | 08:36 |
Bruxelles-Midi | 08:56 |
Bruxelles-Central | 09:01 |
Bruxelles-Nord | 09:05 |
5107 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 09:08 |
Vilvorde | 09:18 |
Malines | 09:29 |
Malines-Nekkerspoel | 09:33 |
Mortsel-Oude god | 09:44 |
Anvers-Berchem | 09:48 |
3108 | |
IC | |
Vaihto | |
Anvers-Berchem | 11:56 |
Anvers-Sud | 12:01 |
Saint-Nicolas | 12:16 |
Lokeren | 12:26 |
Gand-Dampoort | 12:41 |
Gand-Saint-Pierre | 12:53 |
De Pinte | 13:01 |
Deinze | 13:09 |
Tielt | 13:19 |
Lichtervelde | 13:32 |
Kortemark | 13:38 |
Dixmude | 13:49 |
Furnes | 14:01 |
Coxyde | 14:04 |
3011 | |
IC | |
Matka-aika | 5:53 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Zandbergen Gand-Saint-Pierre Coxyde
Zandbergen | 07:27 |
Appelterre | 07:30 |
Ninove | 07:37 |
Denderleeuw | 07:51 |
Gand-Saint-Pierre | 08:11 |
7975 | |
P | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 |
De Pinte | 09:01 |
Deinze | 09:09 |
Tielt | 09:19 |
Lichtervelde | 09:32 |
Kortemark | 09:38 |
Dixmude | 09:49 |
Furnes | 10:01 |
Coxyde | 10:04 |
3007 | |
IC | |
Matka-aika | 2:37 |
Zandbergen Bruxelles-Nord Anvers-Berchem Coxyde
Zandbergen | 08:12 |
Grammont | 08:24 |
Herne | 08:39 |
Enghien | 08:45 |
Hal | 08:57 |
Bruxelles-Midi | 09:11 |
Bruxelles-Central | 09:15 |
Bruxelles-Nord | 09:19 |
1557 | |
S6 | |
S | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 09:32 |
Malines | 09:48 |
Anvers-Berchem | 10:00 |
4508 | |
IC | |
Vaihto | |
Anvers-Berchem | 12:56 |
Anvers-Sud | 13:01 |
Saint-Nicolas | 13:17 |
Lokeren | 13:28 |
Gand-Dampoort | 13:41 |
Gand-Saint-Pierre | 13:53 |
De Pinte | 14:01 |
Deinze | 14:09 |
Tielt | 14:19 |
Lichtervelde | 14:32 |
Kortemark | 14:38 |
Dixmude | 14:49 |
Furnes | 15:01 |
Coxyde | 15:04 |
3012 | |
IC | |
Matka-aika | 6:52 |
Zandbergen Denderleeuw Lichtervelde Coxyde
Zandbergen | 07:47 |
Appelterre | 07:50 |
Ninove | 07:57 |
Denderleeuw | 08:07 |
1578 | |
S6 | |
S | |
Vaihto | |
Denderleeuw | 09:00 |
Zottegem | 09:18 |
Audenarde | 09:32 |
Courtrai | 09:55 |
Ingelmunster | 10:06 |
Izegem | 10:10 |
Roulers | 10:17 |
Lichtervelde | 10:23 |
2331 | |
IC | |
Vaihto | |
Lichtervelde | 11:32 |
Kortemark | 11:38 |
Dixmude | 11:49 |
Furnes | 12:01 |
Coxyde | 12:04 |
3009 | |
IC | |
Matka-aika | 4:17 |
Zandbergen Denderleeuw Brussels airport-Zaventem Anvers-Berchem Coxyde
Zandbergen | 08:27 |
Appelterre | 08:30 |
Ninove | 08:37 |
Denderleeuw | 08:47 |
7977 | |
P | |
Vaihto | |
Denderleeuw | 08:53 |
Liedekerke | 08:57 |
Bruxelles-Midi | 09:14 |
Bruxelles-Central | 09:18 |
Bruxelles-Nord | 09:25 |
Brussels airport-Zaventem | 09:35 |
3606 | |
IC | |
Vaihto | |
Brussels airport-Zaventem | 09:41 |
Malines | 09:54 |
Anvers-Berchem | 10:06 |
2630 | |
IC | |
Vaihto | |
Anvers-Berchem | 13:56 |
Anvers-Sud | 14:01 |
Saint-Nicolas | 14:16 |
Lokeren | 14:26 |
Gand-Dampoort | 14:41 |
Gand-Saint-Pierre | 14:53 |
De Pinte | 15:01 |
Deinze | 15:09 |
Tielt | 15:19 |
Lichtervelde | 15:32 |
Kortemark | 15:38 |
Dixmude | 15:49 |
Furnes | 16:01 |
Coxyde | 16:04 |
3013 | |
IC | |
Matka-aika | 7:37 |
Zandbergen Denderleeuw Bruxelles-Nord Anvers-Berchem Coxyde
Zandbergen | 08:11 |
Appelterre | 08:14 |
Ninove | 08:21 |
Denderleeuw | 08:31 |
7976 | |
S6 | |
S | |
Vaihto | |
Denderleeuw | 08:36 |
Bruxelles-Midi | 08:56 |
Bruxelles-Central | 09:01 |
Bruxelles-Nord | 09:05 |
5107 | |
IC | |
Vaihto | |
Bruxelles-Nord | 09:08 |
Vilvorde | 09:18 |
Malines | 09:29 |
Malines-Nekkerspoel | 09:33 |
Mortsel-Oude god | 09:44 |
Anvers-Berchem | 09:48 |
3108 | |
IC | |
Vaihto | |
Anvers-Berchem | 11:56 |
Anvers-Sud | 12:01 |
Saint-Nicolas | 12:16 |
Lokeren | 12:26 |
Gand-Dampoort | 12:41 |
Gand-Saint-Pierre | 12:53 |
De Pinte | 13:01 |
Deinze | 13:09 |
Tielt | 13:19 |
Lichtervelde | 13:32 |
Kortemark | 13:38 |
Dixmude | 13:49 |
Furnes | 14:01 |
Coxyde | 14:04 |
3011 | |
IC | |
Matka-aika | 5:53 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Zandbergen Denderleeuw Coxyde
Zandbergen | 07:11 | 08:11 | 09:11 | 10:11 |
Denderleeuw | 08:01 | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
11081 | 11082 | 11083 | 11084 | |
BUS | BUS | BUS | BUS | |
Vaihto | ||||
Denderleeuw | 08:09 | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
Erembodegem | 08:14 | 09:14 | 10:14 | 11:14 |
Alost | 08:19 | 09:19 | 10:19 | 11:19 |
Lede | 08:24 | 09:24 | 10:24 | 11:24 |
Schellebelle | 08:32 | 09:32 | 10:32 | 11:32 |
Wetteren | 08:36 | 09:36 | 10:36 | 11:36 |
Gand-Saint-Pierre | 08:53 | 09:53 | 10:53 | 11:53 |
De Pinte | 09:01 | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Deinze | 09:09 | 10:09 | 11:09 | 12:09 |
Tielt | 09:19 | 10:19 | 11:19 | 12:19 |
Lichtervelde | 09:32 | 10:32 | 11:32 | 12:32 |
Kortemark | 09:38 | 10:38 | 11:38 | 12:38 |
Dixmude | 09:49 | 10:49 | 11:49 | 12:49 |
Furnes | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:01 |
Coxyde | 10:04 | 11:04 | 12:04 | 13:04 |
3630 | 3631 | 3632 | 3633 | |
IC | IC | IC | IC | |
Matka-aika | 2:53 | 2:53 | 2:53 | 2:53 |
Zandbergen Grammont Gand-Saint-Pierre Coxyde
Zandbergen | 10:49 |
Grammont | 11:18 |
11104 | |
BUS | |
Vaihto | |
Grammont | 12:06 |
Zottegem | 12:22 |
Scheldewindeke | 12:33 |
Melle | 12:46 |
Merelbeke | 12:50 |
Gand-Saint-Pierre | 12:56 |
1882 | |
S52 | |
S | |
Vaihto | |
Gand-Saint-Pierre | 13:53 |
De Pinte | 14:01 |
Deinze | 14:09 |
Tielt | 14:19 |
Lichtervelde | 14:32 |
Kortemark | 14:38 |
Dixmude | 14:49 |
Furnes | 15:01 |
Coxyde | 15:04 |
3635 | |
IC | |
Matka-aika | 4:15 |