Langnau Schänis Viikkoaikataulu
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Rapperswil Sg Schänis
Langnau i.E. | 08:07 |
Konolfingen | 08:26 |
Bern | 08:48 |
102778 | |
S2 | |
Vaihto | |
Bern | 09:02 |
Zürich Hb | 09:58 |
IC8 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 10:09 |
Zürich Stadelhofen | 10:12 |
Uster | 10:24 |
Rüti Zh | 10:39 |
Rapperswil Sg | 10:46 |
102778 | |
S15 | |
Vaihto | |
Rapperswil Sg | 11:03 |
Uznach | 11:16 |
Schänis | 11:23 |
102778 | |
S17 | |
Matka-aika | 3:16 |
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Ziegelbrücke Schänis
Langnau i.E. | 07:07 | 07:54 | 18:54 |
Konolfingen | 07:26 | 08:07 | 19:07 |
Bern | 07:48 | 08:26 | 19:26 |
102778 | 7 | 7 | |
S2 | |||
RE | RE | ||
Vaihto | |||
Bern | 08:02 | 08:31 | 19:31 |
Zürich Hb | 08:58 | 09:28 | 20:28 |
IC81 | IC1 | IC1 | |
Vaihto | |||
Zürich Hb | 09:12 | 09:43 | 20:43 |
Pfäffikon Sz | 09:41 | - | - |
Ziegelbrücke | 09:58 | 10:25 | 21:25 |
102778 | 102778 | ||
IR35 | S25 | S25 | |
Vaihto | |||
Ziegelbrücke | 10:02 | 10:32 | 21:32 |
Schänis | 10:05 | 10:35 | 21:35 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S6 | S17 | S17 | |
Matka-aika | 2:58 | 2:41 | 2:41 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Zürich Hb Rapperswil Sg Schänis
Langnau i.E. | 07:06 |
Trubschachen | 07:14 |
Schüpfheim | 07:29 |
Entlebuch | 07:35 |
Wolhusen | 07:43 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Wolhusen | 07:45 |
Luzern | 08:03 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Luzern | 08:09 |
Zug | 08:29 |
Zürich Hb | 08:50 |
IR70 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 08:54 |
Zürich Stadelhofen | 08:57 |
Uster | 09:09 |
Rüti Zh | 09:24 |
Rapperswil Sg | 09:31 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Rapperswil Sg | 09:33 |
Uznach | 09:46 |
Schänis | 09:53 |
102778 | |
S6 | |
Matka-aika | 2:47 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Rapperswil Sg Schänis
Langnau i.E. | 08:54 |
Konolfingen | 09:07 |
Bern | 09:26 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Bern | 09:31 |
Zürich Hb | 10:28 |
IC1 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 10:39 |
Zürich Stadelhofen | 10:42 |
Uster | 10:54 |
Rüti Zh | 11:09 |
Rapperswil Sg | 11:16 |
102778 | |
S15 | |
Vaihto | |
Rapperswil Sg | 11:33 |
Uznach | 11:46 |
Schänis | 11:53 |
102778 | |
S6 | |
Matka-aika | 2:59 |
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Ziegelbrücke Schänis
Langnau i.E. | 07:07 | 07:54 | 08:07 |
Konolfingen | 07:26 | 08:07 | 08:26 |
Bern | 07:48 | 08:26 | 08:48 |
102778 | 7 | 102778 | |
S2 | S2 | ||
RE | |||
Vaihto | |||
Bern | 08:02 | 08:31 | 09:02 |
Zürich Hb | 08:58 | 09:28 | 09:58 |
IC81 | IC1 | IC8 | |
Vaihto | |||
Zürich Hb | 09:12 | 09:43 | 10:17 |
Zürich Enge | - | - | 10:24 |
Thalwil | - | - | 10:31 |
Wädenswil | - | - | 10:42 |
Pfäffikon Sz | 09:41 | - | - |
Ziegelbrücke | 09:58 | 10:25 | 11:11 |
102778 | 102778 | ||
IR35 | S25 | S2 | |
Vaihto | |||
Ziegelbrücke | 10:02 | 10:32 | 11:32 |
Schänis | 10:05 | 10:35 | 11:35 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S6 | S17 | S17 | |
Matka-aika | 2:58 | 2:41 | 3:28 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Zürich Hb Rapperswil Sg Schänis
Langnau i.E. | 07:06 |
Trubschachen | 07:14 |
Schüpfheim | 07:29 |
Entlebuch | 07:35 |
Wolhusen | 07:43 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Wolhusen | 07:45 |
Luzern | 08:03 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Luzern | 08:09 |
Zug | 08:29 |
Zürich Hb | 08:50 |
IR70 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 08:54 |
Zürich Stadelhofen | 08:57 |
Uster | 09:09 |
Rüti Zh | 09:24 |
Rapperswil Sg | 09:31 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Rapperswil Sg | 09:33 |
Uznach | 09:46 |
Schänis | 09:53 |
102778 | |
S6 | |
Matka-aika | 2:47 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Ziegelbrücke Schänis
Langnau i.E. | 07:07 | 07:54 | 08:07 |
Konolfingen | 07:26 | 08:07 | 08:26 |
Bern | 07:48 | 08:26 | 08:48 |
102778 | 7 | 102778 | |
S2 | S2 | ||
RE | |||
Vaihto | |||
Bern | 08:02 | 08:31 | 09:02 |
Zürich Hb | 08:58 | 09:28 | 09:58 |
IC81 | IC1 | IC8 | |
Vaihto | |||
Zürich Hb | 09:12 | 09:43 | 10:17 |
Zürich Enge | - | - | 10:24 |
Thalwil | - | - | 10:31 |
Wädenswil | - | - | 10:42 |
Pfäffikon Sz | 09:41 | - | - |
Ziegelbrücke | 09:58 | 10:25 | 11:11 |
102778 | 102778 | ||
IR35 | S25 | S2 | |
Vaihto | |||
Ziegelbrücke | 10:02 | 10:32 | 11:32 |
Schänis | 10:05 | 10:35 | 11:35 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S6 | S17 | S17 | |
Matka-aika | 2:58 | 2:41 | 3:28 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Zürich Hb Rapperswil Sg Schänis
Langnau i.E. | 07:06 |
Trubschachen | 07:14 |
Schüpfheim | 07:29 |
Entlebuch | 07:35 |
Wolhusen | 07:43 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Wolhusen | 07:45 |
Luzern | 08:03 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Luzern | 08:09 |
Zug | 08:29 |
Zürich Hb | 08:50 |
IR70 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 08:54 |
Zürich Stadelhofen | 08:57 |
Uster | 09:09 |
Rüti Zh | 09:24 |
Rapperswil Sg | 09:31 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Rapperswil Sg | 09:33 |
Uznach | 09:46 |
Schänis | 09:53 |
102778 | |
S6 | |
Matka-aika | 2:47 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Rapperswil Sg Schänis
Langnau i.E. | 08:54 |
Konolfingen | 09:07 |
Bern | 09:26 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Bern | 09:31 |
Zürich Hb | 10:28 |
IC1 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 10:39 |
Zürich Stadelhofen | 10:42 |
Uster | 10:54 |
Rüti Zh | 11:09 |
Rapperswil Sg | 11:16 |
102778 | |
S15 | |
Vaihto | |
Rapperswil Sg | 11:33 |
Uznach | 11:46 |
Schänis | 11:53 |
102778 | |
S6 | |
Matka-aika | 2:59 |
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Ziegelbrücke Schänis
Langnau i.E. | 07:07 | 07:54 | 08:07 |
Konolfingen | 07:26 | 08:07 | 08:26 |
Bern | 07:48 | 08:26 | 08:48 |
102778 | 7 | 102778 | |
S2 | S2 | ||
RE | |||
Vaihto | |||
Bern | 08:02 | 08:31 | 09:02 |
Zürich Hb | 08:58 | 09:28 | 09:58 |
IC81 | IC1 | IC8 | |
Vaihto | |||
Zürich Hb | 09:12 | 09:43 | 10:17 |
Zürich Enge | - | - | 10:24 |
Thalwil | - | - | 10:31 |
Wädenswil | - | - | 10:42 |
Pfäffikon Sz | 09:41 | - | - |
Ziegelbrücke | 09:58 | 10:25 | 11:11 |
102778 | 102778 | ||
IR35 | S25 | S2 | |
Vaihto | |||
Ziegelbrücke | 10:02 | 10:32 | 11:32 |
Schänis | 10:05 | 10:35 | 11:35 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S6 | S17 | S17 | |
Matka-aika | 2:58 | 2:41 | 3:28 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Zürich Hb Rapperswil Sg Schänis
Langnau i.E. | 07:06 |
Trubschachen | 07:14 |
Schüpfheim | 07:29 |
Entlebuch | 07:35 |
Wolhusen | 07:43 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Wolhusen | 07:45 |
Luzern | 08:03 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Luzern | 08:09 |
Zug | 08:29 |
Zürich Hb | 08:50 |
IR70 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 08:54 |
Zürich Stadelhofen | 08:57 |
Uster | 09:09 |
Rüti Zh | 09:24 |
Rapperswil Sg | 09:31 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Rapperswil Sg | 09:33 |
Uznach | 09:46 |
Schänis | 09:53 |
102778 | |
S6 | |
Matka-aika | 2:47 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Rapperswil Sg Schänis
Langnau i.E. | 08:54 |
Konolfingen | 09:07 |
Bern | 09:26 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Bern | 09:31 |
Zürich Hb | 10:28 |
IC1 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 10:39 |
Zürich Stadelhofen | 10:42 |
Uster | 10:54 |
Rüti Zh | 11:09 |
Rapperswil Sg | 11:16 |
102778 | |
S15 | |
Vaihto | |
Rapperswil Sg | 11:33 |
Uznach | 11:46 |
Schänis | 11:53 |
102778 | |
S6 | |
Matka-aika | 2:59 |
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Ziegelbrücke Schänis
Langnau i.E. | 07:07 | 07:54 | 08:07 |
Konolfingen | 07:26 | 08:07 | 08:26 |
Bern | 07:48 | 08:26 | 08:48 |
102778 | 7 | 102778 | |
S2 | S2 | ||
RE | |||
Vaihto | |||
Bern | 08:02 | 08:31 | 09:02 |
Zürich Hb | 08:58 | 09:28 | 09:58 |
IC81 | IC1 | IC8 | |
Vaihto | |||
Zürich Hb | 09:12 | 09:43 | 10:17 |
Zürich Enge | - | - | 10:24 |
Thalwil | - | - | 10:31 |
Wädenswil | - | - | 10:42 |
Pfäffikon Sz | 09:41 | - | - |
Ziegelbrücke | 09:58 | 10:25 | 11:11 |
102778 | 102778 | ||
IR35 | S25 | S2 | |
Vaihto | |||
Ziegelbrücke | 10:02 | 10:32 | 11:32 |
Schänis | 10:05 | 10:35 | 11:35 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S6 | S17 | S17 | |
Matka-aika | 2:58 | 2:41 | 3:28 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Zürich Hb Rapperswil Sg Schänis
Langnau i.E. | 07:06 |
Trubschachen | 07:14 |
Schüpfheim | 07:29 |
Entlebuch | 07:35 |
Wolhusen | 07:43 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Wolhusen | 07:45 |
Luzern | 08:03 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Luzern | 08:09 |
Zug | 08:29 |
Zürich Hb | 08:50 |
IR70 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 08:54 |
Zürich Stadelhofen | 08:57 |
Uster | 09:09 |
Rüti Zh | 09:24 |
Rapperswil Sg | 09:31 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Rapperswil Sg | 09:33 |
Uznach | 09:46 |
Schänis | 09:53 |
102778 | |
S6 | |
Matka-aika | 2:47 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Rapperswil Sg Schänis
Langnau i.E. | 07:07 | 07:54 | 08:07 |
Konolfingen | 07:26 | 08:07 | 08:26 |
Bern | 07:48 | 08:26 | 08:48 |
102778 | 7 | 102778 | |
S2 | S2 | ||
RE | |||
Vaihto | |||
Bern | 08:02 | 08:31 | 09:02 |
Zürich Hb | 09:14 | 09:44 | 10:14 |
IC81 | IC1 | IC8 | |
Vaihto | |||
Zürich Hb | 09:24 | 09:54 | 10:24 |
Zürich Stadelhofen | 09:27 | 09:57 | 10:27 |
Uster | 09:39 | 10:09 | 10:39 |
Rüti Zh | 09:54 | 10:24 | 10:54 |
Rapperswil Sg | 10:01 | 10:31 | 11:01 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S5 | S5 | S5 | |
Vaihto | |||
Rapperswil Sg | 10:03 | 10:33 | 11:03 |
Uznach | 10:16 | 10:46 | 11:16 |
Schänis | 10:23 | 10:53 | 11:23 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S17 | S6 | S17 | |
Matka-aika | 3:16 | 2:59 | 3:16 |
Langnau i.E. Burgdorf Olten Zürich Hb Ziegelbrücke Schänis
Langnau i.E. | 07:40 |
Hasle-Rüegsau | 08:01 |
Burgdorf | 08:11 |
102778 | |
S4 | |
Vaihto | |
Burgdorf | 08:21 |
Wynigen | 08:27 |
Herzogenbuchsee | 08:34 |
Langenthal | 08:41 |
Olten | 08:54 |
IR17 | |
Vaihto | |
Olten | 08:59 |
Zürich Hb | 09:30 |
IC5 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 09:43 |
Ziegelbrücke | 10:25 |
102778 | |
S25 | |
Vaihto | |
Ziegelbrücke | 10:32 |
Schänis | 10:35 |
102778 | |
S17 | |
Matka-aika | 2:55 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Zürich Hb Rapperswil Sg Schänis
Langnau i.E. | 07:06 |
Trubschachen | 07:14 |
Schüpfheim | 07:29 |
Entlebuch | 07:35 |
Wolhusen | 07:43 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Wolhusen | 07:45 |
Luzern | 08:03 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Luzern | 08:09 |
Zug | 08:29 |
Zürich Hb | 08:50 |
IR70 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 08:54 |
Zürich Stadelhofen | 08:57 |
Uster | 09:09 |
Rüti Zh | 09:24 |
Rapperswil Sg | 09:31 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Rapperswil Sg | 09:33 |
Uznach | 09:46 |
Schänis | 09:53 |
102778 | |
S6 | |
Matka-aika | 2:47 |
Sunnuntai 15. syyskuuta 2024 klo 7.00
Langnau i.E. Bern Zürich Hb Rapperswil Sg Schänis
Langnau i.E. | 07:07 | 07:54 | 08:07 |
Konolfingen | 07:26 | 08:07 | 08:26 |
Bern | 07:48 | 08:26 | 08:48 |
102778 | 7 | 102778 | |
S2 | S2 | ||
RE | |||
Vaihto | |||
Bern | 08:02 | 08:31 | 09:02 |
Zürich Hb | 09:14 | 09:44 | 10:14 |
IC81 | IC1 | IC8 | |
Vaihto | |||
Zürich Hb | 09:24 | 09:54 | 10:24 |
Zürich Stadelhofen | 09:27 | 09:57 | 10:27 |
Uster | 09:39 | 10:09 | 10:39 |
Rüti Zh | 09:54 | 10:24 | 10:54 |
Rapperswil Sg | 10:01 | 10:31 | 11:01 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S5 | S5 | S5 | |
Vaihto | |||
Rapperswil Sg | 10:03 | 10:33 | 11:03 |
Uznach | 10:16 | 10:46 | 11:16 |
Schänis | 10:23 | 10:53 | 11:23 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S17 | S6 | S17 | |
Matka-aika | 3:16 | 2:59 | 3:16 |
Langnau i.E. Burgdorf Olten Zürich Hb Ziegelbrücke Schänis
Langnau i.E. | 07:40 |
Hasle-Rüegsau | 08:01 |
Burgdorf | 08:11 |
102778 | |
S4 | |
Vaihto | |
Burgdorf | 08:21 |
Wynigen | 08:27 |
Herzogenbuchsee | 08:34 |
Langenthal | 08:41 |
Olten | 08:54 |
IR17 | |
Vaihto | |
Olten | 08:59 |
Zürich Hb | 09:30 |
IC5 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 09:43 |
Ziegelbrücke | 10:25 |
102778 | |
S25 | |
Vaihto | |
Ziegelbrücke | 10:32 |
Schänis | 10:35 |
102778 | |
S17 | |
Matka-aika | 2:55 |
Langnau i.E. Wolhusen Luzern Zürich Hb Rapperswil Sg Schänis
Langnau i.E. | 07:06 |
Trubschachen | 07:14 |
Schüpfheim | 07:29 |
Entlebuch | 07:35 |
Wolhusen | 07:43 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Wolhusen | 07:45 |
Luzern | 08:03 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Luzern | 08:09 |
Zug | 08:29 |
Zürich Hb | 08:50 |
IR70 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 08:54 |
Zürich Stadelhofen | 08:57 |
Uster | 09:09 |
Rüti Zh | 09:24 |
Rapperswil Sg | 09:31 |
102778 | |
S5 | |
Vaihto | |
Rapperswil Sg | 09:33 |
Uznach | 09:46 |
Schänis | 09:53 |
102778 | |
S6 | |
Matka-aika | 2:47 |