Tenero Bilten Viikkoaikataulu
Tiistai 30. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Tenero Arth-Goldau Uznach Schänis
Tenero | 07:38 |
Giubiasco | 07:51 |
Bellinzona | 07:59 |
Biasca | 08:14 |
Faido | 08:39 |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
IR26 | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 10:16 |
Rapperswil Sg | 11:07 |
Uznach | 11:17 |
VAE | |
IR | |
Vaihto | |
Uznach | 11:46 |
Schänis | 11:53 |
102778 | |
S6 | |
Matka-aika | 4:15 |
Tenero Arth-Goldau Pfäffikon Sz Ziegelbrücke Schänis
Tenero | 07:38 |
Giubiasco | 07:51 |
Bellinzona | 07:59 |
Biasca | 08:14 |
Faido | 08:39 |
Göschenen | 09:09 |
Erstfeld | 09:34 |
Flüelen | 09:44 |
Brunnen | 09:55 |
Schwyz | 09:59 |
Arth-Goldau | 10:07 |
IR26 | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 10:16 |
Pfäffikon Sz | 10:54 |
VAE | |
IR | |
Vaihto | |
Pfäffikon Sz | 11:07 |
Ziegelbrücke | 11:25 |
102778 | |
S25 | |
Vaihto | |
Ziegelbrücke | 11:32 |
Schänis | 11:35 |
102778 | |
S17 | |
Matka-aika | 3:57 |
Tenero Bellinzona Zug Thalwil Ziegelbrücke Schänis
Tenero | 07:21 | 07:51 | 08:21 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 | 08:41 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S20 | S20 | S20 | |
Vaihto | |||
Bellinzona | 07:47 | 08:17 | 08:47 |
Arth-Goldau | 09:45 | 10:15 | 10:45 |
Zug | 10:00 | 10:30 | 11:00 |
312 | |||
IC2 | IC2 | ||
EC | |||
Vaihto | |||
Zug | 10:04 | 10:34 | 11:04 |
Thalwil | 10:21 | 10:51 | 11:21 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S24 | S24 | S24 | |
Vaihto | |||
Thalwil | 10:31 | 11:01 | 11:31 |
Wädenswil | 10:42 | 11:12 | 11:42 |
Ziegelbrücke | 11:11 | 11:41 | 12:11 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S2 | S2 | S2 | |
Vaihto | |||
Ziegelbrücke | 11:32 | 12:02 | 12:32 |
Schänis | 11:35 | 12:05 | 12:35 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S17 | S6 | S17 | |
Matka-aika | 4:14 | 4:14 | 4:14 |
Keskiviikko 31. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Tenero Arth-Goldau Uznach Schänis
Tenero | 07:38 | 08:38 |
Giubiasco | 07:51 | 08:51 |
Bellinzona | 07:59 | 08:59 |
Biasca | 08:14 | 09:14 |
Faido | 08:39 | 09:39 |
Göschenen | 09:09 | 10:09 |
Erstfeld | 09:34 | 10:34 |
Flüelen | 09:44 | 10:44 |
Brunnen | 09:55 | 10:55 |
Schwyz | 09:59 | 10:59 |
Arth-Goldau | 10:07 | 11:07 |
IR26 | IR46 | |
Vaihto | ||
Arth-Goldau | 10:16 | 11:16 |
Rapperswil Sg | 11:07 | 12:07 |
Uznach | 11:17 | 12:17 |
VAE | VAE | |
IR | IR | |
Vaihto | ||
Uznach | 11:46 | 12:46 |
Schänis | 11:53 | 12:53 |
102778 | 102778 | |
S6 | S6 | |
Matka-aika | 4:15 | 4:15 |
Tenero Bellinzona Zug Thalwil Ziegelbrücke Schänis
Tenero | 07:21 | 07:51 | 08:21 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 | 08:41 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S20 | S20 | S20 | |
Vaihto | |||
Bellinzona | 07:47 | 08:17 | 08:47 |
Arth-Goldau | 09:45 | 10:15 | 10:45 |
Zug | 10:00 | 10:30 | 11:00 |
312 | |||
IC2 | IC2 | ||
EC | |||
Vaihto | |||
Zug | 10:04 | 10:34 | 11:04 |
Thalwil | 10:21 | 10:51 | 11:21 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S24 | S24 | S24 | |
Vaihto | |||
Thalwil | 10:31 | 11:01 | 11:31 |
Wädenswil | 10:42 | 11:12 | 11:42 |
Ziegelbrücke | 11:11 | 11:41 | 12:11 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S2 | S2 | S2 | |
Vaihto | |||
Ziegelbrücke | 11:32 | 12:02 | 12:32 |
Schänis | 11:35 | 12:05 | 12:35 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S17 | S6 | S17 | |
Matka-aika | 4:14 | 4:14 | 4:14 |
Torstai 1. elokuuta 2024 klo 7.00
Tenero Arth-Goldau Uznach Schänis
Tenero | 07:38 | 08:38 |
Giubiasco | 07:51 | 08:51 |
Bellinzona | 07:59 | 08:59 |
Biasca | 08:14 | 09:14 |
Faido | 08:39 | 09:39 |
Göschenen | 09:09 | 10:09 |
Erstfeld | 09:34 | 10:34 |
Flüelen | 09:44 | 10:44 |
Brunnen | 09:55 | 10:55 |
Schwyz | 09:59 | 10:59 |
Arth-Goldau | 10:07 | 11:07 |
IR26 | IR46 | |
Vaihto | ||
Arth-Goldau | 10:16 | 11:16 |
Rapperswil Sg | 11:07 | 12:07 |
Uznach | 11:17 | 12:17 |
VAE | VAE | |
IR | IR | |
Vaihto | ||
Uznach | 11:46 | 12:46 |
Schänis | 11:53 | 12:53 |
102778 | 102778 | |
S6 | S6 | |
Matka-aika | 4:15 | 4:15 |
Tenero Bellinzona Zug Thalwil Ziegelbrücke Schänis
Tenero | 07:21 | 07:51 | 08:21 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 | 08:41 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S20 | S20 | S20 | |
Vaihto | |||
Bellinzona | 07:47 | 08:17 | 08:47 |
Arth-Goldau | 09:45 | 10:15 | 10:45 |
Zug | 10:00 | 10:30 | 11:00 |
312 | |||
IC2 | IC2 | ||
EC | |||
Vaihto | |||
Zug | 10:04 | 10:34 | 11:04 |
Thalwil | 10:21 | 10:51 | 11:21 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S24 | S24 | S24 | |
Vaihto | |||
Thalwil | 10:31 | 11:01 | 11:31 |
Wädenswil | 10:42 | 11:12 | 11:42 |
Ziegelbrücke | 11:11 | 11:41 | 12:11 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S2 | S2 | S2 | |
Vaihto | |||
Ziegelbrücke | 11:32 | 12:02 | 12:32 |
Schänis | 11:35 | 12:05 | 12:35 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S17 | S6 | S17 | |
Matka-aika | 4:14 | 4:14 | 4:14 |
Perjantai 2. elokuuta 2024 klo 7.00
Tenero Arth-Goldau Uznach Schänis
Tenero | 07:38 | 08:38 |
Giubiasco | 07:51 | 08:51 |
Bellinzona | 07:59 | 08:59 |
Biasca | 08:14 | 09:14 |
Faido | 08:39 | 09:39 |
Göschenen | 09:09 | 10:09 |
Erstfeld | 09:34 | 10:34 |
Flüelen | 09:44 | 10:44 |
Brunnen | 09:55 | 10:55 |
Schwyz | 09:59 | 10:59 |
Arth-Goldau | 10:07 | 11:07 |
IR26 | IR46 | |
Vaihto | ||
Arth-Goldau | 10:16 | 11:16 |
Rapperswil Sg | 11:07 | 12:07 |
Uznach | 11:17 | 12:17 |
VAE | VAE | |
IR | IR | |
Vaihto | ||
Uznach | 11:46 | 12:46 |
Schänis | 11:53 | 12:53 |
102778 | 102778 | |
S6 | S6 | |
Matka-aika | 4:15 | 4:15 |
Tenero Bellinzona Zug Thalwil Ziegelbrücke Schänis
Tenero | 07:21 | 07:51 | 08:21 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 | 08:41 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S20 | S20 | S20 | |
Vaihto | |||
Bellinzona | 07:47 | 08:17 | 08:47 |
Arth-Goldau | 09:45 | 10:15 | 10:45 |
Zug | 10:00 | 10:30 | 11:00 |
312 | |||
IC2 | IC2 | ||
EC | |||
Vaihto | |||
Zug | 10:04 | 10:34 | 11:04 |
Thalwil | 10:21 | 10:51 | 11:21 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S24 | S24 | S24 | |
Vaihto | |||
Thalwil | 10:31 | 11:01 | 11:31 |
Wädenswil | 10:42 | 11:12 | 11:42 |
Ziegelbrücke | 11:11 | 11:41 | 12:11 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S2 | S2 | S2 | |
Vaihto | |||
Ziegelbrücke | 11:32 | 12:02 | 12:32 |
Schänis | 11:35 | 12:05 | 12:35 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S17 | S6 | S17 | |
Matka-aika | 4:14 | 4:14 | 4:14 |
Lauantai 3. elokuuta 2024 klo 7.00
Tenero Arth-Goldau Uznach Schänis
Tenero | 07:38 | 08:38 |
Giubiasco | 07:51 | 08:51 |
Bellinzona | 07:59 | 08:59 |
Biasca | 08:14 | 09:14 |
Faido | 08:39 | 09:39 |
Göschenen | 09:09 | 10:09 |
Erstfeld | 09:34 | 10:34 |
Flüelen | 09:44 | 10:44 |
Brunnen | 09:55 | 10:55 |
Schwyz | 09:59 | 10:59 |
Arth-Goldau | 10:07 | 11:07 |
IR26 | IR46 | |
Vaihto | ||
Arth-Goldau | 10:16 | 11:16 |
Rapperswil Sg | 11:07 | 12:07 |
Uznach | 11:17 | 12:17 |
VAE | VAE | |
IR | IR | |
Vaihto | ||
Uznach | 11:46 | 12:46 |
Schänis | 11:53 | 12:53 |
102778 | 102778 | |
S6 | S6 | |
Matka-aika | 4:15 | 4:15 |
Tenero Bellinzona Zug Thalwil Ziegelbrücke Schänis
Tenero | 07:21 | 07:51 | 08:21 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 | 08:41 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S20 | S20 | S20 | |
Vaihto | |||
Bellinzona | 07:47 | 08:17 | 08:47 |
Arth-Goldau | 09:45 | 10:15 | 10:45 |
Zug | 10:00 | 10:30 | 11:00 |
312 | |||
IC2 | IC2 | ||
EC | |||
Vaihto | |||
Zug | 10:04 | 10:34 | 11:04 |
Thalwil | 10:21 | 10:51 | 11:21 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S24 | S24 | S24 | |
Vaihto | |||
Thalwil | 10:31 | 11:01 | 11:31 |
Wädenswil | 10:42 | 11:12 | 11:42 |
Ziegelbrücke | 11:11 | 11:41 | 12:11 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S2 | S2 | S2 | |
Vaihto | |||
Ziegelbrücke | 11:32 | 12:02 | 12:32 |
Schänis | 11:35 | 12:05 | 12:35 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S17 | S6 | S17 | |
Matka-aika | 4:14 | 4:14 | 4:14 |
Sunnuntai 4. elokuuta 2024 klo 7.00
Tenero Arth-Goldau Uznach Schänis
Tenero | 07:38 | 08:38 |
Giubiasco | 07:51 | 08:51 |
Bellinzona | 07:59 | 08:59 |
Biasca | 08:14 | 09:14 |
Faido | 08:39 | 09:39 |
Göschenen | 09:09 | 10:09 |
Erstfeld | 09:34 | 10:34 |
Flüelen | 09:44 | 10:44 |
Brunnen | 09:55 | 10:55 |
Schwyz | 09:59 | 10:59 |
Arth-Goldau | 10:07 | 11:07 |
IR26 | IR46 | |
Vaihto | ||
Arth-Goldau | 10:16 | 11:16 |
Rapperswil Sg | 11:07 | 12:07 |
Uznach | 11:17 | 12:17 |
VAE | VAE | |
IR | IR | |
Vaihto | ||
Uznach | 11:46 | 12:46 |
Schänis | 11:53 | 12:53 |
102778 | 102778 | |
S6 | S6 | |
Matka-aika | 4:15 | 4:15 |
Tenero Bellinzona Zug Thalwil Ziegelbrücke Schänis
Tenero | 07:21 | 07:51 | 08:21 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 | 08:41 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S20 | S20 | S20 | |
Vaihto | |||
Bellinzona | 07:47 | 08:17 | 08:47 |
Arth-Goldau | 09:45 | 10:15 | 10:45 |
Zug | 10:00 | 10:30 | 11:00 |
312 | |||
IC2 | IC2 | ||
EC | |||
Vaihto | |||
Zug | 10:04 | 10:34 | 11:04 |
Thalwil | 10:21 | 10:51 | 11:21 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S24 | S24 | S24 | |
Vaihto | |||
Thalwil | 10:31 | 11:01 | 11:31 |
Wädenswil | 10:42 | 11:12 | 11:42 |
Ziegelbrücke | 11:11 | 11:41 | 12:11 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S2 | S2 | S2 | |
Vaihto | |||
Ziegelbrücke | 11:32 | 12:02 | 12:32 |
Schänis | 11:35 | 12:05 | 12:35 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S17 | S6 | S17 | |
Matka-aika | 4:14 | 4:14 | 4:14 |
Maanantai 5. elokuuta 2024 klo 7.00
Tenero Arth-Goldau Uznach Schänis
Tenero | 07:38 | 08:38 |
Giubiasco | 07:51 | 08:51 |
Bellinzona | 07:59 | 08:59 |
Biasca | 08:14 | 09:14 |
Faido | 08:39 | 09:39 |
Göschenen | 09:09 | 10:09 |
Erstfeld | 09:34 | 10:34 |
Flüelen | 09:44 | 10:44 |
Brunnen | 09:55 | 10:55 |
Schwyz | 09:59 | 10:59 |
Arth-Goldau | 10:07 | 11:07 |
IR26 | IR46 | |
Vaihto | ||
Arth-Goldau | 10:16 | 11:16 |
Rapperswil Sg | 11:07 | 12:07 |
Uznach | 11:17 | 12:17 |
VAE | VAE | |
IR | IR | |
Vaihto | ||
Uznach | 11:46 | 12:46 |
Schänis | 11:53 | 12:53 |
102778 | 102778 | |
S6 | S6 | |
Matka-aika | 4:15 | 4:15 |
Tenero Bellinzona Zug Thalwil Ziegelbrücke Schänis
Tenero | 07:21 | 07:51 | 08:21 |
Bellinzona | 07:41 | 08:11 | 08:41 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S20 | S20 | S20 | |
Vaihto | |||
Bellinzona | 07:47 | 08:17 | 08:47 |
Arth-Goldau | 09:45 | 10:15 | 10:45 |
Zug | 10:00 | 10:30 | 11:00 |
312 | |||
IC2 | IC2 | ||
EC | |||
Vaihto | |||
Zug | 10:04 | 10:34 | 11:04 |
Thalwil | 10:21 | 10:51 | 11:21 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S24 | S24 | S24 | |
Vaihto | |||
Thalwil | 10:31 | 11:01 | 11:31 |
Wädenswil | 10:42 | 11:12 | 11:42 |
Ziegelbrücke | 11:11 | 11:41 | 12:11 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S2 | S2 | S2 | |
Vaihto | |||
Ziegelbrücke | 11:32 | 12:02 | 12:32 |
Schänis | 11:35 | 12:05 | 12:35 |
102778 | 102778 | 102778 | |
S17 | S6 | S17 | |
Matka-aika | 4:14 | 4:14 | 4:14 |