Bäch Sursee Viikkoaikataulu
Sunnuntai 8. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bäch Sz Thalwil Luzern Sursee
Bäch Sz | 07:16 | 08:16 |
Wädenswil | 07:23 | 08:23 |
Horgen | 07:30 | 08:30 |
Thalwil | 07:35 | 08:35 |
102778 | 102778 | |
S8 | S8 | |
Vaihto | ||
Thalwil | 07:45 | 08:45 |
Zug | 08:03 | 09:03 |
Rotkreuz | 08:11 | 09:11 |
Luzern | 08:25 | 09:25 |
IR75 | IR75 | |
Vaihto | ||
Luzern | 08:30 | 09:30 |
Sursee | 08:47 | 09:47 |
IR27 | IR27 | |
Matka-aika | 1:31 | 1:31 |
Bäch Sz Oberrieden Oberrieden Dorf Zug Luzern Sursee
Bäch Sz | 08:46 |
Wädenswil | 08:53 |
Horgen | 09:00 |
Oberrieden | 09:02 |
102778 | |
S8 | |
Vaihto | |
Oberrieden Dorf | 09:10 |
Zug | 09:26 |
102778 | |
S24 | |
Vaihto | |
Zug | 09:32 |
Luzern | 09:51 |
IR70 | |
Vaihto | |
Luzern | 10:00 |
Sursee | 10:17 |
IR15 | |
Matka-aika | 1:31 |
Bäch Sz Thalwil Zug Luzern Sursee
Bäch Sz | 07:46 |
Wädenswil | 07:53 |
Horgen | 08:00 |
Thalwil | 08:05 |
102778 | |
S8 | |
Vaihto | |
Thalwil | 08:08 |
Zug | 08:26 |
102778 | |
S24 | |
Vaihto | |
Zug | 08:32 |
Luzern | 08:51 |
IR70 | |
Vaihto | |
Luzern | 09:00 |
Sursee | 09:17 |
IR15 | |
Matka-aika | 1:31 |
Wollerau Biberbrugg Arth-Goldau Luzern Sursee
Wollerau | 07:18 |
Samstagern | 07:25 |
Schindellegi-Feusisberg | 07:29 |
Biberbrugg | 07:34 |
102778 | |
S40 | |
Vaihto | |
Biberbrugg | 07:38 |
Arth-Goldau | 08:04 |
102778 | |
S31 | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 08:15 |
Luzern | 08:41 |
IR26 | |
Vaihto | |
Luzern | 08:44 |
Emmenbrücke Gersag | 08:52 |
Sursee | 09:10 |
102778 | |
S1 | |
Matka-aika | 1:52 |
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bäch Sz Thalwil Luzern Sursee
Bäch Sz | 07:16 | 08:16 |
Wädenswil | 07:23 | 08:23 |
Horgen | 07:30 | 08:30 |
Thalwil | 07:35 | 08:35 |
102778 | 102778 | |
S8 | S8 | |
Vaihto | ||
Thalwil | 07:45 | 08:45 |
Zug | 08:03 | 09:03 |
Rotkreuz | 08:11 | 09:11 |
Luzern | 08:25 | 09:25 |
IR75 | IR75 | |
Vaihto | ||
Luzern | 08:30 | 09:30 |
Sursee | 08:47 | 09:47 |
IR27 | IR27 | |
Matka-aika | 1:31 | 1:31 |
Bäch Sz Oberrieden Oberrieden Dorf Zug Luzern Sursee
Bäch Sz | 08:46 |
Wädenswil | 08:53 |
Horgen | 09:00 |
Oberrieden | 09:02 |
102778 | |
S8 | |
Vaihto | |
Oberrieden Dorf | 09:10 |
Zug | 09:26 |
102778 | |
S24 | |
Vaihto | |
Zug | 09:32 |
Luzern | 09:51 |
IR70 | |
Vaihto | |
Luzern | 10:00 |
Sursee | 10:17 |
IR15 | |
Matka-aika | 1:31 |
Bäch Sz Thalwil Zug Luzern Sursee
Bäch Sz | 07:46 |
Wädenswil | 07:53 |
Horgen | 08:00 |
Thalwil | 08:05 |
102778 | |
S8 | |
Vaihto | |
Thalwil | 08:08 |
Zug | 08:26 |
102778 | |
S24 | |
Vaihto | |
Zug | 08:32 |
Luzern | 08:51 |
IR70 | |
Vaihto | |
Luzern | 09:00 |
Sursee | 09:17 |
IR15 | |
Matka-aika | 1:31 |
Wollerau Biberbrugg Arth-Goldau Luzern Sursee
Wollerau | 07:18 |
Samstagern | 07:25 |
Schindellegi-Feusisberg | 07:29 |
Biberbrugg | 07:34 |
102778 | |
S40 | |
Vaihto | |
Biberbrugg | 07:38 |
Arth-Goldau | 08:04 |
102778 | |
S31 | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 08:15 |
Luzern | 08:41 |
IR26 | |
Vaihto | |
Luzern | 08:44 |
Emmenbrücke Gersag | 08:52 |
Sursee | 09:10 |
102778 | |
S1 | |
Matka-aika | 1:52 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bäch Sz Thalwil Luzern Sursee
Bäch Sz | 07:16 | 08:16 |
Wädenswil | 07:23 | 08:23 |
Horgen | 07:30 | 08:30 |
Thalwil | 07:35 | 08:35 |
102778 | 102778 | |
S8 | S8 | |
Vaihto | ||
Thalwil | 07:45 | 08:45 |
Zug | 08:03 | 09:03 |
Rotkreuz | 08:11 | 09:11 |
Luzern | 08:25 | 09:25 |
IR75 | IR75 | |
Vaihto | ||
Luzern | 08:30 | 09:30 |
Sursee | 08:47 | 09:47 |
IR27 | IR27 | |
Matka-aika | 1:31 | 1:31 |
Bäch Sz Oberrieden Oberrieden Dorf Zug Luzern Sursee
Bäch Sz | 08:46 |
Wädenswil | 08:53 |
Horgen | 09:00 |
Oberrieden | 09:02 |
102778 | |
S8 | |
Vaihto | |
Oberrieden Dorf | 09:10 |
Zug | 09:26 |
102778 | |
S24 | |
Vaihto | |
Zug | 09:32 |
Luzern | 09:51 |
IR70 | |
Vaihto | |
Luzern | 10:00 |
Sursee | 10:17 |
IR15 | |
Matka-aika | 1:31 |
Bäch Sz Thalwil Zug Luzern Sursee
Bäch Sz | 07:46 |
Wädenswil | 07:53 |
Horgen | 08:00 |
Thalwil | 08:05 |
102778 | |
S8 | |
Vaihto | |
Thalwil | 08:08 |
Zug | 08:26 |
102778 | |
S24 | |
Vaihto | |
Zug | 08:32 |
Luzern | 08:51 |
IR70 | |
Vaihto | |
Luzern | 09:00 |
Sursee | 09:17 |
IR15 | |
Matka-aika | 1:31 |
Wollerau Biberbrugg Arth-Goldau Luzern Sursee
Wollerau | 07:18 |
Samstagern | 07:25 |
Schindellegi-Feusisberg | 07:29 |
Biberbrugg | 07:34 |
102778 | |
S40 | |
Vaihto | |
Biberbrugg | 07:38 |
Arth-Goldau | 08:04 |
102778 | |
S31 | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 08:15 |
Luzern | 08:41 |
IR26 | |
Vaihto | |
Luzern | 08:44 |
Emmenbrücke Gersag | 08:52 |
Sursee | 09:10 |
102778 | |
S1 | |
Matka-aika | 1:52 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bäch Sz Thalwil Luzern Sursee
Bäch Sz | 07:16 | 08:16 |
Wädenswil | 07:23 | 08:23 |
Horgen | 07:30 | 08:30 |
Thalwil | 07:35 | 08:35 |
102778 | 102778 | |
S8 | S8 | |
Vaihto | ||
Thalwil | 07:45 | 08:45 |
Zug | 08:03 | 09:03 |
Rotkreuz | 08:11 | 09:11 |
Luzern | 08:25 | 09:25 |
IR75 | IR75 | |
Vaihto | ||
Luzern | 08:30 | 09:30 |
Sursee | 08:47 | 09:47 |
IR27 | IR27 | |
Matka-aika | 1:31 | 1:31 |
Bäch Sz Oberrieden Oberrieden Dorf Zug Luzern Sursee
Bäch Sz | 08:46 |
Wädenswil | 08:53 |
Horgen | 09:00 |
Oberrieden | 09:02 |
102778 | |
S8 | |
Vaihto | |
Oberrieden Dorf | 09:10 |
Zug | 09:26 |
102778 | |
S24 | |
Vaihto | |
Zug | 09:32 |
Luzern | 09:51 |
IR70 | |
Vaihto | |
Luzern | 10:00 |
Sursee | 10:17 |
IR15 | |
Matka-aika | 1:31 |
Bäch Sz Thalwil Zug Luzern Sursee
Bäch Sz | 07:46 |
Wädenswil | 07:53 |
Horgen | 08:00 |
Thalwil | 08:05 |
102778 | |
S8 | |
Vaihto | |
Thalwil | 08:08 |
Zug | 08:26 |
102778 | |
S24 | |
Vaihto | |
Zug | 08:32 |
Luzern | 08:51 |
IR70 | |
Vaihto | |
Luzern | 09:00 |
Sursee | 09:17 |
IR15 | |
Matka-aika | 1:31 |
Wollerau Biberbrugg Arth-Goldau Luzern Sursee
Wollerau | 07:18 |
Samstagern | 07:25 |
Schindellegi-Feusisberg | 07:29 |
Biberbrugg | 07:34 |
102778 | |
S40 | |
Vaihto | |
Biberbrugg | 07:38 |
Arth-Goldau | 08:04 |
102778 | |
S31 | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 08:15 |
Luzern | 08:41 |
IR26 | |
Vaihto | |
Luzern | 08:44 |
Emmenbrücke Gersag | 08:52 |
Sursee | 09:10 |
102778 | |
S1 | |
Matka-aika | 1:52 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bäch Sz Thalwil Luzern Sursee
Bäch Sz | 07:16 | 08:16 |
Wädenswil | 07:23 | 08:23 |
Horgen | 07:30 | 08:30 |
Thalwil | 07:35 | 08:35 |
102778 | 102778 | |
S8 | S8 | |
Vaihto | ||
Thalwil | 07:45 | 08:45 |
Zug | 08:03 | 09:03 |
Rotkreuz | 08:11 | 09:11 |
Luzern | 08:25 | 09:25 |
IR75 | IR75 | |
Vaihto | ||
Luzern | 08:30 | 09:30 |
Sursee | 08:47 | 09:47 |
IR27 | IR27 | |
Matka-aika | 1:31 | 1:31 |
Bäch Sz Oberrieden Oberrieden Dorf Zug Luzern Sursee
Bäch Sz | 08:46 |
Wädenswil | 08:53 |
Horgen | 09:00 |
Oberrieden | 09:02 |
102778 | |
S8 | |
Vaihto | |
Oberrieden Dorf | 09:10 |
Zug | 09:26 |
102778 | |
S24 | |
Vaihto | |
Zug | 09:32 |
Luzern | 09:51 |
IR70 | |
Vaihto | |
Luzern | 10:00 |
Sursee | 10:17 |
IR15 | |
Matka-aika | 1:31 |
Bäch Sz Thalwil Zug Luzern Sursee
Bäch Sz | 07:46 |
Wädenswil | 07:53 |
Horgen | 08:00 |
Thalwil | 08:05 |
102778 | |
S8 | |
Vaihto | |
Thalwil | 08:08 |
Zug | 08:26 |
102778 | |
S24 | |
Vaihto | |
Zug | 08:32 |
Luzern | 08:51 |
IR70 | |
Vaihto | |
Luzern | 09:00 |
Sursee | 09:17 |
IR15 | |
Matka-aika | 1:31 |
Wollerau Biberbrugg Arth-Goldau Luzern Sursee
Wollerau | 07:18 |
Samstagern | 07:25 |
Schindellegi-Feusisberg | 07:29 |
Biberbrugg | 07:34 |
102778 | |
S40 | |
Vaihto | |
Biberbrugg | 07:38 |
Arth-Goldau | 08:04 |
102778 | |
S31 | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 08:15 |
Luzern | 08:41 |
IR26 | |
Vaihto | |
Luzern | 08:44 |
Emmenbrücke Gersag | 08:52 |
Sursee | 09:10 |
102778 | |
S1 | |
Matka-aika | 1:52 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bäch Sz Thalwil Luzern Sursee
Bäch Sz | 07:16 | 08:16 |
Wädenswil | 07:23 | 08:23 |
Horgen | 07:30 | 08:30 |
Thalwil | 07:35 | 08:35 |
102778 | 102778 | |
S8 | S8 | |
Vaihto | ||
Thalwil | 07:45 | 08:45 |
Zug | 08:03 | 09:03 |
Rotkreuz | 08:11 | 09:11 |
Luzern | 08:25 | 09:25 |
IR75 | IR75 | |
Vaihto | ||
Luzern | 08:30 | 09:30 |
Sursee | 08:47 | 09:47 |
IR27 | IR27 | |
Matka-aika | 1:31 | 1:31 |
Bäch Sz Oberrieden Oberrieden Dorf Zug Luzern Sursee
Bäch Sz | 08:46 |
Wädenswil | 08:53 |
Horgen | 09:00 |
Oberrieden | 09:02 |
102778 | |
S8 | |
Vaihto | |
Oberrieden Dorf | 09:10 |
Zug | 09:26 |
102778 | |
S24 | |
Vaihto | |
Zug | 09:32 |
Luzern | 09:51 |
IR70 | |
Vaihto | |
Luzern | 10:00 |
Sursee | 10:17 |
IR15 | |
Matka-aika | 1:31 |
Bäch Sz Thalwil Zug Luzern Sursee
Bäch Sz | 07:46 |
Wädenswil | 07:53 |
Horgen | 08:00 |
Thalwil | 08:05 |
102778 | |
S8 | |
Vaihto | |
Thalwil | 08:08 |
Zug | 08:26 |
102778 | |
S24 | |
Vaihto | |
Zug | 08:32 |
Luzern | 08:51 |
IR70 | |
Vaihto | |
Luzern | 09:00 |
Sursee | 09:17 |
IR15 | |
Matka-aika | 1:31 |
Wollerau Biberbrugg Arth-Goldau Luzern Sursee
Wollerau | 07:18 |
Samstagern | 07:25 |
Schindellegi-Feusisberg | 07:29 |
Biberbrugg | 07:34 |
102778 | |
S40 | |
Vaihto | |
Biberbrugg | 07:38 |
Arth-Goldau | 08:04 |
102778 | |
S31 | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 08:15 |
Luzern | 08:41 |
IR26 | |
Vaihto | |
Luzern | 08:44 |
Emmenbrücke Gersag | 08:52 |
Sursee | 09:10 |
102778 | |
S1 | |
Matka-aika | 1:52 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Bäch Sz Thalwil Luzern Sursee
Bäch Sz | 07:16 | 08:16 |
Wädenswil | 07:23 | 08:23 |
Horgen | 07:30 | 08:30 |
Thalwil | 07:35 | 08:35 |
102778 | 102778 | |
S8 | S8 | |
Vaihto | ||
Thalwil | 07:45 | 08:45 |
Zug | 08:03 | 09:03 |
Rotkreuz | 08:11 | 09:11 |
Luzern | 08:25 | 09:25 |
IR75 | IR75 | |
Vaihto | ||
Luzern | 08:30 | 09:30 |
Sursee | 08:47 | 09:47 |
IR27 | IR27 | |
Matka-aika | 1:31 | 1:31 |
Bäch Sz Zürich Hb Olten Sursee
Bäch Sz | 07:46 |
Wädenswil | 07:53 |
Horgen | 08:00 |
Thalwil | 08:06 |
Zürich Wollishofen | 08:14 |
Zürich Enge | 08:18 |
Zürich Hb | 08:23 |
102778 | |
S8 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 08:30 |
Olten | 09:00 |
IC5 | |
Vaihto | |
Olten | 09:06 |
Zofingen | 09:13 |
Sursee | 09:30 |
24 | |
RE | |
Matka-aika | 1:44 |
Bäch Sz Thalwil Zug Luzern Sursee
Bäch Sz | 08:46 |
Wädenswil | 08:53 |
Horgen | 09:00 |
Thalwil | 09:05 |
102778 | |
S8 | |
Vaihto | |
Thalwil | 09:08 |
Zug | 09:26 |
102778 | |
S24 | |
Vaihto | |
Zug | 09:32 |
Luzern | 09:51 |
IR70 | |
Vaihto | |
Luzern | 10:05 |
Emmenbrücke | 10:11 |
Sursee | 10:26 |
24 | |
RE | |
Matka-aika | 1:40 |
Wollerau Biberbrugg Arth-Goldau Luzern Sursee
Wollerau | 07:18 |
Samstagern | 07:25 |
Schindellegi-Feusisberg | 07:29 |
Biberbrugg | 07:34 |
102778 | |
S40 | |
Vaihto | |
Biberbrugg | 07:38 |
Arth-Goldau | 08:04 |
102778 | |
S31 | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 08:15 |
Luzern | 08:41 |
IR26 | |
Vaihto | |
Luzern | 08:44 |
Emmenbrücke Gersag | 08:52 |
Sursee | 09:10 |
102778 | |
S1 | |
Matka-aika | 1:52 |