Juna-aikataulut
Fürstenberg (Havel) Elsterwerda Juna-aikataulu 9. syyskuuta 2024 klo 7.40
08:12 | Fürstenberg (Havel), Bahnhof | 4:14 2 vaihtoa 23 pysähtyy RE5 RE7 RB49 Raide 3 | 4:14 | 2 vaihtoa 23 pysähtyy | RE5 RE7 RB49 Raide 3 | RE5 Raide 3 | |
08:40 | S Oranienburg Bhf | ||||||
09:06 | Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | ||||||
09:12 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
09:46 | Berlin Hauptbahnhof | RE7 Raide 11 | |||||
09:49 | Friedrichstr. Bhf (Berlin) | ||||||
09:53 | Alexanderplatz Bhf (Berlin) | ||||||
09:58 | S Ostbahnhof (Berlin) | ||||||
10:03 | S Ostkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
10:22 | S Königs Wusterhausen Bhf | ||||||
10:28 | Bestensee, Bahnhof | ||||||
10:34 | Groß Köris, Bahnhof | ||||||
10:42 | Oderin, Bahnhof | ||||||
10:46 | Brand, Tropical Islands Bhf | ||||||
10:50 | Schönwalde (Spreewald), Bahnhof | ||||||
10:57 | Lübben, Bahnhof | ||||||
11:04 | Lübbenau, Bahnhof | ||||||
11:16 | Calau, Bahnhof | ||||||
11:22 | Luckaitztal, Bahnhof | ||||||
11:31 | Großräschen, Bahnhof | ||||||
11:43 | Senftenberg, Bahnhof | ||||||
11:47 | Senftenberg, Bahnhof | RB49 Raide 4 | |||||
11:55 | Schwarzheide, Ost Bhf | ||||||
12:05 | Ruhland, Bahnhof | ||||||
12:14 | Lauchhammer, Bahnhof | ||||||
12:21 | Plessa, Bahnhof | ||||||
12:26 | Elsterwerda-Biehla, Bahnhof |
09:12 | Fürstenberg (Havel), Bahnhof | 4:27 1 vaihto 24 pysähtyy RE5 RE8 Raide 3 | 4:27 | 1 vaihto 24 pysähtyy | RE5 RE8 Raide 3 | RE5 Raide 3 | |
09:23 | Gransee, Bahnhof | ||||||
09:31 | Löwenberg (Mark), Bahnhof | ||||||
09:40 | S Oranienburg Bhf | ||||||
10:09 | Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | ||||||
10:13 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
11:42 | Berlin Hauptbahnhof | RE8 Raide 3 | |||||
11:45 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | ||||||
11:54 | S Südkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
11:59 | S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | ||||||
12:15 | S Blankenfelde (TF) Bhf | ||||||
12:17 | Dahlewitz, Bahnhof | ||||||
12:22 | Rangsdorf, Bahnhof | ||||||
12:27 | Dabendorf, Bahnhof | ||||||
12:31 | Zossen, Bahnhof | ||||||
12:40 | Wünsdorf-Waldstadt, Bahnhof | ||||||
12:43 | Neuhof (bei Zossen), Bahnhof | ||||||
12:51 | Baruth, Bahnhof | ||||||
12:55 | Klasdorf-Glashütte, Bahnhof | ||||||
12:59 | Golßen, Bahnhof | ||||||
13:04 | Drahnsdorf, Bahnhof | ||||||
13:09 | Luckau-Uckro, Bahnhof | ||||||
13:15 | Walddrehna, Bahnhof | ||||||
13:24 | Doberlug-Kirchhain, Bahnhof | ||||||
13:29 | Rückersdorf, Bahnhof | ||||||
13:34 | Hohenleipisch, Bahnhof | ||||||
13:39 | Elsterwerda, Bahnhof |
10:12 | Fürstenberg (Havel), Bahnhof | 4:14 2 vaihtoa 23 pysähtyy RE5 RE7 RB49 Raide 1 | 4:14 | 2 vaihtoa 23 pysähtyy | RE5 RE7 RB49 Raide 1 | RE5 Raide 1 | |
10:40 | S Oranienburg Bhf | ||||||
11:06 | Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | ||||||
11:12 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
11:46 | Berlin Hauptbahnhof | RE7 Raide 12 | |||||
11:49 | Friedrichstr. Bhf (Berlin) | ||||||
11:53 | Alexanderplatz Bhf (Berlin) | ||||||
11:58 | S Ostbahnhof (Berlin) | ||||||
12:03 | S Ostkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
12:22 | S Königs Wusterhausen Bhf | ||||||
12:28 | Bestensee, Bahnhof | ||||||
12:34 | Groß Köris, Bahnhof | ||||||
12:42 | Oderin, Bahnhof | ||||||
12:46 | Brand, Tropical Islands Bhf | ||||||
12:50 | Schönwalde (Spreewald), Bahnhof | ||||||
12:57 | Lübben, Bahnhof | ||||||
13:04 | Lübbenau, Bahnhof | ||||||
13:16 | Calau, Bahnhof | ||||||
13:22 | Luckaitztal, Bahnhof | ||||||
13:31 | Großräschen, Bahnhof | ||||||
13:43 | Senftenberg, Bahnhof | ||||||
13:47 | Senftenberg, Bahnhof | RB49 Raide 4 | |||||
13:55 | Schwarzheide, Ost Bhf | ||||||
14:05 | Ruhland, Bahnhof | ||||||
14:14 | Lauchhammer, Bahnhof | ||||||
14:21 | Plessa, Bahnhof | ||||||
14:26 | Elsterwerda-Biehla, Bahnhof |
11:12 | Fürstenberg (Havel), Bahnhof | 4:27 1 vaihto 24 pysähtyy RE5 RE8 Raide 3 | 4:27 | 1 vaihto 24 pysähtyy | RE5 RE8 Raide 3 | RE5 Raide 3 | |
11:23 | Gransee, Bahnhof | ||||||
11:31 | Löwenberg (Mark), Bahnhof | ||||||
11:40 | S Oranienburg Bhf | ||||||
12:08 | Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | ||||||
12:15 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
12:17 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | ||||||
13:45 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | RE8 Raide 1 | |||||
13:54 | S Südkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
13:59 | S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | ||||||
14:15 | S Blankenfelde (TF) Bhf | ||||||
14:17 | Dahlewitz, Bahnhof | ||||||
14:22 | Rangsdorf, Bahnhof | ||||||
14:27 | Dabendorf, Bahnhof | ||||||
14:31 | Zossen, Bahnhof | ||||||
14:40 | Wünsdorf-Waldstadt, Bahnhof | ||||||
14:43 | Neuhof (bei Zossen), Bahnhof | ||||||
14:51 | Baruth, Bahnhof | ||||||
14:55 | Klasdorf-Glashütte, Bahnhof | ||||||
14:59 | Golßen, Bahnhof | ||||||
15:04 | Drahnsdorf, Bahnhof | ||||||
15:09 | Luckau-Uckro, Bahnhof | ||||||
15:15 | Walddrehna, Bahnhof | ||||||
15:24 | Doberlug-Kirchhain, Bahnhof | ||||||
15:29 | Rückersdorf, Bahnhof | ||||||
15:34 | Hohenleipisch, Bahnhof | ||||||
15:39 | Elsterwerda, Bahnhof |
12:12 | Fürstenberg (Havel), Bahnhof | 4:14 2 vaihtoa 23 pysähtyy RE5 RE7 RB49 Raide 3 | 4:14 | 2 vaihtoa 23 pysähtyy | RE5 RE7 RB49 Raide 3 | RE5 Raide 3 | |
12:40 | S Oranienburg Bhf | ||||||
13:06 | Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | ||||||
13:12 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
13:46 | Berlin Hauptbahnhof | RE7 Raide 11 | |||||
13:49 | Friedrichstr. Bhf (Berlin) | ||||||
13:53 | Alexanderplatz Bhf (Berlin) | ||||||
13:58 | S Ostbahnhof (Berlin) | ||||||
14:03 | S Ostkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
14:22 | S Königs Wusterhausen Bhf | ||||||
14:28 | Bestensee, Bahnhof | ||||||
14:34 | Groß Köris, Bahnhof | ||||||
14:42 | Oderin, Bahnhof | ||||||
14:46 | Brand, Tropical Islands Bhf | ||||||
14:50 | Schönwalde (Spreewald), Bahnhof | ||||||
14:57 | Lübben, Bahnhof | ||||||
15:04 | Lübbenau, Bahnhof | ||||||
15:16 | Calau, Bahnhof | ||||||
15:22 | Luckaitztal, Bahnhof | ||||||
15:31 | Großräschen, Bahnhof | ||||||
15:43 | Senftenberg, Bahnhof | ||||||
15:47 | Senftenberg, Bahnhof | RB49 Raide 4 | |||||
15:55 | Schwarzheide, Ost Bhf | ||||||
16:05 | Ruhland, Bahnhof | ||||||
16:14 | Lauchhammer, Bahnhof | ||||||
16:21 | Plessa, Bahnhof | ||||||
16:26 | Elsterwerda-Biehla, Bahnhof |
13:12 | Fürstenberg (Havel), Bahnhof | 4:27 1 vaihto 24 pysähtyy RE5 RE8 Raide 3 | 4:27 | 1 vaihto 24 pysähtyy | RE5 RE8 Raide 3 | RE5 Raide 3 | |
13:23 | Gransee, Bahnhof | ||||||
13:31 | Löwenberg (Mark), Bahnhof | ||||||
13:40 | S Oranienburg Bhf | ||||||
14:04 | Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | ||||||
14:11 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
14:14 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | ||||||
15:45 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | RE8 Raide 1 | |||||
15:54 | S Südkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
15:59 | S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | ||||||
16:15 | S Blankenfelde (TF) Bhf | ||||||
16:17 | Dahlewitz, Bahnhof | ||||||
16:22 | Rangsdorf, Bahnhof | ||||||
16:27 | Dabendorf, Bahnhof | ||||||
16:31 | Zossen, Bahnhof | ||||||
16:40 | Wünsdorf-Waldstadt, Bahnhof | ||||||
16:43 | Neuhof (bei Zossen), Bahnhof | ||||||
16:51 | Baruth, Bahnhof | ||||||
16:55 | Klasdorf-Glashütte, Bahnhof | ||||||
16:59 | Golßen, Bahnhof | ||||||
17:04 | Drahnsdorf, Bahnhof | ||||||
17:09 | Luckau-Uckro, Bahnhof | ||||||
17:15 | Walddrehna, Bahnhof | ||||||
17:24 | Doberlug-Kirchhain, Bahnhof | ||||||
17:29 | Rückersdorf, Bahnhof | ||||||
17:34 | Hohenleipisch, Bahnhof | ||||||
17:39 | Elsterwerda, Bahnhof |
14:12 | Fürstenberg (Havel), Bahnhof | 3:30 4 vaihtoa 15 pysähtyy RE5 RE3 RE4 RB49 RB31 Raide 3 | 3:30 | 4 vaihtoa 15 pysähtyy | RE5 RE3 RE4 RB49 RB31 Raide 3 | RE5 Raide 3 | |
14:40 | S Oranienburg Bhf | ||||||
15:06 | Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | ||||||
15:15 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
15:18 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | ||||||
15:36 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | RE3 Raide 2 | |||||
15:44 | S Südkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
15:54 | Teltow, Bahnhof | ||||||
15:58 | Großbeeren, Bahnhof | ||||||
16:02 | Ludwigsfelde, Birkengrund Bhf | ||||||
16:06 | Ludwigsfelde, Bahnhof | ||||||
16:26 | Jüterbog, Bahnhof | ||||||
16:30 | Jüterbog, Bahnhof | RE4 Raide 1 | |||||
16:36 | Oehna (bei Niedergörsdorf), Bahnhof | ||||||
16:50 | Holzdorf (Elster), Bahnhof | ||||||
16:58 | Herzberg (Elster), Bahnhof | ||||||
17:07 | Falkenberg/E., Bahnhof | ||||||
17:14 | Falkenberg/E., Bahnhof | RB49 Raide 3 | |||||
17:32 | Elsterwerda-Biehla, Bahnhof | ||||||
17:39 | Elsterwerda-Biehla, Bahnhof | RB31 Raide 2 | |||||
17:42 | Elsterwerda, Bahnhof |
15:12 | Fürstenberg (Havel), Bahnhof | 4:27 1 vaihto 24 pysähtyy RE5 RE8 Raide 3 | 4:27 | 1 vaihto 24 pysähtyy | RE5 RE8 Raide 3 | RE5 Raide 3 | |
15:23 | Gransee, Bahnhof | ||||||
15:31 | Löwenberg (Mark), Bahnhof | ||||||
15:40 | S Oranienburg Bhf | ||||||
16:09 | Gesundbrunnen Bhf (Berlin) | ||||||
16:21 | Berlin Hauptbahnhof | ||||||
16:23 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | ||||||
17:45 | Potsdamer Platz Bhf (Berlin) | RE8 Raide 1 | |||||
17:54 | S Südkreuz Bhf (Berlin) | ||||||
17:59 | S Lichterfelde Ost Bhf (Berlin) | ||||||
18:15 | S Blankenfelde (TF) Bhf | ||||||
18:17 | Dahlewitz, Bahnhof | ||||||
18:22 | Rangsdorf, Bahnhof | ||||||
18:27 | Dabendorf, Bahnhof | ||||||
18:31 | Zossen, Bahnhof | ||||||
18:40 | Wünsdorf-Waldstadt, Bahnhof | ||||||
18:43 | Neuhof (bei Zossen), Bahnhof | ||||||
18:51 | Baruth, Bahnhof | ||||||
18:55 | Klasdorf-Glashütte, Bahnhof | ||||||
18:59 | Golßen, Bahnhof | ||||||
19:04 | Drahnsdorf, Bahnhof | ||||||
19:09 | Luckau-Uckro, Bahnhof | ||||||
19:15 | Walddrehna, Bahnhof | ||||||
19:24 | Doberlug-Kirchhain, Bahnhof | ||||||
19:29 | Rückersdorf, Bahnhof | ||||||
19:34 | Hohenleipisch, Bahnhof | ||||||
19:39 | Elsterwerda, Bahnhof |
Matkan kesto
Matka-aika Fürstenberg (Havel) ja Elsterwerda välillä on 2h24