Altafulla-Tamarit Olite/Erriberri Viikkoaikataulu
Sunnuntai 4. elokuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Zaragoza Portillo Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 17:01 |
Tarragona | 17:10 |
Reus | 17:27 |
Marca-Falset | 18:01 |
Mora La Nova | 18:25 |
Caspe | 19:44 |
La Puebla de Hijar | 20:14 |
Zaragoza Portillo | 21:10 |
15015 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Zaragoza Portillo | 06:05 |
Zaragoza-Delicias | 06:11 |
Castejon de Ebro | 07:30 |
Olite/erriberri | 07:57 |
18071 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 14:56 |
Altafulla-Tamarit Lleida Tudela de Navarra Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 13:06 |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
Vilaverd | 14:05 |
Montblanc | 14:11 |
Lleida | 14:58 |
15043 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Lleida | 15:42 |
Zaragoza-Delicias | 16:36 |
Tudela de Navarra | 17:19 |
00530 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Tudela de Navarra | 20:31 |
Castejon de Ebro | 20:42 |
Olite/erriberri | 21:12 |
18077 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 8:06 |
Altafulla-Tamarit Riba-Roja Debre Zaragoza Miraflores Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 07:38 |
Tarragona | 07:49 |
Reus | 08:06 |
Les Borges del Camp | 08:15 |
Riudecañes-Botarell | 08:21 |
Marca-Falset | 08:44 |
Mora La Nova | 09:03 |
Riba-Roja Debre | 09:31 |
15907 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Riba-Roja Debre | 09:50 |
Zaragoza Miraflores | 12:04 |
15311 | |
Regional | |
Vaihto | |
Zaragoza Miraflores | 13:00 |
Zaragoza-Delicias | 13:09 |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Olite/erriberri | 14:45 |
18021 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 7:07 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Castejon de Ebro Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
15151 | |
Regional | |
Vaihto | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:10 |
00622 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Castejon de Ebro | 18:52 |
Olite/erriberri | 19:25 |
16027 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 11:30 |
Altafulla-Tamarit Zaragoza Portillo Tudela de Navarra Tafalla Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:02 |
17501 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Zaragoza Portillo | 14:36 |
Zaragoza-Delicias | 14:43 |
Tudela de Navarra | 15:39 |
18073 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Tudela de Navarra | 17:05 |
Tafalla | 17:38 |
00609 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Tafalla | 19:23 |
Olite/erriberri | 19:27 |
18022 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 9:25 |
Maanantai 5. elokuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Zaragoza Portillo Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 17:01 |
Tarragona | 17:10 |
Reus | 17:27 |
Marca-Falset | 18:01 |
Mora La Nova | 18:25 |
Caspe | 19:44 |
La Puebla de Hijar | 20:14 |
Zaragoza Portillo | 21:10 |
15015 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Zaragoza Portillo | 06:05 |
Zaragoza-Delicias | 06:11 |
Castejon de Ebro | 07:30 |
Olite/erriberri | 07:57 |
18071 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 14:56 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Castejon de Ebro Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
15022 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 08:45 |
Camp Tarragona | 09:22 |
Lleida | 09:59 |
Zaragoza-Delicias | 10:48 |
Tudela de Navarra | 11:34 |
Castejon de Ebro | 11:45 |
00438 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Olite/erriberri | 14:45 |
18021 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 7:18 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Tafalla Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
15151 | |
Regional | |
Vaihto | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:37 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Tafalla | 16:56 |
Olite/erriberri | 17:00 |
18029 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 9:05 |
Altafulla-Tamarit Zaragoza Portillo Tudela de Navarra Tafalla Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:02 |
17501 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Zaragoza Portillo | 14:36 |
Zaragoza-Delicias | 14:43 |
Tudela de Navarra | 15:39 |
18073 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Tudela de Navarra | 17:05 |
Tafalla | 17:38 |
00609 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Tafalla | 20:43 |
Olite/erriberri | 20:47 |
16111 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 10:45 |
Tiistai 6. elokuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Zaragoza Portillo Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 17:01 |
Tarragona | 17:10 |
Reus | 17:27 |
Marca-Falset | 18:01 |
Mora La Nova | 18:25 |
Caspe | 19:44 |
La Puebla de Hijar | 20:14 |
Zaragoza Portillo | 21:10 |
15015 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Zaragoza Portillo | 06:05 |
Zaragoza-Delicias | 06:11 |
Castejon de Ebro | 07:30 |
Olite/erriberri | 07:57 |
18071 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 14:56 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Castejon de Ebro Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
15022 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 08:45 |
Camp Tarragona | 09:22 |
Lleida | 09:59 |
Zaragoza-Delicias | 10:48 |
Tudela de Navarra | 11:34 |
Castejon de Ebro | 11:45 |
00438 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Olite/erriberri | 14:45 |
18021 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 7:18 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Tafalla Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
15151 | |
Regional | |
Vaihto | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:37 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Tafalla | 16:56 |
Olite/erriberri | 17:00 |
18029 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 9:05 |
Altafulla-Tamarit Zaragoza Portillo Tudela de Navarra Tafalla Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:02 |
17501 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Zaragoza Portillo | 14:36 |
Zaragoza-Delicias | 14:43 |
Tudela de Navarra | 15:39 |
18073 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Tudela de Navarra | 17:05 |
Tafalla | 17:38 |
00609 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Tafalla | 20:43 |
Olite/erriberri | 20:47 |
16111 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 10:45 |
Keskiviikko 7. elokuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Zaragoza Portillo Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 17:01 |
Tarragona | 17:10 |
Reus | 17:27 |
Marca-Falset | 18:01 |
Mora La Nova | 18:25 |
Caspe | 19:44 |
La Puebla de Hijar | 20:14 |
Zaragoza Portillo | 21:10 |
15015 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Zaragoza Portillo | 06:05 |
Zaragoza-Delicias | 06:11 |
Castejon de Ebro | 07:30 |
Olite/erriberri | 07:57 |
18071 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 14:56 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Castejon de Ebro Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
15022 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 08:45 |
Camp Tarragona | 09:22 |
Lleida | 09:59 |
Zaragoza-Delicias | 10:48 |
Tudela de Navarra | 11:34 |
Castejon de Ebro | 11:45 |
00438 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Olite/erriberri | 14:45 |
18021 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 7:18 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Tafalla Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
15151 | |
Regional | |
Vaihto | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:37 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Tafalla | 16:56 |
Olite/erriberri | 17:00 |
18029 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 9:05 |
Altafulla-Tamarit Zaragoza Portillo Tudela de Navarra Tafalla Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:02 |
17501 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Zaragoza Portillo | 14:36 |
Zaragoza-Delicias | 14:43 |
Tudela de Navarra | 15:39 |
18073 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Tudela de Navarra | 17:05 |
Tafalla | 17:38 |
00609 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Tafalla | 20:43 |
Olite/erriberri | 20:47 |
16111 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 10:45 |
Torstai 8. elokuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Zaragoza Portillo Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 17:01 |
Tarragona | 17:10 |
Reus | 17:27 |
Marca-Falset | 18:01 |
Mora La Nova | 18:25 |
Caspe | 19:44 |
La Puebla de Hijar | 20:14 |
Zaragoza Portillo | 21:10 |
15015 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Zaragoza Portillo | 06:05 |
Zaragoza-Delicias | 06:11 |
Castejon de Ebro | 07:30 |
Olite/erriberri | 07:57 |
18071 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 14:56 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Castejon de Ebro Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
15022 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 08:45 |
Camp Tarragona | 09:22 |
Lleida | 09:59 |
Zaragoza-Delicias | 10:48 |
Tudela de Navarra | 11:34 |
Castejon de Ebro | 11:45 |
00438 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Olite/erriberri | 14:45 |
18021 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 7:18 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Tafalla Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
15151 | |
Regional | |
Vaihto | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:37 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Tafalla | 16:56 |
Olite/erriberri | 17:00 |
18029 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 9:05 |
Altafulla-Tamarit Zaragoza Portillo Tudela de Navarra Tafalla Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:02 |
17501 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Zaragoza Portillo | 14:36 |
Zaragoza-Delicias | 14:43 |
Tudela de Navarra | 15:39 |
18073 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Tudela de Navarra | 17:05 |
Tafalla | 17:38 |
00609 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Tafalla | 20:43 |
Olite/erriberri | 20:47 |
16111 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 10:45 |
Perjantai 9. elokuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Zaragoza Portillo Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 10:02 | 17:01 |
Tarragona | 10:11 | 17:10 |
Vila-Seca | 10:19 | - |
Marca-Falset | - | 18:01 |
Reus | 10:28 | 17:27 |
Mora La Nova | 11:14 | 18:25 |
Flix | 11:37 | - |
Riba-Roja Debre | 11:45 | - |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 | - |
Caspe | 12:30 | 19:44 |
La Puebla de Hijar | 13:10 | 20:14 |
Zaragoza Goya | 14:00 | - |
Zaragoza Portillo | 14:02 | 21:10 |
17501 | 15015 | |
Regional Exprés. | Regional Exprés. | |
Vaihto | ||
Zaragoza Portillo | 16:45 | 06:05 |
Zaragoza-Delicias | 16:50 | 06:11 |
Castejon de Ebro | - | 07:30 |
Olite/erriberri | 18:41 | 07:57 |
18023 | 18071 | |
Regional Exprés. | Regional Exprés. | |
Matka-aika | 8:39 | 14:56 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Castejon de Ebro Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
15022 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 08:45 |
Camp Tarragona | 09:22 |
Lleida | 09:59 |
Zaragoza-Delicias | 10:48 |
Tudela de Navarra | 11:34 |
Castejon de Ebro | 11:45 |
00438 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Olite/erriberri | 14:45 |
18021 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 7:18 |
Altafulla-Tamarit Lleida Castejon de Ebro Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 13:06 |
Tarragona | 13:16 |
Vila-Seca | 13:25 |
Reus | 13:34 |
La Selva del Camp | 13:43 |
Alcover | 13:52 |
La Plana-Picamoixons | 13:58 |
Vilaverd | 14:05 |
Montblanc | 14:11 |
Lleida | 14:58 |
15043 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Lleida | 15:42 |
Zaragoza-Delicias | 16:36 |
Tudela de Navarra | 17:20 |
Castejon de Ebro | 17:30 |
00530 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Castejon de Ebro | 20:42 |
Olite/erriberri | 21:12 |
18077 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 8:06 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Tafalla Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
15151 | |
Regional | |
Vaihto | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:37 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Tafalla | 16:56 |
Olite/erriberri | 17:00 |
18029 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 9:05 |
Lauantai 10. elokuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Riba-Roja Debre Zaragoza Miraflores Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 07:38 |
Tarragona | 07:49 |
Reus | 08:06 |
Les Borges del Camp | 08:15 |
Riudecañes-Botarell | 08:21 |
Marca-Falset | 08:44 |
Mora La Nova | 09:03 |
Riba-Roja Debre | 09:31 |
15907 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Riba-Roja Debre | 09:50 |
Zaragoza Miraflores | 12:04 |
15311 | |
Regional | |
Vaihto | |
Zaragoza Miraflores | 13:00 |
Zaragoza-Delicias | 13:09 |
Castejon de Ebro | 14:19 |
Olite/erriberri | 14:45 |
18021 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 7:07 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Castejon de Ebro Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
15151 | |
Regional | |
Vaihto | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:10 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Castejon de Ebro | 20:42 |
Olite/erriberri | 21:12 |
18077 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 13:17 |
Altafulla-Tamarit Zaragoza Portillo Tudela de Navarra Tafalla Olite/erriberri
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:02 |
17501 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Zaragoza Portillo | 14:36 |
Zaragoza-Delicias | 14:43 |
Tudela de Navarra | 15:39 |
18073 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Tudela de Navarra | 17:05 |
Tafalla | 17:38 |
00609 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Tafalla | 09:50 |
Olite/erriberri | 09:54 |
16020 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 23:52 |