Obergesteln Ebikon Viikkoaikataulu
Keskiviikko 3. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Obergesteln Andermatt Göschenen Luzern Ebikon
Obergesteln | 07:33 | 09:33 | 11:33 |
Oberwald | 07:42 | 09:42 | 11:42 |
Realp | 08:05 | 10:05 | 12:05 |
Andermatt | 08:20 | 10:20 | 12:20 |
510 | 518 | 526 | |
R43 | R43 | R43 | |
Vaihto | |||
Andermatt | 08:29 | 10:29 | 12:29 |
Göschenen | 08:44 | 10:44 | 12:44 |
610 | 618 | 626 | |
R44 | R44 | R44 | |
Vaihto | |||
Göschenen | 09:09 | 11:09 | 13:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 | 13:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 | 13:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 | 13:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 | 13:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 | 14:41 |
IR26 | IR26 | IR26 | |
Vaihto | |||
Luzern | 10:51 | 12:51 | 14:51 |
Ebikon | 10:58 | 12:58 | 14:58 |
91 | 91 | 91 | |
S1 | S1 | S1 | |
Matka-aika | 3:25 | 3:25 | 3:25 |
Obergesteln Andermatt Göschenen Zug Ebikon
Obergesteln | 08:33 | 10:33 |
Oberwald | 08:42 | 10:42 |
Realp | 09:05 | 11:05 |
Andermatt | 09:20 | 11:20 |
514 | 522 | |
R43 | R43 | |
Vaihto | ||
Andermatt | 09:29 | 11:29 |
Göschenen | 09:44 | 11:44 |
614 | 622 | |
R44 | R44 | |
Vaihto | ||
Göschenen | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 10:34 | 12:34 |
Flüelen | 10:44 | 12:44 |
Brunnen | 10:55 | 12:55 |
Schwyz | 10:59 | 12:59 |
Arth-Goldau | 11:15 | 13:15 |
Zug | 11:30 | 13:30 |
IR46 | IR46 | |
Vaihto | ||
Zug | 11:36 | 13:36 |
Cham | 11:43 | 13:43 |
Ebikon | 11:59 | 13:59 |
91 | 91 | |
S1 | S1 | |
Matka-aika | 3:26 | 3:26 |
Torstai 4. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Obergesteln Andermatt Göschenen Luzern Ebikon
Obergesteln | 07:33 | 09:33 | 11:33 |
Oberwald | 07:42 | 09:42 | 11:42 |
Realp | 08:05 | 10:05 | 12:05 |
Andermatt | 08:20 | 10:20 | 12:20 |
510 | 518 | 526 | |
R43 | R43 | R43 | |
Vaihto | |||
Andermatt | 08:29 | 10:29 | 12:29 |
Göschenen | 08:44 | 10:44 | 12:44 |
610 | 618 | 626 | |
R44 | R44 | R44 | |
Vaihto | |||
Göschenen | 09:09 | 11:09 | 13:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 | 13:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 | 13:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 | 13:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 | 13:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 | 14:41 |
IR26 | IR26 | IR26 | |
Vaihto | |||
Luzern | 10:51 | 12:51 | 14:51 |
Ebikon | 10:58 | 12:58 | 14:58 |
91 | 91 | 91 | |
S1 | S1 | S1 | |
Matka-aika | 3:25 | 3:25 | 3:25 |
Obergesteln Andermatt Göschenen Zug Ebikon
Obergesteln | 08:33 | 10:33 |
Oberwald | 08:42 | 10:42 |
Realp | 09:05 | 11:05 |
Andermatt | 09:20 | 11:20 |
514 | 522 | |
R43 | R43 | |
Vaihto | ||
Andermatt | 09:29 | 11:29 |
Göschenen | 09:44 | 11:44 |
614 | 622 | |
R44 | R44 | |
Vaihto | ||
Göschenen | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 10:34 | 12:34 |
Flüelen | 10:44 | 12:44 |
Brunnen | 10:55 | 12:55 |
Schwyz | 10:59 | 12:59 |
Arth-Goldau | 11:15 | 13:15 |
Zug | 11:30 | 13:30 |
IR46 | IR46 | |
Vaihto | ||
Zug | 11:36 | 13:36 |
Cham | 11:43 | 13:43 |
Ebikon | 11:59 | 13:59 |
91 | 91 | |
S1 | S1 | |
Matka-aika | 3:26 | 3:26 |
Perjantai 5. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Obergesteln Andermatt Göschenen Luzern Ebikon
Obergesteln | 07:33 | 09:33 | 11:33 |
Oberwald | 07:42 | 09:42 | 11:42 |
Realp | 08:05 | 10:05 | 12:05 |
Andermatt | 08:20 | 10:20 | 12:20 |
510 | 518 | 526 | |
R43 | R43 | R43 | |
Vaihto | |||
Andermatt | 08:29 | 10:29 | 12:29 |
Göschenen | 08:44 | 10:44 | 12:44 |
610 | 618 | 626 | |
R44 | R44 | R44 | |
Vaihto | |||
Göschenen | 09:09 | 11:09 | 13:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 | 13:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 | 13:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 | 13:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 | 13:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 | 14:41 |
IR26 | IR26 | IR26 | |
Vaihto | |||
Luzern | 10:51 | 12:51 | 14:51 |
Ebikon | 10:58 | 12:58 | 14:58 |
91 | 91 | 91 | |
S1 | S1 | S1 | |
Matka-aika | 3:25 | 3:25 | 3:25 |
Obergesteln Andermatt Göschenen Zug Ebikon
Obergesteln | 08:33 | 10:33 |
Oberwald | 08:42 | 10:42 |
Realp | 09:05 | 11:05 |
Andermatt | 09:20 | 11:20 |
514 | 522 | |
R43 | R43 | |
Vaihto | ||
Andermatt | 09:29 | 11:29 |
Göschenen | 09:44 | 11:44 |
614 | 622 | |
R44 | R44 | |
Vaihto | ||
Göschenen | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 10:34 | 12:34 |
Flüelen | 10:44 | 12:44 |
Brunnen | 10:55 | 12:55 |
Schwyz | 10:59 | 12:59 |
Arth-Goldau | 11:15 | 13:15 |
Zug | 11:30 | 13:30 |
IR46 | IR46 | |
Vaihto | ||
Zug | 11:36 | 13:36 |
Cham | 11:43 | 13:43 |
Ebikon | 11:59 | 13:59 |
91 | 91 | |
S1 | S1 | |
Matka-aika | 3:26 | 3:26 |
Lauantai 6. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Obergesteln Andermatt Göschenen Luzern Ebikon
Obergesteln | 07:33 | 09:33 | 11:33 |
Oberwald | 07:42 | 09:42 | 11:42 |
Realp | 08:05 | 10:05 | 12:05 |
Andermatt | 08:20 | 10:20 | 12:20 |
510 | 518 | 526 | |
R43 | R43 | R43 | |
Vaihto | |||
Andermatt | 08:29 | 10:29 | 12:29 |
Göschenen | 08:44 | 10:44 | 12:44 |
610 | 618 | 626 | |
R44 | R44 | R44 | |
Vaihto | |||
Göschenen | 09:09 | 11:09 | 13:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 | 13:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 | 13:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 | 13:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 | 13:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 | 14:41 |
IR26 | IR26 | IR26 | |
Vaihto | |||
Luzern | 10:51 | 12:51 | 14:51 |
Ebikon | 10:58 | 12:58 | 14:58 |
91 | 91 | 91 | |
S1 | S1 | S1 | |
Matka-aika | 3:25 | 3:25 | 3:25 |
Obergesteln Andermatt Göschenen Zug Ebikon
Obergesteln | 08:33 | 10:33 |
Oberwald | 08:42 | 10:42 |
Realp | 09:05 | 11:05 |
Andermatt | 09:20 | 11:20 |
514 | 522 | |
R43 | R43 | |
Vaihto | ||
Andermatt | 09:29 | 11:29 |
Göschenen | 09:44 | 11:44 |
614 | 622 | |
R44 | R44 | |
Vaihto | ||
Göschenen | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 10:34 | 12:34 |
Flüelen | 10:44 | 12:44 |
Brunnen | 10:55 | 12:55 |
Schwyz | 10:59 | 12:59 |
Arth-Goldau | 11:15 | 13:15 |
Zug | 11:30 | 13:30 |
IR46 | IR46 | |
Vaihto | ||
Zug | 11:36 | 13:36 |
Cham | 11:43 | 13:43 |
Ebikon | 11:59 | 13:59 |
91 | 91 | |
S1 | S1 | |
Matka-aika | 3:26 | 3:26 |
Sunnuntai 7. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Obergesteln Andermatt Göschenen Luzern Ebikon
Obergesteln | 07:33 | 09:33 | 11:33 |
Oberwald | 07:42 | 09:42 | 11:42 |
Realp | 08:05 | 10:05 | 12:05 |
Andermatt | 08:20 | 10:20 | 12:20 |
510 | 518 | 526 | |
R43 | R43 | R43 | |
Vaihto | |||
Andermatt | 08:29 | 10:29 | 12:29 |
Göschenen | 08:44 | 10:44 | 12:44 |
610 | 618 | 626 | |
R44 | R44 | R44 | |
Vaihto | |||
Göschenen | 09:09 | 11:09 | 13:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 | 13:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 | 13:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 | 13:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 | 13:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 | 14:41 |
IR26 | IR26 | IR26 | |
Vaihto | |||
Luzern | 10:51 | 12:51 | 14:51 |
Ebikon | 10:58 | 12:58 | 14:58 |
91 | 91 | 91 | |
S1 | S1 | S1 | |
Matka-aika | 3:25 | 3:25 | 3:25 |
Obergesteln Andermatt Göschenen Zug Ebikon
Obergesteln | 08:33 | 10:33 |
Oberwald | 08:42 | 10:42 |
Realp | 09:05 | 11:05 |
Andermatt | 09:20 | 11:20 |
514 | 522 | |
R43 | R43 | |
Vaihto | ||
Andermatt | 09:29 | 11:29 |
Göschenen | 09:44 | 11:44 |
614 | 622 | |
R44 | R44 | |
Vaihto | ||
Göschenen | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 10:34 | 12:34 |
Flüelen | 10:44 | 12:44 |
Brunnen | 10:55 | 12:55 |
Schwyz | 10:59 | 12:59 |
Arth-Goldau | 11:15 | 13:15 |
Zug | 11:30 | 13:30 |
IR46 | IR46 | |
Vaihto | ||
Zug | 11:36 | 13:36 |
Cham | 11:43 | 13:43 |
Ebikon | 11:59 | 13:59 |
91 | 91 | |
S1 | S1 | |
Matka-aika | 3:26 | 3:26 |
Maanantai 8. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Obergesteln Andermatt Göschenen Luzern Ebikon
Obergesteln | 07:33 | 09:33 | 11:33 |
Oberwald | 07:42 | 09:42 | 11:42 |
Realp | 08:05 | 10:05 | 12:05 |
Andermatt | 08:20 | 10:20 | 12:20 |
510 | 518 | 526 | |
R43 | R43 | R43 | |
Vaihto | |||
Andermatt | 08:29 | 10:29 | 12:29 |
Göschenen | 08:44 | 10:44 | 12:44 |
610 | 618 | 626 | |
R44 | R44 | R44 | |
Vaihto | |||
Göschenen | 09:09 | 11:09 | 13:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 | 13:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 | 13:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 | 13:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 | 13:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 | 14:41 |
IR26 | IR26 | IR26 | |
Vaihto | |||
Luzern | 10:51 | 12:51 | 14:51 |
Ebikon | 10:58 | 12:58 | 14:58 |
91 | 91 | 91 | |
S1 | S1 | S1 | |
Matka-aika | 3:25 | 3:25 | 3:25 |
Obergesteln Andermatt Göschenen Zug Ebikon
Obergesteln | 08:33 | 10:33 |
Oberwald | 08:42 | 10:42 |
Realp | 09:05 | 11:05 |
Andermatt | 09:20 | 11:20 |
514 | 522 | |
R43 | R43 | |
Vaihto | ||
Andermatt | 09:29 | 11:29 |
Göschenen | 09:44 | 11:44 |
614 | 622 | |
R44 | R44 | |
Vaihto | ||
Göschenen | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 10:34 | 12:34 |
Flüelen | 10:44 | 12:44 |
Brunnen | 10:55 | 12:55 |
Schwyz | 10:59 | 12:59 |
Arth-Goldau | 11:15 | 13:15 |
Zug | 11:30 | 13:30 |
IR46 | IR46 | |
Vaihto | ||
Zug | 11:36 | 13:36 |
Cham | 11:43 | 13:43 |
Ebikon | 11:59 | 13:59 |
91 | 91 | |
S1 | S1 | |
Matka-aika | 3:26 | 3:26 |
Tiistai 9. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Obergesteln Andermatt Göschenen Luzern Ebikon
Obergesteln | 07:33 | 09:33 | 11:33 |
Oberwald | 07:42 | 09:42 | 11:42 |
Realp | 08:05 | 10:05 | 12:05 |
Andermatt | 08:20 | 10:20 | 12:20 |
510 | 518 | 526 | |
R43 | R43 | R43 | |
Vaihto | |||
Andermatt | 08:29 | 10:29 | 12:29 |
Göschenen | 08:44 | 10:44 | 12:44 |
610 | 618 | 626 | |
R44 | R44 | R44 | |
Vaihto | |||
Göschenen | 09:09 | 11:09 | 13:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 | 13:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 | 13:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 | 13:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 | 13:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 | 14:41 |
IR26 | IR26 | IR26 | |
Vaihto | |||
Luzern | 10:51 | 12:51 | 14:51 |
Ebikon | 10:58 | 12:58 | 14:58 |
91 | 91 | 91 | |
S1 | S1 | S1 | |
Matka-aika | 3:25 | 3:25 | 3:25 |
Obergesteln Andermatt Göschenen Zug Ebikon
Obergesteln | 08:33 | 10:33 |
Oberwald | 08:42 | 10:42 |
Realp | 09:05 | 11:05 |
Andermatt | 09:20 | 11:20 |
514 | 522 | |
R43 | R43 | |
Vaihto | ||
Andermatt | 09:29 | 11:29 |
Göschenen | 09:44 | 11:44 |
614 | 622 | |
R44 | R44 | |
Vaihto | ||
Göschenen | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 10:34 | 12:34 |
Flüelen | 10:44 | 12:44 |
Brunnen | 10:55 | 12:55 |
Schwyz | 10:59 | 12:59 |
Arth-Goldau | 11:15 | 13:15 |
Zug | 11:30 | 13:30 |
IR46 | IR46 | |
Vaihto | ||
Zug | 11:36 | 13:36 |
Cham | 11:43 | 13:43 |
Ebikon | 11:59 | 13:59 |
91 | 91 | |
S1 | S1 | |
Matka-aika | 3:26 | 3:26 |