Rubigen Celerina Viikkoaikataulu
Keskiviikko 10. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Rubigen Bern Zürich HB Chur Celerina
Rubigen | 07:28 | 07:58 | 08:58 |
Gümligen | 07:33 | 08:03 | 09:03 |
Ostermundigen | 07:36 | 08:06 | 09:06 |
Bern | 07:43 | 08:13 | 09:13 |
91 | 91 | 91 | |
S1 | S1 | S1 | |
Vaihto | |||
Bern | 08:02 | 08:33 | 09:31 |
Olten | - | 09:02 | - |
Aarau | - | 09:14 | - |
Brugg AG | - | 09:30 | - |
Baden | - | 09:38 | - |
Zürich HB | 08:58 | 09:54 | 10:28 |
IC81 | IR16 | IC1 | |
Vaihto | |||
Zürich HB | 09:12 | 10:07 | 10:38 |
Sargans | - | 11:03 | 11:33 |
Pfäffikon SZ | 09:41 | - | - |
Ziegelbrücke | 10:00 | - | - |
Landquart | 10:34 | 11:12 | 11:42 |
Chur | 10:43 | 11:22 | 11:52 |
1271 | |||
IR35 | IC3 | ||
ICE | |||
Vaihto | |||
Chur | 10:58 | 11:58 | 12:58 |
Thusis | 11:29 | 12:29 | 13:29 |
Tiefencastel | 11:46 | 12:46 | 13:46 |
Filisur | 12:01 | 13:01 | 14:01 |
Bergün/Bravuogn | 12:14 | 13:14 | 14:14 |
Preda | 12:32 | 13:32 | 14:32 |
Samedan | 12:49 | 13:49 | 14:49 |
Celerina | 12:52 | 13:52 | 14:52 |
IR38 | IR38 | IR38 | |
Matka-aika | 5:24 | 5:54 | 5:54 |
Rubigen Bern Zürich HB Landquart Klosters Platz Celerina
Rubigen | 08:28 | 09:28 |
Gümligen | 08:33 | 09:33 |
Ostermundigen | 08:36 | 09:36 |
Bern | 08:43 | 09:43 |
91 | 91 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Bern | 09:02 | 10:02 |
Zürich HB | 09:58 | 10:58 |
IC8 | IC81 | |
Vaihto | ||
Zürich HB | 10:12 | 11:12 |
Pfäffikon SZ | 10:41 | 11:41 |
Ziegelbrücke | 11:00 | 12:00 |
Landquart | 11:33 | 12:33 |
IR35 | IR35 | |
Vaihto | ||
Landquart | 11:47 | 12:47 |
Malans GR | 11:50 | 12:50 |
Schiers | 12:00 | 13:00 |
Küblis | 12:11 | 13:11 |
Klosters Platz | 12:28 | 13:28 |
7037 | 7041 | |
RE24 | RE24 | |
Vaihto | ||
Klosters Platz | 13:00 | 14:00 |
Zernez | 13:28 | 14:28 |
Zuoz | 13:47 | 14:47 |
Bever | 13:55 | 14:55 |
Samedan | 14:00 | 15:00 |
Celerina | 14:03 | 15:03 |
1339 | 1343 | |
RE3 | RE3 | |
Matka-aika | 5:35 | 5:35 |
Torstai 11. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Rubigen Bern Zürich HB Chur Celerina
Rubigen | 07:28 | 07:58 | 08:58 |
Gümligen | 07:33 | 08:03 | 09:03 |
Ostermundigen | 07:36 | 08:06 | 09:06 |
Bern | 07:43 | 08:13 | 09:13 |
91 | 91 | 91 | |
S1 | S1 | S1 | |
Vaihto | |||
Bern | 08:02 | 08:33 | 09:31 |
Olten | - | 09:02 | - |
Aarau | - | 09:14 | - |
Brugg AG | - | 09:30 | - |
Baden | - | 09:38 | - |
Zürich HB | 08:58 | 09:54 | 10:28 |
IC81 | IR16 | IC1 | |
Vaihto | |||
Zürich HB | 09:12 | 10:07 | 10:38 |
Sargans | - | 11:03 | 11:33 |
Pfäffikon SZ | 09:41 | - | - |
Ziegelbrücke | 10:00 | - | - |
Landquart | 10:34 | 11:12 | 11:42 |
Chur | 10:43 | 11:22 | 11:52 |
1271 | |||
IR35 | IC3 | ||
ICE | |||
Vaihto | |||
Chur | 10:58 | 11:58 | 12:58 |
Thusis | 11:29 | 12:29 | 13:29 |
Tiefencastel | 11:46 | 12:46 | 13:46 |
Filisur | 12:01 | 13:01 | 14:01 |
Bergün/Bravuogn | 12:14 | 13:14 | 14:14 |
Preda | 12:32 | 13:32 | 14:32 |
Samedan | 12:49 | 13:49 | 14:49 |
Celerina | 12:52 | 13:52 | 14:52 |
IR38 | IR38 | IR38 | |
Matka-aika | 5:24 | 5:54 | 5:54 |
Rubigen Bern Zürich HB Landquart Klosters Platz Celerina
Rubigen | 08:28 |
Gümligen | 08:33 |
Ostermundigen | 08:36 |
Bern | 08:43 |
91 | |
S1 | |
Vaihto | |
Bern | 09:02 |
Zürich HB | 09:58 |
IC8 | |
Vaihto | |
Zürich HB | 10:12 |
Pfäffikon SZ | 10:41 |
Ziegelbrücke | 11:00 |
Landquart | 11:33 |
IR35 | |
Vaihto | |
Landquart | 11:47 |
Malans GR | 11:50 |
Schiers | 12:00 |
Küblis | 12:11 |
Klosters Platz | 12:28 |
7037 | |
RE24 | |
Vaihto | |
Klosters Platz | 13:00 |
Zernez | 13:28 |
Zuoz | 13:47 |
Bever | 13:55 |
Samedan | 14:00 |
Celerina | 14:03 |
1339 | |
RE3 | |
Matka-aika | 5:35 |
Perjantai 12. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Rubigen Bern Zürich HB Chur Celerina
Rubigen | 07:28 | 07:58 | 08:58 |
Gümligen | 07:33 | 08:03 | 09:03 |
Ostermundigen | 07:36 | 08:06 | 09:06 |
Bern | 07:43 | 08:13 | 09:13 |
91 | 91 | 91 | |
S1 | S1 | S1 | |
Vaihto | |||
Bern | 08:02 | 08:33 | 09:31 |
Olten | - | 09:02 | - |
Aarau | - | 09:14 | - |
Brugg AG | - | 09:30 | - |
Baden | - | 09:38 | - |
Zürich HB | 08:58 | 09:54 | 10:28 |
IC81 | IR16 | IC1 | |
Vaihto | |||
Zürich HB | 09:12 | 10:07 | 10:38 |
Sargans | - | 11:03 | 11:33 |
Pfäffikon SZ | 09:41 | - | - |
Ziegelbrücke | 10:00 | - | - |
Landquart | 10:34 | 11:12 | 11:42 |
Chur | 10:43 | 11:22 | 11:52 |
1271 | |||
IR35 | IC3 | ||
ICE | |||
Vaihto | |||
Chur | 10:58 | 11:58 | 12:58 |
Thusis | 11:29 | 12:29 | 13:29 |
Tiefencastel | 11:46 | 12:46 | 13:46 |
Filisur | 12:01 | 13:01 | 14:01 |
Bergün/Bravuogn | 12:14 | 13:14 | 14:14 |
Preda | 12:32 | 13:32 | 14:32 |
Samedan | 12:49 | 13:49 | 14:49 |
Celerina | 12:52 | 13:52 | 14:52 |
IR38 | IR38 | IR38 | |
Matka-aika | 5:24 | 5:54 | 5:54 |
Rubigen Bern Zürich HB Landquart Klosters Platz Celerina
Rubigen | 08:28 |
Gümligen | 08:33 |
Ostermundigen | 08:36 |
Bern | 08:43 |
91 | |
S1 | |
Vaihto | |
Bern | 09:02 |
Zürich HB | 09:58 |
IC8 | |
Vaihto | |
Zürich HB | 10:12 |
Pfäffikon SZ | 10:41 |
Ziegelbrücke | 11:00 |
Landquart | 11:33 |
IR35 | |
Vaihto | |
Landquart | 11:47 |
Malans GR | 11:50 |
Schiers | 12:00 |
Küblis | 12:11 |
Klosters Platz | 12:28 |
7037 | |
RE24 | |
Vaihto | |
Klosters Platz | 13:00 |
Zernez | 13:28 |
Zuoz | 13:47 |
Bever | 13:55 |
Samedan | 14:00 |
Celerina | 14:03 |
1339 | |
RE3 | |
Matka-aika | 5:35 |
Lauantai 13. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Rubigen Bern Zürich HB Chur Celerina
Rubigen | 07:58 | 08:58 |
Gümligen | 08:03 | 09:03 |
Ostermundigen | 08:06 | 09:06 |
Bern | 08:13 | 09:13 |
91 | 91 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Bern | 08:31 | 09:31 |
Zürich HB | 09:28 | 10:28 |
IC1 | IC1 | |
Vaihto | ||
Zürich HB | 09:38 | 10:38 |
Sargans | 10:33 | 11:33 |
Landquart | 10:42 | 11:42 |
Chur | 10:52 | 11:52 |
IC3 | IC3 | |
Vaihto | ||
Chur | 10:58 | 11:58 |
Thusis | 11:29 | 12:29 |
Tiefencastel | 11:46 | 12:46 |
Filisur | 12:01 | 13:01 |
Bergün/Bravuogn | 12:14 | 13:14 |
Preda | 12:32 | 13:32 |
Samedan | 12:49 | 13:49 |
Celerina | 12:52 | 13:52 |
IR38 | IR38 | |
Matka-aika | 4:54 | 4:54 |
Rubigen Bern Zürich HB Landquart Klosters Platz Celerina
Rubigen | 07:28 | 08:28 | 09:28 |
Gümligen | 07:33 | 08:33 | 09:33 |
Ostermundigen | 07:36 | 08:36 | 09:36 |
Bern | 07:43 | 08:43 | 09:43 |
91 | 91 | 91 | |
S1 | S1 | S1 | |
Vaihto | |||
Bern | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Zürich HB | 08:58 | 09:58 | 10:58 |
IC81 | IC8 | IC81 | |
Vaihto | |||
Zürich HB | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
Sargans | 10:03 | 11:03 | 12:03 |
Landquart | 10:11 | 11:11 | 12:11 |
1271 | |||
IC3 | IC3 | ||
ICE | |||
Vaihto | |||
Landquart | 10:17 | 11:17 | 12:17 |
Malans GR | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Schiers | 10:31 | 11:31 | 12:31 |
Küblis | 10:41 | 11:41 | 12:41 |
Klosters Platz | 10:58 | 11:58 | 12:58 |
7031 | 7035 | 7039 | |
RE13 | RE13 | RE13 | |
Vaihto | |||
Klosters Platz | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Zernez | 11:28 | 12:28 | 13:28 |
Zuoz | 11:47 | 12:47 | 13:47 |
Bever | 11:55 | 12:55 | 13:55 |
Samedan | 12:00 | 13:00 | 14:00 |
Celerina | 12:03 | 13:03 | 14:03 |
1331 | 1335 | 1339 | |
RE3 | RE3 | RE3 | |
Matka-aika | 4:35 | 4:35 | 4:35 |
Sunnuntai 14. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Rubigen Bern Zürich HB Chur Celerina
Rubigen | 07:58 | 08:58 |
Gümligen | 08:03 | 09:03 |
Ostermundigen | 08:06 | 09:06 |
Bern | 08:13 | 09:13 |
91 | 91 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Bern | 08:31 | 09:31 |
Zürich HB | 09:28 | 10:28 |
IC1 | IC1 | |
Vaihto | ||
Zürich HB | 09:38 | 10:38 |
Sargans | 10:33 | 11:33 |
Landquart | 10:42 | 11:42 |
Chur | 10:52 | 11:52 |
IC3 | IC3 | |
Vaihto | ||
Chur | 10:58 | 11:58 |
Thusis | 11:29 | 12:29 |
Tiefencastel | 11:46 | 12:46 |
Filisur | 12:01 | 13:01 |
Bergün/Bravuogn | 12:14 | 13:14 |
Preda | 12:32 | 13:32 |
Samedan | 12:49 | 13:49 |
Celerina | 12:52 | 13:52 |
IR38 | IR38 | |
Matka-aika | 4:54 | 4:54 |
Rubigen Bern Zürich HB Landquart Klosters Platz Celerina
Rubigen | 07:28 | 08:28 | 09:28 |
Gümligen | 07:33 | 08:33 | 09:33 |
Ostermundigen | 07:36 | 08:36 | 09:36 |
Bern | 07:43 | 08:43 | 09:43 |
91 | 91 | 91 | |
S1 | S1 | S1 | |
Vaihto | |||
Bern | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Zürich HB | 08:58 | 09:58 | 10:58 |
IC81 | IC8 | IC81 | |
Vaihto | |||
Zürich HB | 09:07 | 10:07 | 11:07 |
Sargans | 10:03 | 11:03 | 12:03 |
Landquart | 10:11 | 11:11 | 12:11 |
1271 | |||
IC3 | IC3 | ||
ICE | |||
Vaihto | |||
Landquart | 10:17 | 11:17 | 12:17 |
Malans GR | 10:20 | 11:20 | 12:20 |
Schiers | 10:31 | 11:31 | 12:31 |
Küblis | 10:41 | 11:41 | 12:41 |
Klosters Platz | 10:58 | 11:58 | 12:58 |
7031 | 7035 | 7039 | |
RE13 | RE13 | RE13 | |
Vaihto | |||
Klosters Platz | 11:00 | 12:00 | 13:00 |
Zernez | 11:28 | 12:28 | 13:28 |
Zuoz | 11:47 | 12:47 | 13:47 |
Bever | 11:55 | 12:55 | 13:55 |
Samedan | 12:00 | 13:00 | 14:00 |
Celerina | 12:03 | 13:03 | 14:03 |
1331 | 1335 | 1339 | |
RE3 | RE3 | RE3 | |
Matka-aika | 4:35 | 4:35 | 4:35 |
Maanantai 15. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Rubigen Bern Zürich HB Chur Celerina
Rubigen | 07:28 | 07:58 | 08:58 |
Gümligen | 07:33 | 08:03 | 09:03 |
Ostermundigen | 07:36 | 08:06 | 09:06 |
Bern | 07:43 | 08:13 | 09:13 |
91 | 91 | 91 | |
S1 | S1 | S1 | |
Vaihto | |||
Bern | 08:02 | 08:33 | 09:31 |
Olten | - | 09:02 | - |
Aarau | - | 09:14 | - |
Brugg AG | - | 09:30 | - |
Baden | - | 09:38 | - |
Zürich HB | 08:58 | 09:54 | 10:28 |
IC81 | IR16 | IC1 | |
Vaihto | |||
Zürich HB | 09:12 | 10:07 | 10:38 |
Sargans | - | 11:03 | 11:33 |
Pfäffikon SZ | 09:41 | - | - |
Ziegelbrücke | 10:00 | - | - |
Landquart | 10:34 | 11:12 | 11:42 |
Chur | 10:43 | 11:22 | 11:52 |
1271 | |||
IR35 | IC3 | ||
ICE | |||
Vaihto | |||
Chur | 10:58 | 11:58 | 12:58 |
Thusis | 11:29 | 12:29 | 13:29 |
Tiefencastel | 11:46 | 12:46 | 13:46 |
Filisur | 12:01 | 13:01 | 14:01 |
Bergün/Bravuogn | 12:14 | 13:14 | 14:14 |
Preda | 12:32 | 13:32 | 14:32 |
Samedan | 12:49 | 13:49 | 14:49 |
Celerina | 12:52 | 13:52 | 14:52 |
IR38 | IR38 | IR38 | |
Matka-aika | 5:24 | 5:54 | 5:54 |
Rubigen Bern Zürich HB Landquart Klosters Platz Celerina
Rubigen | 08:28 |
Gümligen | 08:33 |
Ostermundigen | 08:36 |
Bern | 08:43 |
91 | |
S1 | |
Vaihto | |
Bern | 09:02 |
Zürich HB | 09:58 |
IC8 | |
Vaihto | |
Zürich HB | 10:12 |
Pfäffikon SZ | 10:41 |
Ziegelbrücke | 11:00 |
Landquart | 11:33 |
IR35 | |
Vaihto | |
Landquart | 11:47 |
Malans GR | 11:50 |
Schiers | 12:00 |
Küblis | 12:11 |
Klosters Platz | 12:28 |
7037 | |
RE24 | |
Vaihto | |
Klosters Platz | 13:00 |
Zernez | 13:28 |
Zuoz | 13:47 |
Bever | 13:55 |
Samedan | 14:00 |
Celerina | 14:03 |
1339 | |
RE3 | |
Matka-aika | 5:35 |
Tiistai 16. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Rubigen Bern Zürich HB Chur Celerina
Rubigen | 07:28 | 07:58 | 08:58 |
Gümligen | 07:33 | 08:03 | 09:03 |
Ostermundigen | 07:36 | 08:06 | 09:06 |
Bern | 07:43 | 08:13 | 09:13 |
91 | 91 | 91 | |
S1 | S1 | S1 | |
Vaihto | |||
Bern | 08:02 | 08:33 | 09:31 |
Olten | - | 09:02 | - |
Aarau | - | 09:14 | - |
Brugg AG | - | 09:30 | - |
Baden | - | 09:38 | - |
Zürich HB | 08:58 | 09:54 | 10:28 |
IC81 | IR16 | IC1 | |
Vaihto | |||
Zürich HB | 09:12 | 10:07 | 10:38 |
Sargans | - | 11:03 | 11:33 |
Pfäffikon SZ | 09:41 | - | - |
Ziegelbrücke | 10:00 | - | - |
Landquart | 10:34 | 11:12 | 11:42 |
Chur | 10:43 | 11:22 | 11:52 |
271 | |||
IR35 | IC3 | ||
ICE | |||
Vaihto | |||
Chur | 10:58 | 11:58 | 12:58 |
Thusis | 11:29 | 12:29 | 13:29 |
Tiefencastel | 11:46 | 12:46 | 13:46 |
Filisur | 12:01 | 13:01 | 14:01 |
Bergün/Bravuogn | 12:14 | 13:14 | 14:14 |
Preda | 12:32 | 13:32 | 14:32 |
Samedan | 12:49 | 13:49 | 14:49 |
Celerina | 12:52 | 13:52 | 14:52 |
IR38 | IR38 | IR38 | |
Matka-aika | 5:24 | 5:54 | 5:54 |
Rubigen Bern Zürich HB Landquart Klosters Platz Celerina
Rubigen | 08:28 | 09:28 |
Gümligen | 08:33 | 09:33 |
Ostermundigen | 08:36 | 09:36 |
Bern | 08:43 | 09:43 |
91 | 91 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Bern | 09:02 | 10:02 |
Zürich HB | 09:58 | 10:58 |
IC8 | IC81 | |
Vaihto | ||
Zürich HB | 10:12 | 11:12 |
Pfäffikon SZ | 10:41 | 11:41 |
Ziegelbrücke | 11:00 | 12:00 |
Landquart | 11:33 | 12:33 |
IR35 | IR35 | |
Vaihto | ||
Landquart | 11:47 | 12:47 |
Malans GR | 11:50 | 12:50 |
Schiers | 12:00 | 13:00 |
Küblis | 12:11 | 13:11 |
Klosters Platz | 12:28 | 13:28 |
7037 | 7041 | |
RE24 | RE24 | |
Vaihto | ||
Klosters Platz | 13:00 | 14:00 |
Zernez | 13:28 | 14:28 |
Zuoz | 13:47 | 14:47 |
Bever | 13:55 | 14:55 |
Samedan | 14:00 | 15:00 |
Celerina | 14:03 | 15:03 |
1339 | 1343 | |
RE3 | RE3 | |
Matka-aika | 5:35 | 5:35 |