Cecebre Etxarri-Aranatz Viikkoaikataulu
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Cecebre A Coruña Pamplona/Iruña Etxarri-Aranatz
Cecebre | 20:26 |
A Coruña | 20:50 |
12687 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 07:45 |
Santiago de Compostela | 08:14 |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:22 |
00625 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Pamplona/Iruña | 20:15 |
Etxarri-Aranatz | 20:42 |
16017 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:16 |
Cecebre Monforte de Lemos Vitoria/gasteiz Etxarri-Aranatz
Cecebre | 07:27 |
Betanzos-Infesta | 07:35 |
Curtis | 08:00 |
Teixeiro | 08:08 |
Lugo | 08:54 |
Monforte de Lemos | 09:54 |
12644 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Monforte de Lemos | 10:00 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:24 |
00621 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 19:00 |
Etxarri-Aranatz | 19:37 |
16111 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 12:10 |
Cecebre A Coruña Medina del Campo Alta Velocidad Medina del Campo Araia Etxarri-Aranatz
Cecebre | 23:22 |
A Coruña | 23:44 |
12646 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 06:34 |
Santiago de Compostela | 07:06 |
Ourense | 07:44 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 08:25 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 08:44 |
Zamora | 09:14 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 09:35 |
04664 | |
AVE | |
Vaihto | |
Medina del Campo | 11:25 |
Valladolid | 11:50 |
Venta de Baños | 12:15 |
Burgos-Rosa Manzano | 13:28 |
Briviesca | 13:57 |
Miranda de Ebro | 14:27 |
Vitoria/gasteiz | 14:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 14:58 |
Salvatierra/agurain | 15:05 |
Araia | 15:09 |
18061 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Araia | 15:44 |
Etxarri-Aranatz | 16:01 |
18029 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 16:39 |
Cecebre A Coruña Ourense Segovia Guiomar Vitoria/gasteiz Etxarri-Aranatz
Cecebre | 09:54 |
A Coruña | 10:12 |
12641 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 11:25 |
Santiago de Compostela | 11:57 |
Ourense | 12:37 |
09111 | |
Avant | |
Vaihto | |
Ourense | 12:58 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 |
Segovia Guiomar | 15:35 |
04114 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 18:07 |
Valladolid | 18:44 |
Burgos-Rosa Manzano | 19:34 |
Miranda de Ebro | 20:38 |
Vitoria/gasteiz | 20:58 |
04167 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 09:55 |
Etxarri-Aranatz | 10:34 |
16019 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:40 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Cecebre A Coruña Pamplona/Iruña Etxarri-Aranatz
Cecebre | 20:26 |
A Coruña | 20:50 |
12687 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 07:45 |
Santiago de Compostela | 08:14 |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:22 |
00625 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Pamplona/Iruña | 20:15 |
Etxarri-Aranatz | 20:42 |
16017 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:16 |
Cecebre Monforte de Lemos Vitoria/gasteiz Etxarri-Aranatz
Cecebre | 07:27 |
Betanzos-Infesta | 07:35 |
Curtis | 08:00 |
Teixeiro | 08:08 |
Lugo | 08:54 |
Monforte de Lemos | 09:54 |
12644 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Monforte de Lemos | 10:00 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:24 |
00625 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 19:00 |
Etxarri-Aranatz | 19:37 |
16111 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 12:10 |
Cecebre A Coruña Ourense Segovia Guiomar Vitoria/gasteiz Etxarri-Aranatz
Cecebre | 09:54 |
A Coruña | 10:12 |
12641 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 11:25 |
Santiago de Compostela | 11:57 |
Ourense | 12:37 |
09111 | |
Avant | |
Vaihto | |
Ourense | 12:58 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 |
Segovia Guiomar | 15:35 |
04114 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 18:07 |
Valladolid | 18:44 |
Burgos-Rosa Manzano | 19:34 |
Miranda de Ebro | 20:38 |
Vitoria/gasteiz | 20:58 |
04167 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 09:55 |
Etxarri-Aranatz | 10:34 |
16019 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:40 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Cecebre Monforte de Lemos Vitoria/gasteiz Etxarri-Aranatz
Cecebre | 07:27 |
Betanzos-Infesta | 07:35 |
Curtis | 08:00 |
Teixeiro | 08:08 |
Lugo | 08:54 |
Monforte de Lemos | 09:54 |
12644 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Monforte de Lemos | 10:00 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:24 |
00625 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 19:00 |
Etxarri-Aranatz | 19:37 |
16111 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 12:10 |
Cecebre A Coruña Medina del Campo Alta Velocidad Medina del Campo Araia Etxarri-Aranatz
Cecebre | 20:26 |
A Coruña | 20:50 |
12687 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 06:34 |
Santiago de Compostela | 07:06 |
Ourense | 07:44 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 08:25 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 08:44 |
Zamora | 09:14 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 09:35 |
04664 | |
AVE | |
Vaihto | |
Medina del Campo | 11:25 |
Valladolid | 11:50 |
Venta de Baños | 12:15 |
Burgos-Rosa Manzano | 13:28 |
Briviesca | 13:57 |
Miranda de Ebro | 14:27 |
Vitoria/gasteiz | 14:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 14:58 |
Salvatierra/agurain | 15:05 |
Araia | 15:09 |
18061 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Araia | 15:44 |
Etxarri-Aranatz | 16:01 |
18029 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 19:35 |
Cecebre A Coruña Ourense Pamplona/Iruña Etxarri-Aranatz
Cecebre | 23:22 |
A Coruña | 23:44 |
12646 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 05:08 |
Santiago de Compostela | 05:40 |
Ourense | 06:20 |
09051 | |
Avant | |
Vaihto | |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:22 |
00621 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Pamplona/Iruña | 20:15 |
Etxarri-Aranatz | 20:42 |
16017 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 21:20 |
Cecebre A Coruña Ourense Segovia Guiomar Vitoria/gasteiz Etxarri-Aranatz
Cecebre | 09:54 |
A Coruña | 10:12 |
12641 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 11:25 |
Santiago de Compostela | 11:57 |
Ourense | 12:37 |
09111 | |
Avant | |
Vaihto | |
Ourense | 12:58 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 |
Segovia Guiomar | 15:35 |
04114 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 18:07 |
Valladolid | 18:44 |
Burgos-Rosa Manzano | 19:34 |
Miranda de Ebro | 20:38 |
Vitoria/gasteiz | 20:58 |
04167 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 09:55 |
Etxarri-Aranatz | 10:34 |
16019 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:40 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Cecebre A Coruña Pamplona/Iruña Etxarri-Aranatz
Cecebre | 20:26 |
A Coruña | 20:50 |
12687 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 07:45 |
Santiago de Compostela | 08:14 |
Ourense | 09:08 |
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:22 |
00625 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Pamplona/Iruña | 20:15 |
Etxarri-Aranatz | 20:42 |
16017 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:16 |
Cecebre Monforte de Lemos Vitoria/gasteiz Etxarri-Aranatz
Cecebre | 07:27 |
Betanzos-Infesta | 07:35 |
Curtis | 08:00 |
Teixeiro | 08:08 |
Lugo | 08:54 |
Monforte de Lemos | 09:54 |
12644 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Monforte de Lemos | 10:00 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:24 |
00621 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 19:00 |
Etxarri-Aranatz | 19:37 |
16111 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 12:10 |
Cecebre A Coruña Ourense Segovia Guiomar Vitoria/gasteiz Etxarri-Aranatz
Cecebre | 09:54 |
A Coruña | 10:12 |
12641 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 11:25 |
Santiago de Compostela | 11:57 |
Ourense | 12:37 |
09111 | |
Avant | |
Vaihto | |
Ourense | 12:58 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 |
Segovia Guiomar | 15:35 |
04114 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 18:07 |
Valladolid | 18:44 |
Burgos-Rosa Manzano | 19:34 |
Miranda de Ebro | 20:38 |
Vitoria/gasteiz | 20:58 |
04167 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 09:55 |
Etxarri-Aranatz | 10:34 |
16019 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:40 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Cecebre Monforte de Lemos Vitoria/gasteiz Etxarri-Aranatz
Cecebre | 07:27 |
Betanzos-Infesta | 07:35 |
Curtis | 08:00 |
Teixeiro | 08:08 |
Lugo | 08:54 |
Monforte de Lemos | 09:54 |
12644 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:24 |
00625 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 19:00 |
Etxarri-Aranatz | 19:37 |
16111 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 12:10 |
Cecebre A Coruña Medina del Campo Alta Velocidad Medina del Campo Araia Etxarri-Aranatz
Cecebre | 20:26 |
A Coruña | 20:50 |
12687 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 06:34 |
Santiago de Compostela | 07:06 |
Ourense | 07:44 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 08:25 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 08:44 |
Zamora | 09:14 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 09:35 |
04664 | |
AVE | |
Vaihto | |
Medina del Campo | 11:25 |
Valladolid | 11:50 |
Venta de Baños | 12:15 |
Burgos-Rosa Manzano | 13:28 |
Briviesca | 13:57 |
Miranda de Ebro | 14:27 |
Vitoria/gasteiz | 14:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 14:58 |
Salvatierra/agurain | 15:05 |
Araia | 15:09 |
18061 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Araia | 15:44 |
Etxarri-Aranatz | 16:01 |
18029 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 19:35 |
Cecebre A Coruña Ourense Pamplona/Iruña Etxarri-Aranatz
Cecebre | 23:22 |
A Coruña | 23:44 |
12646 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 05:08 |
Santiago de Compostela | 05:40 |
Ourense | 06:20 |
09051 | |
Avant | |
Vaihto | |
Ourense | 09:08 |
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:22 |
00621 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Pamplona/Iruña | 20:15 |
Etxarri-Aranatz | 20:42 |
16017 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 21:20 |
Cecebre A Coruña Ourense Medina del Campo Alta Velocidad Medina del Campo Vitoria/gasteiz Etxarri-Aranatz
Cecebre | 09:54 |
A Coruña | 10:12 |
12641 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 11:25 |
Santiago de Compostela | 11:57 |
Ourense | 12:37 |
09111 | |
Avant | |
Vaihto | |
Ourense | 12:58 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:05 |
04114 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Medina del Campo | 17:34 |
Valladolid | 18:06 |
Venta de Baños | 18:34 |
Burgos-Rosa Manzano | 19:27 |
Briviesca | 19:57 |
Miranda de Ebro | 20:27 |
Vitoria/gasteiz | 20:50 |
18009 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 09:55 |
Etxarri-Aranatz | 10:34 |
16019 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:40 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Cecebre A Coruña Vitoria/gasteiz Etxarri-Aranatz
Cecebre | 23:22 |
A Coruña | 23:44 |
12646 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 07:45 |
Santiago de Compostela | 08:14 |
Ourense | 09:08 |
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:24 |
00625 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 19:00 |
Etxarri-Aranatz | 19:37 |
16011 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 20:15 |
Cecebre Monforte de Lemos Vitoria/gasteiz Etxarri-Aranatz
Cecebre | 07:27 |
Betanzos-Infesta | 07:35 |
Curtis | 08:00 |
Teixeiro | 08:08 |
Lugo | 08:54 |
Monforte de Lemos | 09:54 |
12644 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:24 |
00621 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 19:00 |
Etxarri-Aranatz | 19:37 |
16111 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 12:10 |
Cecebre A Coruña Medina del Campo Alta Velocidad Medina del Campo Araia Etxarri-Aranatz
Cecebre | 20:26 |
A Coruña | 20:50 |
12687 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 06:34 |
Santiago de Compostela | 07:06 |
Ourense | 07:44 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 08:25 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 08:44 |
Zamora | 09:14 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 09:35 |
04664 | |
AVE | |
Vaihto | |
Medina del Campo | 11:25 |
Valladolid | 11:50 |
Venta de Baños | 12:15 |
Burgos-Rosa Manzano | 13:28 |
Briviesca | 13:57 |
Miranda de Ebro | 14:27 |
Vitoria/gasteiz | 14:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 14:58 |
Salvatierra/agurain | 15:05 |
Araia | 15:09 |
18061 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Araia | 15:44 |
Etxarri-Aranatz | 16:01 |
18029 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 19:35 |
Cecebre A Coruña Ourense Segovia Guiomar Vitoria/gasteiz Etxarri-Aranatz
Cecebre | 09:54 |
A Coruña | 10:12 |
12641 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 11:25 |
Santiago de Compostela | 11:57 |
Ourense | 12:37 |
09111 | |
Avant | |
Vaihto | |
Ourense | 12:58 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 |
Segovia Guiomar | 15:35 |
04114 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 18:07 |
Valladolid | 18:44 |
Burgos-Rosa Manzano | 19:34 |
Miranda de Ebro | 20:38 |
Vitoria/gasteiz | 20:58 |
04167 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 09:55 |
Etxarri-Aranatz | 10:34 |
16019 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:40 |
Sunnuntai 15. syyskuuta 2024 klo 7.00
Cecebre Monforte de Lemos Vitoria/gasteiz Etxarri-Aranatz
Cecebre | 07:27 |
Betanzos-Infesta | 07:35 |
Curtis | 08:00 |
Teixeiro | 08:08 |
Lugo | 08:54 |
Monforte de Lemos | 09:54 |
12644 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:24 |
00625 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 19:00 |
Etxarri-Aranatz | 19:37 |
16011 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 12:10 |
Cecebre A Coruña Ourense Medina del Campo Alta Velocidad Medina del Campo Araia Etxarri-Aranatz
Cecebre | 23:22 |
A Coruña | 23:44 |
12646 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 05:50 |
Santiago de Compostela | 06:22 |
Ourense | 07:02 |
09061 | |
Avant | |
Vaihto | |
Ourense | 07:44 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 08:26 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 08:44 |
Zamora | 09:14 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 09:35 |
04864 | |
AVE | |
Vaihto | |
Medina del Campo | 11:25 |
Valladolid | 11:50 |
Venta de Baños | 12:15 |
Burgos-Rosa Manzano | 13:28 |
Briviesca | 13:57 |
Miranda de Ebro | 14:27 |
Vitoria/gasteiz | 14:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 14:58 |
Salvatierra/agurain | 15:05 |
Araia | 15:09 |
18061 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Araia | 15:44 |
Etxarri-Aranatz | 16:01 |
18029 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 16:39 |
Cecebre A Coruña Ourense Segovia Guiomar Vitoria/gasteiz Etxarri-Aranatz
Cecebre | 09:54 |
A Coruña | 10:12 |
12641 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 11:25 |
Santiago de Compostela | 11:57 |
Ourense | 12:37 |
09111 | |
Avant | |
Vaihto | |
Ourense | 12:58 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 |
Segovia Guiomar | 15:35 |
04114 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 18:07 |
Valladolid | 18:44 |
Burgos-Rosa Manzano | 19:34 |
Miranda de Ebro | 20:38 |
Vitoria/gasteiz | 20:58 |
04167 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 09:55 |
Etxarri-Aranatz | 10:34 |
16019 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:40 |