Altafulla-Tamarit Torre del Bierzo Viikkoaikataulu
Sunnuntai 4. elokuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Bembibre Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 07:00 |
Torredembarra | 07:04 |
Sant Vicenc de Calders | 07:12 |
Vilanova I La Geltrú | 07:26 |
Barcelona-Sants | 08:08 |
15034 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:19 |
00622 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Bembibre | 18:37 |
Torre del Bierzo | 18:45 |
12604 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 11:45 |
Altafulla-Tamarit Madrid-Chamartin León Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
17501 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 18:35 |
Valladolid | 19:38 |
Palencia | 20:04 |
León | 20:48 |
04181 | |
Alvia | |
Vaihto | |
León | 07:09 |
Astorga | 07:58 |
Torre del Bierzo | 08:41 |
12613 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 22:39 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 08:02 |
Sant Vicenc de Calders | 08:26 |
Calafell | 08:31 |
Vilanova I La Geltrú | 08:46 |
Sitges | 08:53 |
Castelldefels | 09:07 |
Gavà | 09:13 |
Barcelona-Sants | 09:32 |
15400 | |
Regional | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
01101 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
05135 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 17:30 |
Segovia Guiomar | 17:59 |
Valladolid | 18:36 |
Palencia | 19:01 |
León | 19:46 |
Veguellina | 20:10 |
Astorga | 20:23 |
Vega-Magaz | 20:32 |
Brañuelas | 20:45 |
Torre del Bierzo | 21:05 |
04179 | |
Intercity | |
Matka-aika | 13:03 |
Maanantai 5. elokuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Bembibre Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
15022 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:19 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Bembibre | 18:37 |
Torre del Bierzo | 18:45 |
12604 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 11:18 |
Altafulla-Tamarit Madrid-Chamartin León Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
17501 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 18:35 |
Valladolid | 19:38 |
Palencia | 20:04 |
León | 20:48 |
04181 | |
Alvia | |
Vaihto | |
León | 13:01 |
Astorga | 13:54 |
Torre del Bierzo | 14:37 |
12601 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 28:35 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Astorga Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
15151 | |
Regional | |
Vaihto | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:36 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Astorga | 20:23 |
Vega-Magaz | 20:32 |
Brañuelas | 20:45 |
Torre del Bierzo | 21:05 |
04179 | |
Intercity | |
Matka-aika | 13:10 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin León Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 08:02 |
Sant Vicenc de Calders | 08:26 |
Calafell | 08:31 |
Vilanova I La Geltrú | 08:46 |
Sitges | 08:53 |
Castelldefels | 09:07 |
Gavà | 09:13 |
Barcelona-Sants | 09:32 |
15400 | |
Regional | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
01101 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
05135 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 16:37 |
Valladolid | 17:33 |
León | 18:36 |
04161 | |
AVE | |
Vaihto | |
León | 07:09 |
Astorga | 07:58 |
Torre del Bierzo | 08:41 |
12613 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:39 |
Tiistai 6. elokuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Bembibre Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
15022 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:19 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Bembibre | 18:37 |
Torre del Bierzo | 18:45 |
12604 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 11:18 |
Altafulla-Tamarit Madrid-Chamartin León Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
17501 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 18:35 |
Valladolid | 19:38 |
Palencia | 20:04 |
León | 20:48 |
04181 | |
Alvia | |
Vaihto | |
León | 13:01 |
Astorga | 13:54 |
Torre del Bierzo | 14:37 |
12601 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 28:35 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Astorga Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
15151 | |
Regional | |
Vaihto | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:36 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Astorga | 20:23 |
Vega-Magaz | 20:32 |
Brañuelas | 20:45 |
Torre del Bierzo | 21:05 |
04179 | |
Intercity | |
Matka-aika | 13:10 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin León Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 08:02 |
Sant Vicenc de Calders | 08:26 |
Calafell | 08:31 |
Vilanova I La Geltrú | 08:46 |
Sitges | 08:53 |
Castelldefels | 09:07 |
Gavà | 09:13 |
Barcelona-Sants | 09:32 |
15400 | |
Regional | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
01101 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
05135 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 16:37 |
Valladolid | 17:33 |
León | 18:36 |
04161 | |
AVE | |
Vaihto | |
León | 07:09 |
Astorga | 07:58 |
Torre del Bierzo | 08:41 |
12613 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:39 |
Keskiviikko 7. elokuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Bembibre Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
15022 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:19 |
00622 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Bembibre | 18:37 |
Torre del Bierzo | 18:45 |
12604 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 11:18 |
Altafulla-Tamarit Madrid-Chamartin León Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
17501 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 18:35 |
Valladolid | 19:38 |
Palencia | 20:04 |
León | 20:48 |
04181 | |
Alvia | |
Vaihto | |
León | 13:01 |
Astorga | 13:54 |
Torre del Bierzo | 14:37 |
12601 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 28:35 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Astorga Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
15151 | |
Regional | |
Vaihto | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:36 |
00622 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Astorga | 20:23 |
Vega-Magaz | 20:32 |
Brañuelas | 20:45 |
Torre del Bierzo | 21:05 |
37179 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 13:10 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin León Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 08:02 |
Sant Vicenc de Calders | 08:26 |
Calafell | 08:31 |
Vilanova I La Geltrú | 08:46 |
Sitges | 08:53 |
Castelldefels | 09:07 |
Gavà | 09:13 |
Barcelona-Sants | 09:32 |
15400 | |
Regional | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
01101 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
05135 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 16:37 |
Valladolid | 17:33 |
León | 18:36 |
04161 | |
AVE | |
Vaihto | |
León | 07:09 |
Astorga | 07:58 |
Torre del Bierzo | 08:41 |
12613 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:39 |
Torstai 8. elokuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Bembibre Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
15022 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:19 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Bembibre | 18:37 |
Torre del Bierzo | 18:45 |
12604 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 11:18 |
Altafulla-Tamarit Madrid-Chamartin León Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
17501 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 18:35 |
Valladolid | 19:38 |
Palencia | 20:04 |
León | 20:48 |
04181 | |
Alvia | |
Vaihto | |
León | 13:01 |
Astorga | 13:54 |
Torre del Bierzo | 14:37 |
12601 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 28:35 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Astorga Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
15151 | |
Regional | |
Vaihto | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:36 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Astorga | 20:23 |
Vega-Magaz | 20:32 |
Brañuelas | 20:45 |
Torre del Bierzo | 21:05 |
37179 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 13:10 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin León Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 08:02 |
Sant Vicenc de Calders | 08:26 |
Calafell | 08:31 |
Vilanova I La Geltrú | 08:46 |
Sitges | 08:53 |
Castelldefels | 09:07 |
Gavà | 09:13 |
Barcelona-Sants | 09:32 |
15400 | |
Regional | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
01101 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
05135 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 16:37 |
Valladolid | 17:33 |
León | 18:36 |
04161 | |
AVE | |
Vaihto | |
León | 07:09 |
Astorga | 07:58 |
Torre del Bierzo | 08:41 |
12613 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:39 |
Perjantai 9. elokuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Bembibre Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:34 |
15022 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:19 |
00622 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Bembibre | 18:37 |
Torre del Bierzo | 18:45 |
12604 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 11:18 |
Altafulla-Tamarit Madrid-Chamartin León Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
17501 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 18:35 |
Valladolid | 19:38 |
Palencia | 20:04 |
León | 20:48 |
04181 | |
Alvia | |
Vaihto | |
León | 13:01 |
Astorga | 13:54 |
Torre del Bierzo | 14:37 |
12601 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 28:35 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Astorga Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
15151 | |
Regional | |
Vaihto | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:36 |
00622 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Astorga | 20:23 |
Vega-Magaz | 20:32 |
Brañuelas | 20:45 |
Torre del Bierzo | 21:05 |
04179 | |
Intercity | |
Matka-aika | 13:10 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin León Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 08:02 |
Sant Vicenc de Calders | 08:26 |
Calafell | 08:31 |
Vilanova I La Geltrú | 08:46 |
Sitges | 08:53 |
Castelldefels | 09:07 |
Gavà | 09:13 |
Barcelona-Sants | 09:32 |
15400 | |
Regional | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
01101 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
05135 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 16:37 |
Valladolid | 17:33 |
León | 18:36 |
04161 | |
AVE | |
Vaihto | |
León | 07:09 |
Astorga | 07:58 |
Torre del Bierzo | 08:41 |
12613 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:39 |
Lauantai 10. elokuuta 2024 klo 7.00
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Astorga Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 07:27 |
Torredembarra | 07:31 |
Sant Vicenc de Calders | 07:39 |
Barcelona-Sants | 08:35 |
18090 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:36 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Astorga | 07:58 |
Torre del Bierzo | 08:41 |
12613 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 25:14 |
Altafulla-Tamarit Barcelona-Sants Bembibre Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 07:00 |
Torredembarra | 07:04 |
Sant Vicenc de Calders | 07:12 |
Vilanova I La Geltrú | 07:26 |
Barcelona-Sants | 08:08 |
15034 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 09:05 |
Camp Tarragona | 09:41 |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:19 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Bembibre | 18:37 |
Torre del Bierzo | 18:45 |
12604 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 11:45 |
Altafulla-Tamarit Madrid-Chamartin Ourense Bembibre Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 10:02 |
Tarragona | 10:11 |
Vila-Seca | 10:19 |
Reus | 10:28 |
Mora La Nova | 11:14 |
Flix | 11:37 |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
17501 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
04175 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:09 |
00625 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Bembibre | 15:45 |
Torre del Bierzo | 15:54 |
12600 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 29:52 |
Altafulla-Tamarit Sant Vicenc de Calders Lleida Astorga Torre del Bierzo
Altafulla-Tamarit | 07:55 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
15151 | |
Regional | |
Vaihto | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:36 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Astorga | 12:54 |
Torre del Bierzo | 13:40 |
12607 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 29:45 |