Tenero Aareschlucht Ost Mib Viikkoaikataulu
Sunnuntai 28. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Tenero Luzern Meiringen Aareschlucht Ost (Bahn)
Tenero | 07:38 | 11:38 |
Giubiasco | 07:51 | 11:51 |
Bellinzona | 07:59 | 11:59 |
Biasca | 08:14 | 12:14 |
Faido | 08:39 | 12:39 |
Göschenen | 09:09 | 13:09 |
Erstfeld | 09:34 | 13:34 |
Flüelen | 09:44 | 13:44 |
Brunnen | 09:55 | 13:55 |
Schwyz | 09:59 | 13:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 14:15 |
Luzern | 10:41 | 14:41 |
IR26 | IR26 | |
Vaihto | ||
Luzern | 11:06 | 16:06 |
Sachseln | 11:28 | 16:28 |
Giswil | 11:37 | 16:37 |
Kaiserstuhl OW | 11:44 | 16:44 |
Lungern | 11:51 | 16:51 |
Meiringen | 12:16 | 17:16 |
Luzern-Interlaken Express | Luzern-Interlaken Express | |
PE | PE | |
Vaihto | ||
Meiringen | 12:18 | 17:45 |
Aareschlucht Ost (Bahn) | 12:23 | 17:50 |
71 | 71 | |
R | R | |
Matka-aika | 4:45 | 6:12 |
Tenero Altdorf Ur Luzern Meiringen Aareschlucht Ost (Bahn)
Tenero | 08:38 |
Giubiasco | 08:51 |
Bellinzona | 08:59 |
Biasca | 09:14 |
Faido | 09:39 |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Altdorf Ur | 10:39 |
IR46 | |
Vaihto | |
Altdorf Ur | 10:50 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Luzern | 11:41 |
IC21 | |
Vaihto | |
Luzern | 13:55 |
Sarnen | 14:17 |
Giswil | 14:27 |
Brünig-Hasliberg | 14:51 |
Meiringen | 15:05 |
Luzern-Interlaken Express | |
IR | |
Vaihto | |
Meiringen | 15:18 |
Aareschlucht Ost (Bahn) | 15:23 |
71 | |
R | |
Matka-aika | 6:45 |
Tenero Bellinzona Arth-Goldau Luzern Meiringen Aareschlucht Ost (Bahn)
Tenero | 10:21 |
Bellinzona | 10:41 |
102778 | |
S20 | |
Vaihto | |
Bellinzona | 10:47 |
Arth-Goldau | 12:42 |
316 | |
EC | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 12:49 |
Küssnacht am Rigi | 13:01 |
Luzern Verkehrshaus | 13:13 |
Luzern | 13:21 |
VAE | |
IR | |
Vaihto | |
Luzern | 14:06 |
Sachseln | 14:28 |
Giswil | 14:37 |
Kaiserstuhl OW | 14:44 |
Lungern | 14:51 |
Meiringen | 15:16 |
Luzern-Interlaken Express | |
PE | |
Vaihto | |
Meiringen | 15:45 |
Aareschlucht Ost (Bahn) | 15:50 |
71 | |
R | |
Matka-aika | 5:29 |
Tenero Bellinzona Zug Luzern Meiringen Aareschlucht Ost (Bahn)
Tenero | 07:51 |
Bellinzona | 08:11 |
102778 | |
S20 | |
Vaihto | |
Bellinzona | 08:17 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:30 |
IC2 | |
Vaihto | |
Zug | 10:32 |
Luzern | 10:51 |
IR70 | |
Vaihto | |
Luzern | 13:06 |
Sachseln | 13:28 |
Giswil | 13:37 |
Kaiserstuhl OW | 13:44 |
Lungern | 13:51 |
Meiringen | 14:16 |
Luzern-Interlaken Express | |
PE | |
Vaihto | |
Meiringen | 14:18 |
Aareschlucht Ost (Bahn) | 14:23 |
71 | |
R | |
Matka-aika | 6:32 |
Maanantai 29. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Tenero Luzern Meiringen Aareschlucht Ost (Bahn)
Tenero | 07:38 | 09:38 |
Giubiasco | 07:51 | 09:51 |
Bellinzona | 07:59 | 09:59 |
Biasca | 08:14 | 10:14 |
Faido | 08:39 | 10:39 |
Göschenen | 09:09 | 11:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 |
IR26 | IR26 | |
Vaihto | ||
Luzern | 11:06 | 15:06 |
Sachseln | 11:28 | 15:28 |
Giswil | 11:37 | 15:37 |
Kaiserstuhl OW | 11:44 | 15:44 |
Lungern | 11:51 | 15:51 |
Meiringen | 12:16 | 16:16 |
Luzern-Interlaken Express | Luzern-Interlaken Express | |
PE | PE | |
Vaihto | ||
Meiringen | 12:18 | 16:45 |
Aareschlucht Ost (Bahn) | 12:23 | 16:50 |
71 | 71 | |
R | R | |
Matka-aika | 4:45 | 7:12 |
Tenero Altdorf Ur Luzern Meiringen Aareschlucht Ost (Bahn)
Tenero | 08:38 | 10:38 |
Giubiasco | 08:51 | 10:51 |
Bellinzona | 08:59 | 10:59 |
Biasca | 09:14 | 11:14 |
Faido | 09:39 | 11:39 |
Göschenen | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 10:34 | 12:34 |
Altdorf Ur | 10:39 | 12:39 |
IR46 | IR46 | |
Vaihto | ||
Altdorf Ur | 10:50 | 12:50 |
Arth-Goldau | 11:15 | 13:15 |
Luzern | 11:41 | 13:41 |
178 | ||
IC21 | ||
EC | ||
Vaihto | ||
Luzern | 13:55 | 17:06 |
Sachseln | - | 17:28 |
Sarnen | 14:17 | - |
Kaiserstuhl OW | - | 17:44 |
Lungern | - | 17:51 |
Giswil | 14:27 | 17:37 |
Brünig-Hasliberg | 14:51 | - |
Meiringen | 15:05 | 18:16 |
Luzern-Interlaken Express | Luzern-Interlaken Express | |
IR | PE | |
Vaihto | ||
Meiringen | 15:45 | 18:18 |
Aareschlucht Ost (Bahn) | 15:50 | 18:23 |
71 | 71 | |
R | R | |
Matka-aika | 7:12 | 7:45 |
Tenero Bellinzona Zug Luzern Meiringen Aareschlucht Ost (Bahn)
Tenero | 07:51 |
Bellinzona | 08:11 |
102778 | |
S20 | |
Vaihto | |
Bellinzona | 08:17 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:30 |
IC2 | |
Vaihto | |
Zug | 10:32 |
Luzern | 10:51 |
IR70 | |
Vaihto | |
Luzern | 13:06 |
Sachseln | 13:28 |
Giswil | 13:37 |
Kaiserstuhl OW | 13:44 |
Lungern | 13:51 |
Meiringen | 14:16 |
Luzern-Interlaken Express | |
PE | |
Vaihto | |
Meiringen | 14:45 |
Aareschlucht Ost (Bahn) | 14:50 |
71 | |
R | |
Matka-aika | 6:59 |
Tiistai 30. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Tenero Luzern Meiringen Aareschlucht Ost (Bahn)
Tenero | 07:38 | 09:38 |
Giubiasco | 07:51 | 09:51 |
Bellinzona | 07:59 | 09:59 |
Biasca | 08:14 | 10:14 |
Faido | 08:39 | 10:39 |
Göschenen | 09:09 | 11:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 |
IR26 | IR26 | |
Vaihto | ||
Luzern | 11:06 | 15:06 |
Sachseln | 11:28 | 15:28 |
Giswil | 11:37 | 15:37 |
Kaiserstuhl OW | 11:44 | 15:44 |
Lungern | 11:51 | 15:51 |
Meiringen | 12:16 | 16:16 |
Luzern-Interlaken Express | Luzern-Interlaken Express | |
PE | PE | |
Vaihto | ||
Meiringen | 12:18 | 16:45 |
Aareschlucht Ost (Bahn) | 12:23 | 16:50 |
71 | 71 | |
R | R | |
Matka-aika | 4:45 | 7:12 |
Tenero Altdorf Ur Luzern Meiringen Aareschlucht Ost (Bahn)
Tenero | 08:38 | 10:38 |
Giubiasco | 08:51 | 10:51 |
Bellinzona | 08:59 | 10:59 |
Biasca | 09:14 | 11:14 |
Faido | 09:39 | 11:39 |
Göschenen | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 10:34 | 12:34 |
Altdorf Ur | 10:39 | 12:39 |
IR46 | IR46 | |
Vaihto | ||
Altdorf Ur | 10:50 | 12:50 |
Arth-Goldau | 11:15 | 13:15 |
Luzern | 11:41 | 13:41 |
178 | ||
IC21 | ||
EC | ||
Vaihto | ||
Luzern | 13:55 | 17:06 |
Sachseln | - | 17:28 |
Sarnen | 14:17 | - |
Kaiserstuhl OW | - | 17:44 |
Lungern | - | 17:51 |
Giswil | 14:27 | 17:37 |
Brünig-Hasliberg | 14:51 | - |
Meiringen | 15:05 | 18:16 |
Luzern-Interlaken Express | Luzern-Interlaken Express | |
IR | PE | |
Vaihto | ||
Meiringen | 15:45 | 18:18 |
Aareschlucht Ost (Bahn) | 15:50 | 18:23 |
71 | 71 | |
R | R | |
Matka-aika | 7:12 | 7:45 |
Tenero Bellinzona Zug Luzern Meiringen Aareschlucht Ost (Bahn)
Tenero | 07:51 |
Bellinzona | 08:11 |
102778 | |
S20 | |
Vaihto | |
Bellinzona | 08:17 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:30 |
IC2 | |
Vaihto | |
Zug | 10:32 |
Luzern | 10:51 |
IR70 | |
Vaihto | |
Luzern | 13:06 |
Sachseln | 13:28 |
Giswil | 13:37 |
Kaiserstuhl OW | 13:44 |
Lungern | 13:51 |
Meiringen | 14:16 |
Luzern-Interlaken Express | |
PE | |
Vaihto | |
Meiringen | 14:45 |
Aareschlucht Ost (Bahn) | 14:50 |
71 | |
R | |
Matka-aika | 6:59 |
Keskiviikko 31. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Tenero Luzern Meiringen Aareschlucht Ost (Bahn)
Tenero | 07:38 | 09:38 |
Giubiasco | 07:51 | 09:51 |
Bellinzona | 07:59 | 09:59 |
Biasca | 08:14 | 10:14 |
Faido | 08:39 | 10:39 |
Göschenen | 09:09 | 11:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 |
IR26 | IR26 | |
Vaihto | ||
Luzern | 11:06 | 15:06 |
Sachseln | 11:28 | 15:28 |
Giswil | 11:37 | 15:37 |
Kaiserstuhl OW | 11:44 | 15:44 |
Lungern | 11:51 | 15:51 |
Meiringen | 12:16 | 16:16 |
Luzern-Interlaken Express | Luzern-Interlaken Express | |
PE | PE | |
Vaihto | ||
Meiringen | 12:18 | 16:45 |
Aareschlucht Ost (Bahn) | 12:23 | 16:50 |
71 | 71 | |
R | R | |
Matka-aika | 4:45 | 7:12 |
Tenero Altdorf Ur Luzern Meiringen Aareschlucht Ost (Bahn)
Tenero | 08:38 | 10:38 |
Giubiasco | 08:51 | 10:51 |
Bellinzona | 08:59 | 10:59 |
Biasca | 09:14 | 11:14 |
Faido | 09:39 | 11:39 |
Göschenen | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 10:34 | 12:34 |
Altdorf Ur | 10:39 | 12:39 |
IR46 | IR46 | |
Vaihto | ||
Altdorf Ur | 10:50 | 12:50 |
Arth-Goldau | 11:15 | 13:15 |
Luzern | 11:41 | 13:41 |
178 | ||
IC21 | ||
EC | ||
Vaihto | ||
Luzern | 13:55 | 17:06 |
Sachseln | - | 17:28 |
Sarnen | 14:17 | - |
Kaiserstuhl OW | - | 17:44 |
Lungern | - | 17:51 |
Giswil | 14:27 | 17:37 |
Brünig-Hasliberg | 14:51 | - |
Meiringen | 15:05 | 18:16 |
Luzern-Interlaken Express | Luzern-Interlaken Express | |
IR | PE | |
Vaihto | ||
Meiringen | 15:45 | 18:18 |
Aareschlucht Ost (Bahn) | 15:50 | 18:23 |
71 | 71 | |
R | R | |
Matka-aika | 7:12 | 7:45 |
Tenero Bellinzona Zug Luzern Meiringen Aareschlucht Ost (Bahn)
Tenero | 07:51 |
Bellinzona | 08:11 |
102778 | |
S20 | |
Vaihto | |
Bellinzona | 08:17 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:30 |
IC2 | |
Vaihto | |
Zug | 10:32 |
Luzern | 10:51 |
IR70 | |
Vaihto | |
Luzern | 13:06 |
Sachseln | 13:28 |
Giswil | 13:37 |
Kaiserstuhl OW | 13:44 |
Lungern | 13:51 |
Meiringen | 14:16 |
Luzern-Interlaken Express | |
PE | |
Vaihto | |
Meiringen | 14:45 |
Aareschlucht Ost (Bahn) | 14:50 |
71 | |
R | |
Matka-aika | 6:59 |
Torstai 1. elokuuta 2024 klo 7.00
Tenero Luzern Meiringen Aareschlucht Ost (Bahn)
Tenero | 07:38 | 11:38 |
Giubiasco | 07:51 | 11:51 |
Bellinzona | 07:59 | 11:59 |
Biasca | 08:14 | 12:14 |
Faido | 08:39 | 12:39 |
Göschenen | 09:09 | 13:09 |
Erstfeld | 09:34 | 13:34 |
Flüelen | 09:44 | 13:44 |
Brunnen | 09:55 | 13:55 |
Schwyz | 09:59 | 13:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 14:15 |
Luzern | 10:41 | 14:41 |
IR26 | IR26 | |
Vaihto | ||
Luzern | 11:06 | 16:06 |
Sachseln | 11:28 | 16:28 |
Giswil | 11:37 | 16:37 |
Kaiserstuhl OW | 11:44 | 16:44 |
Lungern | 11:51 | 16:51 |
Meiringen | 12:16 | 17:16 |
Luzern-Interlaken Express | Luzern-Interlaken Express | |
PE | PE | |
Vaihto | ||
Meiringen | 12:18 | 17:45 |
Aareschlucht Ost (Bahn) | 12:23 | 17:50 |
71 | 71 | |
R | R | |
Matka-aika | 4:45 | 6:12 |
Tenero Altdorf Ur Luzern Meiringen Aareschlucht Ost (Bahn)
Tenero | 08:38 |
Giubiasco | 08:51 |
Bellinzona | 08:59 |
Biasca | 09:14 |
Faido | 09:39 |
Göschenen | 10:09 |
Erstfeld | 10:34 |
Altdorf Ur | 10:39 |
IR46 | |
Vaihto | |
Altdorf Ur | 10:50 |
Arth-Goldau | 11:15 |
Luzern | 11:41 |
IC21 | |
Vaihto | |
Luzern | 13:55 |
Sarnen | 14:17 |
Giswil | 14:27 |
Brünig-Hasliberg | 14:51 |
Meiringen | 15:05 |
Luzern-Interlaken Express | |
IR | |
Vaihto | |
Meiringen | 15:18 |
Aareschlucht Ost (Bahn) | 15:23 |
71 | |
R | |
Matka-aika | 6:45 |
Tenero Bellinzona Arth-Goldau Luzern Meiringen Aareschlucht Ost (Bahn)
Tenero | 10:21 |
Bellinzona | 10:41 |
102778 | |
S20 | |
Vaihto | |
Bellinzona | 10:47 |
Arth-Goldau | 12:42 |
316 | |
EC | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 12:49 |
Küssnacht am Rigi | 13:01 |
Luzern Verkehrshaus | 13:13 |
Luzern | 13:21 |
VAE | |
IR | |
Vaihto | |
Luzern | 14:06 |
Sachseln | 14:28 |
Giswil | 14:37 |
Kaiserstuhl OW | 14:44 |
Lungern | 14:51 |
Meiringen | 15:16 |
Luzern-Interlaken Express | |
PE | |
Vaihto | |
Meiringen | 15:45 |
Aareschlucht Ost (Bahn) | 15:50 |
71 | |
R | |
Matka-aika | 5:29 |
Tenero Bellinzona Zug Luzern Meiringen Aareschlucht Ost (Bahn)
Tenero | 07:51 |
Bellinzona | 08:11 |
102778 | |
S20 | |
Vaihto | |
Bellinzona | 08:17 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:30 |
IC2 | |
Vaihto | |
Zug | 10:32 |
Luzern | 10:51 |
IR70 | |
Vaihto | |
Luzern | 13:06 |
Sachseln | 13:28 |
Giswil | 13:37 |
Kaiserstuhl OW | 13:44 |
Lungern | 13:51 |
Meiringen | 14:16 |
Luzern-Interlaken Express | |
PE | |
Vaihto | |
Meiringen | 14:18 |
Aareschlucht Ost (Bahn) | 14:23 |
71 | |
R | |
Matka-aika | 6:32 |
Perjantai 2. elokuuta 2024 klo 7.00
Tenero Luzern Meiringen Aareschlucht Ost (Bahn)
Tenero | 07:38 | 09:38 |
Giubiasco | 07:51 | 09:51 |
Bellinzona | 07:59 | 09:59 |
Biasca | 08:14 | 10:14 |
Faido | 08:39 | 10:39 |
Göschenen | 09:09 | 11:09 |
Erstfeld | 09:34 | 11:34 |
Flüelen | 09:44 | 11:44 |
Brunnen | 09:55 | 11:55 |
Schwyz | 09:59 | 11:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 12:15 |
Luzern | 10:41 | 12:41 |
IR26 | IR26 | |
Vaihto | ||
Luzern | 11:06 | 15:06 |
Sachseln | 11:28 | 15:28 |
Giswil | 11:37 | 15:37 |
Kaiserstuhl OW | 11:44 | 15:44 |
Lungern | 11:51 | 15:51 |
Meiringen | 12:16 | 16:16 |
Luzern-Interlaken Express | Luzern-Interlaken Express | |
PE | PE | |
Vaihto | ||
Meiringen | 12:18 | 16:45 |
Aareschlucht Ost (Bahn) | 12:23 | 16:50 |
71 | 71 | |
R | R | |
Matka-aika | 4:45 | 7:12 |
Tenero Altdorf Ur Luzern Meiringen Aareschlucht Ost (Bahn)
Tenero | 08:38 | 10:38 |
Giubiasco | 08:51 | 10:51 |
Bellinzona | 08:59 | 10:59 |
Biasca | 09:14 | 11:14 |
Faido | 09:39 | 11:39 |
Göschenen | 10:09 | 12:09 |
Erstfeld | 10:34 | 12:34 |
Altdorf Ur | 10:39 | 12:39 |
IR46 | IR46 | |
Vaihto | ||
Altdorf Ur | 10:50 | 12:50 |
Arth-Goldau | 11:15 | 13:15 |
Luzern | 11:41 | 13:41 |
178 | ||
IC21 | ||
EC | ||
Vaihto | ||
Luzern | 13:55 | 17:06 |
Sachseln | - | 17:28 |
Sarnen | 14:17 | - |
Kaiserstuhl OW | - | 17:44 |
Lungern | - | 17:51 |
Giswil | 14:27 | 17:37 |
Brünig-Hasliberg | 14:51 | - |
Meiringen | 15:05 | 18:16 |
Luzern-Interlaken Express | Luzern-Interlaken Express | |
IR | PE | |
Vaihto | ||
Meiringen | 15:45 | 18:18 |
Aareschlucht Ost (Bahn) | 15:50 | 18:23 |
71 | 71 | |
R | R | |
Matka-aika | 7:12 | 7:45 |
Tenero Bellinzona Zug Luzern Meiringen Aareschlucht Ost (Bahn)
Tenero | 07:51 |
Bellinzona | 08:11 |
102778 | |
S20 | |
Vaihto | |
Bellinzona | 08:17 |
Arth-Goldau | 10:15 |
Zug | 10:30 |
IC2 | |
Vaihto | |
Zug | 10:32 |
Luzern | 10:51 |
IR70 | |
Vaihto | |
Luzern | 13:06 |
Sachseln | 13:28 |
Giswil | 13:37 |
Kaiserstuhl OW | 13:44 |
Lungern | 13:51 |
Meiringen | 14:16 |
Luzern-Interlaken Express | |
PE | |
Vaihto | |
Meiringen | 14:45 |
Aareschlucht Ost (Bahn) | 14:50 |
71 | |
R | |
Matka-aika | 6:59 |
Lauantai 3. elokuuta 2024 klo 7.00
Tenero Luzern Meiringen Aareschlucht Ost (Bahn)
Tenero | 07:38 | 13:38 |
Giubiasco | 07:51 | 13:51 |
Bellinzona | 07:59 | 13:59 |
Biasca | 08:14 | 14:14 |
Faido | 08:39 | 14:39 |
Göschenen | 09:09 | 15:09 |
Erstfeld | 09:34 | 15:34 |
Flüelen | 09:44 | 15:44 |
Brunnen | 09:55 | 15:55 |
Schwyz | 09:59 | 15:59 |
Arth-Goldau | 10:15 | 16:15 |
Luzern | 10:41 | 16:41 |
IR26 | IR26 | |
Vaihto | ||
Luzern | 11:06 | 17:06 |
Sachseln | 11:28 | 17:28 |
Giswil | 11:37 | 17:37 |
Kaiserstuhl OW | 11:44 | 17:44 |
Lungern | 11:51 | 17:51 |
Meiringen | 12:16 | 18:16 |
Luzern-Interlaken Express | Luzern-Interlaken Express | |
PE | PE | |
Vaihto | ||
Meiringen | 12:18 | 18:45 |
Aareschlucht Ost (Bahn) | 12:23 | 18:50 |
71 | 71 | |
R | R | |
Matka-aika | 4:45 | 5:12 |
Tenero Bellinzona Arth-Goldau Luzern Meiringen Aareschlucht Ost (Bahn)
Tenero | 10:21 |
Bellinzona | 10:41 |
102778 | |
S20 | |
Vaihto | |
Bellinzona | 10:47 |
Arth-Goldau | 12:42 |
316 | |
EC | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 12:49 |
Küssnacht am Rigi | 13:01 |
Luzern Verkehrshaus | 13:13 |
Luzern | 13:21 |
VAE | |
IR | |
Vaihto | |
Luzern | 15:06 |
Sachseln | 15:28 |
Giswil | 15:37 |
Kaiserstuhl OW | 15:44 |
Lungern | 15:51 |
Meiringen | 16:16 |
Luzern-Interlaken Express | |
PE | |
Vaihto | |
Meiringen | 16:18 |
Aareschlucht Ost (Bahn) | 16:23 |
71 | |
R | |
Matka-aika | 6:02 |
Tenero Bellinzona Zug Luzern Meiringen Aareschlucht Ost (Bahn)
Tenero | 09:51 |
Bellinzona | 10:11 |
102778 | |
S20 | |
Vaihto | |
Bellinzona | 10:17 |
Arth-Goldau | 12:15 |
Zug | 12:30 |
IC2 | |
Vaihto | |
Zug | 12:32 |
Luzern | 12:51 |
IR70 | |
Vaihto | |
Luzern | 13:06 |
Sachseln | 13:28 |
Giswil | 13:37 |
Kaiserstuhl OW | 13:44 |
Lungern | 13:51 |
Meiringen | 14:16 |
Luzern-Interlaken Express | |
PE | |
Vaihto | |
Meiringen | 14:18 |
Aareschlucht Ost (Bahn) | 14:23 |
71 | |
R | |
Matka-aika | 4:32 |