Andermatt Zufikon Hammergut Viikkoaikataulu
Sunnuntai 8. syyskuuta 2024 klo 7.00
Andermatt Göschenen Arth-Goldau Zürich Hb Dietikon Zufikon Hammergut
Andermatt | 08:50 | 12:50 |
Göschenen | 09:06 | 13:06 |
44 | 44 | |
R | R | |
Vaihto | ||
Göschenen | 09:09 | 13:09 |
Erstfeld | 09:34 | 13:34 |
Flüelen | 09:44 | 13:44 |
Brunnen | 09:55 | 13:55 |
Schwyz | 09:59 | 13:59 |
Arth-Goldau | 10:07 | 14:07 |
IR26 | IR26 | |
Vaihto | ||
Arth-Goldau | 10:15 | 14:15 |
Zug | 10:31 | 14:31 |
Zürich Hb | 10:55 | 14:55 |
IC2 | IC2 | |
Vaihto | ||
Zürich Hb | 11:10 | 15:10 |
Zürich Altstetten | 11:16 | 15:16 |
Dietikon | 11:21 | 15:21 |
IR36 | IR36 | |
Vaihto | ||
Dietikon | 11:33 | 15:33 |
Berikon-Widen | 11:45 | 15:45 |
Zufikon Hammergut | 11:49 | 15:49 |
102778 | 102778 | |
S17 | S17 | |
Matka-aika | 2:59 | 2:59 |
Andermatt Göschenen Zug Rotkreuz Wohlen Ag Wohlen AG Zufikon Hammergut
Andermatt | 07:29 | 13:29 |
Göschenen | 07:44 | 13:44 |
44 | 44 | |
R | R | |
Vaihto | ||
Göschenen | 08:09 | 14:09 |
Erstfeld | 08:34 | 14:34 |
Flüelen | 08:44 | 14:44 |
Brunnen | 08:55 | 14:55 |
Schwyz | 08:59 | 14:59 |
Arth-Goldau | 09:15 | 15:15 |
Zug | 09:30 | 15:30 |
IR46 | IR46 | |
Vaihto | ||
Zug | 09:36 | 15:36 |
Cham | 09:43 | 15:43 |
Rotkreuz | 09:49 | 15:49 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Rotkreuz | 09:53 | 15:53 |
Muri Ag | 10:07 | 16:07 |
Wohlen Ag | 10:14 | 16:14 |
102778 | 102778 | |
S26 | S26 | |
Vaihto | ||
Wohlen AG | 10:20 | 16:20 |
Bremgarten West | 10:29 | 16:29 |
Bremgarten | 10:34 | 16:34 |
Zufikon Hammergut | 10:38 | 16:38 |
102778 | 102778 | |
S17 | S17 | |
Matka-aika | 3:09 | 3:09 |
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Andermatt Göschenen Zürich Hb Dietikon Zufikon Hammergut
Andermatt | 07:29 |
Göschenen | 07:44 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Göschenen | 08:09 |
Erstfeld | 08:34 |
Flüelen | 08:44 |
Brunnen | 08:55 |
Schwyz | 08:59 |
Arth-Goldau | 09:15 |
Zug | 09:31 |
Zürich Hb | 09:55 |
IR46 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 09:59 |
Dietikon | 10:14 |
102778 | |
S11 | |
Vaihto | |
Dietikon | 10:18 |
Berikon-Widen | 10:30 |
Zufikon Hammergut | 10:34 |
102778 | |
S17 | |
Matka-aika | 3:05 |
Andermatt Göschenen Arth-Goldau Zürich Hb Dietikon Zufikon Hammergut
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
IR26 | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
IC2 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 10:59 |
Dietikon | 11:14 |
102778 | |
S11 | |
Vaihto | |
Dietikon | 11:18 |
Berikon-Widen | 11:30 |
Zufikon Hammergut | 11:34 |
102778 | |
S17 | |
Matka-aika | 2:44 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Andermatt Göschenen Zürich Hb Dietikon Zufikon Hammergut
Andermatt | 07:29 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 10:06 |
44 | 44 | |
R | R | |
Vaihto | ||
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Flüelen | 08:44 | 10:44 |
Brunnen | 08:55 | 10:55 |
Schwyz | 08:59 | 10:59 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Zug | 09:31 | 11:31 |
Zürich Hb | 09:55 | 11:55 |
IR46 | IR46 | |
Vaihto | ||
Zürich Hb | 09:59 | 11:59 |
Dietikon | 10:14 | 12:14 |
102778 | 102778 | |
S11 | S11 | |
Vaihto | ||
Dietikon | 10:18 | 12:18 |
Berikon-Widen | 10:30 | 12:30 |
Zufikon Hammergut | 10:34 | 12:34 |
102778 | 102778 | |
S17 | S17 | |
Matka-aika | 3:05 | 2:44 |
Andermatt Göschenen Arth-Goldau Zürich Hb Dietikon Zufikon Hammergut
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
IR26 | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
IC2 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 10:59 |
Dietikon | 11:14 |
102778 | |
S11 | |
Vaihto | |
Dietikon | 11:18 |
Berikon-Widen | 11:30 |
Zufikon Hammergut | 11:34 |
102778 | |
S17 | |
Matka-aika | 2:44 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Andermatt Göschenen Zürich Hb Dietikon Zufikon Hammergut
Andermatt | 07:29 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 10:06 |
44 | 44 | |
R | R | |
Vaihto | ||
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Flüelen | 08:44 | 10:44 |
Brunnen | 08:55 | 10:55 |
Schwyz | 08:59 | 10:59 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Zug | 09:31 | 11:31 |
Zürich Hb | 09:55 | 11:55 |
IR46 | IR46 | |
Vaihto | ||
Zürich Hb | 09:59 | 11:59 |
Dietikon | 10:14 | 12:14 |
102778 | 102778 | |
S11 | S11 | |
Vaihto | ||
Dietikon | 10:18 | 12:18 |
Berikon-Widen | 10:30 | 12:30 |
Zufikon Hammergut | 10:34 | 12:34 |
102778 | 102778 | |
S17 | S17 | |
Matka-aika | 3:05 | 2:44 |
Andermatt Göschenen Arth-Goldau Zürich Hb Dietikon Zufikon Hammergut
Andermatt | 08:50 | 10:29 |
Göschenen | 09:06 | 10:44 |
44 | 44 | |
R | R | |
Vaihto | ||
Göschenen | 09:09 | 11:05 |
Erstfeld | 09:34 | - |
Flüelen | 09:44 | 11:41 |
Brunnen | 09:55 | - |
Schwyz | 09:59 | - |
Arth-Goldau | 10:07 | 12:00 |
Gotthard Panorama Express | ||
IR26 | ||
PE | ||
Vaihto | ||
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 |
Zug | 10:31 | 12:31 |
Zürich Hb | 10:55 | 12:55 |
IC2 | IC2 | |
Vaihto | ||
Zürich Hb | 10:59 | 12:59 |
Dietikon | 11:14 | 13:14 |
102778 | 102778 | |
S11 | S11 | |
Vaihto | ||
Dietikon | 11:18 | 13:18 |
Berikon-Widen | 11:30 | 13:30 |
Zufikon Hammergut | 11:34 | 13:34 |
102778 | 102778 | |
S17 | S17 | |
Matka-aika | 2:44 | 3:05 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Andermatt Göschenen Zürich Hb Dietikon Zufikon Hammergut
Andermatt | 07:29 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 10:06 |
44 | 44 | |
R | R | |
Vaihto | ||
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Flüelen | 08:44 | 10:44 |
Brunnen | 08:55 | 10:55 |
Schwyz | 08:59 | 10:59 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Zug | 09:31 | 11:31 |
Zürich Hb | 09:55 | 11:55 |
IR46 | IR46 | |
Vaihto | ||
Zürich Hb | 09:59 | 11:59 |
Dietikon | 10:14 | 12:14 |
102778 | 102778 | |
S11 | S11 | |
Vaihto | ||
Dietikon | 10:18 | 12:18 |
Berikon-Widen | 10:30 | 12:30 |
Zufikon Hammergut | 10:34 | 12:34 |
102778 | 102778 | |
S17 | S17 | |
Matka-aika | 3:05 | 2:44 |
Andermatt Göschenen Arth-Goldau Zürich Hb Dietikon Zufikon Hammergut
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
IR26 | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
IC2 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 10:59 |
Dietikon | 11:14 |
102778 | |
S11 | |
Vaihto | |
Dietikon | 11:18 |
Berikon-Widen | 11:30 |
Zufikon Hammergut | 11:34 |
102778 | |
S17 | |
Matka-aika | 2:44 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Andermatt Göschenen Zürich Hb Dietikon Zufikon Hammergut
Andermatt | 07:29 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 10:06 |
44 | 44 | |
R | R | |
Vaihto | ||
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Flüelen | 08:44 | 10:44 |
Brunnen | 08:55 | 10:55 |
Schwyz | 08:59 | 10:59 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Zug | 09:31 | 11:31 |
Zürich Hb | 09:55 | 11:55 |
IR46 | IR46 | |
Vaihto | ||
Zürich Hb | 09:59 | 11:59 |
Dietikon | 10:14 | 12:14 |
102778 | 102778 | |
S11 | S11 | |
Vaihto | ||
Dietikon | 10:18 | 12:18 |
Berikon-Widen | 10:30 | 12:30 |
Zufikon Hammergut | 10:34 | 12:34 |
102778 | 102778 | |
S17 | S17 | |
Matka-aika | 3:05 | 2:44 |
Andermatt Disentis/Mustér Chur Zürich Hb Dietikon Zufikon Hammergut
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Disentis/Mustér | 11:39 |
45 | |
R | |
Vaihto | |
Disentis/Mustér | 11:44 |
Rabius-Surrein | 11:57 |
Trun | 12:02 |
Tavanasa-Breil/Brigels | 12:09 |
Ilanz | 12:24 |
Versam-Safien | 12:38 |
Domat/Ems | 12:54 |
Chur | 13:02 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Chur | 13:08 |
Landquart | 13:18 |
Sargans | 13:27 |
Zürich Hb | 14:22 |
IC3 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 14:29 |
Dietikon | 14:44 |
102778 | |
S11 | |
Vaihto | |
Dietikon | 14:48 |
Berikon-Widen | 15:00 |
Zufikon Hammergut | 15:04 |
102778 | |
S17 | |
Matka-aika | 4:36 |
Andermatt Göschenen Arth-Goldau Zürich Hb Dietikon Zufikon Hammergut
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
IR26 | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
IC2 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 10:59 |
Dietikon | 11:14 |
102778 | |
S11 | |
Vaihto | |
Dietikon | 11:18 |
Berikon-Widen | 11:30 |
Zufikon Hammergut | 11:34 |
102778 | |
S17 | |
Matka-aika | 2:44 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Andermatt Göschenen Arth-Goldau Zürich Hb Dietikon Zufikon Hammergut
Andermatt | 08:50 |
Göschenen | 09:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
IR26 | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:31 |
Zürich Hb | 10:55 |
IC2 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 11:10 |
Zürich Altstetten | 11:16 |
Dietikon | 11:21 |
IR36 | |
Vaihto | |
Dietikon | 11:33 |
Berikon-Widen | 11:45 |
Zufikon Hammergut | 11:49 |
102778 | |
S17 | |
Matka-aika | 2:59 |
Andermatt Göschenen Zug Rotkreuz Wohlen Ag Wohlen AG Zufikon Hammergut
Andermatt | 07:29 | 09:50 |
Göschenen | 07:44 | 10:06 |
44 | 44 | |
R | R | |
Vaihto | ||
Göschenen | 08:09 | 10:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 |
Flüelen | 08:44 | 10:44 |
Brunnen | 08:55 | 10:55 |
Schwyz | 08:59 | 10:59 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 |
Zug | 09:30 | 11:30 |
IR46 | IR46 | |
Vaihto | ||
Zug | 09:36 | 11:36 |
Cham | 09:43 | 11:43 |
Rotkreuz | 09:49 | 11:49 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Rotkreuz | 09:53 | 11:53 |
Muri Ag | 10:07 | 12:07 |
Wohlen Ag | 10:14 | 12:14 |
102778 | 102778 | |
S26 | S26 | |
Vaihto | ||
Wohlen AG | 10:20 | 12:20 |
Bremgarten West | 10:29 | 12:29 |
Bremgarten | 10:34 | 12:34 |
Zufikon Hammergut | 10:38 | 12:38 |
102778 | 102778 | |
S17 | S17 | |
Matka-aika | 3:09 | 2:48 |