Altafulla-Tamarit Linarejos-Pedroso Viikkoaikataulu
Maanantai 5. elokuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA Puebla de Sanabria Linarejos-Pedroso
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
15022 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
01101 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
05135 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 17:08 |
Segovia Guiomar | 17:37 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:54 |
04775 | |
AVE | |
Vaihto | |
Puebla de Sanabria | 07:02 |
Linarejos-Pedroso | 07:16 |
18321 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 23:49 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Zamora Linarejos-Pedroso
Altafulla-Tamarit | 16:30 |
Torredembarra | 16:34 |
Sant Vicenc de Calders | 16:43 |
Barcelona-Sants | 17:37 |
15026 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 18:15 |
Camp Tarragona | 18:51 |
Castelló | 20:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 21:07 |
01181 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 21:12 |
Requena Utiel | 21:39 |
Cuenca Fernando Zobel | 22:14 |
Madrid-Chamartin | 23:18 |
05215 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 08:00 |
Segovia Guiomar | 08:29 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 08:57 |
Zamora | 09:20 |
04095 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Zamora | 19:23 |
Carbajales de Alba | 19:44 |
Ferreruela de Tabara | 19:55 |
Abejera | 20:02 |
Sarracin de Aliste | 20:08 |
Cabañas de Aliste | 20:13 |
Linarejos-Pedroso | 20:30 |
18322 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 28:00 |
Altafulla-Tamarit Laldea-Amposta-Tortosa Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Zamora Linarejos-Pedroso
Altafulla-Tamarit | 07:02 |
Tarragona | 07:12 |
Vila-Seca | 07:22 |
CAMBRILS | 07:33 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 07:44 |
Lametlla de Mar | 07:56 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 08:06 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 08:17 |
18059 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 09:09 |
Vinaròs | 09:29 |
Benicarló-Peñíscola | 09:37 |
Castelló | 10:26 |
Valencia Joaquin Sorolla | 11:38 |
00697 | |
Torre Oro | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 12:36 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:35 |
Madrid-Chamartin | 14:38 |
05721 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 14:41 |
Zamora | 15:45 |
04345 | |
AVE | |
Vaihto | |
Zamora | 19:23 |
Carbajales de Alba | 19:44 |
Ferreruela de Tabara | 19:55 |
Abejera | 20:02 |
Sarracin de Aliste | 20:08 |
Cabañas de Aliste | 20:13 |
Linarejos-Pedroso | 20:30 |
18322 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 13:28 |
Tiistai 6. elokuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA Puebla de Sanabria Linarejos-Pedroso
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
15022 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
01101 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
05135 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 17:08 |
Segovia Guiomar | 17:37 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:54 |
04975 | |
AVE | |
Vaihto | |
Puebla de Sanabria | 07:02 |
Linarejos-Pedroso | 07:16 |
18321 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 23:49 |
Altafulla-Tamarit Laldea-Amposta-Tortosa Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Zamora Linarejos-Pedroso
Altafulla-Tamarit | 07:02 |
Tarragona | 07:12 |
Vila-Seca | 07:22 |
CAMBRILS | 07:33 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 07:44 |
Lametlla de Mar | 07:56 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 08:06 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 08:17 |
18059 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 09:09 |
Vinaròs | 09:29 |
Benicarló-Peñíscola | 09:37 |
Castelló | 10:26 |
Valencia Joaquin Sorolla | 11:38 |
00697 | |
Torre Oro | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 12:36 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:35 |
Madrid-Chamartin | 14:38 |
05721 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 14:41 |
Zamora | 15:45 |
04345 | |
AVE | |
Vaihto | |
Zamora | 19:23 |
Carbajales de Alba | 19:44 |
Ferreruela de Tabara | 19:55 |
Abejera | 20:02 |
Sarracin de Aliste | 20:08 |
Cabañas de Aliste | 20:13 |
Linarejos-Pedroso | 20:30 |
18322 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 13:28 |
Keskiviikko 7. elokuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA Puebla de Sanabria Linarejos-Pedroso
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
15022 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
01101 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
05135 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 17:08 |
Segovia Guiomar | 17:37 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:54 |
04775 | |
AVE | |
Vaihto | |
Puebla de Sanabria | 07:02 |
Linarejos-Pedroso | 07:16 |
18321 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 23:49 |
Altafulla-Tamarit Laldea-Amposta-Tortosa Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Zamora Linarejos-Pedroso
Altafulla-Tamarit | 07:02 |
Tarragona | 07:12 |
Vila-Seca | 07:22 |
CAMBRILS | 07:33 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 07:44 |
Lametlla de Mar | 07:56 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 08:06 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 08:17 |
18059 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 09:09 |
Vinaròs | 09:29 |
Benicarló-Peñíscola | 09:37 |
Castelló | 10:26 |
Valencia Joaquin Sorolla | 11:38 |
00697 | |
Torre Oro | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 12:36 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:35 |
Madrid-Chamartin | 14:38 |
05721 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 14:41 |
Zamora | 15:45 |
04345 | |
AVE | |
Vaihto | |
Zamora | 19:23 |
Carbajales de Alba | 19:44 |
Ferreruela de Tabara | 19:55 |
Abejera | 20:02 |
Sarracin de Aliste | 20:08 |
Cabañas de Aliste | 20:13 |
Linarejos-Pedroso | 20:30 |
18322 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 13:28 |
Torstai 8. elokuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA Puebla de Sanabria Linarejos-Pedroso
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
15022 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
01101 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
05135 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 17:08 |
Segovia Guiomar | 17:37 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:54 |
04975 | |
AVE | |
Vaihto | |
Puebla de Sanabria | 07:02 |
Linarejos-Pedroso | 07:16 |
18321 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 23:49 |
Altafulla-Tamarit Laldea-Amposta-Tortosa Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Zamora Linarejos-Pedroso
Altafulla-Tamarit | 07:02 |
Tarragona | 07:12 |
Vila-Seca | 07:22 |
CAMBRILS | 07:33 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 07:44 |
Lametlla de Mar | 07:56 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 08:06 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 08:17 |
18059 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 09:09 |
Vinaròs | 09:29 |
Benicarló-Peñíscola | 09:37 |
Castelló | 10:26 |
Valencia Joaquin Sorolla | 11:38 |
00697 | |
Torre Oro | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 12:36 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:35 |
Madrid-Chamartin | 14:38 |
05721 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 14:41 |
Zamora | 15:45 |
04345 | |
AVE | |
Vaihto | |
Zamora | 19:23 |
Carbajales de Alba | 19:44 |
Ferreruela de Tabara | 19:55 |
Abejera | 20:02 |
Sarracin de Aliste | 20:08 |
Cabañas de Aliste | 20:13 |
Linarejos-Pedroso | 20:30 |
18322 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 13:28 |
Perjantai 9. elokuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA Puebla de Sanabria Linarejos-Pedroso
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
15022 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
01101 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
05135 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 17:08 |
Segovia Guiomar | 17:37 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:54 |
04775 | |
AVE | |
Vaihto | |
Puebla de Sanabria | 07:30 |
Linarejos-Pedroso | 07:44 |
18321 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:17 |
Altafulla-Tamarit Laldea-Amposta-Tortosa Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Zamora Linarejos-Pedroso
Altafulla-Tamarit | 07:02 |
Tarragona | 07:12 |
Vila-Seca | 07:22 |
CAMBRILS | 07:33 |
L'HOSPITALET DE L'INFANT | 07:44 |
Lametlla de Mar | 07:56 |
Lampolla-El Perello-Deltebre | 08:06 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 08:17 |
18059 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Laldea-Amposta-Tortosa | 09:09 |
Vinaròs | 09:29 |
Benicarló-Peñíscola | 09:37 |
Castelló | 10:26 |
Valencia Joaquin Sorolla | 11:38 |
00697 | |
Torre Oro | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 12:36 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:35 |
Madrid-Chamartin | 14:38 |
05721 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 14:41 |
Zamora | 15:45 |
04345 | |
AVE | |
Vaihto | |
Zamora | 19:23 |
Carbajales de Alba | 19:44 |
Ferreruela de Tabara | 19:55 |
Abejera | 20:02 |
Sarracin de Aliste | 20:08 |
Cabañas de Aliste | 20:13 |
Linarejos-Pedroso | 20:30 |
18322 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 13:28 |
Lauantai 10. elokuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Tarragona Castelló Valladolid Linarejos-Pedroso
Altafulla-Tamarit | 07:02 |
Tarragona | 07:11 |
18059 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Tarragona | 08:34 |
Castelló | 10:06 |
01307 | |
Intercity | |
Vaihto | |
Castelló | 11:26 |
Sagunt/sagunto | 11:52 |
Valencia Joaquin Sorolla | 12:36 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:35 |
Madrid-Chamartin | 14:58 |
Segovia Guiomar | 15:26 |
Valladolid | 15:58 |
05721 | |
AVE | |
Vaihto | |
Valladolid | 17:50 |
Viana | 18:02 |
Valdestillas | 18:06 |
Matapozuelos | 18:13 |
Pozaldez | 18:20 |
Medina del Campo | 18:29 |
Zamora | 19:23 |
Carbajales de Alba | 19:44 |
Ferreruela de Tabara | 19:55 |
Abejera | 20:02 |
Sarracin de Aliste | 20:08 |
Cabañas de Aliste | 20:13 |
Linarejos-Pedroso | 20:30 |
18322 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 13:28 |
Sunnuntai 11. elokuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valladolid Linarejos-Pedroso
Altafulla-Tamarit | 07:00 |
Torredembarra | 07:04 |
Sant Vicenc de Calders | 07:12 |
Vilanova I La Geltrú | 07:26 |
Barcelona-Sants | 08:08 |
15034 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 16:58 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Valladolid | 17:50 |
Viana | 18:02 |
Valdestillas | 18:06 |
Matapozuelos | 18:13 |
Pozaldez | 18:20 |
Medina del Campo | 18:29 |
Zamora | 19:23 |
Carbajales de Alba | 19:44 |
Ferreruela de Tabara | 19:55 |
Abejera | 20:02 |
Sarracin de Aliste | 20:08 |
Cabañas de Aliste | 20:13 |
Linarejos-Pedroso | 20:30 |
18322 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 13:30 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA Puebla de Sanabria Linarejos-Pedroso
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:08 |
Vilanova I La Geltrú | 08:22 |
Barcelona-Sants | 09:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
01101 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
05135 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 17:08 |
Segovia Guiomar | 17:37 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:54 |
04975 | |
AVE | |
Vaihto | |
Puebla de Sanabria | 07:02 |
Linarejos-Pedroso | 07:16 |
18321 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 23:21 |