Juna-aikataulut
A Gudiña Vila-Seca Juna-aikataulu 4. heinäkuuta 2024 klo 5.30
09:13 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:28 3 vaihtoa 13 pysähtyy Alvia04484 Intercity05910 Torre Oro00694 Regional Exprés.18058 | 10:28 | 3 vaihtoa 13 pysähtyy | Alvia04484 Intercity05910 Torre Oro00694 Regional Exprés.18058 | Alvia04484 | |
09:34 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
10:08 | Zamora | ||||||
10:36 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
11:06 | Segovia Guiomar | ||||||
11:34 | Madrid-Chamartin | ||||||
12:15 | Madrid-Chamartin | Intercity05910 | |||||
13:25 | Cuenca Fernando Zobel | ||||||
14:03 | Requena Utiel | ||||||
14:30 | Valencia Joaquin Sorolla | ||||||
16:42 | Valencia Joaquin Sorolla | Torre Oro00694 | |||||
17:35 | Castelló | ||||||
18:13 | Benicarló-Peñíscola | ||||||
18:20 | Vinaròs | ||||||
18:37 | Laldea-Amposta-Tortosa | ||||||
19:07 | CAMBRILS | ||||||
19:27 | CAMBRILS | Regional Exprés.18058 | |||||
19:41 | Vila-Seca |
09:13 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:36 3 vaihtoa 13 pysähtyy Alvia04064 AVE05124 Euromed01152 Regional Exprés.15039 | 10:36 | 3 vaihtoa 13 pysähtyy | Alvia04064 AVE05124 Euromed01152 Regional Exprés.15039 | Alvia04064 | |
09:34 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
10:08 | Zamora | ||||||
10:36 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
11:06 | Segovia Guiomar | ||||||
11:34 | Madrid-Chamartin | ||||||
12:30 | Madrid-Chamartin | AVE05124 | |||||
13:35 | Cuenca Fernando Zobel | ||||||
14:09 | Requena Utiel | ||||||
14:34 | Valencia Joaquin Sorolla | ||||||
15:02 | Valencia Joaquin Sorolla | Euromed01152 | |||||
15:50 | Castelló | ||||||
17:30 | Camp Tarragona | ||||||
18:19 | Barcelona-Sants | ||||||
18:30 | Barcelona-Sants | Regional Exprés.15039 | |||||
19:22 | Sant Vicenc de Calders | ||||||
19:42 | Tarragona | ||||||
19:49 | Vila-Seca |
09:13 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 11:35 4 vaihtoa 16 pysähtyy Alvia04064 Media Distancia18010 Regional17102 AVE03161 Regional15139 | 11:35 | 4 vaihtoa 16 pysähtyy | Alvia04064 Media Distancia18010 Regional17102 AVE03161 Regional15139 | Alvia04064 | |
09:34 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
10:08 | Zamora | ||||||
10:34 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
11:05 | Medina del Campo | Media Distancia18010 | |||||
11:24 | Arévalo | ||||||
11:53 | Avila | ||||||
13:15 | Avila | Regional17102 | |||||
14:12 | El Escorial | ||||||
14:25 | Villalba de Guadarrama | ||||||
15:07 | Madrid-Chamartin | ||||||
15:20 | Madrid - Atocha Cercanias | ||||||
16:00 | Madrid-Puerta de Atocha | AVE03161 | |||||
18:30 | Barcelona-Sants | ||||||
19:04 | Barcelona-Sants | Regional15139 | |||||
19:28 | Castelldefels | ||||||
19:41 | Sitges | ||||||
19:48 | Vilanova I La Geltrú | ||||||
20:09 | Sant Vicenc de Calders | ||||||
20:26 | Torredembarra | ||||||
20:41 | Tarragona | ||||||
20:48 | Vila-Seca |
10:12 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:40 4 vaihtoa 16 pysähtyy Alvia04095 AVE04454 AVE05750 Regional Exprés.14016 Regional Exprés.18254 | 20:40 | 4 vaihtoa 16 pysähtyy | Alvia04095 AVE04454 AVE05750 Regional Exprés.14016 Regional Exprés.18254 | Alvia04095 | |
10:52 | Ourense | ||||||
11:12 | Ourense | AVE04454 | |||||
12:29 | Zamora | ||||||
13:34 | Madrid-Chamartin | ||||||
15:30 | Madrid-Chamartin | AVE05750 | |||||
16:36 | Cuenca Fernando Zobel | ||||||
17:40 | Valencia Joaquin Sorolla | ||||||
18:09 | Sagunt/sagunto | ||||||
18:38 | Castelló | ||||||
18:49 | Benicàssim | ||||||
18:58 | Orpesa | ||||||
19:27 | Benicarló-Peñíscola | ||||||
19:35 | Vinaròs | ||||||
22:03 | Vinaròs | Regional Exprés.14016 | |||||
22:26 | Laldea-Amposta-Tortosa | ||||||
05:59 | Laldea-Amposta-Tortosa | Regional Exprés.18254 | |||||
06:07 | Lampolla-El Perello-Deltebre | ||||||
06:15 | Lametlla de Mar | ||||||
06:25 | L'HOSPITALET DE L'INFANT | ||||||
06:37 | CAMBRILS | ||||||
06:52 | Vila-Seca |
13:43 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 17:38 3 vaihtoa 14 pysähtyy Alvia04114 AVE05160 Euromed01192 Regional Exprés.18059 | 17:38 | 3 vaihtoa 14 pysähtyy | Alvia04114 AVE05160 Euromed01192 Regional Exprés.18059 | Alvia04114 | |
14:03 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
14:39 | Zamora | ||||||
15:07 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
15:37 | Segovia Guiomar | ||||||
16:06 | Madrid-Chamartin | ||||||
16:30 | Madrid-Chamartin | AVE05160 | |||||
18:24 | Valencia Joaquin Sorolla | ||||||
18:55 | Valencia Joaquin Sorolla | Euromed01192 | |||||
19:40 | Castelló | ||||||
21:19 | Camp Tarragona | ||||||
22:04 | Barcelona-Sants | ||||||
06:00 | Barcelona-Sants | Regional Exprés.18059 | |||||
06:37 | Vilanova I La Geltrú | ||||||
06:50 | Sant Vicenc de Calders | ||||||
06:58 | Torredembarra | ||||||
07:02 | Altafulla-Tamarit | ||||||
07:12 | Tarragona | ||||||
07:21 | Vila-Seca |
13:43 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 18:04 4 vaihtoa 16 pysähtyy Alvia04114 Media Distancia37094 Media Distancia17907 AVE03203 Regional15400 | 18:04 | 4 vaihtoa 16 pysähtyy | Alvia04114 Media Distancia37094 Media Distancia17907 AVE03203 Regional15400 | Alvia04114 | |
14:03 | PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | ||||||
14:39 | Zamora | ||||||
15:07 | Medina del Campo Alta Velocidad | ||||||
15:37 | Segovia Guiomar | ||||||
16:06 | Madrid-Chamartin | ||||||
16:17 | Madrid-Chamartin | Media Distancia37094 | |||||
16:38 | Madrid - Atocha Cercanias | ||||||
16:56 | Leganes | ||||||
17:32 | Torrijos | ||||||
18:44 | Torrijos | Media Distancia17907 | |||||
19:26 | Leganes | ||||||
19:44 | Madrid - Atocha Cercanias | ||||||
20:40 | Madrid-Puerta de Atocha | AVE03203 | |||||
21:04 | Guadalajara - Yebes | ||||||
21:41 | Calatayud | ||||||
22:06 | Zaragoza-Delicias | ||||||
22:49 | Lleida | ||||||
06:15 | Lleida | Regional15400 | |||||
07:02 | Montblanc | ||||||
07:38 | Reus | ||||||
07:47 | Vila-Seca |
20:05 | A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 18:20 4 vaihtoa 12 pysähtyy Alvia04175 AVE04404 AVE05064 Euromed01092 Regional Exprés.18055 | 18:20 | 4 vaihtoa 12 pysähtyy | Alvia04175 AVE04404 AVE05064 Euromed01092 Regional Exprés.18055 | Alvia04175 | |
20:45 | Ourense | ||||||
21:00 | Ourense | AVE04404 | |||||
22:16 | Zamora | ||||||
23:23 | Madrid-Chamartin | ||||||
06:30 | Madrid-Chamartin | AVE05064 | |||||
07:35 | Cuenca Fernando Zobel | ||||||
08:09 | Requena Utiel | ||||||
08:34 | Valencia Joaquin Sorolla | ||||||
09:05 | Valencia Joaquin Sorolla | Euromed01092 | |||||
09:50 | Castelló | ||||||
11:31 | Camp Tarragona | ||||||
12:16 | Barcelona-Sants | ||||||
13:03 | Barcelona-Sants | Regional Exprés.18055 | |||||
13:53 | Sant Vicenc de Calders | ||||||
14:02 | Torredembarra | ||||||
14:16 | Tarragona | ||||||
14:25 | Vila-Seca |
Matkan kesto
Matka-aika A Gudiña ja Vila-Seca välillä on 10h25