Olten Biasca Viikkoaikataulu
Keskiviikko 31. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Olten Biasca
Olten | 08:30 | 10:30 |
Luzern | 09:18 | 11:18 |
Arth-Goldau | 09:54 | 11:54 |
Schwyz | 10:02 | 12:02 |
Brunnen | 10:06 | 12:06 |
Flüelen | 10:15 | 12:15 |
Altdorf Ur | 10:18 | 12:18 |
Erstfeld | 10:25 | 12:25 |
Göschenen | 10:51 | 12:51 |
Airolo | 11:02 | 13:02 |
Faido | 11:21 | 13:21 |
Biasca | 11:44 | 13:44 |
IR26 | IR26 | |
Matka-aika | 3:14 | 3:14 |
Olten Bellinzona Biasca
Olten | 07:30 | 09:30 | 11:30 |
Luzern | 08:18 | 10:18 | 12:18 |
Arth-Goldau | 08:49 | 10:49 | 12:49 |
Bellinzona | 10:33 | 12:33 | 14:33 |
IC21 | IC21 | IC21 | |
Vaihto | |||
Bellinzona | 10:50 | 12:50 | 14:50 |
Castione-Arbedo | 10:55 | 12:55 | 14:55 |
Biasca | 11:07 | 13:07 | 15:07 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S10 | S10 | S10 | |
Matka-aika | 3:37 | 3:37 | 3:37 |
Torstai 1. elokuuta 2024 klo 7.00
Olten Biasca
Olten | 08:30 | 10:30 |
Luzern | 09:18 | 11:18 |
Arth-Goldau | 09:54 | 11:54 |
Schwyz | 10:02 | 12:02 |
Brunnen | 10:06 | 12:06 |
Flüelen | 10:15 | 12:15 |
Altdorf Ur | 10:18 | 12:18 |
Erstfeld | 10:25 | 12:25 |
Göschenen | 10:51 | 12:51 |
Airolo | 11:02 | 13:02 |
Faido | 11:21 | 13:21 |
Biasca | 11:44 | 13:44 |
IR26 | IR26 | |
Matka-aika | 3:14 | 3:14 |
Olten Altdorf Ur Biasca
Olten | 11:30 |
Luzern | 12:18 |
Arth-Goldau | 12:49 |
Altdorf Ur | 13:08 |
IC21 | |
Vaihto | |
Altdorf Ur | 13:18 |
Erstfeld | 13:25 |
Göschenen | 13:51 |
Airolo | 14:02 |
Faido | 14:21 |
Biasca | 14:44 |
IR46 | |
Matka-aika | 3:14 |
Olten Arth-Goldau Biasca
Olten | 07:37 |
Lenzburg | 07:58 |
Wohlen Ag | 08:08 |
Muri Ag | 08:15 |
Rotkreuz | 08:27 |
Arth-Goldau | 08:41 |
6 | |
RE | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:51 |
Airolo | 10:02 |
Faido | 10:21 |
Biasca | 10:44 |
IR46 | |
Matka-aika | 3:07 |
Olten Bellinzona Biasca
Olten | 09:30 |
Luzern | 10:18 |
Arth-Goldau | 10:49 |
Bellinzona | 12:33 |
IC21 | |
Vaihto | |
Bellinzona | 12:50 |
Castione-Arbedo | 12:55 |
Biasca | 13:07 |
102778 | |
S10 | |
Matka-aika | 3:37 |
Perjantai 2. elokuuta 2024 klo 7.00
Olten Biasca
Olten | 08:30 | 10:30 | 12:30 |
Luzern | 09:18 | 11:18 | 13:18 |
Arth-Goldau | 09:54 | 11:54 | 13:54 |
Schwyz | 10:02 | 12:02 | 14:02 |
Brunnen | 10:06 | 12:06 | 14:06 |
Flüelen | 10:15 | 12:15 | 14:15 |
Altdorf Ur | 10:18 | 12:18 | 14:18 |
Erstfeld | 10:25 | 12:25 | 14:25 |
Göschenen | 10:51 | 12:51 | 14:51 |
Airolo | 11:02 | 13:02 | 15:02 |
Faido | 11:21 | 13:21 | 15:21 |
Biasca | 11:44 | 13:44 | 15:44 |
IR26 | IR26 | IR26 | |
Matka-aika | 3:14 | 3:14 | 3:14 |
Olten Bellinzona Biasca
Olten | 07:30 | 09:30 |
Luzern | 08:18 | 10:18 |
Arth-Goldau | 08:49 | 10:49 |
Bellinzona | 10:33 | 12:33 |
IC21 | IC21 | |
Vaihto | ||
Bellinzona | 10:50 | 12:50 |
Castione-Arbedo | 10:55 | 12:55 |
Biasca | 11:07 | 13:07 |
102778 | 102778 | |
S10 | S10 | |
Matka-aika | 3:37 | 3:37 |
Lauantai 3. elokuuta 2024 klo 7.00
Olten Biasca
Olten | 08:30 | 10:30 |
Luzern | 09:18 | 11:18 |
Arth-Goldau | 09:54 | 11:54 |
Schwyz | 10:02 | 12:02 |
Brunnen | 10:06 | 12:06 |
Flüelen | 10:15 | 12:15 |
Altdorf Ur | 10:18 | 12:18 |
Erstfeld | 10:25 | 12:25 |
Göschenen | 10:51 | 12:51 |
Airolo | 11:02 | 13:02 |
Faido | 11:21 | 13:21 |
Biasca | 11:44 | 13:44 |
IR26 | IR26 | |
Matka-aika | 3:14 | 3:14 |
Olten Arth-Goldau Biasca
Olten | 07:37 |
Lenzburg | 07:58 |
Wohlen Ag | 08:08 |
Muri Ag | 08:15 |
Rotkreuz | 08:27 |
Arth-Goldau | 08:41 |
6 | |
RE | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:51 |
Airolo | 10:02 |
Faido | 10:21 |
Biasca | 10:44 |
IR46 | |
Matka-aika | 3:07 |
Olten Bellinzona Biasca
Olten | 07:30 | 09:30 |
Luzern | 08:18 | 10:18 |
Arth-Goldau | 08:49 | 10:49 |
Bellinzona | 09:42 | 11:42 |
IC21 | IC21 | |
Vaihto | ||
Bellinzona | 09:50 | 11:50 |
Castione-Arbedo | 09:55 | 11:55 |
Biasca | 10:07 | 12:07 |
102778 | 102778 | |
S10 | S10 | |
Matka-aika | 2:37 | 2:37 |
Sunnuntai 4. elokuuta 2024 klo 7.00
Olten Arth-Goldau Biasca
Olten | 07:37 | 08:37 |
Lenzburg | 07:58 | 08:58 |
Wohlen Ag | 08:08 | 09:08 |
Muri Ag | 08:15 | 09:15 |
Rotkreuz | 08:27 | 09:27 |
Arth-Goldau | 08:41 | 09:41 |
6 | 6 | |
RE | RE | |
Vaihto | ||
Arth-Goldau | 08:54 | 09:54 |
Schwyz | 09:02 | 10:02 |
Brunnen | 09:06 | 10:06 |
Flüelen | 09:15 | 10:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 10:18 |
Erstfeld | 09:25 | 10:25 |
Göschenen | 09:51 | 10:51 |
Airolo | 10:02 | 11:02 |
Faido | 10:21 | 11:21 |
Biasca | 10:44 | 11:44 |
IR46 | IR26 | |
Matka-aika | 3:07 | 3:07 |
Olten Luzern Biasca
Olten | 10:06 |
Zofingen | 10:13 |
Sursee | 10:31 |
Rothenburg Station | 10:43 |
Emmenbrücke | 10:49 |
Luzern | 10:55 |
24 | |
RE | |
Vaihto | |
Luzern | 11:18 |
Arth-Goldau | 11:54 |
Schwyz | 12:02 |
Brunnen | 12:06 |
Flüelen | 12:15 |
Altdorf Ur | 12:18 |
Erstfeld | 12:25 |
Göschenen | 12:51 |
Airolo | 13:02 |
Faido | 13:21 |
Biasca | 13:44 |
IR26 | |
Matka-aika | 3:38 |
Olten Zürich Hb Bellinzona Biasca
Olten | 07:59 | 08:59 |
Zürich Hb | 08:30 | 09:30 |
IC5 | IC5 | |
Vaihto | ||
Zürich Hb | 08:33 | 10:33 |
Zug | 09:00 | 11:00 |
Arth-Goldau | 09:18 | 11:18 |
Bellinzona | 11:12 | 13:12 |
315 | 317 | |
EC | EC | |
Vaihto | ||
Bellinzona | 11:20 | 13:20 |
Castione-Arbedo | 11:25 | 13:25 |
Biasca | 11:37 | 13:37 |
102778 | 102778 | |
S10 | S10 | |
Matka-aika | 3:38 | 4:38 |
Maanantai 5. elokuuta 2024 klo 7.00
Olten Biasca
Olten | 08:30 | 10:30 |
Luzern | 09:18 | 11:18 |
Arth-Goldau | 09:54 | 11:54 |
Schwyz | 10:02 | 12:02 |
Brunnen | 10:06 | 12:06 |
Flüelen | 10:15 | 12:15 |
Altdorf Ur | 10:18 | 12:18 |
Erstfeld | 10:25 | 12:25 |
Göschenen | 10:51 | 12:51 |
Airolo | 11:02 | 13:02 |
Faido | 11:21 | 13:21 |
Biasca | 11:44 | 13:44 |
IR26 | IR26 | |
Matka-aika | 3:14 | 3:14 |
Olten Bellinzona Biasca
Olten | 07:30 | 09:30 | 11:30 |
Luzern | 08:18 | 10:18 | 12:18 |
Arth-Goldau | 08:49 | 10:49 | 12:49 |
Bellinzona | 10:33 | 12:33 | 14:33 |
IC21 | IC21 | IC21 | |
Vaihto | |||
Bellinzona | 10:50 | 12:50 | 14:50 |
Castione-Arbedo | 10:55 | 12:55 | 14:55 |
Biasca | 11:07 | 13:07 | 15:07 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S10 | S10 | S10 | |
Matka-aika | 3:37 | 3:37 | 3:37 |
Tiistai 6. elokuuta 2024 klo 7.00
Olten Biasca
Olten | 08:30 | 10:30 |
Luzern | 09:18 | 11:18 |
Arth-Goldau | 09:54 | 11:54 |
Schwyz | 10:02 | 12:02 |
Brunnen | 10:06 | 12:06 |
Flüelen | 10:15 | 12:15 |
Altdorf Ur | 10:18 | 12:18 |
Erstfeld | 10:25 | 12:25 |
Göschenen | 10:51 | 12:51 |
Airolo | 11:02 | 13:02 |
Faido | 11:21 | 13:21 |
Biasca | 11:44 | 13:44 |
IR26 | IR26 | |
Matka-aika | 3:14 | 3:14 |
Olten Altdorf Ur Biasca
Olten | 07:30 | 09:30 |
Luzern | 08:18 | 10:18 |
Arth-Goldau | 08:49 | 10:49 |
Altdorf Ur | 09:08 | 11:08 |
IC21 | IC21 | |
Vaihto | ||
Altdorf Ur | 09:18 | 11:18 |
Erstfeld | 09:25 | 11:25 |
Göschenen | 09:51 | 11:51 |
Airolo | 10:02 | 12:02 |
Faido | 10:21 | 12:21 |
Biasca | 10:44 | 12:44 |
IR46 | IR46 | |
Matka-aika | 3:14 | 3:14 |
Olten Bellinzona Biasca
Olten | 11:30 |
Luzern | 12:18 |
Arth-Goldau | 12:49 |
Bellinzona | 14:33 |
IC21 | |
Vaihto | |
Bellinzona | 14:50 |
Castione-Arbedo | 14:55 |
Biasca | 15:07 |
102778 | |
S10 | |
Matka-aika | 3:37 |