Root D4 Immensee Viikkoaikataulu
Sunnuntai 8. syyskuuta 2024 klo 7.00
Root D4 Rotkreuz Arth-Goldau Immensee
Root D4 | 07:02 | 08:02 | 09:02 |
Rotkreuz | 07:08 | 08:08 | 09:08 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S1 | S1 | S1 | |
Vaihto | |||
Rotkreuz | 07:27 | 08:27 | 09:27 |
Arth-Goldau | 07:41 | 08:41 | 09:41 |
6 | 6 | 6 | |
RE | RE | RE | |
Vaihto | |||
Arth-Goldau | 07:47 | 09:20 | 11:20 |
Immensee | 07:55 | 09:28 | 11:28 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S3 | S3 | S3 | |
Matka-aika | 53 min | 1:26 | 2:26 |
Root D4 Zug Arth-Goldau Immensee
Root D4 | 07:32 | 08:32 |
Rotkreuz | 07:39 | 08:39 |
Zug | 07:51 | 08:51 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Zug | 08:00 | 09:00 |
Arth-Goldau | 08:16 | 09:16 |
313 | 311 | |
EC | EC | |
Vaihto | ||
Arth-Goldau | 08:20 | 10:20 |
Immensee | 08:28 | 10:28 |
102778 | 102778 | |
S3 | S3 | |
Matka-aika | 56 min | 1:56 |
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Root D4 Luzern Immensee
Root D4 | 07:21 | 08:21 |
Ebikon | 07:27 | 08:27 |
Luzern | 07:38 | 08:38 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Luzern | 08:06 | 10:06 |
Küssnacht am Rigi | 08:26 | 10:26 |
Immensee | 08:29 | 10:29 |
102778 | 102778 | |
S3 | S3 | |
Matka-aika | 1:08 | 2:08 |
Root D4 Zug Arth-Goldau Immensee
Root D4 | 07:02 | 08:02 | 09:02 |
Rotkreuz | 07:09 | 08:09 | 09:09 |
Zug | 07:21 | 08:21 | 09:21 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S1 | S1 | S1 | |
Vaihto | |||
Zug | 07:30 | 08:30 | 09:30 |
Arth-Goldau | 07:45 | 08:45 | 09:45 |
IC2 | IR46 | IC2 | |
Vaihto | |||
Arth-Goldau | 07:47 | 09:20 | 11:20 |
Immensee | 07:55 | 09:28 | 11:28 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S3 | S3 | S3 | |
Matka-aika | 53 min | 1:26 | 2:26 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Root D4 Luzern Immensee
Root D4 | 07:21 | 08:21 |
Ebikon | 07:27 | 08:27 |
Luzern | 07:38 | 08:38 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Luzern | 08:06 | 10:06 |
Küssnacht am Rigi | 08:26 | 10:26 |
Immensee | 08:29 | 10:29 |
102778 | 102778 | |
S3 | S3 | |
Matka-aika | 1:08 | 2:08 |
Root D4 Zug Arth-Goldau Immensee
Root D4 | 07:02 | 08:02 | 09:02 |
Rotkreuz | 07:09 | 08:09 | 09:09 |
Zug | 07:21 | 08:21 | 09:21 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S1 | S1 | S1 | |
Vaihto | |||
Zug | 07:30 | 08:30 | 09:30 |
Arth-Goldau | 07:45 | 08:45 | 09:45 |
IC2 | IR46 | IC2 | |
Vaihto | |||
Arth-Goldau | 07:47 | 09:20 | 11:20 |
Immensee | 07:55 | 09:28 | 11:28 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S3 | S3 | S3 | |
Matka-aika | 53 min | 1:26 | 2:26 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Root D4 Luzern Immensee
Root D4 | 07:21 | 08:21 |
Ebikon | 07:27 | 08:27 |
Luzern | 07:38 | 08:38 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Luzern | 08:06 | 10:06 |
Küssnacht am Rigi | 08:26 | 10:26 |
Immensee | 08:29 | 10:29 |
102778 | 102778 | |
S3 | S3 | |
Matka-aika | 1:08 | 2:08 |
Root D4 Zug Arth-Goldau Immensee
Root D4 | 07:02 | 08:02 | 09:02 |
Rotkreuz | 07:09 | 08:09 | 09:09 |
Zug | 07:21 | 08:21 | 09:21 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S1 | S1 | S1 | |
Vaihto | |||
Zug | 07:30 | 08:30 | 09:30 |
Arth-Goldau | 07:45 | 08:45 | 09:45 |
IC2 | IR46 | IC2 | |
Vaihto | |||
Arth-Goldau | 07:47 | 09:20 | 11:20 |
Immensee | 07:55 | 09:28 | 11:28 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S3 | S3 | S3 | |
Matka-aika | 53 min | 1:26 | 2:26 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Root D4 Luzern Immensee
Root D4 | 07:21 | 08:21 |
Ebikon | 07:27 | 08:27 |
Luzern | 07:38 | 08:38 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Luzern | 08:06 | 10:06 |
Küssnacht am Rigi | 08:26 | 10:26 |
Immensee | 08:29 | 10:29 |
102778 | 102778 | |
S3 | S3 | |
Matka-aika | 1:08 | 2:08 |
Root D4 Zug Arth-Goldau Immensee
Root D4 | 07:02 | 08:02 | 09:02 |
Rotkreuz | 07:09 | 08:09 | 09:09 |
Zug | 07:21 | 08:21 | 09:21 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S1 | S1 | S1 | |
Vaihto | |||
Zug | 07:30 | 08:30 | 09:30 |
Arth-Goldau | 07:45 | 08:45 | 09:45 |
IC2 | IR46 | IC2 | |
Vaihto | |||
Arth-Goldau | 07:47 | 09:20 | 11:20 |
Immensee | 07:55 | 09:28 | 11:28 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S3 | S3 | S3 | |
Matka-aika | 53 min | 1:26 | 2:26 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Root D4 Luzern Immensee
Root D4 | 07:21 | 08:21 |
Ebikon | 07:27 | 08:27 |
Luzern | 07:38 | 08:38 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Luzern | 08:06 | 10:06 |
Küssnacht am Rigi | 08:26 | 10:26 |
Immensee | 08:29 | 10:29 |
102778 | 102778 | |
S3 | S3 | |
Matka-aika | 1:08 | 2:08 |
Root D4 Zug Arth-Goldau Immensee
Root D4 | 07:02 | 08:02 | 09:02 |
Rotkreuz | 07:09 | 08:09 | 09:09 |
Zug | 07:21 | 08:21 | 09:21 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S1 | S1 | S1 | |
Vaihto | |||
Zug | 07:30 | 08:30 | 09:30 |
Arth-Goldau | 07:45 | 08:45 | 09:45 |
IC2 | IR46 | IC2 | |
Vaihto | |||
Arth-Goldau | 07:47 | 09:20 | 11:20 |
Immensee | 07:55 | 09:28 | 11:28 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S3 | S3 | S3 | |
Matka-aika | 53 min | 1:26 | 2:26 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Root D4 Luzern Immensee
Root D4 | 07:21 | 09:21 |
Ebikon | 07:27 | 09:27 |
Luzern | 07:38 | 09:38 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Luzern | 08:06 | 10:06 |
Küssnacht am Rigi | 08:26 | 10:26 |
Immensee | 08:29 | 10:29 |
102778 | 102778 | |
S3 | S3 | |
Matka-aika | 1:08 | 1:08 |
Root D4 Rotkreuz Arth-Goldau Immensee
Root D4 | 07:02 |
Rotkreuz | 07:08 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Rotkreuz | 07:27 |
Arth-Goldau | 07:41 |
6 | |
RE | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 07:47 |
Immensee | 07:55 |
102778 | |
S3 | |
Matka-aika | 53 min |
Root D4 Zug Arth-Goldau Immensee
Root D4 | 08:02 | 08:34 |
Rotkreuz | 08:09 | 08:51 |
Zug | 08:21 | 09:05 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Zug | 08:30 | 09:07 |
Walchwil | - | 09:22 |
Arth-Goldau | 08:45 | 09:28 |
102778 | ||
IR46 | S2 | |
Vaihto | ||
Arth-Goldau | 09:20 | 10:20 |
Immensee | 09:28 | 10:28 |
102778 | 102778 | |
S3 | S3 | |
Matka-aika | 1:26 | 1:54 |