Davos Wolfgang Ebikon Viikkoaikataulu
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Davos Wolfgang Landquart Thalwil Rotkreuz Ebikon
Davos Wolfgang | 07:10 |
Klosters Platz | 07:30 |
Küblis | 07:48 |
Schiers | 08:00 |
Landquart | 08:13 |
2 | |
RE | |
Vaihto | |
Landquart | 08:25 |
Walenstadt | 08:44 |
Ziegelbrücke | 09:00 |
Siebnen-Wangen | 09:10 |
Pfäffikon Sz | 09:19 |
Wädenswil | 09:29 |
Thalwil | 09:38 |
IR35 | |
Vaihto | |
Thalwil | 09:45 |
Zug | 10:03 |
Rotkreuz | 10:10 |
IR75 | |
Vaihto | |
Rotkreuz | 10:16 |
Ebikon | 10:25 |
102778 | |
S1 | |
Matka-aika | 3:15 |
Davos Wolfgang Klosters Platz Landquart Thalwil Rotkreuz Ebikon
Davos Wolfgang | 08:35 | 10:35 |
Davos Laret | 08:44 | 10:44 |
Klosters Platz | 08:58 | 10:58 |
1 | 1 | |
RE | RE | |
Vaihto | ||
Klosters Platz | 09:00 | 11:00 |
Küblis | 09:18 | 11:18 |
Schiers | 09:29 | 11:29 |
Malans GR | 09:39 | 11:39 |
Landquart | 09:43 | 11:43 |
13 | 13 | |
RE | RE | |
Vaihto | ||
Landquart | 10:25 | 12:25 |
Walenstadt | 10:44 | 12:44 |
Ziegelbrücke | 11:00 | 13:00 |
Siebnen-Wangen | 11:10 | 13:10 |
Pfäffikon Sz | 11:19 | 13:19 |
Wädenswil | 11:29 | 13:29 |
Thalwil | 11:38 | 13:38 |
IR35 | IR35 | |
Vaihto | ||
Thalwil | 11:45 | 13:45 |
Zug | 12:03 | 14:03 |
Rotkreuz | 12:10 | 14:10 |
IR75 | IR75 | |
Vaihto | ||
Rotkreuz | 12:16 | 14:16 |
Ebikon | 12:25 | 14:25 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Matka-aika | 3:50 | 3:50 |
Davos Wolfgang Klosters Platz Landquart Zürich Hb Zug Ebikon
Davos Wolfgang | 07:35 | 09:35 |
Davos Laret | 07:44 | 09:44 |
Klosters Platz | 07:58 | 09:58 |
1 | 1 | |
RE | RE | |
Vaihto | ||
Klosters Platz | 08:00 | 10:00 |
Küblis | 08:18 | 10:18 |
Schiers | 08:29 | 10:29 |
Malans GR | 08:39 | 10:39 |
Landquart | 08:43 | 10:43 |
13 | 13 | |
RE | RE | |
Vaihto | ||
Landquart | 08:48 | 10:48 |
Sargans | 08:57 | 10:57 |
Zürich Hb | 09:53 | 11:53 |
IC3 | IC3 | |
Vaihto | ||
Zürich Hb | 10:05 | 12:05 |
Zug | 10:29 | 12:29 |
IR46 | IR46 | |
Vaihto | ||
Zug | 10:36 | 12:36 |
Cham | 10:43 | 12:43 |
Ebikon | 10:59 | 12:59 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Matka-aika | 3:24 | 3:24 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Davos Wolfgang Landquart Thalwil Rotkreuz Ebikon
Davos Wolfgang | 07:10 |
Klosters Platz | 07:30 |
Küblis | 07:48 |
Schiers | 08:00 |
Landquart | 08:13 |
2 | |
RE | |
Vaihto | |
Landquart | 08:25 |
Walenstadt | 08:44 |
Ziegelbrücke | 09:00 |
Siebnen-Wangen | 09:10 |
Pfäffikon Sz | 09:19 |
Wädenswil | 09:29 |
Thalwil | 09:38 |
IR35 | |
Vaihto | |
Thalwil | 09:45 |
Zug | 10:03 |
Rotkreuz | 10:10 |
IR75 | |
Vaihto | |
Rotkreuz | 10:16 |
Ebikon | 10:25 |
102778 | |
S1 | |
Matka-aika | 3:15 |
Davos Wolfgang Klosters Platz Landquart Thalwil Rotkreuz Ebikon
Davos Wolfgang | 08:35 | 10:35 |
Davos Laret | 08:44 | 10:44 |
Klosters Platz | 08:58 | 10:58 |
1 | 1 | |
RE | RE | |
Vaihto | ||
Klosters Platz | 09:00 | 11:00 |
Küblis | 09:18 | 11:18 |
Schiers | 09:29 | 11:29 |
Malans GR | 09:39 | 11:39 |
Landquart | 09:43 | 11:43 |
13 | 13 | |
RE | RE | |
Vaihto | ||
Landquart | 10:25 | 12:25 |
Walenstadt | 10:44 | 12:44 |
Ziegelbrücke | 11:00 | 13:00 |
Siebnen-Wangen | 11:10 | 13:10 |
Pfäffikon Sz | 11:19 | 13:19 |
Wädenswil | 11:29 | 13:29 |
Thalwil | 11:38 | 13:38 |
IR35 | IR35 | |
Vaihto | ||
Thalwil | 11:45 | 13:45 |
Zug | 12:03 | 14:03 |
Rotkreuz | 12:10 | 14:10 |
IR75 | IR75 | |
Vaihto | ||
Rotkreuz | 12:16 | 14:16 |
Ebikon | 12:25 | 14:25 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Matka-aika | 3:50 | 3:50 |
Davos Wolfgang Klosters Platz Landquart Zürich Hb Zug Ebikon
Davos Wolfgang | 07:35 | 09:35 |
Davos Laret | 07:44 | 09:44 |
Klosters Platz | 07:58 | 09:58 |
1 | 1 | |
RE | RE | |
Vaihto | ||
Klosters Platz | 08:00 | 10:00 |
Küblis | 08:18 | 10:18 |
Schiers | 08:29 | 10:29 |
Malans GR | 08:39 | 10:39 |
Landquart | 08:43 | 10:43 |
13 | 13 | |
RE | RE | |
Vaihto | ||
Landquart | 08:48 | 10:48 |
Sargans | 08:57 | 10:57 |
Zürich Hb | 09:53 | 11:53 |
IC3 | IC3 | |
Vaihto | ||
Zürich Hb | 10:05 | 12:05 |
Zug | 10:29 | 12:29 |
IR46 | IR46 | |
Vaihto | ||
Zug | 10:36 | 12:36 |
Cham | 10:43 | 12:43 |
Ebikon | 10:59 | 12:59 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Matka-aika | 3:24 | 3:24 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Davos Wolfgang Landquart Thalwil Rotkreuz Ebikon
Davos Wolfgang | 07:10 |
Klosters Platz | 07:30 |
Küblis | 07:48 |
Schiers | 08:00 |
Landquart | 08:13 |
2 | |
RE | |
Vaihto | |
Landquart | 08:25 |
Walenstadt | 08:44 |
Ziegelbrücke | 09:00 |
Siebnen-Wangen | 09:10 |
Pfäffikon Sz | 09:19 |
Wädenswil | 09:29 |
Thalwil | 09:38 |
IR35 | |
Vaihto | |
Thalwil | 09:45 |
Zug | 10:03 |
Rotkreuz | 10:10 |
IR75 | |
Vaihto | |
Rotkreuz | 10:16 |
Ebikon | 10:25 |
102778 | |
S1 | |
Matka-aika | 3:15 |
Davos Wolfgang Klosters Platz Landquart Thalwil Rotkreuz Ebikon
Davos Wolfgang | 08:35 | 10:35 |
Davos Laret | 08:44 | 10:44 |
Klosters Platz | 08:58 | 10:58 |
1 | 1 | |
RE | RE | |
Vaihto | ||
Klosters Platz | 09:00 | 11:00 |
Küblis | 09:18 | 11:18 |
Schiers | 09:29 | 11:29 |
Malans GR | 09:39 | 11:39 |
Landquart | 09:43 | 11:43 |
13 | 13 | |
RE | RE | |
Vaihto | ||
Landquart | 10:25 | 12:25 |
Walenstadt | 10:44 | 12:44 |
Ziegelbrücke | 11:00 | 13:00 |
Siebnen-Wangen | 11:10 | 13:10 |
Pfäffikon Sz | 11:19 | 13:19 |
Wädenswil | 11:29 | 13:29 |
Thalwil | 11:38 | 13:38 |
IR35 | IR35 | |
Vaihto | ||
Thalwil | 11:45 | 13:45 |
Zug | 12:03 | 14:03 |
Rotkreuz | 12:10 | 14:10 |
IR75 | IR75 | |
Vaihto | ||
Rotkreuz | 12:16 | 14:16 |
Ebikon | 12:25 | 14:25 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Matka-aika | 3:50 | 3:50 |
Davos Wolfgang Klosters Platz Landquart Zürich Hb Zug Ebikon
Davos Wolfgang | 07:35 | 09:35 |
Davos Laret | 07:44 | 09:44 |
Klosters Platz | 07:58 | 09:58 |
1 | 1 | |
RE | RE | |
Vaihto | ||
Klosters Platz | 08:00 | 10:00 |
Küblis | 08:18 | 10:18 |
Schiers | 08:29 | 10:29 |
Malans GR | 08:39 | 10:39 |
Landquart | 08:43 | 10:43 |
13 | 13 | |
RE | RE | |
Vaihto | ||
Landquart | 08:48 | 10:48 |
Sargans | 08:57 | 10:57 |
Zürich Hb | 09:53 | 11:53 |
IC3 | IC3 | |
Vaihto | ||
Zürich Hb | 10:05 | 12:05 |
Zug | 10:29 | 12:29 |
IR46 | IR46 | |
Vaihto | ||
Zug | 10:36 | 12:36 |
Cham | 10:43 | 12:43 |
Ebikon | 10:59 | 12:59 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Matka-aika | 3:24 | 3:24 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Davos Wolfgang Landquart Thalwil Rotkreuz Ebikon
Davos Wolfgang | 07:10 |
Klosters Platz | 07:30 |
Küblis | 07:48 |
Schiers | 08:00 |
Landquart | 08:13 |
2 | |
RE | |
Vaihto | |
Landquart | 08:25 |
Walenstadt | 08:44 |
Ziegelbrücke | 09:00 |
Siebnen-Wangen | 09:10 |
Pfäffikon Sz | 09:19 |
Wädenswil | 09:29 |
Thalwil | 09:38 |
IR35 | |
Vaihto | |
Thalwil | 09:45 |
Zug | 10:03 |
Rotkreuz | 10:10 |
IR75 | |
Vaihto | |
Rotkreuz | 10:16 |
Ebikon | 10:25 |
102778 | |
S1 | |
Matka-aika | 3:15 |
Davos Wolfgang Klosters Platz Landquart Thalwil Rotkreuz Ebikon
Davos Wolfgang | 08:35 | 10:35 |
Davos Laret | 08:44 | 10:44 |
Klosters Platz | 08:58 | 10:58 |
1 | 1 | |
RE | RE | |
Vaihto | ||
Klosters Platz | 09:00 | 11:00 |
Küblis | 09:18 | 11:18 |
Schiers | 09:29 | 11:29 |
Malans GR | 09:39 | 11:39 |
Landquart | 09:43 | 11:43 |
13 | 13 | |
RE | RE | |
Vaihto | ||
Landquart | 10:25 | 12:25 |
Walenstadt | 10:44 | 12:44 |
Ziegelbrücke | 11:00 | 13:00 |
Siebnen-Wangen | 11:10 | 13:10 |
Pfäffikon Sz | 11:19 | 13:19 |
Wädenswil | 11:29 | 13:29 |
Thalwil | 11:38 | 13:38 |
IR35 | IR35 | |
Vaihto | ||
Thalwil | 11:45 | 13:45 |
Zug | 12:03 | 14:03 |
Rotkreuz | 12:10 | 14:10 |
IR75 | IR75 | |
Vaihto | ||
Rotkreuz | 12:16 | 14:16 |
Ebikon | 12:25 | 14:25 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Matka-aika | 3:50 | 3:50 |
Davos Wolfgang Klosters Platz Landquart Zürich Hb Zug Ebikon
Davos Wolfgang | 07:35 | 09:35 |
Davos Laret | 07:44 | 09:44 |
Klosters Platz | 07:58 | 09:58 |
1 | 1 | |
RE | RE | |
Vaihto | ||
Klosters Platz | 08:00 | 10:00 |
Küblis | 08:18 | 10:18 |
Schiers | 08:29 | 10:29 |
Malans GR | 08:39 | 10:39 |
Landquart | 08:43 | 10:43 |
13 | 13 | |
RE | RE | |
Vaihto | ||
Landquart | 08:48 | 10:48 |
Sargans | 08:57 | 10:57 |
Zürich Hb | 09:53 | 11:53 |
IC3 | IC3 | |
Vaihto | ||
Zürich Hb | 10:05 | 12:05 |
Zug | 10:29 | 12:29 |
IR46 | IR46 | |
Vaihto | ||
Zug | 10:36 | 12:36 |
Cham | 10:43 | 12:43 |
Ebikon | 10:59 | 12:59 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Matka-aika | 3:24 | 3:24 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Davos Wolfgang Landquart Thalwil Rotkreuz Ebikon
Davos Wolfgang | 07:10 |
Klosters Platz | 07:30 |
Küblis | 07:48 |
Schiers | 08:00 |
Landquart | 08:13 |
2 | |
RE | |
Vaihto | |
Landquart | 08:25 |
Walenstadt | 08:44 |
Ziegelbrücke | 09:00 |
Siebnen-Wangen | 09:10 |
Pfäffikon Sz | 09:19 |
Wädenswil | 09:29 |
Thalwil | 09:38 |
IR35 | |
Vaihto | |
Thalwil | 09:45 |
Zug | 10:03 |
Rotkreuz | 10:10 |
IR75 | |
Vaihto | |
Rotkreuz | 10:16 |
Ebikon | 10:25 |
102778 | |
S1 | |
Matka-aika | 3:15 |
Davos Wolfgang Klosters Platz Landquart Thalwil Rotkreuz Ebikon
Davos Wolfgang | 08:35 | 10:35 |
Davos Laret | 08:44 | 10:44 |
Klosters Platz | 08:58 | 10:58 |
1 | 1 | |
RE | RE | |
Vaihto | ||
Klosters Platz | 09:00 | 11:00 |
Küblis | 09:18 | 11:18 |
Schiers | 09:29 | 11:29 |
Malans GR | 09:39 | 11:39 |
Landquart | 09:43 | 11:43 |
13 | 13 | |
RE | RE | |
Vaihto | ||
Landquart | 10:25 | 12:25 |
Walenstadt | 10:44 | 12:44 |
Ziegelbrücke | 11:00 | 13:00 |
Siebnen-Wangen | 11:10 | 13:10 |
Pfäffikon Sz | 11:19 | 13:19 |
Wädenswil | 11:29 | 13:29 |
Thalwil | 11:38 | 13:38 |
IR35 | IR35 | |
Vaihto | ||
Thalwil | 11:45 | 13:45 |
Zug | 12:03 | 14:03 |
Rotkreuz | 12:10 | 14:10 |
IR75 | IR75 | |
Vaihto | ||
Rotkreuz | 12:16 | 14:16 |
Ebikon | 12:25 | 14:25 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Matka-aika | 3:50 | 3:50 |
Davos Wolfgang Klosters Platz Landquart Zürich Hb Zug Ebikon
Davos Wolfgang | 07:35 | 09:35 |
Davos Laret | 07:44 | 09:44 |
Klosters Platz | 07:58 | 09:58 |
1 | 1 | |
RE | RE | |
Vaihto | ||
Klosters Platz | 08:00 | 10:00 |
Küblis | 08:18 | 10:18 |
Schiers | 08:29 | 10:29 |
Malans GR | 08:39 | 10:39 |
Landquart | 08:43 | 10:43 |
13 | 13 | |
RE | RE | |
Vaihto | ||
Landquart | 08:48 | 10:48 |
Sargans | 08:57 | 10:57 |
Zürich Hb | 09:53 | 11:53 |
IC3 | IC3 | |
Vaihto | ||
Zürich Hb | 10:05 | 12:05 |
Zug | 10:29 | 12:29 |
IR46 | IR46 | |
Vaihto | ||
Zug | 10:36 | 12:36 |
Cham | 10:43 | 12:43 |
Ebikon | 10:59 | 12:59 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Matka-aika | 3:24 | 3:24 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Davos Wolfgang Landquart Thalwil Rotkreuz Ebikon
Davos Wolfgang | 07:10 |
Klosters Platz | 07:30 |
Küblis | 07:48 |
Schiers | 08:00 |
Landquart | 08:13 |
2 | |
RE | |
Vaihto | |
Landquart | 08:25 |
Walenstadt | 08:44 |
Ziegelbrücke | 09:00 |
Siebnen-Wangen | 09:10 |
Pfäffikon Sz | 09:19 |
Wädenswil | 09:29 |
Thalwil | 09:38 |
IR35 | |
Vaihto | |
Thalwil | 09:45 |
Zug | 10:03 |
Rotkreuz | 10:10 |
IR75 | |
Vaihto | |
Rotkreuz | 10:16 |
Ebikon | 10:25 |
102778 | |
S1 | |
Matka-aika | 3:15 |
Davos Wolfgang Klosters Platz Landquart Zürich Hb Zug Ebikon
Davos Wolfgang | 07:35 | 08:35 | 09:35 | 10:35 |
Davos Laret | 07:44 | 08:44 | 09:44 | 10:44 |
Klosters Platz | 07:58 | 08:58 | 09:58 | 10:58 |
1 | 1 | 1 | 1 | |
RE | RE | RE | RE | |
Vaihto | ||||
Klosters Platz | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 |
Küblis | 08:18 | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Schiers | 08:29 | 09:29 | 10:29 | 11:29 |
Malans GR | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 |
Landquart | 08:43 | 09:43 | 10:43 | 11:43 |
13 | 13 | 13 | 13 | |
RE | RE | RE | RE | |
Vaihto | ||||
Landquart | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Sargans | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 |
Zürich Hb | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
IC3 | IC3 | IC3 | IC3 | |
Vaihto | ||||
Zürich Hb | 10:05 | 11:05 | 12:05 | 13:05 |
Zug | 10:29 | 11:29 | 12:29 | 13:29 |
IR46 | IC2 | IR46 | IC2 | |
Vaihto | ||||
Zug | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 |
Cham | 10:43 | 11:43 | 12:43 | 13:43 |
Ebikon | 10:59 | 11:59 | 12:59 | 13:59 |
102778 | 102778 | 102778 | 102778 | |
S1 | S1 | S1 | S1 | |
Matka-aika | 3:24 | 3:24 | 3:24 | 3:24 |
Sunnuntai 15. syyskuuta 2024 klo 7.00
Davos Wolfgang Landquart Thalwil Rotkreuz Ebikon
Davos Wolfgang | 07:10 |
Klosters Platz | 07:30 |
Küblis | 07:48 |
Schiers | 08:00 |
Landquart | 08:13 |
2 | |
RE | |
Vaihto | |
Landquart | 08:25 |
Walenstadt | 08:44 |
Ziegelbrücke | 09:00 |
Siebnen-Wangen | 09:10 |
Pfäffikon Sz | 09:19 |
Wädenswil | 09:29 |
Thalwil | 09:38 |
IR35 | |
Vaihto | |
Thalwil | 09:45 |
Zug | 10:03 |
Rotkreuz | 10:10 |
IR75 | |
Vaihto | |
Rotkreuz | 10:19 |
Ebikon | 10:29 |
102778 | |
S1 | |
Matka-aika | 3:19 |
Davos Wolfgang Klosters Platz Landquart Zürich Hb Zug Ebikon
Davos Wolfgang | 07:35 | 08:35 | 09:35 | 10:35 |
Davos Laret | 07:44 | 08:44 | 09:44 | 10:44 |
Klosters Platz | 07:58 | 08:58 | 09:58 | 10:58 |
1 | 1 | 1 | 1 | |
RE | RE | RE | RE | |
Vaihto | ||||
Klosters Platz | 08:00 | 09:00 | 10:00 | 11:00 |
Küblis | 08:18 | 09:18 | 10:18 | 11:18 |
Schiers | 08:29 | 09:29 | 10:29 | 11:29 |
Malans GR | 08:39 | 09:39 | 10:39 | 11:39 |
Landquart | 08:43 | 09:43 | 10:43 | 11:43 |
13 | 13 | 13 | 13 | |
RE | RE | RE | RE | |
Vaihto | ||||
Landquart | 08:48 | 09:48 | 10:48 | 11:48 |
Sargans | 08:57 | 09:57 | 10:57 | 11:57 |
Zürich Hb | 09:53 | 10:53 | 11:53 | 12:53 |
IC3 | IC3 | IC3 | IC3 | |
Vaihto | ||||
Zürich Hb | 10:05 | 11:05 | 12:05 | 13:05 |
Zug | 10:29 | 11:29 | 12:29 | 13:29 |
IR46 | IC2 | IR46 | IC2 | |
Vaihto | ||||
Zug | 10:36 | 11:36 | 12:36 | 13:36 |
Cham | 10:43 | 11:43 | 12:43 | 13:43 |
Ebikon | 10:59 | 11:59 | 12:59 | 13:59 |
102778 | 102778 | 102778 | 102778 | |
S1 | S1 | S1 | S1 | |
Matka-aika | 3:24 | 3:24 | 3:24 | 3:24 |