Lavorgo Malters Viikkoaikataulu
Sunnuntai 7. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Lavorgo Luzern Malters
Lavorgo | 08:32 | 10:32 |
Faido | 08:39 | 10:39 |
Göschenen | 09:09 | 11:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 |
IR26 | IR26 | |
Vaihto | ||
Luzern | 10:57 | 12:57 |
Malters | 11:06 | 13:06 |
4468 | 4472 | |
RE7 | RE7 | |
Matka-aika | 2:34 | 2:34 |
Lavorgo Altdorf UR Luzern Malters
Lavorgo | 07:32 | 09:32 | 11:32 |
Faido | 07:39 | 09:39 | 11:39 |
Göschenen | 08:09 | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 | 12:34 |
Altdorf UR | 08:39 | 10:39 | 12:39 |
IR46 | IR46 | IR46 | |
Vaihto | |||
Altdorf UR | 08:50 | 10:50 | 12:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 | 13:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 | 13:41 |
178 | |||
IC21 | IC21 | ||
EC | |||
Vaihto | |||
Luzern | 09:57 | 11:57 | 13:57 |
Malters | 10:06 | 12:06 | 14:06 |
4466 | 4470 | 4474 | |
RE7 | RE7 | RE7 | |
Matka-aika | 2:34 | 2:34 | 2:34 |
Maanantai 8. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Lavorgo Luzern Malters
Lavorgo | 08:32 | 10:32 |
Faido | 08:39 | 10:39 |
Göschenen | 09:09 | 11:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 |
IR26 | IR26 | |
Vaihto | ||
Luzern | 10:57 | 12:57 |
Malters | 11:06 | 13:06 |
4468 | 4472 | |
RE7 | RE7 | |
Matka-aika | 2:34 | 2:34 |
Lavorgo Altdorf UR Luzern Malters
Lavorgo | 07:32 | 09:32 | 11:32 |
Faido | 07:39 | 09:39 | 11:39 |
Göschenen | 08:09 | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 | 12:34 |
Altdorf UR | 08:39 | 10:39 | 12:39 |
IR46 | IR46 | IR46 | |
Vaihto | |||
Altdorf UR | 08:50 | 10:50 | 12:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 | 13:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 | 13:41 |
178 | |||
IC21 | IC21 | ||
EC | |||
Vaihto | |||
Luzern | 09:57 | 11:57 | 13:57 |
Malters | 10:06 | 12:06 | 14:06 |
4466 | 4470 | 4474 | |
RE7 | RE7 | RE7 | |
Matka-aika | 2:34 | 2:34 | 2:34 |
Tiistai 9. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Lavorgo Luzern Malters
Lavorgo | 08:32 | 10:32 |
Faido | 08:39 | 10:39 |
Göschenen | 09:09 | 11:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 |
IR26 | IR26 | |
Vaihto | ||
Luzern | 10:57 | 12:57 |
Malters | 11:06 | 13:06 |
4468 | 4472 | |
RE7 | RE7 | |
Matka-aika | 2:34 | 2:34 |
Lavorgo Altdorf UR Luzern Malters
Lavorgo | 07:32 | 09:32 | 11:32 |
Faido | 07:39 | 09:39 | 11:39 |
Göschenen | 08:09 | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 | 12:34 |
Altdorf UR | 08:39 | 10:39 | 12:39 |
IR46 | IR46 | IR46 | |
Vaihto | |||
Altdorf UR | 08:50 | 10:50 | 12:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 | 13:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 | 13:41 |
178 | |||
IC21 | IC21 | ||
EC | |||
Vaihto | |||
Luzern | 09:57 | 11:57 | 13:57 |
Malters | 10:06 | 12:06 | 14:06 |
4466 | 4470 | 4474 | |
RE7 | RE7 | RE7 | |
Matka-aika | 2:34 | 2:34 | 2:34 |
Keskiviikko 10. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Lavorgo Luzern Malters
Lavorgo | 08:32 | 10:32 |
Faido | 08:39 | 10:39 |
Göschenen | 09:09 | 11:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 |
IR26 | IR26 | |
Vaihto | ||
Luzern | 10:57 | 12:57 |
Malters | 11:06 | 13:06 |
4468 | 4472 | |
RE7 | RE7 | |
Matka-aika | 2:34 | 2:34 |
Lavorgo Altdorf UR Luzern Malters
Lavorgo | 07:32 | 09:32 | 11:32 |
Faido | 07:39 | 09:39 | 11:39 |
Göschenen | 08:09 | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 | 12:34 |
Altdorf UR | 08:39 | 10:39 | 12:39 |
IR46 | IR46 | IR46 | |
Vaihto | |||
Altdorf UR | 08:50 | 10:50 | 12:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 | 13:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 | 13:41 |
178 | |||
IC21 | IC21 | ||
EC | |||
Vaihto | |||
Luzern | 09:57 | 11:57 | 13:57 |
Malters | 10:06 | 12:06 | 14:06 |
4466 | 4470 | 4474 | |
RE7 | RE7 | RE7 | |
Matka-aika | 2:34 | 2:34 | 2:34 |
Torstai 11. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Lavorgo Luzern Malters
Lavorgo | 08:32 | 10:32 |
Faido | 08:39 | 10:39 |
Göschenen | 09:09 | 11:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 |
IR26 | IR26 | |
Vaihto | ||
Luzern | 10:57 | 12:57 |
Malters | 11:06 | 13:06 |
4468 | 4472 | |
RE7 | RE7 | |
Matka-aika | 2:34 | 2:34 |
Lavorgo Altdorf UR Luzern Malters
Lavorgo | 07:32 | 09:32 | 11:32 |
Faido | 07:39 | 09:39 | 11:39 |
Göschenen | 08:09 | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 | 12:34 |
Altdorf UR | 08:39 | 10:39 | 12:39 |
IR46 | IR46 | IR46 | |
Vaihto | |||
Altdorf UR | 08:50 | 10:50 | 12:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 | 13:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 | 13:41 |
178 | |||
IC21 | IC21 | ||
EC | |||
Vaihto | |||
Luzern | 09:57 | 11:57 | 13:57 |
Malters | 10:06 | 12:06 | 14:06 |
4466 | 4470 | 4474 | |
RE7 | RE7 | RE7 | |
Matka-aika | 2:34 | 2:34 | 2:34 |
Perjantai 12. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Lavorgo Luzern Malters
Lavorgo | 08:32 | 10:32 |
Faido | 08:39 | 10:39 |
Göschenen | 09:09 | 11:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 |
IR26 | IR26 | |
Vaihto | ||
Luzern | 10:57 | 12:57 |
Malters | 11:06 | 13:06 |
4468 | 4472 | |
RE7 | RE7 | |
Matka-aika | 2:34 | 2:34 |
Lavorgo Altdorf UR Luzern Malters
Lavorgo | 07:32 | 09:32 | 11:32 |
Faido | 07:39 | 09:39 | 11:39 |
Göschenen | 08:09 | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 | 12:34 |
Altdorf UR | 08:39 | 10:39 | 12:39 |
IR46 | IR46 | IR46 | |
Vaihto | |||
Altdorf UR | 08:50 | 10:50 | 12:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 | 13:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 | 13:41 |
178 | |||
IC21 | IC21 | ||
EC | |||
Vaihto | |||
Luzern | 09:57 | 11:57 | 13:57 |
Malters | 10:06 | 12:06 | 14:06 |
4466 | 4470 | 4474 | |
RE7 | RE7 | RE7 | |
Matka-aika | 2:34 | 2:34 | 2:34 |
Lauantai 13. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Lavorgo Luzern Malters
Lavorgo | 08:32 | 10:32 |
Faido | 08:39 | 10:39 |
Göschenen | 09:09 | 11:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 |
IR26 | IR26 | |
Vaihto | ||
Luzern | 10:57 | 12:57 |
Malters | 11:06 | 13:06 |
4468 | 4472 | |
RE7 | RE7 | |
Matka-aika | 2:34 | 2:34 |
Lavorgo Altdorf UR Luzern Malters
Lavorgo | 07:32 | 09:32 | 11:32 |
Faido | 07:39 | 09:39 | 11:39 |
Göschenen | 08:09 | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 08:34 | 10:34 | 12:34 |
Altdorf UR | 08:39 | 10:39 | 12:39 |
IR46 | IR46 | IR46 | |
Vaihto | |||
Altdorf UR | 08:50 | 10:50 | 12:50 |
Arth-Goldau | 09:15 | 11:15 | 13:15 |
Luzern | 09:41 | 11:41 | 13:41 |
178 | |||
IC21 | IC21 | ||
EC | |||
Vaihto | |||
Luzern | 09:57 | 11:57 | 13:57 |
Malters | 10:06 | 12:06 | 14:06 |
4466 | 4470 | 4474 | |
RE7 | RE7 | RE7 | |
Matka-aika | 2:34 | 2:34 | 2:34 |