Altafulla-Tamarit Fresno El Viejo Viikkoaikataulu
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Medina del Campo Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
15022 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Medina del Campo | 08:14 |
Fresno El Viejo | 08:31 |
18300 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 25:04 |
Altafulla-Tamarit Madrid-Chamartin Salamanca Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
17501 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 20:47 |
Segovia Guiomar | 21:15 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 21:44 |
Salamanca | 22:27 |
04909 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Salamanca | 07:15 |
Fresno El Viejo | 07:44 |
18302 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 21:42 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Avila Medina del Campo Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 10:27 |
Torredembarra | 10:32 |
Sant Vicenc de Calders | 10:40 |
Vilanova I La Geltrú | 10:58 |
Barcelona-Sants | 11:41 |
15230 | |
Regional | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 12:00 |
Camp Tarragona | 12:34 |
Lleida | 13:01 |
Zaragoza-Delicias | 13:45 |
Guadalajara - Yebes | 14:45 |
Madrid-Puerta de Atocha | 15:12 |
03122 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid - Atocha Cercanias | 21:31 |
Madrid-Chamartin | 21:47 |
Villalba de Guadarrama | 22:28 |
El Escorial | 22:55 |
Avila | 23:50 |
17113 | |
Regional | |
Vaihto | |
Avila | 06:45 |
Medina del Campo | 07:32 |
17201 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Medina del Campo | 08:14 |
Fresno El Viejo | 08:31 |
18300 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 22:04 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Valladolid Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:08 |
Vilanova I La Geltrú | 08:22 |
Barcelona-Sants | 09:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
01101 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
05135 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 15:40 |
Segovia Guiomar | 16:08 |
Valladolid | 16:45 |
08359 | |
Avant | |
Vaihto | |
Valladolid | 18:56 |
Medina del Campo | 19:34 |
Fresno El Viejo | 19:52 |
18318 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 11:57 |
Altafulla-Tamarit Laldea-Amposta-Tortosa Valencia Joaquin Sorolla Segovia Guiomar Salamanca Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 07:02 |
Tarragona | 07:12 |
Vila-Seca | 07:22 |
CAMBRILS | 07:33 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 07:44 |
Lametlla de Mar | 07:56 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 08:06 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 08:17 |
18059 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 09:09 |
Vinaròs | 09:29 |
Benicarló-Peñíscola | 09:37 |
Castelló | 10:26 |
Valencia Joaquin Sorolla | 11:38 |
00697 | |
Torre Oro | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 12:36 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:35 |
Madrid-Chamartin | 14:58 |
Segovia Guiomar | 15:24 |
05721 | |
AVE | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 16:18 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 16:47 |
Salamanca | 17:31 |
04969 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Salamanca | 20:50 |
Cantalapiedra | 21:20 |
Fresno El Viejo | 21:26 |
18312 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 14:24 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Salamanca Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
15022 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:27 |
Salamanca | 18:06 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Salamanca | 07:15 |
Fresno El Viejo | 07:44 |
18302 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:17 |
Altafulla-Tamarit Madrid-Chamartin Salamanca Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
17501 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 20:47 |
Segovia Guiomar | 21:15 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 21:44 |
Salamanca | 22:27 |
04909 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Salamanca | 13:58 |
Cantalapiedra | 14:33 |
Fresno El Viejo | 14:38 |
18306 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 28:36 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Medina del Campo Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
15151 | |
Regional | |
Vaihto | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Medina del Campo | 08:14 |
Fresno El Viejo | 08:31 |
18300 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:36 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Avila Medina del Campo Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 10:27 |
Torredembarra | 10:32 |
Sant Vicenc de Calders | 10:40 |
Vilanova I La Geltrú | 10:58 |
Barcelona-Sants | 11:41 |
15230 | |
Regional | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 12:00 |
Camp Tarragona | 12:34 |
Lleida | 13:01 |
Zaragoza-Delicias | 13:45 |
Guadalajara - Yebes | 14:45 |
Madrid-Puerta de Atocha | 15:12 |
03122 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid - Atocha Cercanias | 21:31 |
Madrid-Chamartin | 21:47 |
Villalba de Guadarrama | 22:28 |
El Escorial | 22:55 |
Avila | 23:50 |
17113 | |
Regional | |
Vaihto | |
Avila | 06:45 |
Medina del Campo | 07:32 |
17201 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Medina del Campo | 08:14 |
Fresno El Viejo | 08:31 |
18300 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 22:04 |
Altafulla-Tamarit Laldea-Amposta-Tortosa Castelló Madrid-Chamartin Valladolid Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 07:02 |
Tarragona | 07:12 |
Vila-Seca | 07:22 |
CAMBRILS | 07:33 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 07:44 |
Lametlla de Mar | 07:56 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 08:06 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 08:17 |
18059 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 09:09 |
Vinaròs | 09:29 |
Benicarló-Peñíscola | 09:37 |
Castelló | 10:24 |
00697 | |
Torre Oro | |
Vaihto | |
Castelló | 11:26 |
Sagunt/sagunto | 11:52 |
Valencia Joaquin Sorolla | 12:36 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:35 |
Madrid-Chamartin | 14:38 |
05721 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 14:46 |
Valladolid | 15:45 |
04257 | |
Intercity | |
Vaihto | |
Valladolid | 18:56 |
Medina del Campo | 19:34 |
Fresno El Viejo | 19:52 |
18318 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 12:50 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Madrid-Chamartin Salamanca Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
17501 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 20:47 |
Segovia Guiomar | 21:15 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 21:44 |
Salamanca | 22:27 |
04909 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Salamanca | 07:15 |
Fresno El Viejo | 07:44 |
18302 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 21:42 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Avila Medina del Campo Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 10:27 |
Torredembarra | 10:32 |
Sant Vicenc de Calders | 10:40 |
Vilanova I La Geltrú | 10:58 |
Barcelona-Sants | 11:41 |
15230 | |
Regional | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 12:00 |
Camp Tarragona | 12:34 |
Lleida | 13:01 |
Zaragoza-Delicias | 13:45 |
Guadalajara - Yebes | 14:45 |
Madrid-Puerta de Atocha | 15:12 |
03122 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid - Atocha Cercanias | 21:31 |
Madrid-Chamartin | 21:47 |
Villalba de Guadarrama | 22:28 |
El Escorial | 22:55 |
Avila | 23:50 |
17113 | |
Regional | |
Vaihto | |
Avila | 06:45 |
Medina del Campo | 07:32 |
17201 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Medina del Campo | 08:14 |
Fresno El Viejo | 08:31 |
18300 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 22:04 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Salamanca Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:08 |
Vilanova I La Geltrú | 08:22 |
Barcelona-Sants | 09:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
01101 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
05135 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 15:50 |
Segovia Guiomar | 16:18 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 16:47 |
Salamanca | 17:31 |
04969 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Salamanca | 20:50 |
Cantalapiedra | 21:20 |
Fresno El Viejo | 21:26 |
18312 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 13:31 |
Altafulla-Tamarit Lleida Altsasu/Alsasua-Estación Miranda de Ebro Venta de Baños Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 13:06 |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
Vilaverd | 14:05 |
Montblanc | 14:11 |
Lleida | 14:58 |
15043 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Lleida | 15:42 |
Zaragoza-Delicias | 16:36 |
Tudela de Navarra | 17:20 |
Castejon de Ebro | 17:33 |
Tafalla | 18:06 |
Pamplona/Iruña | 18:46 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 19:15 |
00530 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Altsasu/Alsasua-Estación | 21:59 |
Araia | 22:07 |
Salvatierra/agurain | 22:12 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 22:19 |
Vitoria/gasteiz | 22:33 |
Nanclares/langraiz | 22:42 |
La Puebla de Arganzon | 22:47 |
Miranda de Ebro | 22:59 |
16004 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Miranda de Ebro | 08:01 |
Pancorbo | 08:18 |
Briviesca | 08:32 |
Burgos-Rosa Manzano | 09:00 |
Villaquiran | 09:19 |
Quintana del Puente | 09:32 |
Magaz | 09:45 |
Venta de Baños | 10:10 |
18010 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Venta de Baños | 13:37 |
Valladolid | 14:08 |
Medina del Campo | 14:35 |
El Carpio | 14:58 |
Fresno El Viejo | 15:01 |
18308 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 25:55 |
Altafulla-Tamarit Zaragoza Portillo Miranda de Ebro Venta de Baños Pozaldez Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 17:01 |
Tarragona | 17:10 |
Reus | 17:27 |
Marca-Falset | 18:01 |
Mora La Nova | 18:25 |
Caspe | 19:44 |
La Puebla de Hijar | 20:14 |
Zaragoza Portillo | 21:10 |
15015 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Zaragoza Portillo | 06:05 |
Zaragoza-Delicias | 06:11 |
Castejon de Ebro | 07:30 |
Pamplona/Iruña | 08:38 |
Vitoria/gasteiz | 09:54 |
Miranda de Ebro | 10:22 |
18071 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Miranda de Ebro | 13:27 |
Briviesca | 13:56 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:25 |
Venta de Baños | 15:37 |
18012 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Venta de Baños | 15:51 |
Pozaldez | 17:09 |
18218 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Pozaldez | 19:25 |
Medina del Campo | 19:34 |
Fresno El Viejo | 19:52 |
18318 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 26:51 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Salamanca Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
15151 | |
Regional | |
Vaihto | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:27 |
Salamanca | 18:06 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Salamanca | 07:15 |
Fresno El Viejo | 07:44 |
18302 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 23:49 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Avila Medina del Campo Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 08:02 |
Sant Vicenc de Calders | 08:26 |
Calafell | 08:31 |
Vilanova I La Geltrú | 08:46 |
Sitges | 08:53 |
Castelldefels | 09:07 |
Gavà | 09:13 |
Barcelona-Sants | 09:32 |
15400 | |
Regional | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 10:00 |
Camp Tarragona | 10:34 |
Lleida | 11:01 |
Zaragoza-Delicias | 11:45 |
Calatayud | 12:11 |
Guadalajara - Yebes | 12:51 |
Madrid-Puerta de Atocha | 13:17 |
06304 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid - Atocha Cercanias | 21:31 |
Madrid-Chamartin | 21:47 |
Villalba de Guadarrama | 22:28 |
El Escorial | 22:55 |
Avila | 23:50 |
17113 | |
Regional | |
Vaihto | |
Avila | 06:45 |
Medina del Campo | 07:32 |
17201 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Medina del Campo | 08:14 |
Fresno El Viejo | 08:31 |
18300 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:29 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Salamanca Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
15022 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
01101 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
05135 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 15:50 |
Segovia Guiomar | 16:18 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 16:47 |
Salamanca | 17:31 |
04969 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Salamanca | 20:50 |
Cantalapiedra | 21:20 |
Fresno El Viejo | 21:26 |
18312 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 13:59 |
Altafulla-Tamarit Laldea-Amposta-Tortosa Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Valladolid Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 07:02 |
Tarragona | 07:12 |
Vila-Seca | 07:22 |
CAMBRILS | 07:33 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 07:44 |
Lametlla de Mar | 07:56 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 08:06 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 08:17 |
18059 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 09:09 |
Vinaròs | 09:29 |
Benicarló-Peñíscola | 09:37 |
Castelló | 10:26 |
Valencia Joaquin Sorolla | 11:38 |
00697 | |
Torre Oro | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 12:36 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:35 |
Madrid-Chamartin | 14:38 |
05721 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 14:46 |
Valladolid | 15:45 |
04257 | |
Intercity | |
Vaihto | |
Valladolid | 18:56 |
Medina del Campo | 19:34 |
Fresno El Viejo | 19:52 |
18318 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 12:50 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Salamanca Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
15151 | |
Regional | |
Vaihto | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:27 |
Salamanca | 18:06 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Salamanca | 07:15 |
Fresno El Viejo | 07:44 |
18302 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 23:49 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Salamanca Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
15022 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
01101 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
05135 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 15:50 |
Segovia Guiomar | 16:18 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 16:47 |
Salamanca | 17:31 |
04969 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Salamanca | 20:50 |
Cantalapiedra | 21:20 |
Fresno El Viejo | 21:26 |
18312 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 13:59 |
Altafulla-Tamarit Laldea-Amposta-Tortosa Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Valladolid Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 07:02 |
Tarragona | 07:12 |
Vila-Seca | 07:22 |
CAMBRILS | 07:33 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 07:44 |
Lametlla de Mar | 07:56 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 08:06 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 08:17 |
18059 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 09:09 |
Vinaròs | 09:29 |
Benicarló-Peñíscola | 09:37 |
Castelló | 10:26 |
Valencia Joaquin Sorolla | 11:38 |
00697 | |
Torre Oro | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 12:36 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:35 |
Madrid-Chamartin | 14:38 |
05721 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 14:46 |
Valladolid | 15:45 |
04257 | |
Intercity | |
Vaihto | |
Valladolid | 18:56 |
Medina del Campo | 19:34 |
Fresno El Viejo | 19:52 |
18318 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 12:50 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Salamanca Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
15151 | |
Regional | |
Vaihto | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:27 |
Salamanca | 18:06 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Salamanca | 13:58 |
Cantalapiedra | 14:33 |
Fresno El Viejo | 14:38 |
18306 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 30:43 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Avila Medina del Campo Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 08:02 |
Sant Vicenc de Calders | 08:26 |
Calafell | 08:31 |
Vilanova I La Geltrú | 08:46 |
Sitges | 08:53 |
Castelldefels | 09:07 |
Gavà | 09:13 |
Barcelona-Sants | 09:32 |
15400 | |
Regional | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 10:00 |
Camp Tarragona | 10:34 |
Lleida | 11:01 |
Zaragoza-Delicias | 11:45 |
Calatayud | 12:11 |
Guadalajara - Yebes | 12:51 |
Madrid-Puerta de Atocha | 13:17 |
06304 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid - Atocha Cercanias | 14:29 |
Madrid-Chamartin | 14:45 |
Villalba de Guadarrama | 15:26 |
El Escorial | 15:47 |
Avila | 16:48 |
17161 | |
Regional | |
Vaihto | |
Avila | 17:59 |
Arévalo | 18:26 |
Medina del Campo | 18:44 |
18003 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Medina del Campo | 14:35 |
El Carpio | 14:58 |
Fresno El Viejo | 15:01 |
18308 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 30:59 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Madrid-Puerta de Atocha Cuenca Fernando Zobel Valladolid Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 07:00 |
Torredembarra | 07:04 |
Sant Vicenc de Calders | 07:12 |
Vilanova I La Geltrú | 07:26 |
Barcelona-Sants | 08:08 |
15034 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 08:25 |
Madrid-Puerta de Atocha | 10:55 |
03080 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Puerta de Atocha | 11:00 |
Cuenca Fernando Zobel | 12:01 |
05913 | |
AVE | |
Vaihto | |
Cuenca Fernando Zobel | 12:03 |
Madrid-Chamartin | 13:40 |
Segovia Guiomar | 14:10 |
Valladolid | 14:57 |
04143 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Valladolid | 18:56 |
Medina del Campo | 19:34 |
Fresno El Viejo | 19:52 |
18318 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 12:52 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Salamanca Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:35 |
18090 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
01101 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
05135 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 15:50 |
Segovia Guiomar | 16:18 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 16:47 |
Salamanca | 17:31 |
04969 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Salamanca | 07:15 |
Fresno El Viejo | 07:44 |
18302 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:17 |
Altafulla-Tamarit Tarragona Castelló Segovia Guiomar Salamanca Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 07:02 |
Tarragona | 07:11 |
18059 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Tarragona | 08:34 |
Castelló | 10:06 |
01307 | |
Intercity | |
Vaihto | |
Castelló | 11:26 |
Sagunt/sagunto | 11:52 |
Valencia Joaquin Sorolla | 12:36 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:35 |
Madrid-Chamartin | 14:58 |
Segovia Guiomar | 15:24 |
05721 | |
AVE | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 16:18 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 16:47 |
Salamanca | 17:31 |
04969 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Salamanca | 20:50 |
Cantalapiedra | 21:20 |
Fresno El Viejo | 21:26 |
18312 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 14:24 |
Sunnuntai 15. syyskuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valladolid Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 07:00 |
Torredembarra | 07:04 |
Sant Vicenc de Calders | 07:12 |
Vilanova I La Geltrú | 07:26 |
Barcelona-Sants | 08:08 |
15034 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 16:58 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Valladolid | 18:56 |
Medina del Campo | 19:34 |
Fresno El Viejo | 19:52 |
18318 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 12:52 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Madrid-Puerta de Atocha Madrid - Atocha Cercanias Avila Salamanca Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 08:02 |
Sant Vicenc de Calders | 08:26 |
Calafell | 08:31 |
Vilanova I La Geltrú | 08:46 |
Sitges | 08:53 |
Castelldefels | 09:07 |
Gavà | 09:13 |
Barcelona-Sants | 09:32 |
15400 | |
Regional | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 10:00 |
Camp Tarragona | 10:34 |
Lleida | 11:01 |
Zaragoza-Delicias | 11:45 |
Calatayud | 12:11 |
Guadalajara - Yebes | 12:51 |
Madrid-Puerta de Atocha | 13:17 |
06304 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid - Atocha Cercanias | 14:29 |
Madrid-Chamartin | 14:45 |
Villalba de Guadarrama | 15:26 |
El Escorial | 15:47 |
Avila | 16:48 |
17161 | |
Regional | |
Vaihto | |
Avila | 17:11 |
Peñaranda de Bracamonte | 18:01 |
Salamanca | 18:28 |
18907 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Salamanca | 07:15 |
Fresno El Viejo | 07:44 |
18302 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 23:42 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Salamanca Fresno El Viejo
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:08 |
Vilanova I La Geltrú | 08:22 |
Barcelona-Sants | 09:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
01101 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
05135 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 15:50 |
Segovia Guiomar | 16:18 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 16:47 |
Salamanca | 17:31 |
04969 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Salamanca | 20:50 |
Cantalapiedra | 21:20 |
Fresno El Viejo | 21:26 |
18312 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 13:31 |