Andermatt Gontenbad Viikkoaikataulu
Sunnuntai 8. syyskuuta 2024 klo 7.00
Andermatt Göschenen Arth-Goldau Herisau Gontenbad
Andermatt | 07:29 | 08:50 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 09:06 | 10:06 |
44 | 44 | 44 | |
R | R | R | |
Vaihto | |||
Göschenen | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 09:34 | 10:34 |
Flüelen | 08:44 | 09:44 | 10:44 |
Brunnen | 08:55 | 09:55 | 10:55 |
Schwyz | 08:59 | 09:59 | 10:59 |
Arth-Goldau | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
IR46 | IR26 | IR46 | |
Vaihto | |||
Arth-Goldau | 09:16 | 10:16 | 11:16 |
Rapperswil Sg | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Herisau | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
VAE | VAE | VAE | |
IR | IR | IR | |
Vaihto | |||
Herisau | 10:58 | 11:58 | 12:58 |
Gontenbad | 11:22 | 12:22 | 13:22 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S23 | S23 | S23 | |
Matka-aika | 3:53 | 3:32 | 3:32 |
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Andermatt Disentis/Mustér Chur Gossau Sg Gontenbad
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Disentis/Mustér | 11:39 |
45 | |
R | |
Vaihto | |
Disentis/Mustér | 11:44 |
Rabius-Surrein | 11:57 |
Trun | 12:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 12:09 |
Ilanz | 12:24 |
Versam-Safien | 12:38 |
Domat/Ems | 12:54 |
Chur | 13:02 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Chur | 13:11 |
Landquart | 13:21 |
Sargans | 13:35 |
Buchs Sg | 13:45 |
Altstätten Sg | 14:01 |
Heerbrugg | 14:06 |
St. Gallen | 14:37 |
Gossau Sg | 14:44 |
IR13 | |
Vaihto | |
Gossau Sg | 14:51 |
Gontenbad | 15:22 |
102778 | |
S23 | |
Matka-aika | 4:54 |
Andermatt Göschenen Arth-Goldau Herisau Gontenbad
Andermatt | 07:29 | 08:50 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 09:06 | 10:06 |
44 | 44 | 44 | |
R | R | R | |
Vaihto | |||
Göschenen | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 09:34 | 10:34 |
Flüelen | 08:44 | 09:44 | 10:44 |
Brunnen | 08:55 | 09:55 | 10:55 |
Schwyz | 08:59 | 09:59 | 10:59 |
Arth-Goldau | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
IR46 | IR26 | IR46 | |
Vaihto | |||
Arth-Goldau | 09:16 | 10:16 | 11:16 |
Rapperswil Sg | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Herisau | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
VAE | VAE | VAE | |
IR | IR | IR | |
Vaihto | |||
Herisau | 10:58 | 11:58 | 13:28 |
Gontenbad | 11:22 | 12:22 | 13:52 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S23 | S23 | S23 | |
Matka-aika | 3:53 | 3:32 | 4:02 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Andermatt Disentis/Mustér Chur Gossau Sg Gontenbad
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Disentis/Mustér | 11:39 |
45 | |
R | |
Vaihto | |
Disentis/Mustér | 11:44 |
Rabius-Surrein | 11:57 |
Trun | 12:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 12:09 |
Ilanz | 12:24 |
Versam-Safien | 12:38 |
Domat/Ems | 12:54 |
Chur | 13:02 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Chur | 13:11 |
Landquart | 13:21 |
Sargans | 13:35 |
Buchs Sg | 13:45 |
Altstätten Sg | 14:01 |
Heerbrugg | 14:06 |
St. Gallen | 14:37 |
Gossau Sg | 14:44 |
IR13 | |
Vaihto | |
Gossau Sg | 14:51 |
Gontenbad | 15:22 |
102778 | |
S23 | |
Matka-aika | 4:54 |
Andermatt Göschenen Arth-Goldau Herisau Gontenbad
Andermatt | 07:29 | 08:50 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 09:06 | 10:06 |
44 | 44 | 44 | |
R | R | R | |
Vaihto | |||
Göschenen | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 09:34 | 10:34 |
Flüelen | 08:44 | 09:44 | 10:44 |
Brunnen | 08:55 | 09:55 | 10:55 |
Schwyz | 08:59 | 09:59 | 10:59 |
Arth-Goldau | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
IR46 | IR26 | IR46 | |
Vaihto | |||
Arth-Goldau | 09:16 | 10:16 | 11:16 |
Rapperswil Sg | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Herisau | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
VAE | VAE | VAE | |
IR | IR | IR | |
Vaihto | |||
Herisau | 10:58 | 11:58 | 13:28 |
Gontenbad | 11:22 | 12:22 | 13:52 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S23 | S23 | S23 | |
Matka-aika | 3:53 | 3:32 | 4:02 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Andermatt Disentis/Mustér Chur Gossau Sg Gontenbad
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Disentis/Mustér | 11:39 |
45 | |
R | |
Vaihto | |
Disentis/Mustér | 11:44 |
Rabius-Surrein | 11:57 |
Trun | 12:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 12:09 |
Ilanz | 12:24 |
Versam-Safien | 12:38 |
Domat/Ems | 12:54 |
Chur | 13:02 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Chur | 13:11 |
Landquart | 13:21 |
Sargans | 13:35 |
Buchs Sg | 13:45 |
Altstätten Sg | 14:01 |
Heerbrugg | 14:06 |
St. Gallen | 14:37 |
Gossau Sg | 14:44 |
IR13 | |
Vaihto | |
Gossau Sg | 14:51 |
Gontenbad | 15:22 |
102778 | |
S23 | |
Matka-aika | 4:54 |
Andermatt Göschenen Arth-Goldau Herisau Gontenbad
Andermatt | 07:29 | 08:50 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 09:06 | 10:06 |
44 | 44 | 44 | |
R | R | R | |
Vaihto | |||
Göschenen | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 09:34 | 10:34 |
Flüelen | 08:44 | 09:44 | 10:44 |
Brunnen | 08:55 | 09:55 | 10:55 |
Schwyz | 08:59 | 09:59 | 10:59 |
Arth-Goldau | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
IR46 | IR26 | IR46 | |
Vaihto | |||
Arth-Goldau | 09:16 | 10:16 | 11:16 |
Rapperswil Sg | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Herisau | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
VAE | VAE | VAE | |
IR | IR | IR | |
Vaihto | |||
Herisau | 10:58 | 11:58 | 13:28 |
Gontenbad | 11:22 | 12:22 | 13:52 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S23 | S23 | S23 | |
Matka-aika | 3:53 | 3:32 | 4:02 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Andermatt Disentis/Mustér Chur Gossau Sg Gontenbad
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Disentis/Mustér | 11:39 |
45 | |
R | |
Vaihto | |
Disentis/Mustér | 11:44 |
Rabius-Surrein | 11:57 |
Trun | 12:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 12:09 |
Ilanz | 12:24 |
Versam-Safien | 12:38 |
Domat/Ems | 12:54 |
Chur | 13:02 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Chur | 13:11 |
Landquart | 13:21 |
Sargans | 13:35 |
Buchs Sg | 13:45 |
Altstätten Sg | 14:01 |
Heerbrugg | 14:06 |
St. Gallen | 14:37 |
Gossau Sg | 14:44 |
IR13 | |
Vaihto | |
Gossau Sg | 14:51 |
Gontenbad | 15:22 |
102778 | |
S23 | |
Matka-aika | 4:54 |
Andermatt Göschenen Arth-Goldau Herisau Gontenbad
Andermatt | 07:29 | 08:50 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 09:06 | 10:06 |
44 | 44 | 44 | |
R | R | R | |
Vaihto | |||
Göschenen | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 09:34 | 10:34 |
Flüelen | 08:44 | 09:44 | 10:44 |
Brunnen | 08:55 | 09:55 | 10:55 |
Schwyz | 08:59 | 09:59 | 10:59 |
Arth-Goldau | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
IR46 | IR26 | IR46 | |
Vaihto | |||
Arth-Goldau | 09:16 | 10:16 | 11:16 |
Rapperswil Sg | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Herisau | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
VAE | VAE | VAE | |
IR | IR | IR | |
Vaihto | |||
Herisau | 10:58 | 11:58 | 13:28 |
Gontenbad | 11:22 | 12:22 | 13:52 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S23 | S23 | S23 | |
Matka-aika | 3:53 | 3:32 | 4:02 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Andermatt Disentis/Mustér Chur Gossau Sg Gontenbad
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Disentis/Mustér | 11:39 |
45 | |
R | |
Vaihto | |
Disentis/Mustér | 11:44 |
Rabius-Surrein | 11:57 |
Trun | 12:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 12:09 |
Ilanz | 12:24 |
Versam-Safien | 12:38 |
Domat/Ems | 12:54 |
Chur | 13:02 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Chur | 13:11 |
Landquart | 13:21 |
Sargans | 13:35 |
Buchs Sg | 13:45 |
Altstätten Sg | 14:01 |
Heerbrugg | 14:06 |
St. Gallen | 14:37 |
Gossau Sg | 14:44 |
IR13 | |
Vaihto | |
Gossau Sg | 14:51 |
Gontenbad | 15:22 |
102778 | |
S23 | |
Matka-aika | 4:54 |
Andermatt Göschenen Arth-Goldau Herisau Gontenbad
Andermatt | 07:29 | 08:50 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 09:06 | 10:06 |
44 | 44 | 44 | |
R | R | R | |
Vaihto | |||
Göschenen | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 09:34 | 10:34 |
Flüelen | 08:44 | 09:44 | 10:44 |
Brunnen | 08:55 | 09:55 | 10:55 |
Schwyz | 08:59 | 09:59 | 10:59 |
Arth-Goldau | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
IR46 | IR26 | IR46 | |
Vaihto | |||
Arth-Goldau | 09:16 | 10:16 | 11:16 |
Rapperswil Sg | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Herisau | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
VAE | VAE | VAE | |
IR | IR | IR | |
Vaihto | |||
Herisau | 10:58 | 11:58 | 13:28 |
Gontenbad | 11:22 | 12:22 | 13:52 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S23 | S23 | S23 | |
Matka-aika | 3:53 | 3:32 | 4:02 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Andermatt Disentis/Mustér Chur Gossau Sg Gontenbad
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Disentis/Mustér | 11:39 |
45 | |
R | |
Vaihto | |
Disentis/Mustér | 11:44 |
Rabius-Surrein | 11:57 |
Trun | 12:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 12:09 |
Ilanz | 12:24 |
Versam-Safien | 12:38 |
Domat/Ems | 12:54 |
Chur | 13:02 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Chur | 13:11 |
Landquart | 13:21 |
Sargans | 13:35 |
Buchs Sg | 13:45 |
Altstätten Sg | 14:01 |
Heerbrugg | 14:06 |
St. Gallen | 14:37 |
Gossau Sg | 14:44 |
IR13 | |
Vaihto | |
Gossau Sg | 14:51 |
Gontenbad | 15:22 |
102778 | |
S23 | |
Matka-aika | 4:54 |
Andermatt Göschenen Arth-Goldau Herisau Gontenbad
Andermatt | 07:29 | 08:50 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 09:06 | 10:06 |
44 | 44 | 44 | |
R | R | R | |
Vaihto | |||
Göschenen | 08:09 | 09:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 09:34 | 10:34 |
Flüelen | 08:44 | 09:44 | 10:44 |
Brunnen | 08:55 | 09:55 | 10:55 |
Schwyz | 08:59 | 09:59 | 10:59 |
Arth-Goldau | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
IR46 | IR26 | IR46 | |
Vaihto | |||
Arth-Goldau | 09:16 | 10:16 | 11:16 |
Rapperswil Sg | 10:07 | 11:07 | 12:07 |
Herisau | 10:45 | 11:45 | 12:45 |
VAE | VAE | VAE | |
IR | IR | IR | |
Vaihto | |||
Herisau | 10:58 | 11:58 | 13:28 |
Gontenbad | 11:22 | 12:22 | 13:52 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S23 | S23 | S23 | |
Matka-aika | 3:53 | 3:32 | 4:02 |