Amusco Neda Viikkoaikataulu
Tiistai 27. elokuuta 2024 klo 7.00
Amusco Valladolid Segovia Guiomar Ferrol Neda
Amusco | 12:12 |
El Carrión | 12:17 |
Monzon de Campos | 12:21 |
Palencia | 12:37 |
Venta de Baños | 12:45 |
Dueñas | 12:50 |
Cubillas de Santa Marta | 12:55 |
Corcos-Aguilarejo | 13:00 |
Cabezón del Pisuerga | 13:10 |
Valladolid-Universidad | 13:15 |
Valladolid | 13:20 |
35102 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Valladolid | 14:02 |
Segovia Guiomar | 14:39 |
08148 | |
Avant | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:20 |
Betanzos-Cidade | 23:28 |
Pontedeume | 23:46 |
Ferrol | 00:04 |
04175 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Ferrol | 14:10 |
Neda | 14:17 |
12683 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 26:05 |
Keskiviikko 28. elokuuta 2024 klo 7.00
Amusco Valladolid Segovia Guiomar Ferrol Neda
Amusco | 12:12 |
El Carrión | 12:17 |
Monzon de Campos | 12:21 |
Palencia | 12:37 |
Venta de Baños | 12:45 |
Dueñas | 12:50 |
Cubillas de Santa Marta | 12:55 |
Corcos-Aguilarejo | 13:00 |
Cabezón del Pisuerga | 13:10 |
Valladolid-Universidad | 13:15 |
Valladolid | 13:20 |
35102 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Valladolid | 14:02 |
Segovia Guiomar | 14:39 |
08148 | |
Avant | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:20 |
Betanzos-Cidade | 23:28 |
Pontedeume | 23:46 |
Ferrol | 00:04 |
04175 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Ferrol | 14:10 |
Neda | 14:17 |
12683 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 26:05 |
Torstai 29. elokuuta 2024 klo 7.00
Amusco Valladolid Segovia Guiomar Ferrol Neda
Amusco | 12:12 |
El Carrión | 12:17 |
Monzon de Campos | 12:21 |
Palencia | 12:37 |
Venta de Baños | 12:45 |
Dueñas | 12:50 |
Cubillas de Santa Marta | 12:55 |
Corcos-Aguilarejo | 13:00 |
Cabezón del Pisuerga | 13:10 |
Valladolid-Universidad | 13:15 |
Valladolid | 13:20 |
35102 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Valladolid | 14:02 |
Segovia Guiomar | 14:39 |
08148 | |
Avant | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:20 |
Betanzos-Cidade | 23:28 |
Pontedeume | 23:46 |
Ferrol | 00:04 |
04175 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Ferrol | 14:10 |
Neda | 14:17 |
12683 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 26:05 |
Perjantai 30. elokuuta 2024 klo 7.00
Amusco Valladolid Segovia Guiomar Ferrol Neda
Amusco | 12:12 |
El Carrión | 12:17 |
Monzon de Campos | 12:21 |
Palencia | 12:37 |
Venta de Baños | 12:45 |
Dueñas | 12:50 |
Cubillas de Santa Marta | 12:55 |
Corcos-Aguilarejo | 13:00 |
Cabezón del Pisuerga | 13:10 |
Valladolid-Universidad | 13:15 |
Valladolid | 13:20 |
35102 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Valladolid | 14:02 |
Segovia Guiomar | 14:39 |
08148 | |
Avant | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:20 |
Betanzos-Cidade | 23:28 |
Pontedeume | 23:46 |
Ferrol | 00:04 |
04175 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Ferrol | 14:10 |
Neda | 14:17 |
12683 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 26:05 |
Lauantai 31. elokuuta 2024 klo 7.00
Amusco Valladolid Segovia Guiomar Ferrol Neda
Amusco | 11:34 |
El Carrión | 11:44 |
Monzon de Campos | 11:51 |
Palencia | 12:10 |
Venta de Baños | 12:30 |
Dueñas | 12:39 |
Cubillas de Santa Marta | 12:52 |
Corcos-Aguilarejo | 13:02 |
Cabezón del Pisuerga | 13:11 |
Valladolid-Universidad | 13:24 |
Valladolid | 13:37 |
18100 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Valladolid | 14:02 |
Segovia Guiomar | 14:39 |
08148 | |
Avant | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:20 |
Betanzos-Cidade | 23:28 |
Pontedeume | 23:46 |
Ferrol | 00:04 |
04175 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Ferrol | 14:10 |
Neda | 14:17 |
12683 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 26:43 |
Sunnuntai 1. syyskuuta 2024 klo 7.00
Amusco Aguilar de Campoo Madrid-Chamartin Betanzos-Infesta Neda
Amusco | 19:32 |
Piña | 19:36 |
Fromista | 19:41 |
Osorno | 19:52 |
Espinosa de Villagonzalo (apd) | 19:58 |
Herrera de Pisuerga | 20:07 |
Alar del Rey-San Quirce | 20:13 |
Mave | 20:21 |
Aguilar de Campoo | 20:29 |
18105 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Aguilar de Campoo | 20:32 |
Palencia | 21:30 |
Valladolid | 22:07 |
Madrid-Chamartin | 23:24 |
04192 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 08:00 |
Segovia Guiomar | 08:29 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 08:57 |
Zamora | 09:22 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:54 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 |
Ourense | 10:55 |
Santiago de Compostela | 11:40 |
A Coruña | 12:21 |
Betanzos-Infesta | 12:47 |
04095 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Betanzos-Infesta | 15:32 |
Betanzos-Cidade | 15:43 |
Miño | 15:50 |
Perbes | 15:54 |
Pontedeume | 16:00 |
Perlio | 16:12 |
Neda | 16:15 |
12684 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 20:43 |
Amusco Palencia Madrid-Chamartin Ferrol Neda
Amusco | 10:06 |
El Carrión | 10:11 |
Monzon de Campos | 10:14 |
Palencia | 10:21 |
18100 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Palencia | 10:25 |
Valladolid | 10:51 |
Madrid-Chamartin | 11:45 |
05312 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:20 |
Betanzos-Cidade | 23:28 |
Pontedeume | 23:46 |
Ferrol | 00:04 |
04175 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Ferrol | 14:10 |
Neda | 14:17 |
12683 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 28:11 |
Maanantai 2. syyskuuta 2024 klo 7.00
Amusco Aguilar de Campoo Madrid-Chamartin Betanzos-Infesta Neda
Amusco | 19:32 |
Piña | 19:36 |
Fromista | 19:41 |
Osorno | 19:52 |
Espinosa de Villagonzalo (apd) | 19:58 |
Herrera de Pisuerga | 20:07 |
Alar del Rey-San Quirce | 20:13 |
Mave | 20:21 |
Aguilar de Campoo | 20:29 |
18105 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Aguilar de Campoo | 20:32 |
Palencia | 21:30 |
Valladolid | 22:07 |
Madrid-Chamartin | 23:24 |
04192 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 08:00 |
Segovia Guiomar | 08:29 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 08:57 |
Zamora | 09:22 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:54 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 |
Ourense | 10:55 |
Santiago de Compostela | 11:40 |
A Coruña | 12:21 |
Betanzos-Infesta | 12:47 |
04095 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Betanzos-Infesta | 15:32 |
Betanzos-Cidade | 15:43 |
Miño | 15:50 |
Perbes | 15:54 |
Pontedeume | 16:00 |
Perlio | 16:12 |
Neda | 16:15 |
12684 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 20:43 |
Amusco Valladolid Segovia Guiomar Ferrol Neda
Amusco | 12:19 |
El Carrión | 12:24 |
Monzon de Campos | 12:26 |
Palencia | 12:35 |
Venta de Baños | 12:46 |
Dueñas | 12:52 |
Cubillas de Santa Marta | 12:57 |
Corcos-Aguilarejo | 13:02 |
Cabezón del Pisuerga | 13:06 |
Valladolid-Universidad | 13:15 |
Valladolid | 13:20 |
18102 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Valladolid | 14:02 |
Segovia Guiomar | 14:39 |
08148 | |
Avant | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:52 |
Betanzos-Infesta | 23:20 |
Betanzos-Cidade | 23:28 |
Pontedeume | 23:46 |
Ferrol | 00:04 |
04175 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Ferrol | 14:10 |
Neda | 14:17 |
12683 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 25:58 |