Knonau Acla Da Fontauna Viikkoaikataulu
Lauantai 7. syyskuuta 2024 klo 7.00
Knonau Zug Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Knonau | 08:15 |
Zug | 08:24 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
IR46 | |
Vaihto | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Acla da Fontauna | 11:31 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 3:16 |
Knonau Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Knonau | 07:15 |
Zürich Altstetten | 07:46 |
Zürich Hb | 07:51 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 08:07 |
Sargans | 09:03 |
Landquart | 09:12 |
Chur | 09:22 |
IC3 | |
Vaihto | |
Chur | 09:26 |
Disentis/Mustér | 10:28 |
GEX | |
PE | |
Vaihto | |
Disentis/Mustér | 11:14 |
Acla da Fontauna | 11:17 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 4:02 |
Knonau Zug Arth-Goldau Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Knonau | 07:15 |
Zug | 07:24 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Zug | 07:30 |
Arth-Goldau | 07:45 |
IC2 | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 07:54 |
Schwyz | 08:02 |
Brunnen | 08:06 |
Flüelen | 08:15 |
Altdorf Ur | 08:18 |
Erstfeld | 08:25 |
Göschenen | 08:50 |
IR26 | |
Vaihto | |
Göschenen | 08:54 |
Andermatt | 09:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 09:28 |
Oberalppass | 09:50 |
Acla da Fontauna | 10:31 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 3:16 |
Knonau Zug Erstfeld Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Knonau | 22:15 |
Zug | 22:24 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Zug | 22:30 |
Arth-Goldau | 22:54 |
Schwyz | 23:02 |
Brunnen | 23:06 |
Flüelen | 23:15 |
Altdorf Ur | 23:18 |
Erstfeld | 23:24 |
IR46 | |
Vaihto | |
Erstfeld | 06:25 |
Göschenen | 06:50 |
IR26 | |
Vaihto | |
Göschenen | 06:54 |
Andermatt | 07:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 07:28 |
Oberalppass | 07:50 |
Acla da Fontauna | 08:31 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 10:16 |
Knonau Zürich Hb Chur Ilanz Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Knonau | 22:15 |
Zürich Altstetten | 22:46 |
Zürich Hb | 22:51 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 23:12 |
Pfäffikon Sz | 23:41 |
Ziegelbrücke | 00:00 |
Sargans | 00:31 |
Landquart | 00:42 |
Chur | 00:51 |
IR35 | |
Vaihto | |
Chur | 06:53 |
Domat/Ems Werk | 07:03 |
Reichenau-Tamins | 07:06 |
Trin | 07:12 |
Castrisch | 07:28 |
Ilanz | 07:30 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Ilanz | 07:33 |
Trun | 07:54 |
Rabius-Surrein | 07:58 |
Disentis/Mustér | 08:11 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Disentis/Mustér | 08:14 |
Acla da Fontauna | 08:17 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 10:02 |
Sunnuntai 8. syyskuuta 2024 klo 7.00
Knonau Zug Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Knonau | 07:45 |
Zug | 07:54 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
IR46 | |
Vaihto | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Acla da Fontauna | 11:31 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 3:46 |
Knonau Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Knonau | 07:15 | 07:45 |
Zürich Altstetten | 07:46 | 08:16 |
Zürich Hb | 07:51 | 08:21 |
102778 | 102778 | |
S5 | S5 | |
Vaihto | ||
Zürich Hb | 08:07 | 08:38 |
Sargans | 09:03 | 09:33 |
Landquart | 09:12 | 09:42 |
Chur | 09:22 | 09:52 |
901 | ||
IC3 | ||
IC | ||
Vaihto | ||
Chur | 09:26 | 09:55 |
Domat/Ems | - | 10:02 |
Reichenau-Tamins | - | 10:06 |
Trin | - | 10:12 |
Castrisch | - | 10:28 |
Ilanz | - | 10:33 |
Trun | - | 10:54 |
Disentis/Mustér | 10:28 | 11:11 |
GEX | 7 | |
PE | RE | |
Vaihto | ||
Disentis/Mustér | 11:14 | 12:14 |
Acla da Fontauna | 11:17 | 12:17 |
45 | 45 | |
R | R | |
Matka-aika | 4:02 | 4:32 |
Knonau Zug Arth-Goldau Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Knonau | 07:15 |
Zug | 07:24 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Zug | 07:30 |
Arth-Goldau | 07:45 |
IC2 | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 07:54 |
Schwyz | 08:02 |
Brunnen | 08:06 |
Flüelen | 08:15 |
Altdorf Ur | 08:18 |
Erstfeld | 08:25 |
Göschenen | 08:50 |
IR26 | |
Vaihto | |
Göschenen | 08:54 |
Andermatt | 09:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 09:28 |
Oberalppass | 09:50 |
Acla da Fontauna | 10:31 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 3:16 |
Knonau Zug Erstfeld Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Knonau | 08:45 |
Zug | 08:54 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Zug | 09:07 |
Walchwil | 09:22 |
Flüelen | 09:49 |
Erstfeld | 09:57 |
102778 | |
S2 | |
Vaihto | |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
IR26 | |
Vaihto | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Acla da Fontauna | 12:31 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 3:46 |
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Knonau Zug Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Knonau | 07:45 |
Zug | 07:54 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
IR46 | |
Vaihto | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Acla da Fontauna | 11:31 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 3:46 |
Knonau Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Knonau | 07:15 | 07:45 |
Zürich Altstetten | 07:46 | 08:16 |
Zürich Hb | 07:51 | 08:21 |
102778 | 102778 | |
S5 | S5 | |
Vaihto | ||
Zürich Hb | 08:07 | 08:38 |
Sargans | 09:03 | 09:33 |
Landquart | 09:12 | 09:42 |
Chur | 09:22 | 09:52 |
IC3 | IC3 | |
Vaihto | ||
Chur | 09:26 | 09:55 |
Domat/Ems | - | 10:02 |
Reichenau-Tamins | - | 10:06 |
Trin | - | 10:12 |
Castrisch | - | 10:28 |
Ilanz | - | 10:33 |
Trun | - | 10:54 |
Disentis/Mustér | 10:28 | 11:11 |
GEX | 7 | |
PE | RE | |
Vaihto | ||
Disentis/Mustér | 11:14 | 12:14 |
Acla da Fontauna | 11:17 | 12:17 |
45 | 45 | |
R | R | |
Matka-aika | 4:02 | 4:32 |
Knonau Zug Arth-Goldau Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Knonau | 07:15 |
Zug | 07:24 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Zug | 07:30 |
Arth-Goldau | 07:45 |
IC2 | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 07:54 |
Schwyz | 08:02 |
Brunnen | 08:06 |
Flüelen | 08:15 |
Altdorf Ur | 08:18 |
Erstfeld | 08:25 |
Göschenen | 08:50 |
IR26 | |
Vaihto | |
Göschenen | 08:54 |
Andermatt | 09:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 09:28 |
Oberalppass | 09:50 |
Acla da Fontauna | 10:31 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 3:16 |
Knonau Zug Erstfeld Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Knonau | 08:15 |
Zug | 08:24 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Zug | 09:07 |
Walchwil | 09:22 |
Flüelen | 09:49 |
Erstfeld | 09:57 |
102778 | |
S2 | |
Vaihto | |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
IR26 | |
Vaihto | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Acla da Fontauna | 12:31 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 4:16 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Knonau Zug Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Knonau | 08:15 |
Zug | 08:24 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
IR46 | |
Vaihto | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Acla da Fontauna | 11:31 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 3:16 |
Knonau Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Knonau | 07:15 |
Zürich Altstetten | 07:46 |
Zürich Hb | 07:51 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 08:07 |
Sargans | 09:03 |
Landquart | 09:12 |
Chur | 09:22 |
IC3 | |
Vaihto | |
Chur | 09:26 |
Disentis/Mustér | 10:28 |
GEX | |
PE | |
Vaihto | |
Disentis/Mustér | 11:14 |
Acla da Fontauna | 11:17 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 4:02 |
Knonau Zug Arth-Goldau Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Knonau | 07:15 |
Zug | 07:24 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Zug | 07:30 |
Arth-Goldau | 07:45 |
IC2 | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 07:54 |
Schwyz | 08:02 |
Brunnen | 08:06 |
Flüelen | 08:15 |
Altdorf Ur | 08:18 |
Erstfeld | 08:25 |
Göschenen | 08:50 |
IR26 | |
Vaihto | |
Göschenen | 08:54 |
Andermatt | 09:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 09:28 |
Oberalppass | 09:50 |
Acla da Fontauna | 10:31 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 3:16 |
Knonau Zug Erstfeld Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Knonau | 08:45 |
Zug | 08:54 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Zug | 09:07 |
Walchwil | 09:22 |
Flüelen | 09:49 |
Erstfeld | 09:57 |
102778 | |
S2 | |
Vaihto | |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
IR26 | |
Vaihto | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Acla da Fontauna | 12:31 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 3:46 |
Knonau Zug Thalwil Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Knonau | 09:45 |
Zug | 09:54 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Zug | 09:58 |
Thalwil | 10:14 |
IR75 | |
Vaihto | |
Thalwil | 10:21 |
Pfäffikon Sz | 10:41 |
Ziegelbrücke | 11:00 |
Landquart | 11:34 |
Chur | 11:43 |
IR35 | |
Vaihto | |
Chur | 11:55 |
Domat/Ems | 12:02 |
Reichenau-Tamins | 12:06 |
Trin | 12:12 |
Castrisch | 12:28 |
Ilanz | 12:33 |
Trun | 12:54 |
Disentis/Mustér | 13:11 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Disentis/Mustér | 13:14 |
Acla da Fontauna | 13:17 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 3:32 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Knonau Zug Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Knonau | 08:15 |
Zug | 08:24 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
IR46 | |
Vaihto | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Acla da Fontauna | 11:31 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 3:16 |
Knonau Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Knonau | 07:15 |
Zürich Altstetten | 07:46 |
Zürich Hb | 07:51 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 08:07 |
Sargans | 09:03 |
Landquart | 09:12 |
Chur | 09:22 |
IC3 | |
Vaihto | |
Chur | 09:26 |
Disentis/Mustér | 10:28 |
GEX | |
PE | |
Vaihto | |
Disentis/Mustér | 11:14 |
Acla da Fontauna | 11:17 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 4:02 |
Knonau Zug Arth-Goldau Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Knonau | 07:15 |
Zug | 07:24 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Zug | 07:30 |
Arth-Goldau | 07:45 |
IC2 | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 07:54 |
Schwyz | 08:02 |
Brunnen | 08:06 |
Flüelen | 08:15 |
Altdorf Ur | 08:18 |
Erstfeld | 08:25 |
Göschenen | 08:50 |
IR26 | |
Vaihto | |
Göschenen | 08:54 |
Andermatt | 09:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 09:28 |
Oberalppass | 09:50 |
Acla da Fontauna | 10:31 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 3:16 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Knonau Zug Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Knonau | 08:15 |
Zug | 08:24 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
IR46 | |
Vaihto | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Acla da Fontauna | 11:31 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 3:16 |
Knonau Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Knonau | 07:15 |
Zürich Altstetten | 07:46 |
Zürich Hb | 07:51 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 08:07 |
Sargans | 09:03 |
Landquart | 09:12 |
Chur | 09:22 |
IC3 | |
Vaihto | |
Chur | 09:26 |
Disentis/Mustér | 10:28 |
GEX | |
PE | |
Vaihto | |
Disentis/Mustér | 11:14 |
Acla da Fontauna | 11:17 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 4:02 |
Knonau Zug Arth-Goldau Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Knonau | 07:15 |
Zug | 07:24 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Zug | 07:30 |
Arth-Goldau | 07:45 |
IC2 | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 07:54 |
Schwyz | 08:02 |
Brunnen | 08:06 |
Flüelen | 08:15 |
Altdorf Ur | 08:18 |
Erstfeld | 08:25 |
Göschenen | 08:50 |
IR26 | |
Vaihto | |
Göschenen | 08:54 |
Andermatt | 09:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 09:28 |
Oberalppass | 09:50 |
Acla da Fontauna | 10:31 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 3:16 |
Knonau Zug Erstfeld Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Knonau | 08:45 |
Zug | 08:54 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Zug | 09:07 |
Walchwil | 09:22 |
Flüelen | 09:49 |
Erstfeld | 09:57 |
102778 | |
S2 | |
Vaihto | |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
IR26 | |
Vaihto | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Acla da Fontauna | 12:31 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 3:46 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Knonau Zug Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Knonau | 08:15 |
Zug | 08:24 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
IR46 | |
Vaihto | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Acla da Fontauna | 11:31 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 3:16 |
Knonau Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Acla da Fontauna
Knonau | 07:15 |
Zürich Altstetten | 07:46 |
Zürich Hb | 07:51 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 08:07 |
Sargans | 09:03 |
Landquart | 09:12 |
Chur | 09:22 |
IC3 | |
Vaihto | |
Chur | 09:26 |
Disentis/Mustér | 10:28 |
GEX | |
PE | |
Vaihto | |
Disentis/Mustér | 11:14 |
Acla da Fontauna | 11:17 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 4:02 |
Knonau Zug Arth-Goldau Göschenen Andermatt Acla da Fontauna
Knonau | 07:15 |
Zug | 07:24 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Zug | 07:30 |
Arth-Goldau | 07:45 |
IC2 | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 07:54 |
Schwyz | 08:02 |
Brunnen | 08:06 |
Flüelen | 08:15 |
Altdorf Ur | 08:18 |
Erstfeld | 08:25 |
Göschenen | 08:50 |
IR26 | |
Vaihto | |
Göschenen | 08:54 |
Andermatt | 09:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 09:28 |
Oberalppass | 09:50 |
Acla da Fontauna | 10:31 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 3:16 |