Bad Ragaz Unterentfelden Oberdorf Viikkoaikataulu
Keskiviikko 10. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Bad Ragaz Zürich HB Aarau Unterentfelden Oberdorf
Bad Ragaz | 07:30 | 08:30 |
Walenstadt | 07:44 | 08:44 |
Ziegelbrücke | 08:00 | 09:00 |
Siebnen-Wangen | 08:10 | 09:10 |
Pfäffikon SZ | 08:19 | 09:19 |
Wädenswil | 08:29 | 09:29 |
Thalwil | 08:39 | 09:39 |
Zürich HB | 08:48 | 09:48 |
IR35 | IR35 | |
Vaihto | ||
Zürich HB | 09:04 | 10:04 |
Aarau | 09:28 | 10:28 |
IC5 | IC5 | |
Vaihto | ||
Aarau | 09:42 | 10:42 |
Unterentfelden Oberdorf | 09:48 | 10:48 |
91 | 91 | |
S14 | S14 | |
Matka-aika | 2:18 | 2:18 |
Bad Ragaz Landquart Zürich HB Aarau Unterentfelden Oberdorf
Bad Ragaz | 07:33 |
Landquart | 07:37 |
IR13 | |
Vaihto | |
Landquart | 08:18 |
Sargans | 08:27 |
Zürich HB | 09:22 |
IC3 | |
Vaihto | |
Zürich HB | 09:38 |
Lenzburg | 09:58 |
Aarau | 10:05 |
4814 | |
RE37 | |
Vaihto | |
Aarau | 10:12 |
Unterentfelden Oberdorf | 10:18 |
91 | |
S14 | |
Matka-aika | 2:45 |
Bad Ragaz Sargans Zürich HB Aarau Unterentfelden Oberdorf
Bad Ragaz | 07:15 | 09:15 |
Sargans | 07:21 | 09:21 |
91 | 91 | |
S12 | S12 | |
Vaihto | ||
Sargans | 07:27 | 09:27 |
Zürich HB | 08:22 | 10:22 |
IC3 | IC3 | |
Vaihto | ||
Zürich HB | 08:38 | 10:38 |
Lenzburg | 08:58 | 10:58 |
Aarau | 09:05 | 11:05 |
4812 | 4816 | |
RE37 | RE37 | |
Vaihto | ||
Aarau | 09:12 | 11:12 |
Unterentfelden Oberdorf | 09:18 | 11:18 |
91 | 91 | |
S14 | S14 | |
Matka-aika | 2:03 | 2:03 |
Torstai 11. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Bad Ragaz Zürich HB Aarau Unterentfelden Oberdorf
Bad Ragaz | 07:30 | 08:30 |
Walenstadt | 07:44 | 08:44 |
Ziegelbrücke | 08:00 | 09:00 |
Siebnen-Wangen | 08:10 | 09:10 |
Pfäffikon SZ | 08:19 | 09:19 |
Wädenswil | 08:29 | 09:29 |
Thalwil | 08:39 | 09:39 |
Zürich HB | 08:48 | 09:48 |
IR35 | IR35 | |
Vaihto | ||
Zürich HB | 09:04 | 10:04 |
Aarau | 09:28 | 10:28 |
IC5 | IC5 | |
Vaihto | ||
Aarau | 09:42 | 10:42 |
Unterentfelden Oberdorf | 09:48 | 10:48 |
91 | 91 | |
S14 | S14 | |
Matka-aika | 2:18 | 2:18 |
Bad Ragaz Landquart Zürich HB Aarau Unterentfelden Oberdorf
Bad Ragaz | 07:33 |
Landquart | 07:37 |
IR13 | |
Vaihto | |
Landquart | 08:18 |
Sargans | 08:27 |
Zürich HB | 09:22 |
IC3 | |
Vaihto | |
Zürich HB | 09:38 |
Lenzburg | 09:58 |
Aarau | 10:05 |
4814 | |
RE37 | |
Vaihto | |
Aarau | 10:12 |
Unterentfelden Oberdorf | 10:18 |
91 | |
S14 | |
Matka-aika | 2:45 |
Bad Ragaz Sargans Zürich HB Aarau Unterentfelden Oberdorf
Bad Ragaz | 07:15 | 09:15 |
Sargans | 07:21 | 09:21 |
91 | 91 | |
S12 | S12 | |
Vaihto | ||
Sargans | 07:27 | 09:27 |
Zürich HB | 08:22 | 10:22 |
IC3 | IC3 | |
Vaihto | ||
Zürich HB | 08:38 | 10:38 |
Lenzburg | 08:58 | 10:58 |
Aarau | 09:05 | 11:05 |
4812 | 4816 | |
RE37 | RE37 | |
Vaihto | ||
Aarau | 09:12 | 11:12 |
Unterentfelden Oberdorf | 09:18 | 11:18 |
91 | 91 | |
S14 | S14 | |
Matka-aika | 2:03 | 2:03 |
Perjantai 12. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Bad Ragaz Zürich HB Aarau Unterentfelden Oberdorf
Bad Ragaz | 07:30 | 08:30 |
Walenstadt | 07:44 | 08:44 |
Ziegelbrücke | 08:00 | 09:00 |
Siebnen-Wangen | 08:10 | 09:10 |
Pfäffikon SZ | 08:19 | 09:19 |
Wädenswil | 08:29 | 09:29 |
Thalwil | 08:39 | 09:39 |
Zürich HB | 08:48 | 09:48 |
IR35 | IR35 | |
Vaihto | ||
Zürich HB | 09:04 | 10:04 |
Aarau | 09:28 | 10:28 |
IC5 | IC5 | |
Vaihto | ||
Aarau | 09:42 | 10:42 |
Unterentfelden Oberdorf | 09:48 | 10:48 |
91 | 91 | |
S14 | S14 | |
Matka-aika | 2:18 | 2:18 |
Bad Ragaz Landquart Zürich HB Aarau Unterentfelden Oberdorf
Bad Ragaz | 07:33 |
Landquart | 07:37 |
IR13 | |
Vaihto | |
Landquart | 08:18 |
Sargans | 08:27 |
Zürich HB | 09:22 |
IC3 | |
Vaihto | |
Zürich HB | 09:38 |
Lenzburg | 09:58 |
Aarau | 10:05 |
4814 | |
RE37 | |
Vaihto | |
Aarau | 10:12 |
Unterentfelden Oberdorf | 10:18 |
91 | |
S14 | |
Matka-aika | 2:45 |
Bad Ragaz Sargans Zürich HB Aarau Unterentfelden Oberdorf
Bad Ragaz | 07:15 | 09:15 |
Sargans | 07:21 | 09:21 |
91 | 91 | |
S12 | S12 | |
Vaihto | ||
Sargans | 07:27 | 09:27 |
Zürich HB | 08:22 | 10:22 |
IC3 | IC3 | |
Vaihto | ||
Zürich HB | 08:38 | 10:38 |
Lenzburg | 08:58 | 10:58 |
Aarau | 09:05 | 11:05 |
4812 | 4816 | |
RE37 | RE37 | |
Vaihto | ||
Aarau | 09:12 | 11:12 |
Unterentfelden Oberdorf | 09:18 | 11:18 |
91 | 91 | |
S14 | S14 | |
Matka-aika | 2:03 | 2:03 |
Lauantai 13. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Bad Ragaz Zürich HB Aarau Unterentfelden Oberdorf
Bad Ragaz | 07:30 | 08:30 |
Walenstadt | 07:44 | 08:44 |
Ziegelbrücke | 08:00 | 09:00 |
Siebnen-Wangen | 08:10 | 09:10 |
Pfäffikon SZ | 08:19 | 09:19 |
Wädenswil | 08:29 | 09:29 |
Thalwil | 08:39 | 09:39 |
Zürich HB | 08:48 | 09:48 |
IR35 | IR35 | |
Vaihto | ||
Zürich HB | 09:04 | 10:04 |
Aarau | 09:28 | 10:28 |
IC5 | IC5 | |
Vaihto | ||
Aarau | 09:42 | 10:42 |
Unterentfelden Oberdorf | 09:48 | 10:48 |
91 | 91 | |
S14 | S14 | |
Matka-aika | 2:18 | 2:18 |
Bad Ragaz Landquart Zürich HB Aarau Unterentfelden Oberdorf
Bad Ragaz | 07:33 |
Landquart | 07:37 |
IR13 | |
Vaihto | |
Landquart | 08:18 |
Sargans | 08:27 |
Zürich HB | 09:22 |
IC3 | |
Vaihto | |
Zürich HB | 09:38 |
Lenzburg | 09:58 |
Aarau | 10:05 |
4814 | |
RE37 | |
Vaihto | |
Aarau | 10:12 |
Unterentfelden Oberdorf | 10:18 |
91 | |
S14 | |
Matka-aika | 2:45 |
Bad Ragaz Sargans Zürich HB Aarau Unterentfelden Oberdorf
Bad Ragaz | 07:15 | 08:45 |
Sargans | 07:21 | 08:51 |
91 | 91 | |
S12 | S12 | |
Vaihto | ||
Sargans | 07:27 | 08:57 |
Zürich HB | 08:22 | 09:53 |
IC3 | IC3 | |
Vaihto | ||
Zürich HB | 08:38 | 10:08 |
Lenzburg | 08:58 | 10:29 |
Aarau | 09:05 | 10:35 |
4812 | ||
IR37 | ||
RE37 | ||
Vaihto | ||
Aarau | 09:12 | 10:54 |
Unterentfelden Oberdorf | 09:18 | 11:00 |
91 | 91 | |
S14 | S14 | |
Matka-aika | 2:03 | 2:15 |
Sunnuntai 14. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Bad Ragaz Zürich HB Aarau Unterentfelden Oberdorf
Bad Ragaz | 07:30 | 08:30 |
Walenstadt | 07:44 | 08:44 |
Ziegelbrücke | 08:00 | 09:00 |
Siebnen-Wangen | 08:10 | 09:10 |
Pfäffikon SZ | 08:19 | 09:19 |
Wädenswil | 08:29 | 09:29 |
Thalwil | 08:39 | 09:39 |
Zürich HB | 08:48 | 09:48 |
IR35 | IR35 | |
Vaihto | ||
Zürich HB | 09:04 | 10:04 |
Aarau | 09:28 | 10:28 |
IC5 | IC5 | |
Vaihto | ||
Aarau | 09:42 | 10:42 |
Unterentfelden Oberdorf | 09:48 | 10:48 |
91 | 91 | |
S14 | S14 | |
Matka-aika | 2:18 | 2:18 |
Bad Ragaz Landquart Zürich HB Aarau Unterentfelden Oberdorf
Bad Ragaz | 07:33 |
Landquart | 07:37 |
IR13 | |
Vaihto | |
Landquart | 08:18 |
Sargans | 08:27 |
Zürich HB | 09:22 |
IC3 | |
Vaihto | |
Zürich HB | 09:38 |
Lenzburg | 09:58 |
Aarau | 10:05 |
4814 | |
RE37 | |
Vaihto | |
Aarau | 10:12 |
Unterentfelden Oberdorf | 10:18 |
91 | |
S14 | |
Matka-aika | 2:45 |
Bad Ragaz Sargans Zürich HB Aarau Unterentfelden Oberdorf
Bad Ragaz | 07:15 |
Sargans | 07:21 |
91 | |
S12 | |
Vaihto | |
Sargans | 07:27 |
Zürich HB | 08:22 |
IC3 | |
Vaihto | |
Zürich HB | 08:38 |
Lenzburg | 08:58 |
Aarau | 09:05 |
4812 | |
RE37 | |
Vaihto | |
Aarau | 09:12 |
Unterentfelden Oberdorf | 09:18 |
91 | |
S14 | |
Matka-aika | 2:03 |
Bad Ragaz Sargans Zürich HB Lenzburg Oberentfelden Oberentfelden Engelplatz Unterentfelden Oberdorf
Bad Ragaz | 08:45 |
Sargans | 08:51 |
91 | |
S12 | |
Vaihto | |
Sargans | 08:57 |
Zürich HB | 09:53 |
IC3 | |
Vaihto | |
Zürich HB | 10:08 |
Lenzburg | 10:27 |
IR37 | |
Vaihto | |
Lenzburg | 10:37 |
Suhr | 10:46 |
Oberentfelden | 10:49 |
91 | |
S28 | |
Vaihto | |
Oberentfelden Engelplatz | 11:10 |
Unterentfelden Oberdorf | 11:12 |
91 | |
S14 | |
Matka-aika | 2:27 |
Maanantai 15. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Bad Ragaz Zürich HB Aarau Unterentfelden Oberdorf
Bad Ragaz | 07:30 | 08:30 |
Walenstadt | 07:44 | 08:44 |
Ziegelbrücke | 08:00 | 09:00 |
Siebnen-Wangen | 08:10 | 09:10 |
Pfäffikon SZ | 08:19 | 09:19 |
Wädenswil | 08:29 | 09:29 |
Thalwil | 08:39 | 09:39 |
Zürich HB | 08:48 | 09:48 |
IR35 | IR35 | |
Vaihto | ||
Zürich HB | 09:04 | 10:04 |
Aarau | 09:28 | 10:28 |
IC5 | IC5 | |
Vaihto | ||
Aarau | 09:42 | 10:42 |
Unterentfelden Oberdorf | 09:48 | 10:48 |
91 | 91 | |
S14 | S14 | |
Matka-aika | 2:18 | 2:18 |
Bad Ragaz Landquart Zürich HB Aarau Unterentfelden Oberdorf
Bad Ragaz | 07:33 |
Landquart | 07:37 |
IR13 | |
Vaihto | |
Landquart | 08:18 |
Sargans | 08:27 |
Zürich HB | 09:22 |
IC3 | |
Vaihto | |
Zürich HB | 09:38 |
Lenzburg | 09:58 |
Aarau | 10:05 |
4814 | |
RE37 | |
Vaihto | |
Aarau | 10:12 |
Unterentfelden Oberdorf | 10:18 |
91 | |
S14 | |
Matka-aika | 2:45 |
Bad Ragaz Sargans Zürich HB Aarau Unterentfelden Oberdorf
Bad Ragaz | 07:15 | 09:15 |
Sargans | 07:21 | 09:21 |
91 | 91 | |
S12 | S12 | |
Vaihto | ||
Sargans | 07:27 | 09:27 |
Zürich HB | 08:22 | 10:22 |
IC3 | IC3 | |
Vaihto | ||
Zürich HB | 08:38 | 10:38 |
Lenzburg | 08:58 | 10:58 |
Aarau | 09:05 | 11:05 |
4812 | 4816 | |
RE37 | RE37 | |
Vaihto | ||
Aarau | 09:12 | 11:12 |
Unterentfelden Oberdorf | 09:18 | 11:18 |
91 | 91 | |
S14 | S14 | |
Matka-aika | 2:03 | 2:03 |
Tiistai 16. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Bad Ragaz Zürich HB Aarau Unterentfelden Oberdorf
Bad Ragaz | 07:30 | 08:30 |
Walenstadt | 07:44 | 08:44 |
Ziegelbrücke | 08:00 | 09:00 |
Siebnen-Wangen | 08:10 | 09:10 |
Pfäffikon SZ | 08:19 | 09:19 |
Wädenswil | 08:29 | 09:29 |
Thalwil | 08:39 | 09:39 |
Zürich HB | 08:48 | 09:48 |
IR35 | IR35 | |
Vaihto | ||
Zürich HB | 09:04 | 10:04 |
Aarau | 09:28 | 10:28 |
IC5 | IC5 | |
Vaihto | ||
Aarau | 09:42 | 10:42 |
Unterentfelden Oberdorf | 09:48 | 10:48 |
91 | 91 | |
S14 | S14 | |
Matka-aika | 2:18 | 2:18 |
Bad Ragaz Landquart Zürich HB Aarau Unterentfelden Oberdorf
Bad Ragaz | 07:33 |
Landquart | 07:37 |
IR13 | |
Vaihto | |
Landquart | 08:18 |
Sargans | 08:27 |
Zürich HB | 09:22 |
IC3 | |
Vaihto | |
Zürich HB | 09:38 |
Lenzburg | 09:58 |
Aarau | 10:05 |
4814 | |
RE37 | |
Vaihto | |
Aarau | 10:12 |
Unterentfelden Oberdorf | 10:18 |
91 | |
S14 | |
Matka-aika | 2:45 |
Bad Ragaz Sargans Zürich HB Aarau Unterentfelden Oberdorf
Bad Ragaz | 07:15 | 09:15 |
Sargans | 07:21 | 09:21 |
91 | 91 | |
S12 | S12 | |
Vaihto | ||
Sargans | 07:27 | 09:27 |
Zürich HB | 08:22 | 10:22 |
IC3 | IC3 | |
Vaihto | ||
Zürich HB | 08:38 | 10:38 |
Lenzburg | 08:58 | 10:58 |
Aarau | 09:05 | 11:05 |
4812 | 4816 | |
RE37 | RE37 | |
Vaihto | ||
Aarau | 09:12 | 11:12 |
Unterentfelden Oberdorf | 09:18 | 11:18 |
91 | 91 | |
S14 | S14 | |
Matka-aika | 2:03 | 2:03 |