Oberentfelden Uerkenbrücke Dieni Viikkoaikataulu
Sunnuntai 8. syyskuuta 2024 klo 7.00
Oberentfelden Uerkenbrücke Aarau Arth-Goldau Göschenen Andermatt Dieni
Oberentfelden Uerkenbrücke | 07:11 | 08:11 |
Aarau | 07:19 | 08:19 |
102778 | 102778 | |
S14 | S14 | |
Vaihto | ||
Aarau | 07:50 | 08:50 |
Lenzburg | 07:58 | 08:58 |
Wohlen Ag | 08:08 | 09:08 |
Muri Ag | 08:15 | 09:15 |
Rotkreuz | 08:27 | 09:27 |
Arth-Goldau | 08:41 | 09:41 |
6 | 6 | |
RE | RE | |
Vaihto | ||
Arth-Goldau | 08:54 | 09:54 |
Schwyz | 09:02 | 10:02 |
Brunnen | 09:06 | 10:06 |
Flüelen | 09:15 | 10:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 10:18 |
Erstfeld | 09:25 | 10:25 |
Göschenen | 09:50 | 10:50 |
IR46 | IR26 | |
Vaihto | ||
Göschenen | 09:54 | 10:54 |
Andermatt | 10:06 | 11:06 |
44 | 44 | |
R | R | |
Vaihto | ||
Andermatt | 10:28 | 11:28 |
Oberalppass | 10:50 | 11:50 |
Dieni | 11:10 | 12:10 |
45 | 45 | |
R | R | |
Matka-aika | 3:59 | 3:59 |
Oberentfelden Uerkenbrücke Aarau Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Oberentfelden Uerkenbrücke | 07:41 | 08:41 | 11:41 |
Aarau | 07:49 | 08:49 | 11:49 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S14 | S14 | S14 | |
Vaihto | |||
Aarau | 07:54 | 08:54 | 11:54 |
Lenzburg | 08:02 | 09:02 | 12:02 |
Zürich Hb | 08:22 | 09:22 | 12:22 |
37 | 37 | 37 | |
RE | RE | RE | |
Vaihto | |||
Zürich Hb | 08:38 | 09:38 | 12:38 |
Sargans | 09:33 | 10:33 | 13:33 |
Landquart | 09:42 | 10:42 | 13:42 |
Chur | 09:52 | 10:52 | 13:52 |
901 | |||
IC3 | IC3 | ||
IC | |||
Vaihto | |||
Chur | 09:55 | 10:55 | 13:55 |
Domat/Ems | 10:02 | 11:02 | 14:02 |
Reichenau-Tamins | 10:06 | 11:06 | 14:06 |
Trin | 10:12 | 11:12 | 14:12 |
Castrisch | 10:28 | 11:28 | 14:28 |
Ilanz | 10:33 | 11:33 | 14:33 |
Trun | 10:54 | 11:54 | 14:54 |
Disentis/Mustér | 11:11 | 12:11 | 15:11 |
7 | 7 | 7 | |
RE | RE | RE | |
Vaihto | |||
Disentis/Mustér | 11:14 | 12:14 | 15:14 |
Dieni | 11:36 | 12:36 | 15:36 |
45 | 45 | 45 | |
R | R | R | |
Matka-aika | 3:55 | 3:55 | 3:55 |
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Oberentfelden Uerkenbrücke Aarau Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Oberentfelden Uerkenbrücke | 07:41 | 08:11 |
Aarau | 07:49 | 08:19 |
102778 | 102778 | |
S14 | S14 | |
Vaihto | ||
Aarau | 07:54 | 08:23 |
Lenzburg | 08:02 | 08:31 |
Zürich Hb | 08:22 | 08:52 |
37 | ||
IR37 | ||
RE | ||
Vaihto | ||
Zürich Hb | 08:38 | 09:12 |
Pfäffikon Sz | - | 09:41 |
Ziegelbrücke | - | 10:00 |
Sargans | 09:33 | - |
Landquart | 09:42 | 10:34 |
Chur | 09:52 | 10:43 |
IC3 | IR35 | |
Vaihto | ||
Chur | 09:55 | 10:55 |
Domat/Ems | 10:02 | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 10:06 | 11:06 |
Trin | 10:12 | 11:12 |
Castrisch | 10:28 | 11:28 |
Ilanz | 10:33 | 11:33 |
Trun | 10:54 | 11:54 |
Disentis/Mustér | 11:11 | 12:11 |
7 | 7 | |
RE | RE | |
Vaihto | ||
Disentis/Mustér | 11:14 | 12:14 |
Dieni | 11:36 | 12:36 |
45 | 45 | |
R | R | |
Matka-aika | 3:55 | 4:25 |
Oberentfelden Uerkenbrücke Aarau Zürich Hb Göschenen Andermatt Dieni
Oberentfelden Uerkenbrücke | 07:11 |
Aarau | 07:19 |
102778 | |
S14 | |
Vaihto | |
Aarau | 07:23 |
Lenzburg | 07:31 |
Zürich Hb | 07:52 |
IR37 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
IR46 | |
Vaihto | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 3:59 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Oberentfelden Uerkenbrücke Aarau Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Oberentfelden Uerkenbrücke | 07:41 | 08:11 |
Aarau | 07:49 | 08:19 |
102778 | 102778 | |
S14 | S14 | |
Vaihto | ||
Aarau | 07:54 | 08:23 |
Lenzburg | 08:02 | 08:31 |
Zürich Hb | 08:22 | 08:52 |
37 | ||
IR37 | ||
RE | ||
Vaihto | ||
Zürich Hb | 08:38 | 09:12 |
Pfäffikon Sz | - | 09:41 |
Ziegelbrücke | - | 10:00 |
Sargans | 09:33 | - |
Landquart | 09:42 | 10:34 |
Chur | 09:52 | 10:43 |
IC3 | IR35 | |
Vaihto | ||
Chur | 09:55 | 10:55 |
Domat/Ems | 10:02 | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 10:06 | 11:06 |
Trin | 10:12 | 11:12 |
Castrisch | 10:28 | 11:28 |
Ilanz | 10:33 | 11:33 |
Trun | 10:54 | 11:54 |
Disentis/Mustér | 11:11 | 12:11 |
7 | 7 | |
RE | RE | |
Vaihto | ||
Disentis/Mustér | 11:14 | 12:14 |
Dieni | 11:36 | 12:36 |
45 | 45 | |
R | R | |
Matka-aika | 3:55 | 4:25 |
Oberentfelden Uerkenbrücke Aarau Zürich Hb Göschenen Andermatt Dieni
Oberentfelden Uerkenbrücke | 07:11 |
Aarau | 07:19 |
102778 | |
S14 | |
Vaihto | |
Aarau | 07:23 |
Lenzburg | 07:31 |
Zürich Hb | 07:52 |
IR37 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
IR46 | |
Vaihto | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 3:59 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Oberentfelden Uerkenbrücke Aarau Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Oberentfelden Uerkenbrücke | 07:41 | 08:11 | 08:41 |
Aarau | 07:49 | 08:19 | 08:49 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S14 | S14 | S14 | |
Vaihto | |||
Aarau | 07:54 | 08:23 | 08:54 |
Lenzburg | 08:02 | 08:31 | 09:02 |
Zürich Hb | 08:22 | 08:52 | 09:22 |
37 | 37 | ||
IR37 | |||
RE | RE | ||
Vaihto | |||
Zürich Hb | 08:38 | 09:12 | 09:38 |
Pfäffikon Sz | - | 09:41 | - |
Ziegelbrücke | - | 10:00 | - |
Sargans | 09:33 | - | 10:33 |
Landquart | 09:42 | 10:34 | 10:42 |
Chur | 09:52 | 10:43 | 10:52 |
IC3 | IR35 | IC3 | |
Vaihto | |||
Chur | 09:55 | 10:55 | 11:05 |
Domat/Ems | 10:02 | 11:02 | - |
Reichenau-Tamins | 10:06 | 11:06 | - |
Trin | 10:12 | 11:12 | - |
Castrisch | 10:28 | 11:28 | - |
Ilanz | 10:33 | 11:33 | - |
Trun | 10:54 | 11:54 | - |
Disentis/Mustér | 11:11 | 12:11 | 12:18 |
7 | 7 | GEX | |
RE | RE | PE | |
Vaihto | |||
Disentis/Mustér | 11:14 | 12:14 | 13:14 |
Dieni | 11:36 | 12:36 | 13:36 |
45 | 45 | 45 | |
R | R | R | |
Matka-aika | 3:55 | 4:25 | 4:55 |
Oberentfelden Uerkenbrücke Aarau Zürich Hb Göschenen Andermatt Dieni
Oberentfelden Uerkenbrücke | 07:11 |
Aarau | 07:19 |
102778 | |
S14 | |
Vaihto | |
Aarau | 07:23 |
Lenzburg | 07:31 |
Zürich Hb | 07:52 |
IR37 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
IR46 | |
Vaihto | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 3:59 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Oberentfelden Uerkenbrücke Aarau Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Oberentfelden Uerkenbrücke | 07:41 |
Aarau | 07:49 |
102778 | |
S14 | |
Vaihto | |
Aarau | 07:54 |
Lenzburg | 08:02 |
Zürich Hb | 08:22 |
37 | |
RE | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 08:38 |
Sargans | 09:33 |
Landquart | 09:42 |
Chur | 09:52 |
IC3 | |
Vaihto | |
Chur | 09:55 |
Domat/Ems | 10:02 |
Reichenau-Tamins | 10:06 |
Trin | 10:12 |
Castrisch | 10:28 |
Ilanz | 10:33 |
Trun | 10:54 |
Disentis/Mustér | 11:11 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Disentis/Mustér | 11:14 |
Dieni | 11:36 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 3:55 |
Oberentfelden Uerkenbrücke Aarau Zürich Hb Göschenen Andermatt Dieni
Oberentfelden Uerkenbrücke | 07:11 |
Aarau | 07:19 |
102778 | |
S14 | |
Vaihto | |
Aarau | 07:23 |
Lenzburg | 07:31 |
Zürich Hb | 07:52 |
IR37 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
IR46 | |
Vaihto | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 3:59 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Oberentfelden Uerkenbrücke Aarau Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Oberentfelden Uerkenbrücke | 07:41 | 08:11 |
Aarau | 07:49 | 08:19 |
102778 | 102778 | |
S14 | S14 | |
Vaihto | ||
Aarau | 07:54 | 08:23 |
Lenzburg | 08:02 | 08:31 |
Zürich Hb | 08:22 | 08:52 |
37 | ||
IR37 | ||
RE | ||
Vaihto | ||
Zürich Hb | 08:38 | 09:12 |
Pfäffikon Sz | - | 09:41 |
Ziegelbrücke | - | 10:00 |
Sargans | 09:33 | - |
Landquart | 09:42 | 10:34 |
Chur | 09:52 | 10:43 |
IC3 | IR35 | |
Vaihto | ||
Chur | 09:55 | 10:55 |
Domat/Ems | 10:02 | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 10:06 | 11:06 |
Trin | 10:12 | 11:12 |
Castrisch | 10:28 | 11:28 |
Ilanz | 10:33 | 11:33 |
Trun | 10:54 | 11:54 |
Disentis/Mustér | 11:11 | 12:11 |
7 | 7 | |
RE | RE | |
Vaihto | ||
Disentis/Mustér | 11:14 | 12:14 |
Dieni | 11:36 | 12:36 |
45 | 45 | |
R | R | |
Matka-aika | 3:55 | 4:25 |
Oberentfelden Uerkenbrücke Aarau Zürich Hb Göschenen Andermatt Dieni
Oberentfelden Uerkenbrücke | 07:11 |
Aarau | 07:19 |
102778 | |
S14 | |
Vaihto | |
Aarau | 07:23 |
Lenzburg | 07:31 |
Zürich Hb | 07:52 |
IR37 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 08:05 |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
IR46 | |
Vaihto | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 3:59 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Oberentfelden Uerkenbrücke Aarau Arth-Goldau Göschenen Andermatt Dieni
Oberentfelden Uerkenbrücke | 07:26 | 08:26 |
Aarau | 07:34 | 08:34 |
102778 | 102778 | |
S14 | S14 | |
Vaihto | ||
Aarau | 07:50 | 08:50 |
Lenzburg | 07:58 | 08:58 |
Wohlen Ag | 08:08 | 09:08 |
Muri Ag | 08:15 | 09:15 |
Rotkreuz | 08:27 | 09:27 |
Arth-Goldau | 08:41 | 09:41 |
6 | 6 | |
RE | RE | |
Vaihto | ||
Arth-Goldau | 08:54 | 10:54 |
Schwyz | 09:02 | 11:02 |
Brunnen | 09:06 | 11:06 |
Flüelen | 09:15 | 11:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 11:18 |
Erstfeld | 09:25 | 11:25 |
Göschenen | 09:50 | 11:50 |
IR46 | IR46 | |
Vaihto | ||
Göschenen | 09:54 | 11:54 |
Andermatt | 10:06 | 12:06 |
44 | 44 | |
R | R | |
Vaihto | ||
Andermatt | 10:28 | 12:28 |
Oberalppass | 10:50 | 12:50 |
Dieni | 11:10 | 13:10 |
45 | 45 | |
R | R | |
Matka-aika | 3:44 | 4:44 |
Oberentfelden Uerkenbrücke Aarau Olten Göschenen Andermatt Dieni
Oberentfelden Uerkenbrücke | 07:41 |
Aarau | 07:49 |
102778 | |
S14 | |
Vaihto | |
Aarau | 08:01 |
Olten | 08:11 |
102778 | |
S29 | |
Vaihto | |
Olten | 08:30 |
Luzern | 09:18 |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
IR26 | |
Vaihto | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Dieni | 12:10 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 4:29 |