Zug Chollermüli Dieni Viikkoaikataulu
Tiistai 30. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Zug Chollermüli Zug Göschenen Andermatt Dieni
Zug Chollermüli | 08:17 |
Zug | 08:21 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
IR46 | |
Vaihto | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 2:53 |
Zug Chollermüli Zug Erstfeld Göschenen Andermatt Dieni
Zug Chollermüli | 07:00 | 10:32 |
Zug | 07:05 | 10:37 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Zug | 07:07 | 11:07 |
Walchwil | 07:22 | 11:22 |
Flüelen | 07:49 | 11:49 |
Erstfeld | 07:57 | 11:57 |
102778 | 102778 | |
S2 | S2 | |
Vaihto | ||
Erstfeld | 08:25 | 12:25 |
Göschenen | 08:50 | 12:50 |
IR26 | IR26 | |
Vaihto | ||
Göschenen | 08:54 | 12:54 |
Andermatt | 09:06 | 13:06 |
44 | 44 | |
R | R | |
Vaihto | ||
Andermatt | 09:28 | 14:28 |
Oberalppass | 09:50 | 14:50 |
Dieni | 10:10 | 15:10 |
45 | 45 | |
R | R | |
Matka-aika | 3:10 | 4:38 |
Keskiviikko 31. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Zug Chollermüli Zug Göschenen Andermatt Dieni
Zug Chollermüli | 08:17 |
Zug | 08:21 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
IR46 | |
Vaihto | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 2:53 |
Zug Chollermüli Zug Erstfeld Göschenen Andermatt Dieni
Zug Chollermüli | 07:00 | 10:32 |
Zug | 07:05 | 10:37 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Zug | 07:07 | 11:07 |
Walchwil | 07:22 | 11:22 |
Flüelen | 07:49 | 11:49 |
Erstfeld | 07:57 | 11:57 |
102778 | 102778 | |
S2 | S2 | |
Vaihto | ||
Erstfeld | 08:25 | 12:25 |
Göschenen | 08:50 | 12:50 |
IR26 | IR26 | |
Vaihto | ||
Göschenen | 08:54 | 12:54 |
Andermatt | 09:06 | 13:06 |
44 | 44 | |
R | R | |
Vaihto | ||
Andermatt | 09:28 | 14:28 |
Oberalppass | 09:50 | 14:50 |
Dieni | 10:10 | 15:10 |
45 | 45 | |
R | R | |
Matka-aika | 3:10 | 4:38 |
Torstai 1. elokuuta 2024 klo 7.00
Zug Chollermüli Luzern Göschenen Andermatt Dieni
Zug Chollermüli | 08:09 |
Cham | 08:13 |
Luzern | 08:38 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Luzern | 09:18 |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
IR26 | |
Vaihto | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Dieni | 12:10 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 4:01 |
Zug Chollermüli Zug Göschenen Andermatt Dieni
Zug Chollermüli | 07:47 | 09:47 |
Zug | 07:51 | 09:51 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Zug | 08:30 | 10:30 |
Arth-Goldau | 08:54 | 10:54 |
Schwyz | 09:02 | 11:02 |
Brunnen | 09:06 | 11:06 |
Flüelen | 09:15 | 11:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 11:18 |
Erstfeld | 09:25 | 11:25 |
Göschenen | 09:50 | 11:50 |
IR46 | IR46 | |
Vaihto | ||
Göschenen | 09:54 | 11:54 |
Andermatt | 10:06 | 12:06 |
44 | 44 | |
R | R | |
Vaihto | ||
Andermatt | 10:28 | 13:28 |
Oberalppass | 10:50 | 13:50 |
Dieni | 11:10 | 14:10 |
45 | 45 | |
R | R | |
Matka-aika | 3:23 | 4:23 |
Zug Chollermüli Zug Arth-Goldau Göschenen Andermatt Dieni
Zug Chollermüli | 07:17 |
Zug | 07:21 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Zug | 07:30 |
Arth-Goldau | 07:45 |
IC2 | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 07:54 |
Schwyz | 08:02 |
Brunnen | 08:06 |
Flüelen | 08:15 |
Altdorf Ur | 08:18 |
Erstfeld | 08:25 |
Göschenen | 08:50 |
IR26 | |
Vaihto | |
Göschenen | 08:54 |
Andermatt | 09:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 09:28 |
Oberalppass | 09:50 |
Dieni | 10:10 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 2:53 |
Zug Chollermüli Zug Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Zug Chollermüli | 08:17 |
Zug | 08:21 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Zug | 08:29 |
Zürich Hb | 08:50 |
IR70 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 09:07 |
Sargans | 10:03 |
Landquart | 10:12 |
Chur | 10:22 |
IC3 | |
Vaihto | |
Chur | 10:55 |
Domat/Ems | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 11:06 |
Trin | 11:12 |
Castrisch | 11:28 |
Ilanz | 11:33 |
Trun | 11:54 |
Disentis/Mustér | 12:11 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Disentis/Mustér | 12:14 |
Dieni | 12:36 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 4:19 |
Perjantai 2. elokuuta 2024 klo 7.00
Zug Chollermüli Zug Göschenen Andermatt Dieni
Zug Chollermüli | 08:17 |
Zug | 08:21 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
IR46 | |
Vaihto | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 2:53 |
Zug Chollermüli Zug Erstfeld Göschenen Andermatt Dieni
Zug Chollermüli | 07:00 | 10:32 |
Zug | 07:05 | 10:37 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Zug | 07:07 | 11:07 |
Walchwil | 07:22 | 11:22 |
Flüelen | 07:49 | 11:49 |
Erstfeld | 07:57 | 11:57 |
102778 | 102778 | |
S2 | S2 | |
Vaihto | ||
Erstfeld | 08:25 | 12:25 |
Göschenen | 08:50 | 12:50 |
IR26 | IR26 | |
Vaihto | ||
Göschenen | 08:54 | 12:54 |
Andermatt | 09:06 | 13:06 |
44 | 44 | |
R | R | |
Vaihto | ||
Andermatt | 09:28 | 14:28 |
Oberalppass | 09:50 | 14:50 |
Dieni | 10:10 | 15:10 |
45 | 45 | |
R | R | |
Matka-aika | 3:10 | 4:38 |
Lauantai 3. elokuuta 2024 klo 7.00
Zug Chollermüli Zug Göschenen Andermatt Dieni
Zug Chollermüli | 08:17 |
Zug | 08:21 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
IR46 | |
Vaihto | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 2:53 |
Zug Chollermüli Zug Erstfeld Göschenen Andermatt Dieni
Zug Chollermüli | 07:00 | 11:00 |
Zug | 07:05 | 11:05 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Zug | 07:07 | 11:07 |
Walchwil | 07:22 | 11:22 |
Flüelen | 07:49 | 11:49 |
Erstfeld | 07:57 | 11:57 |
102778 | 102778 | |
S2 | S2 | |
Vaihto | ||
Erstfeld | 08:25 | 12:25 |
Göschenen | 08:50 | 12:50 |
IR26 | IR26 | |
Vaihto | ||
Göschenen | 08:54 | 13:14 |
Andermatt | 09:06 | 13:24 |
44 | 44 | |
R | R | |
Vaihto | ||
Andermatt | 09:28 | 13:28 |
Oberalppass | 09:50 | 13:50 |
Dieni | 10:10 | 14:10 |
45 | 45 | |
R | R | |
Matka-aika | 3:10 | 3:10 |
Sunnuntai 4. elokuuta 2024 klo 7.00
Zug Chollermüli Luzern Göschenen Andermatt Dieni
Zug Chollermüli | 08:09 |
Cham | 08:13 |
Luzern | 08:38 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Luzern | 09:18 |
Arth-Goldau | 09:54 |
Schwyz | 10:02 |
Brunnen | 10:06 |
Flüelen | 10:15 |
Altdorf Ur | 10:18 |
Erstfeld | 10:25 |
Göschenen | 10:50 |
IR26 | |
Vaihto | |
Göschenen | 10:54 |
Andermatt | 11:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 11:28 |
Oberalppass | 11:50 |
Dieni | 12:10 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 4:01 |
Zug Chollermüli Zug Göschenen Andermatt Dieni
Zug Chollermüli | 07:47 | 09:47 |
Zug | 07:51 | 09:51 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Zug | 08:30 | 10:30 |
Arth-Goldau | 08:54 | 10:54 |
Schwyz | 09:02 | 11:02 |
Brunnen | 09:06 | 11:06 |
Flüelen | 09:15 | 11:15 |
Altdorf Ur | 09:18 | 11:18 |
Erstfeld | 09:25 | 11:25 |
Göschenen | 09:50 | 11:50 |
IR46 | IR46 | |
Vaihto | ||
Göschenen | 09:54 | 11:54 |
Andermatt | 10:06 | 12:06 |
44 | 44 | |
R | R | |
Vaihto | ||
Andermatt | 10:28 | 13:28 |
Oberalppass | 10:50 | 13:50 |
Dieni | 11:10 | 14:10 |
45 | 45 | |
R | R | |
Matka-aika | 3:23 | 4:23 |
Zug Chollermüli Zug Arth-Goldau Göschenen Andermatt Dieni
Zug Chollermüli | 07:17 |
Zug | 07:21 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Zug | 07:30 |
Arth-Goldau | 07:45 |
IC2 | |
Vaihto | |
Arth-Goldau | 07:54 |
Schwyz | 08:02 |
Brunnen | 08:06 |
Flüelen | 08:15 |
Altdorf Ur | 08:18 |
Erstfeld | 08:25 |
Göschenen | 08:50 |
IR26 | |
Vaihto | |
Göschenen | 08:54 |
Andermatt | 09:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 09:28 |
Oberalppass | 09:50 |
Dieni | 10:10 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 2:53 |
Zug Chollermüli Zug Zürich Hb Chur Disentis/Mustér Dieni
Zug Chollermüli | 08:17 |
Zug | 08:21 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Zug | 08:29 |
Zürich Hb | 08:50 |
IR70 | |
Vaihto | |
Zürich Hb | 09:07 |
Sargans | 10:03 |
Landquart | 10:12 |
Chur | 10:22 |
IC3 | |
Vaihto | |
Chur | 10:55 |
Domat/Ems | 11:02 |
Reichenau-Tamins | 11:06 |
Trin | 11:12 |
Castrisch | 11:28 |
Ilanz | 11:33 |
Trun | 11:54 |
Disentis/Mustér | 12:11 |
7 | |
RE | |
Vaihto | |
Disentis/Mustér | 12:14 |
Dieni | 12:36 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 4:19 |
Maanantai 5. elokuuta 2024 klo 7.00
Zug Chollermüli Zug Göschenen Andermatt Dieni
Zug Chollermüli | 08:17 |
Zug | 08:21 |
102778 | |
S1 | |
Vaihto | |
Zug | 08:30 |
Arth-Goldau | 08:54 |
Schwyz | 09:02 |
Brunnen | 09:06 |
Flüelen | 09:15 |
Altdorf Ur | 09:18 |
Erstfeld | 09:25 |
Göschenen | 09:50 |
IR46 | |
Vaihto | |
Göschenen | 09:54 |
Andermatt | 10:06 |
44 | |
R | |
Vaihto | |
Andermatt | 10:28 |
Oberalppass | 10:50 |
Dieni | 11:10 |
45 | |
R | |
Matka-aika | 2:53 |
Zug Chollermüli Zug Erstfeld Göschenen Andermatt Dieni
Zug Chollermüli | 07:00 | 10:32 |
Zug | 07:05 | 10:37 |
102778 | 102778 | |
S1 | S1 | |
Vaihto | ||
Zug | 07:07 | 11:07 |
Walchwil | 07:22 | 11:22 |
Flüelen | 07:49 | 11:49 |
Erstfeld | 07:57 | 11:57 |
102778 | 102778 | |
S2 | S2 | |
Vaihto | ||
Erstfeld | 08:25 | 12:25 |
Göschenen | 08:50 | 12:50 |
IR26 | IR26 | |
Vaihto | ||
Göschenen | 08:54 | 12:54 |
Andermatt | 09:06 | 13:06 |
44 | 44 | |
R | R | |
Vaihto | ||
Andermatt | 09:28 | 15:28 |
Oberalppass | 09:50 | 15:50 |
Dieni | 10:10 | 16:10 |
45 | 45 | |
R | R | |
Matka-aika | 3:10 | 5:38 |