Juna-aikataulut
Karstädt Berlin-Charlottenburg Juna-aikataulu 8. syyskuuta 2024 klo 23.40
09:09 | Karstädt (PR), Bahnhof | 8:37 4 vaihtoa 35 pysähtyy RE8 RB13 RB19 RB74 RE6 Raide 3 | 8:37 | 4 vaihtoa 35 pysähtyy | RE8 RB13 RB19 RB74 RE6 Raide 3 | RE8 Raide 3 | |
09:20 | Grabow (Mecklenburg), Bahnhof | ||||||
09:26 | Ludwigslust, Bahnhof | ||||||
09:33 | Lüblow(Meckl), Bahnhof | ||||||
09:37 | Rastow, Bahnhof | ||||||
09:43 | Sülstorf, Bahnhof | ||||||
09:47 | Holthusen, Bahnhof | ||||||
09:50 | Schwerin, Bahnhof Süd | ||||||
09:55 | Schwerin, Bahnhof Mitte | ||||||
10:31 | Schwerin, Bahnhof Mitte | RB13 | |||||
10:34 | Schwerin, Bahnhof Görries | ||||||
10:38 | Schwerin-Wüstmark | ||||||
10:46 | Plate(Meckl) | ||||||
10:49 | Sukow(b Schwerin) | ||||||
11:00 | Crivitz | ||||||
11:05 | Ruthenbeck | ||||||
11:09 | Friedrichsruhe(Meck) | ||||||
11:13 | Domsühl | ||||||
11:20 | Parchim, Bahnhof | ||||||
12:52 | Parchim, Bahnhof | RB19 | |||||
13:08 | Lübz, Bahnhof | ||||||
13:15 | Passow (Meckl), Bahnhof | ||||||
13:21 | Gallin, Bahnhof | ||||||
13:33 | Karow (Meckl), Bahnhof | ||||||
13:42 | Plau am See, Bahnhof | ||||||
14:39 | Plau am See, Bahnhof | RB74 | |||||
14:51 | Ganzlin (Meckl), Bahnhof | ||||||
15:10 | Meyenburg, Bahnhof | ||||||
15:18 | Brügge, Bahnhof | ||||||
15:34 | Pritzwalk, Bahnhof | ||||||
15:39 | Pritzwalk, Bahnhof | RE6 Raide 1 | |||||
15:56 | Wittstock (Dosse), Bahnhof | ||||||
16:27 | Neuruppin, West Bhf | ||||||
16:30 | Neuruppin, Rheinsberger Tor Bhf | ||||||
16:44 | Beetz-Sommerfeld, Bahnhof | ||||||
16:49 | Kremmen, Bahnhof | ||||||
16:58 | Velten, Bahnhof | ||||||
17:10 | S Hennigsdorf Bhf | ||||||
17:30 | Falkensee, Bahnhof | ||||||
17:39 | S Spandau Bhf (Berlin) | ||||||
17:47 | S Charlottenburg Bhf (Berlin) |
11:09 | Karstädt (PR), Bahnhof | 10:37 4 vaihtoa 34 pysähtyy RE8 RB13 RB19 RB74 RE6 Raide 3 | 10:37 | 4 vaihtoa 34 pysähtyy | RE8 RB13 RB19 RB74 RE6 Raide 3 | RE8 Raide 3 | |
11:20 | Grabow (Mecklenburg), Bahnhof | ||||||
11:26 | Ludwigslust, Bahnhof | ||||||
11:33 | Lüblow(Meckl), Bahnhof | ||||||
11:37 | Rastow, Bahnhof | ||||||
11:43 | Sülstorf, Bahnhof | ||||||
11:47 | Holthusen, Bahnhof | ||||||
11:50 | Schwerin, Bahnhof Süd | ||||||
11:55 | Schwerin, Bahnhof Mitte | ||||||
12:31 | Schwerin, Bahnhof Mitte | RB13 | |||||
12:34 | Schwerin, Bahnhof Görries | ||||||
12:38 | Schwerin-Wüstmark | ||||||
12:46 | Plate(Meckl) | ||||||
12:49 | Sukow(b Schwerin) | ||||||
13:00 | Crivitz | ||||||
13:05 | Ruthenbeck | ||||||
13:09 | Friedrichsruhe(Meck) | ||||||
13:13 | Domsühl | ||||||
13:20 | Parchim, Bahnhof | ||||||
14:52 | Parchim, Bahnhof | RB19 | |||||
15:08 | Lübz, Bahnhof | ||||||
15:15 | Passow (Meckl), Bahnhof | ||||||
15:21 | Gallin, Bahnhof | ||||||
15:33 | Karow (Meckl), Bahnhof | ||||||
15:42 | Plau am See, Bahnhof | ||||||
18:43 | Plau am See, Bahnhof | RB74 | |||||
19:01 | Wendisch Priborn | ||||||
19:12 | Meyenburg, Bahnhof | ||||||
19:20 | Brügge, Bahnhof | ||||||
19:36 | Pritzwalk, Bahnhof | ||||||
19:39 | Pritzwalk, Bahnhof | RE6 Raide 1 | |||||
19:56 | Wittstock (Dosse), Bahnhof | ||||||
20:27 | Neuruppin, West Bhf | ||||||
20:30 | Neuruppin, Rheinsberger Tor Bhf | ||||||
20:44 | Beetz-Sommerfeld, Bahnhof | ||||||
20:49 | Kremmen, Bahnhof | ||||||
20:58 | Velten, Bahnhof | ||||||
21:10 | S Hennigsdorf Bhf | ||||||
21:40 | S Spandau Bhf (Berlin) | ||||||
21:47 | S Charlottenburg Bhf (Berlin) |
Matkan kesto
Matka-aika Karstädt ja Berlin-Charlottenburg välillä on 1h14