Karstädt Berlin-Lichtenberg Viikkoaikataulu
Sunnuntai 8. syyskuuta 2024 klo 7.00
Karstädt (PR), Bahnhof Wittenberge, Bahnhof S Ostbahnhof (Berlin) Lichtenberg Bhf (Berlin)
Karstädt (PR), Bahnhof | 07:02 | 07:02 | 08:02 | 08:02 |
Wittenberge, Bahnhof | 07:39 | 07:39 | 08:39 | 08:39 |
RE8 | RE8 | RE8 | RE8 | |
Vaihto | ||||
Wittenberge, Bahnhof | 08:03 | 08:03 | 09:01 | 09:01 |
S Ostbahnhof (Berlin) | 09:52 | 09:52 | 10:52 | 10:52 |
RE8 | RE8 | RE8 | RE8 | |
Vaihto | ||||
S Ostbahnhof (Berlin) | 09:59 | 10:02 | 10:59 | 11:02 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 10:08 | 10:10 | 11:08 | 11:10 |
S7 | S5 | S7 | S5 | |
Matka-aika | 3:06 | 3:08 | 3:06 | 3:08 |
Karstädt (PR), Bahnhof Wittenberge, Bahnhof S Ostkreuz Bhf (Berlin) Lichtenberg Bhf (Berlin)
Karstädt (PR), Bahnhof | 09:02 |
Wittenberge, Bahnhof | 09:39 |
RE8 | |
Vaihto | |
Wittenberge, Bahnhof | 10:03 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 11:55 |
RE8 | |
Vaihto | |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 11:59 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 12:03 |
S75 | |
Matka-aika | 3:01 |
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Karstädt (PR), Bahnhof Wittenberge, Bahnhof S Ostkreuz Bhf (Berlin) Lichtenberg Bhf (Berlin)
Karstädt (PR), Bahnhof | 07:02 | 08:02 | 09:02 | 10:02 |
Wittenberge, Bahnhof | 07:39 | 08:39 | 09:39 | 10:39 |
RE8 | RE8 | RE8 | RE8 | |
Vaihto | ||||
Wittenberge, Bahnhof | 08:03 | 09:01 | 10:03 | 11:01 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 09:55 | 10:55 | 11:55 | 12:55 |
RE8 | RE8 | RE8 | RE8 | |
Vaihto | ||||
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 09:59 | 10:59 | 11:59 | 12:59 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 10:03 | 11:03 | 12:03 | 13:03 |
S75 | S75 | S75 | S75 | |
Matka-aika | 3:01 | 3:01 | 3:01 | 3:01 |
Karstädt (PR), Bahnhof Perleberg, ZOB Bad Wilsnack, Bahnhof S Ostkreuz Bhf (Berlin) Lichtenberg Bhf (Berlin)
Karstädt (PR), Bahnhof | 09:06 |
Perleberg, ZOB | 09:26 |
946 | |
Vaihto | |
Perleberg, ZOB | 09:35 |
Bad Wilsnack, Bahnhof | 10:08 |
950 | |
Vaihto | |
Bad Wilsnack, Bahnhof | 10:13 |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 11:55 |
RE8 | |
Vaihto | |
S Ostkreuz Bhf (Berlin) | 11:59 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 12:03 |
S75 | |
Matka-aika | 2:57 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Karstädt (PR), Bahnhof Bad Kleinen, Bahnhof Güstrow, Bahnhof Neustrelitz, Hauptbahnhof S Oranienburg Bhf Lichtenberg Bhf (Berlin)
Karstädt (PR), Bahnhof | 21:09 |
Grabow (Mecklenburg), Bahnhof | 21:20 |
Ludwigslust, Bahnhof | 21:26 |
Lüblow(Meckl), Bahnhof | 21:33 |
Rastow, Bahnhof | 21:37 |
Sülstorf, Bahnhof | 21:43 |
Holthusen, Bahnhof | 21:47 |
Schwerin, Bahnhof Süd | 21:50 |
Schwerin, Bahnhof Mitte | 21:56 |
Schwerin, Hauptbahnhof | 22:06 |
Lübstorf, Bahnhof | 22:13 |
Bad Kleinen, Bahnhof | 22:17 |
RE8 | |
Vaihto | |
Bad Kleinen, Bahnhof | 23:04 |
Blankenberg(Meckl) | 23:18 |
Bützow | 23:33 |
Güstrow, Bahnhof | 23:42 |
RE4 | |
Vaihto | |
Güstrow, Bahnhof | 23:56 |
Waren (Müritz), Bahnhof | 00:30 |
Neustrelitz, Hauptbahnhof | 00:52 |
RE5 | |
Vaihto | |
Neustrelitz, Hauptbahnhof | 03:49 |
Fürstenberg (Havel), Bahnhof | 04:01 |
Löwenberg (Mark), Bahnhof | 04:23 |
Nassenheide, Bahnhof | 04:32 |
Sachsenhausen, Bahnhof | 04:37 |
S Oranienburg Bhf | 04:39 |
RE5 | |
Vaihto | |
S Oranienburg Bhf | 04:45 |
S Hohenschönhausen Bhf (Berlin) | 05:04 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 05:12 |
RB32 | |
Matka-aika | 8:02 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Karstädt (PR), Bahnhof Bad Kleinen, Bahnhof Güstrow, Bahnhof S Oranienburg Bhf Lichtenberg Bhf (Berlin)
Karstädt (PR), Bahnhof | 23:09 |
Grabow (Mecklenburg), Bahnhof | 23:20 |
Ludwigslust, Bahnhof | 23:26 |
Lüblow(Meckl), Bahnhof | 23:33 |
Rastow, Bahnhof | 23:37 |
Sülstorf, Bahnhof | 23:43 |
Holthusen, Bahnhof | 23:47 |
Schwerin, Bahnhof Süd | 23:50 |
Schwerin, Bahnhof Mitte | 23:56 |
Schwerin, Hauptbahnhof | 00:06 |
Lübstorf, Bahnhof | 00:13 |
Bad Kleinen, Bahnhof | 00:17 |
RE8 | |
Vaihto | |
Bad Kleinen, Bahnhof | 07:05 |
Ventschow | 07:12 |
Bützow | 07:33 |
Güstrow, Bahnhof | 07:42 |
RE4 | |
Vaihto | |
Güstrow, Bahnhof | 08:56 |
Waren (Müritz), Bahnhof | 09:30 |
Neustrelitz, Hauptbahnhof | 10:00 |
Fürstenberg (Havel), Bahnhof | 10:12 |
S Oranienburg Bhf | 10:39 |
RE5 | |
Vaihto | |
S Oranienburg Bhf | 10:45 |
S Hohenschönhausen Bhf (Berlin) | 11:04 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 11:12 |
RB32 | |
Matka-aika | 12:02 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Karstädt (PR), Bahnhof Bad Kleinen, Bahnhof Güstrow, Bahnhof S Oranienburg Bhf Lichtenberg Bhf (Berlin)
Karstädt (PR), Bahnhof | 23:09 |
Grabow (Mecklenburg), Bahnhof | 23:20 |
Ludwigslust, Bahnhof | 23:26 |
Lüblow(Meckl), Bahnhof | 23:33 |
Rastow, Bahnhof | 23:37 |
Sülstorf, Bahnhof | 23:43 |
Holthusen, Bahnhof | 23:47 |
Schwerin, Bahnhof Süd | 23:50 |
Schwerin, Bahnhof Mitte | 23:56 |
Schwerin, Hauptbahnhof | 00:06 |
Lübstorf, Bahnhof | 00:13 |
Bad Kleinen, Bahnhof | 00:17 |
RE8 | |
Vaihto | |
Bad Kleinen, Bahnhof | 07:05 |
Ventschow | 07:12 |
Bützow | 07:33 |
Güstrow, Bahnhof | 07:42 |
RE4 | |
Vaihto | |
Güstrow, Bahnhof | 08:56 |
Waren (Müritz), Bahnhof | 09:30 |
Neustrelitz, Hauptbahnhof | 10:00 |
Fürstenberg (Havel), Bahnhof | 10:12 |
S Oranienburg Bhf | 10:39 |
RE5 | |
Vaihto | |
S Oranienburg Bhf | 10:45 |
S Hohenschönhausen Bhf (Berlin) | 11:04 |
Lichtenberg Bhf (Berlin) | 11:12 |
RB32 | |
Matka-aika | 12:02 |