Landquart Bergün/bravuogn Viikkoaikataulu
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Landquart Chur Bergün/Bravuogn
Landquart | 07:18 |
Chur | 07:26 |
102778 | |
S12 | |
Vaihto | |
Chur | 08:28 |
Domat/Ems | 08:35 |
Bonaduz | 08:43 |
Thusis | 08:59 |
Tiefencastel | 09:18 |
Filisur | 09:33 |
Bergün/Bravuogn | 09:45 |
BEX | |
PE | |
Matka-aika | 2:27 |
Landquart Reichenau-Tamins Bergün/Bravuogn
Landquart | 07:18 |
Untervaz-Trimmis | 07:28 |
Chur | 07:39 |
Domat/Ems | 07:47 |
Reichenau-Tamins | 07:51 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Reichenau-Tamins | 08:08 |
Thusis | 08:29 |
Tiefencastel | 08:46 |
Filisur | 09:01 |
Bergün/Bravuogn | 09:13 |
IR38 | |
Matka-aika | 1:55 |
Landquart Thusis Bergün/Bravuogn
Landquart | 08:18 | 09:18 | 10:18 |
Untervaz-Trimmis | 08:28 | 09:28 | 10:28 |
Chur | 08:39 | 09:39 | 10:39 |
Domat/Ems | 08:47 | 09:47 | 10:47 |
Reichenau-Tamins | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
Bonaduz | 08:59 | 09:59 | 10:59 |
Rhäzüns | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Rothenbrunnen | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
Thusis | 09:19 | 10:19 | 11:19 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S1 | S1 | S1 | |
Vaihto | |||
Thusis | 09:29 | 10:29 | 11:29 |
Tiefencastel | 09:46 | 10:46 | 11:46 |
Filisur | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Bergün/Bravuogn | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
IR38 | IR38 | IR38 | |
Matka-aika | 1:55 | 1:55 | 1:55 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Landquart Chur Bergün/Bravuogn
Landquart | 07:18 |
Chur | 07:26 |
102778 | |
S12 | |
Vaihto | |
Chur | 08:28 |
Domat/Ems | 08:35 |
Bonaduz | 08:43 |
Thusis | 08:59 |
Tiefencastel | 09:18 |
Filisur | 09:33 |
Bergün/Bravuogn | 09:45 |
BEX | |
PE | |
Matka-aika | 2:27 |
Landquart Reichenau-Tamins Bergün/Bravuogn
Landquart | 07:18 |
Untervaz-Trimmis | 07:28 |
Chur | 07:39 |
Domat/Ems | 07:47 |
Reichenau-Tamins | 07:51 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Reichenau-Tamins | 08:08 |
Thusis | 08:29 |
Tiefencastel | 08:46 |
Filisur | 09:01 |
Bergün/Bravuogn | 09:13 |
IR38 | |
Matka-aika | 1:55 |
Landquart Thusis Bergün/Bravuogn
Landquart | 08:18 | 09:18 | 10:18 |
Untervaz-Trimmis | 08:28 | 09:28 | 10:28 |
Chur | 08:39 | 09:39 | 10:39 |
Domat/Ems | 08:47 | 09:47 | 10:47 |
Reichenau-Tamins | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
Bonaduz | 08:59 | 09:59 | 10:59 |
Rhäzüns | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Rothenbrunnen | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
Thusis | 09:19 | 10:19 | 11:19 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S1 | S1 | S1 | |
Vaihto | |||
Thusis | 09:29 | 10:29 | 11:29 |
Tiefencastel | 09:46 | 10:46 | 11:46 |
Filisur | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Bergün/Bravuogn | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
IR38 | IR38 | IR38 | |
Matka-aika | 1:55 | 1:55 | 1:55 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Landquart Chur Bergün/Bravuogn
Landquart | 07:18 |
Chur | 07:26 |
102778 | |
S12 | |
Vaihto | |
Chur | 08:28 |
Domat/Ems | 08:35 |
Bonaduz | 08:43 |
Thusis | 08:59 |
Tiefencastel | 09:18 |
Filisur | 09:33 |
Bergün/Bravuogn | 09:45 |
BEX | |
PE | |
Matka-aika | 2:27 |
Landquart Reichenau-Tamins Bergün/Bravuogn
Landquart | 07:18 |
Untervaz-Trimmis | 07:28 |
Chur | 07:39 |
Domat/Ems | 07:47 |
Reichenau-Tamins | 07:51 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Reichenau-Tamins | 08:08 |
Thusis | 08:29 |
Tiefencastel | 08:46 |
Filisur | 09:01 |
Bergün/Bravuogn | 09:13 |
IR38 | |
Matka-aika | 1:55 |
Landquart Thusis Bergün/Bravuogn
Landquart | 08:18 | 09:18 | 10:18 |
Untervaz-Trimmis | 08:28 | 09:28 | 10:28 |
Chur | 08:39 | 09:39 | 10:39 |
Domat/Ems | 08:47 | 09:47 | 10:47 |
Reichenau-Tamins | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
Bonaduz | 08:59 | 09:59 | 10:59 |
Rhäzüns | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Rothenbrunnen | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
Thusis | 09:19 | 10:19 | 11:19 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S1 | S1 | S1 | |
Vaihto | |||
Thusis | 09:29 | 10:29 | 11:29 |
Tiefencastel | 09:46 | 10:46 | 11:46 |
Filisur | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Bergün/Bravuogn | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
IR38 | IR38 | IR38 | |
Matka-aika | 1:55 | 1:55 | 1:55 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Landquart Chur Bergün/Bravuogn
Landquart | 07:18 |
Chur | 07:26 |
102778 | |
S12 | |
Vaihto | |
Chur | 08:28 |
Domat/Ems | 08:35 |
Bonaduz | 08:43 |
Thusis | 08:59 |
Tiefencastel | 09:18 |
Filisur | 09:33 |
Bergün/Bravuogn | 09:45 |
BEX | |
PE | |
Matka-aika | 2:27 |
Landquart Reichenau-Tamins Bergün/Bravuogn
Landquart | 07:18 |
Untervaz-Trimmis | 07:28 |
Chur | 07:39 |
Domat/Ems | 07:47 |
Reichenau-Tamins | 07:51 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Reichenau-Tamins | 08:08 |
Thusis | 08:29 |
Tiefencastel | 08:46 |
Filisur | 09:01 |
Bergün/Bravuogn | 09:13 |
IR38 | |
Matka-aika | 1:55 |
Landquart Thusis Bergün/Bravuogn
Landquart | 08:18 | 09:18 | 10:18 |
Untervaz-Trimmis | 08:28 | 09:28 | 10:28 |
Chur | 08:39 | 09:39 | 10:39 |
Domat/Ems | 08:47 | 09:47 | 10:47 |
Reichenau-Tamins | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
Bonaduz | 08:59 | 09:59 | 10:59 |
Rhäzüns | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Rothenbrunnen | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
Thusis | 09:19 | 10:19 | 11:19 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S1 | S1 | S1 | |
Vaihto | |||
Thusis | 09:29 | 10:29 | 11:29 |
Tiefencastel | 09:46 | 10:46 | 11:46 |
Filisur | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Bergün/Bravuogn | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
IR38 | IR38 | IR38 | |
Matka-aika | 1:55 | 1:55 | 1:55 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Landquart Chur Bergün/Bravuogn
Landquart | 07:18 |
Chur | 07:26 |
102778 | |
S12 | |
Vaihto | |
Chur | 08:28 |
Domat/Ems | 08:35 |
Bonaduz | 08:43 |
Thusis | 08:59 |
Tiefencastel | 09:18 |
Filisur | 09:33 |
Bergün/Bravuogn | 09:45 |
BEX | |
PE | |
Matka-aika | 2:27 |
Landquart Reichenau-Tamins Bergün/Bravuogn
Landquart | 07:18 |
Untervaz-Trimmis | 07:28 |
Chur | 07:39 |
Domat/Ems | 07:47 |
Reichenau-Tamins | 07:51 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Reichenau-Tamins | 08:08 |
Thusis | 08:29 |
Tiefencastel | 08:46 |
Filisur | 09:01 |
Bergün/Bravuogn | 09:13 |
IR38 | |
Matka-aika | 1:55 |
Landquart Thusis Bergün/Bravuogn
Landquart | 08:18 | 09:18 | 10:18 |
Untervaz-Trimmis | 08:28 | 09:28 | 10:28 |
Chur | 08:39 | 09:39 | 10:39 |
Domat/Ems | 08:47 | 09:47 | 10:47 |
Reichenau-Tamins | 08:53 | 09:53 | 10:53 |
Bonaduz | 08:59 | 09:59 | 10:59 |
Rhäzüns | 09:01 | 10:01 | 11:01 |
Rothenbrunnen | 09:09 | 10:09 | 11:09 |
Thusis | 09:19 | 10:19 | 11:19 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S1 | S1 | S1 | |
Vaihto | |||
Thusis | 09:29 | 10:29 | 11:29 |
Tiefencastel | 09:46 | 10:46 | 11:46 |
Filisur | 10:01 | 11:01 | 12:01 |
Bergün/Bravuogn | 10:13 | 11:13 | 12:13 |
IR38 | IR38 | IR38 | |
Matka-aika | 1:55 | 1:55 | 1:55 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Landquart Chur Bergün/Bravuogn
Landquart | 07:18 |
Chur | 07:26 |
102778 | |
S12 | |
Vaihto | |
Chur | 07:55 |
Domat/Ems | 08:02 |
Reichenau-Tamins | 08:08 |
Thusis | 08:29 |
Tiefencastel | 08:46 |
Filisur | 09:01 |
Bergün/Bravuogn | 09:13 |
IR38 | |
Matka-aika | 1:55 |
Landquart Reichenau-Tamins Bergün/Bravuogn
Landquart | 08:48 | 09:48 |
Untervaz-Trimmis | 08:58 | 09:58 |
Chur | 09:08 | 10:08 |
Reichenau-Tamins | 09:21 | 10:21 |
102778 | 102778 | |
S2 | S2 | |
Vaihto | ||
Reichenau-Tamins | 10:08 | 11:08 |
Thusis | 10:29 | 11:29 |
Tiefencastel | 10:46 | 11:46 |
Filisur | 11:01 | 12:01 |
Bergün/Bravuogn | 11:13 | 12:13 |
IR38 | IR38 | |
Matka-aika | 2:25 | 2:25 |
Landquart Rhäzüns Bergün/Bravuogn
Landquart | 07:48 |
Untervaz-Trimmis | 07:58 |
Chur | 08:08 |
Rhäzüns | 08:28 |
102778 | |
S2 | |
Vaihto | |
Rhäzüns | 08:45 |
Thusis | 08:59 |
Tiefencastel | 09:18 |
Filisur | 09:33 |
Bergün/Bravuogn | 09:45 |
BEX | |
PE | |
Matka-aika | 1:57 |
Landquart Klosters Platz Celerina Bergün/Bravuogn
Landquart | 09:17 |
Malans GR | 09:20 |
Schiers | 09:31 |
Küblis | 09:41 |
Klosters Platz | 09:58 |
13 | |
RE | |
Vaihto | |
Klosters Platz | 10:00 |
Zernez | 10:28 |
Zuoz | 10:47 |
Bever | 10:55 |
Samedan | 11:00 |
Celerina | 11:03 |
3 | |
RE | |
Vaihto | |
Celerina | 11:05 |
Samedan | 11:15 |
Spinas | 11:22 |
Bergün/Bravuogn | 11:47 |
IR38 | |
Matka-aika | 2:30 |
Sunnuntai 15. syyskuuta 2024 klo 7.00
Landquart Chur Bergün/Bravuogn
Landquart | 07:18 |
Chur | 07:26 |
102778 | |
S12 | |
Vaihto | |
Chur | 07:55 |
Domat/Ems | 08:02 |
Reichenau-Tamins | 08:08 |
Thusis | 08:29 |
Tiefencastel | 08:46 |
Filisur | 09:01 |
Bergün/Bravuogn | 09:13 |
IR38 | |
Matka-aika | 1:55 |
Landquart Reichenau-Tamins Bergün/Bravuogn
Landquart | 08:48 | 09:48 |
Untervaz-Trimmis | 08:58 | 09:58 |
Chur | 09:08 | 10:08 |
Reichenau-Tamins | 09:21 | 10:21 |
102778 | 102778 | |
S2 | S2 | |
Vaihto | ||
Reichenau-Tamins | 10:08 | 11:08 |
Thusis | 10:29 | 11:29 |
Tiefencastel | 10:46 | 11:46 |
Filisur | 11:01 | 12:01 |
Bergün/Bravuogn | 11:13 | 12:13 |
IR38 | IR38 | |
Matka-aika | 2:25 | 2:25 |
Landquart Rhäzüns Bergün/Bravuogn
Landquart | 07:48 |
Untervaz-Trimmis | 07:58 |
Chur | 08:08 |
Rhäzüns | 08:28 |
102778 | |
S2 | |
Vaihto | |
Rhäzüns | 08:45 |
Thusis | 08:59 |
Tiefencastel | 09:18 |
Filisur | 09:33 |
Bergün/Bravuogn | 09:45 |
BEX | |
PE | |
Matka-aika | 1:57 |
Landquart Klosters Platz Celerina Bergün/Bravuogn
Landquart | 09:17 |
Malans GR | 09:20 |
Schiers | 09:31 |
Küblis | 09:41 |
Klosters Platz | 09:58 |
13 | |
RE | |
Vaihto | |
Klosters Platz | 10:00 |
Zernez | 10:28 |
Zuoz | 10:47 |
Bever | 10:55 |
Samedan | 11:00 |
Celerina | 11:03 |
3 | |
RE | |
Vaihto | |
Celerina | 11:05 |
Samedan | 11:15 |
Spinas | 11:22 |
Bergün/Bravuogn | 11:47 |
IR38 | |
Matka-aika | 2:30 |