Root D4 Oberburg Viikkoaikataulu
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Root D4 Luzern Olten Burgdorf Oberburg
Root D4 | 07:21 |
Ebikon | 07:27 |
Luzern | 07:38 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Luzern | 07:54 |
Olten | 08:28 |
IC21 | |
Vaihto | |
Olten | 08:36 |
Langenthal | 08:48 |
Herzogenbuchsee | 08:55 |
Burgdorf | 09:05 |
IR35 | |
Vaihto | |
Burgdorf | 09:11 |
Burgdorf Steinhof | 09:14 |
Oberburg | 09:16 |
102778 | |
S44 | |
Matka-aika | 1:55 |
Root D4 Luzern Wolhusen Langnau i.E. Oberburg
Root D4 | 07:54 |
Luzern | 08:07 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Luzern | 08:16 |
Malters | 08:29 |
Wolhusen | 08:40 |
102778 | |
S6 | |
Vaihto | |
Wolhusen | 08:44 |
Schüpfheim | 08:59 |
Trubschachen | 09:15 |
Langnau i.E. | 09:21 |
102778 | |
S6 | |
Vaihto | |
Langnau i.E. | 09:40 |
Hasle-Rüegsau | 10:01 |
Oberburg | 10:04 |
102778 | |
S4 | |
Matka-aika | 2:10 |
Root D4 Sursee Bern Burgdorf Oberburg
Root D4 | 07:21 |
Ebikon | 07:27 |
Luzern | 07:44 |
Emmenbrücke Gersag | 07:52 |
Sursee | 08:10 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Sursee | 08:18 |
Zofingen | 08:32 |
Bern | 09:00 |
IR15 | |
Vaihto | |
Bern | 09:07 |
Burgdorf | 09:20 |
IR17 | |
Vaihto | |
Burgdorf | 09:25 |
Oberburg | 09:29 |
102778 | |
S41 | |
Matka-aika | 2:08 |
Root D4 Sursee Olten Burgdorf Oberburg
Root D4 | 07:54 |
Luzern | 08:14 |
Emmenbrücke Gersag | 08:22 |
Sursee | 08:40 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Sursee | 08:48 |
Zofingen | 09:03 |
Olten | 09:10 |
IR27 | |
Vaihto | |
Olten | 09:36 |
Langenthal | 09:48 |
Herzogenbuchsee | 09:55 |
Burgdorf | 10:05 |
IR35 | |
Vaihto | |
Burgdorf | 10:11 |
Burgdorf Steinhof | 10:14 |
Oberburg | 10:16 |
102778 | |
S44 | |
Matka-aika | 2:22 |
Root D4 Rotkreuz Lenzburg Olten Burgdorf Oberburg
Root D4 | 07:34 |
Rotkreuz | 07:42 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Rotkreuz | 07:53 |
Muri Ag | 08:09 |
Wohlen Ag | 08:17 |
Lenzburg | 08:25 |
102778 | |
S26 | |
Vaihto | |
Lenzburg | 08:31 |
Schönenwerd So | 08:44 |
Olten | 08:53 |
102778 | |
S23 | |
Vaihto | |
Olten | 09:05 |
Langenthal | 09:17 |
Herzogenbuchsee | 09:24 |
Wynigen | 09:31 |
Burgdorf | 09:37 |
IR17 | |
Vaihto | |
Burgdorf | 09:49 |
Burgdorf Steinhof | 09:52 |
Oberburg | 09:54 |
102778 | |
S4 | |
Matka-aika | 2:20 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Root D4 Luzern Olten Burgdorf Oberburg
Root D4 | 07:21 | 08:21 |
Ebikon | 07:27 | 08:27 |
Luzern | 07:38 | 08:38 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Luzern | 07:54 | 08:54 |
Olten | 08:28 | 09:28 |
IC21 | IR26 | |
Vaihto | ||
Olten | 08:36 | 09:36 |
Langenthal | 08:48 | 09:48 |
Herzogenbuchsee | 08:55 | 09:55 |
Burgdorf | 09:05 | 10:05 |
IR35 | IR35 | |
Vaihto | ||
Burgdorf | 09:11 | 10:11 |
Burgdorf Steinhof | 09:14 | 10:14 |
Oberburg | 09:16 | 10:16 |
102778 | 102778 | |
S44 | S44 | |
Matka-aika | 1:55 | 1:55 |
Root D4 Luzern Wolhusen Langnau i.E. Oberburg
Root D4 | 07:54 |
Luzern | 08:07 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Luzern | 08:16 |
Malters | 08:29 |
Wolhusen | 08:40 |
102778 | |
S6 | |
Vaihto | |
Wolhusen | 08:44 |
Schüpfheim | 08:59 |
Trubschachen | 09:15 |
Langnau i.E. | 09:21 |
102778 | |
S6 | |
Vaihto | |
Langnau i.E. | 09:40 |
Hasle-Rüegsau | 10:01 |
Oberburg | 10:04 |
102778 | |
S4 | |
Matka-aika | 2:10 |
Root D4 Rotkreuz Lenzburg Olten Burgdorf Oberburg
Root D4 | 07:34 |
Rotkreuz | 07:42 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Rotkreuz | 07:53 |
Muri Ag | 08:09 |
Wohlen Ag | 08:17 |
Lenzburg | 08:25 |
102778 | |
S26 | |
Vaihto | |
Lenzburg | 08:31 |
Schönenwerd So | 08:44 |
Olten | 08:53 |
102778 | |
S23 | |
Vaihto | |
Olten | 09:05 |
Langenthal | 09:17 |
Herzogenbuchsee | 09:24 |
Wynigen | 09:31 |
Burgdorf | 09:37 |
IR17 | |
Vaihto | |
Burgdorf | 09:49 |
Burgdorf Steinhof | 09:52 |
Oberburg | 09:54 |
102778 | |
S4 | |
Matka-aika | 2:20 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Root D4 Luzern Olten Burgdorf Oberburg
Root D4 | 07:21 | 08:21 |
Ebikon | 07:27 | 08:27 |
Luzern | 07:38 | 08:38 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Luzern | 07:54 | 08:54 |
Olten | 08:28 | 09:28 |
IC21 | IR26 | |
Vaihto | ||
Olten | 08:36 | 09:36 |
Langenthal | 08:48 | 09:48 |
Herzogenbuchsee | 08:55 | 09:55 |
Burgdorf | 09:05 | 10:05 |
IR35 | IR35 | |
Vaihto | ||
Burgdorf | 09:11 | 10:11 |
Burgdorf Steinhof | 09:14 | 10:14 |
Oberburg | 09:16 | 10:16 |
102778 | 102778 | |
S44 | S44 | |
Matka-aika | 1:55 | 1:55 |
Root D4 Luzern Wolhusen Langnau i.E. Oberburg
Root D4 | 07:54 |
Luzern | 08:07 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Luzern | 08:16 |
Malters | 08:29 |
Wolhusen | 08:40 |
102778 | |
S6 | |
Vaihto | |
Wolhusen | 08:44 |
Schüpfheim | 08:59 |
Trubschachen | 09:15 |
Langnau i.E. | 09:21 |
102778 | |
S6 | |
Vaihto | |
Langnau i.E. | 09:40 |
Hasle-Rüegsau | 10:01 |
Oberburg | 10:04 |
102778 | |
S4 | |
Matka-aika | 2:10 |
Root D4 Rotkreuz Lenzburg Olten Burgdorf Oberburg
Root D4 | 07:34 |
Rotkreuz | 07:42 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Rotkreuz | 07:53 |
Muri Ag | 08:09 |
Wohlen Ag | 08:17 |
Lenzburg | 08:25 |
102778 | |
S26 | |
Vaihto | |
Lenzburg | 08:31 |
Schönenwerd So | 08:44 |
Olten | 08:53 |
102778 | |
S23 | |
Vaihto | |
Olten | 09:05 |
Langenthal | 09:17 |
Herzogenbuchsee | 09:24 |
Wynigen | 09:31 |
Burgdorf | 09:37 |
IR17 | |
Vaihto | |
Burgdorf | 09:49 |
Burgdorf Steinhof | 09:52 |
Oberburg | 09:54 |
102778 | |
S4 | |
Matka-aika | 2:20 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Root D4 Luzern Olten Burgdorf Oberburg
Root D4 | 07:21 | 08:21 |
Ebikon | 07:27 | 08:27 |
Luzern | 07:38 | 08:38 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Luzern | 07:54 | 08:54 |
Olten | 08:28 | 09:28 |
IC21 | IR26 | |
Vaihto | ||
Olten | 08:36 | 09:36 |
Langenthal | 08:48 | 09:48 |
Herzogenbuchsee | 08:55 | 09:55 |
Burgdorf | 09:05 | 10:05 |
IR35 | IR35 | |
Vaihto | ||
Burgdorf | 09:11 | 10:11 |
Burgdorf Steinhof | 09:14 | 10:14 |
Oberburg | 09:16 | 10:16 |
102778 | 102778 | |
S44 | S44 | |
Matka-aika | 1:55 | 1:55 |
Root D4 Luzern Wolhusen Langnau i.E. Oberburg
Root D4 | 07:54 |
Luzern | 08:07 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Luzern | 08:16 |
Malters | 08:29 |
Wolhusen | 08:40 |
102778 | |
S6 | |
Vaihto | |
Wolhusen | 08:44 |
Schüpfheim | 08:59 |
Trubschachen | 09:15 |
Langnau i.E. | 09:21 |
102778 | |
S6 | |
Vaihto | |
Langnau i.E. | 09:40 |
Hasle-Rüegsau | 10:01 |
Oberburg | 10:04 |
102778 | |
S4 | |
Matka-aika | 2:10 |
Root D4 Rotkreuz Lenzburg Olten Burgdorf Oberburg
Root D4 | 07:34 |
Rotkreuz | 07:42 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Rotkreuz | 07:53 |
Muri Ag | 08:09 |
Wohlen Ag | 08:17 |
Lenzburg | 08:25 |
102778 | |
S26 | |
Vaihto | |
Lenzburg | 08:31 |
Schönenwerd So | 08:44 |
Olten | 08:53 |
102778 | |
S23 | |
Vaihto | |
Olten | 09:05 |
Langenthal | 09:17 |
Herzogenbuchsee | 09:24 |
Wynigen | 09:31 |
Burgdorf | 09:37 |
IR17 | |
Vaihto | |
Burgdorf | 09:49 |
Burgdorf Steinhof | 09:52 |
Oberburg | 09:54 |
102778 | |
S4 | |
Matka-aika | 2:20 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Root D4 Luzern Olten Burgdorf Oberburg
Root D4 | 07:21 | 08:21 |
Ebikon | 07:27 | 08:27 |
Luzern | 07:38 | 08:38 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Luzern | 07:54 | 08:54 |
Olten | 08:28 | 09:28 |
IC21 | IR26 | |
Vaihto | ||
Olten | 08:36 | 09:36 |
Langenthal | 08:48 | 09:48 |
Herzogenbuchsee | 08:55 | 09:55 |
Burgdorf | 09:05 | 10:05 |
IR35 | IR35 | |
Vaihto | ||
Burgdorf | 09:11 | 10:11 |
Burgdorf Steinhof | 09:14 | 10:14 |
Oberburg | 09:16 | 10:16 |
102778 | 102778 | |
S44 | S44 | |
Matka-aika | 1:55 | 1:55 |
Root D4 Luzern Wolhusen Langnau i.E. Oberburg
Root D4 | 07:54 |
Luzern | 08:07 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Luzern | 08:16 |
Malters | 08:29 |
Wolhusen | 08:40 |
102778 | |
S6 | |
Vaihto | |
Wolhusen | 08:44 |
Schüpfheim | 08:59 |
Trubschachen | 09:15 |
Langnau i.E. | 09:21 |
102778 | |
S6 | |
Vaihto | |
Langnau i.E. | 09:40 |
Hasle-Rüegsau | 10:01 |
Oberburg | 10:04 |
102778 | |
S4 | |
Matka-aika | 2:10 |
Root D4 Rotkreuz Lenzburg Olten Burgdorf Oberburg
Root D4 | 07:34 |
Rotkreuz | 07:42 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Rotkreuz | 07:53 |
Muri Ag | 08:09 |
Wohlen Ag | 08:17 |
Lenzburg | 08:25 |
102778 | |
S26 | |
Vaihto | |
Lenzburg | 08:31 |
Schönenwerd So | 08:44 |
Olten | 08:53 |
102778 | |
S23 | |
Vaihto | |
Olten | 09:05 |
Langenthal | 09:17 |
Herzogenbuchsee | 09:24 |
Wynigen | 09:31 |
Burgdorf | 09:37 |
IR17 | |
Vaihto | |
Burgdorf | 09:49 |
Burgdorf Steinhof | 09:52 |
Oberburg | 09:54 |
102778 | |
S4 | |
Matka-aika | 2:20 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Root D4 Luzern Olten Burgdorf Oberburg
Root D4 | 07:21 | 08:21 |
Ebikon | 07:27 | 08:27 |
Luzern | 07:38 | 08:38 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Luzern | 07:54 | 08:54 |
Olten | 08:28 | 09:28 |
IC21 | IR26 | |
Vaihto | ||
Olten | 08:36 | 09:36 |
Langenthal | 08:48 | 09:48 |
Herzogenbuchsee | 08:55 | 09:55 |
Burgdorf | 09:05 | 10:05 |
IR35 | IR35 | |
Vaihto | ||
Burgdorf | 09:11 | 10:11 |
Burgdorf Steinhof | 09:14 | 10:14 |
Oberburg | 09:16 | 10:16 |
102778 | 102778 | |
S44 | S44 | |
Matka-aika | 1:55 | 1:55 |
Root D4 Luzern Wolhusen Langnau i.E. Oberburg
Root D4 | 07:54 | 08:54 |
Luzern | 08:07 | 09:07 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Luzern | 08:16 | 09:16 |
Malters | 08:29 | 09:29 |
Wolhusen | 08:40 | 09:40 |
102778 | 102778 | |
S6 | S6 | |
Vaihto | ||
Wolhusen | 08:44 | 09:44 |
Schüpfheim | 08:59 | 09:59 |
Trubschachen | 09:15 | 10:15 |
Langnau i.E. | 09:21 | 10:21 |
102778 | 102778 | |
S6 | S6 | |
Vaihto | ||
Langnau i.E. | 09:40 | 10:40 |
Hasle-Rüegsau | 10:01 | 11:01 |
Oberburg | 10:04 | 11:04 |
102778 | 102778 | |
S4 | S4 | |
Matka-aika | 2:10 | 2:10 |
Root D4 Rotkreuz Lenzburg Olten Burgdorf Oberburg
Root D4 | 07:34 |
Rotkreuz | 07:42 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Rotkreuz | 07:53 |
Muri Ag | 08:07 |
Wohlen Ag | 08:15 |
Lenzburg | 08:25 |
102778 | |
S26 | |
Vaihto | |
Lenzburg | 08:31 |
Schönenwerd So | 08:44 |
Olten | 08:53 |
102778 | |
S23 | |
Vaihto | |
Olten | 09:05 |
Langenthal | 09:17 |
Herzogenbuchsee | 09:24 |
Wynigen | 09:31 |
Burgdorf | 09:37 |
IR17 | |
Vaihto | |
Burgdorf | 09:49 |
Burgdorf Steinhof | 09:52 |
Oberburg | 09:54 |
102778 | |
S4 | |
Matka-aika | 2:20 |
Sunnuntai 15. syyskuuta 2024 klo 7.00
Root D4 Luzern Olten Burgdorf Oberburg
Root D4 | 07:25 | 08:25 |
Luzern | 07:38 | 08:38 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Luzern | 07:54 | 08:54 |
Olten | 08:28 | 09:28 |
IC21 | IR26 | |
Vaihto | ||
Olten | 08:36 | 09:36 |
Langenthal | 08:48 | 09:48 |
Herzogenbuchsee | 08:55 | 09:55 |
Burgdorf | 09:05 | 10:05 |
IR35 | IR35 | |
Vaihto | ||
Burgdorf | 09:11 | 10:11 |
Burgdorf Steinhof | 09:14 | 10:14 |
Oberburg | 09:16 | 10:16 |
102778 | 102778 | |
S44 | S44 | |
Matka-aika | 1:51 | 1:51 |
Root D4 Luzern Wolhusen Langnau i.E. Oberburg
Root D4 | 07:54 | 08:54 |
Luzern | 08:07 | 09:07 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Luzern | 08:16 | 09:16 |
Malters | 08:29 | 09:29 |
Wolhusen | 08:40 | 09:40 |
102778 | 102778 | |
S6 | S6 | |
Vaihto | ||
Wolhusen | 08:44 | 09:44 |
Schüpfheim | 08:59 | 09:59 |
Trubschachen | 09:15 | 10:15 |
Langnau i.E. | 09:21 | 10:21 |
102778 | 102778 | |
S6 | S6 | |
Vaihto | ||
Langnau i.E. | 09:40 | 10:40 |
Hasle-Rüegsau | 10:01 | 11:01 |
Oberburg | 10:04 | 11:04 |
102778 | 102778 | |
S4 | S4 | |
Matka-aika | 2:10 | 2:10 |
Root D4 Rotkreuz Lenzburg Olten Burgdorf Oberburg
Root D4 | 07:32 |
Rotkreuz | 07:38 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Rotkreuz | 07:53 |
Muri Ag | 08:07 |
Wohlen Ag | 08:15 |
Lenzburg | 08:25 |
102778 | |
S26 | |
Vaihto | |
Lenzburg | 08:31 |
Schönenwerd So | 08:44 |
Olten | 08:53 |
102778 | |
S23 | |
Vaihto | |
Olten | 09:05 |
Langenthal | 09:17 |
Herzogenbuchsee | 09:24 |
Wynigen | 09:31 |
Burgdorf | 09:37 |
IR17 | |
Vaihto | |
Burgdorf | 09:49 |
Burgdorf Steinhof | 09:52 |
Oberburg | 09:54 |
102778 | |
S4 | |
Matka-aika | 2:22 |