Corcos-Aguilarejo Utebo Viikkoaikataulu
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Corcos-Aguilarejo Valladolid Vitoria/gasteiz Utebo
Corcos-Aguilarejo | 07:35 |
Valladolid | 07:58 |
18216 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Valladolid | 08:22 |
Burgos-Rosa Manzano | 09:19 |
Miranda de Ebro | 10:30 |
Vitoria/gasteiz | 10:49 |
04087 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 15:24 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Utebo | 18:32 |
18029 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 10:57 |
Corcos-Aguilarejo Valladolid Zaragoza-Delicias Utebo
Corcos-Aguilarejo | 13:02 |
Cabezón del Pisuerga | 13:06 |
Valladolid-Universidad | 13:15 |
Valladolid | 13:20 |
38102 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Valladolid | 13:34 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:53 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:21 |
00631 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 19:33 |
Utebo | 19:40 |
18077 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 6:38 |
Corcos-Aguilarejo Palencia Araia Castejon de Ebro Utebo
Corcos-Aguilarejo | 14:31 |
Palencia | 15:08 |
18217 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Palencia | 15:12 |
Burgos-Rosa Manzano | 16:55 |
Briviesca | 17:25 |
Miranda de Ebro | 17:55 |
Vitoria/gasteiz | 18:16 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 18:24 |
Salvatierra/agurain | 18:30 |
Araia | 18:34 |
18063 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Araia | 19:20 |
Pamplona/Iruña | 20:15 |
Castejon de Ebro | 21:11 |
16111 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Castejon de Ebro | 08:50 |
Utebo | 09:48 |
18074 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 19:17 |
Corcos-Aguilarejo Palencia Briviesca Uharte-Arakil Utebo
Corcos-Aguilarejo | 18:49 |
Cubillas de Santa Marta | 18:54 |
Dueñas | 19:00 |
Venta de Baños | 19:05 |
Palencia | 19:16 |
38105 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Palencia | 20:01 |
Magaz | 21:00 |
Quintana del Puente | 21:12 |
Villaquiran | 21:24 |
Burgos-Rosa Manzano | 21:43 |
Briviesca | 22:10 |
18065 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Briviesca | 08:56 |
Miranda de Ebro | 09:28 |
Vitoria/gasteiz | 09:55 |
Uharte-Arakil | 10:40 |
16019 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Uharte-Arakil | 16:06 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Utebo | 18:32 |
18029 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 23:43 |
Corcos-Aguilarejo Valladolid Zumarraga Castejon de Ebro Utebo
Corcos-Aguilarejo | 16:11 |
Valladolid | 16:33 |
18218 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Valladolid | 18:44 |
Burgos-Rosa Manzano | 19:34 |
Miranda de Ebro | 20:38 |
Vitoria/gasteiz | 21:00 |
Zumarraga | 21:49 |
04167 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Zumarraga | 08:03 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 08:30 |
Pamplona/Iruña | 09:05 |
Tafalla | 09:31 |
Castejon de Ebro | 10:01 |
00533 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Castejon de Ebro | 16:07 |
Utebo | 17:04 |
18076 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:53 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Corcos-Aguilarejo Valladolid Vitoria/gasteiz Utebo
Corcos-Aguilarejo | 07:35 |
Valladolid | 07:58 |
18216 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Valladolid | 08:22 |
Burgos-Rosa Manzano | 09:19 |
Miranda de Ebro | 10:30 |
Vitoria/gasteiz | 10:49 |
04087 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 15:24 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Utebo | 18:32 |
18029 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 10:57 |
Corcos-Aguilarejo Valladolid Zaragoza-Delicias Utebo
Corcos-Aguilarejo | 13:02 |
Cabezón del Pisuerga | 13:06 |
Valladolid-Universidad | 13:15 |
Valladolid | 13:20 |
38102 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Valladolid | 13:34 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:53 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:21 |
00631 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 19:33 |
Utebo | 19:40 |
18077 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 6:38 |
Corcos-Aguilarejo Palencia Araia Castejon de Ebro Utebo
Corcos-Aguilarejo | 14:31 |
Palencia | 15:08 |
18217 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Palencia | 15:12 |
Burgos-Rosa Manzano | 16:55 |
Briviesca | 17:25 |
Miranda de Ebro | 17:55 |
Vitoria/gasteiz | 18:16 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 18:24 |
Salvatierra/agurain | 18:30 |
Araia | 18:34 |
18063 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Araia | 19:20 |
Pamplona/Iruña | 20:15 |
Castejon de Ebro | 21:11 |
16111 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Castejon de Ebro | 08:50 |
Utebo | 09:48 |
18074 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 19:17 |
Corcos-Aguilarejo Palencia Briviesca Uharte-Arakil Utebo
Corcos-Aguilarejo | 18:49 |
Cubillas de Santa Marta | 18:54 |
Dueñas | 19:00 |
Venta de Baños | 19:05 |
Palencia | 19:16 |
38105 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Palencia | 20:01 |
Magaz | 21:00 |
Quintana del Puente | 21:12 |
Villaquiran | 21:24 |
Burgos-Rosa Manzano | 21:43 |
Briviesca | 22:10 |
18065 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Briviesca | 08:56 |
Miranda de Ebro | 09:28 |
Vitoria/gasteiz | 09:55 |
Uharte-Arakil | 10:40 |
16019 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Uharte-Arakil | 16:06 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Utebo | 18:32 |
18029 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 23:43 |
Corcos-Aguilarejo Valladolid Zumarraga Castejon de Ebro Utebo
Corcos-Aguilarejo | 16:11 |
Valladolid | 16:33 |
18218 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Valladolid | 18:44 |
Burgos-Rosa Manzano | 19:34 |
Miranda de Ebro | 20:38 |
Vitoria/gasteiz | 21:00 |
Zumarraga | 21:49 |
04167 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Zumarraga | 08:03 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 08:30 |
Pamplona/Iruña | 09:05 |
Tafalla | 09:31 |
Castejon de Ebro | 10:01 |
00533 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Castejon de Ebro | 16:07 |
Utebo | 17:04 |
18076 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:53 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Corcos-Aguilarejo Valladolid Vitoria/gasteiz Utebo
Corcos-Aguilarejo | 07:35 |
Valladolid | 07:58 |
18216 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Valladolid | 08:22 |
Burgos-Rosa Manzano | 09:19 |
Miranda de Ebro | 10:30 |
Vitoria/gasteiz | 10:49 |
04087 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 15:24 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Utebo | 18:32 |
18029 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 10:57 |
Corcos-Aguilarejo Valladolid Zaragoza-Delicias Utebo
Corcos-Aguilarejo | 13:02 |
Cabezón del Pisuerga | 13:06 |
Valladolid-Universidad | 13:15 |
Valladolid | 13:20 |
38102 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Valladolid | 13:34 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:53 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:21 |
00631 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 19:33 |
Utebo | 19:40 |
18077 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 6:38 |
Corcos-Aguilarejo Palencia Araia Castejon de Ebro Utebo
Corcos-Aguilarejo | 14:31 |
Palencia | 15:08 |
18217 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Palencia | 15:12 |
Burgos-Rosa Manzano | 16:55 |
Briviesca | 17:25 |
Miranda de Ebro | 17:55 |
Vitoria/gasteiz | 18:16 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 18:24 |
Salvatierra/agurain | 18:30 |
Araia | 18:34 |
18063 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Araia | 19:20 |
Pamplona/Iruña | 20:15 |
Castejon de Ebro | 21:11 |
16111 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Castejon de Ebro | 08:50 |
Utebo | 09:48 |
18074 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 19:17 |
Corcos-Aguilarejo Valladolid Zumarraga Castejon de Ebro Utebo
Corcos-Aguilarejo | 16:11 |
Valladolid | 16:33 |
18218 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Valladolid | 18:44 |
Burgos-Rosa Manzano | 19:34 |
Miranda de Ebro | 20:38 |
Vitoria/gasteiz | 21:00 |
Zumarraga | 21:49 |
04167 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Zumarraga | 08:03 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 08:30 |
Pamplona/Iruña | 09:05 |
Tafalla | 09:31 |
Castejon de Ebro | 10:01 |
00533 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Castejon de Ebro | 18:01 |
Utebo | 19:04 |
16070 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 26:53 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Corcos-Aguilarejo Valladolid Vitoria/gasteiz Utebo
Corcos-Aguilarejo | 07:35 |
Valladolid | 07:58 |
18216 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Valladolid | 08:22 |
Burgos-Rosa Manzano | 09:19 |
Miranda de Ebro | 10:30 |
Vitoria/gasteiz | 10:49 |
04087 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 15:24 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Utebo | 18:32 |
18029 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 10:57 |
Corcos-Aguilarejo Valladolid Zaragoza-Delicias Utebo
Corcos-Aguilarejo | 13:02 |
Cabezón del Pisuerga | 13:06 |
Valladolid-Universidad | 13:15 |
Valladolid | 13:20 |
38102 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Valladolid | 13:34 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:53 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:21 |
00631 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 19:33 |
Utebo | 19:40 |
18077 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 6:38 |
Corcos-Aguilarejo Palencia Araia Castejon de Ebro Utebo
Corcos-Aguilarejo | 14:31 |
Palencia | 15:08 |
18217 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Palencia | 15:12 |
Burgos-Rosa Manzano | 16:55 |
Briviesca | 17:25 |
Miranda de Ebro | 17:55 |
Vitoria/gasteiz | 18:16 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 18:24 |
Salvatierra/agurain | 18:30 |
Araia | 18:34 |
18063 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Araia | 19:20 |
Pamplona/Iruña | 20:15 |
Castejon de Ebro | 21:11 |
16111 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Castejon de Ebro | 16:07 |
Utebo | 17:04 |
18076 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 26:33 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Corcos-Aguilarejo Palencia Tudela de Navarra Utebo
Corcos-Aguilarejo | 12:44 |
Venta de Baños | 13:00 |
Palencia | 13:13 |
18211 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:34 |
00621 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Tudela de Navarra | 08:59 |
Utebo | 09:48 |
18074 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 21:04 |
Corcos-Aguilarejo Valladolid Araia Utebo
Corcos-Aguilarejo | 10:50 |
Cabezón del Pisuerga | 10:54 |
Valladolid-Universidad | 11:03 |
Valladolid | 11:08 |
18100 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Valladolid | 11:50 |
Venta de Baños | 12:15 |
Burgos-Rosa Manzano | 13:28 |
Briviesca | 13:57 |
Miranda de Ebro | 14:27 |
Vitoria/gasteiz | 14:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 14:58 |
Salvatierra/agurain | 15:05 |
Araia | 15:09 |
18061 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Araia | 15:44 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Utebo | 18:32 |
18029 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 7:42 |
Corcos-Aguilarejo Valladolid Tudela de Navarra Utebo
Corcos-Aguilarejo | 10:50 |
Cabezón del Pisuerga | 10:54 |
Valladolid-Universidad | 11:03 |
Valladolid | 11:08 |
38500 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Valladolid | 13:34 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:53 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:34 |
00631 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Tudela de Navarra | 21:46 |
Utebo | 22:33 |
18078 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 11:43 |
Corcos-Aguilarejo Valladolid Madrid-Chamartin Ariza Utebo
Corcos-Aguilarejo | 16:11 |
Valladolid | 16:33 |
18218 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Valladolid | 17:03 |
Madrid-Chamartin | 18:14 |
04142 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 09:15 |
Guadalajara | 09:59 |
Siguenza | 11:02 |
Ariza | 11:54 |
17054 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Ariza | 19:51 |
Grisen | 21:28 |
Utebo | 21:40 |
18756 | |
Regional | |
Matka-aika | 29:29 |
Corcos-Aguilarejo Venta de Baños Araia Castejon de Ebro Utebo
Corcos-Aguilarejo | 14:31 |
Venta de Baños | 14:53 |
18217 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Venta de Baños | 15:42 |
Magaz | 16:07 |
Quintana del Puente | 16:23 |
Villaquiran | 16:38 |
Burgos-Rosa Manzano | 17:00 |
Briviesca | 17:35 |
Miranda de Ebro | 18:03 |
Vitoria/gasteiz | 18:22 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 18:30 |
Salvatierra/agurain | 18:37 |
Araia | 18:41 |
18063 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Araia | 19:20 |
Pamplona/Iruña | 20:15 |
Castejon de Ebro | 21:11 |
16111 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Castejon de Ebro | 18:01 |
Utebo | 19:04 |
16070 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 28:33 |
Sunnuntai 15. syyskuuta 2024 klo 7.00
Corcos-Aguilarejo Valladolid Araia Utebo
Corcos-Aguilarejo | 10:50 |
Cabezón del Pisuerga | 10:54 |
Valladolid-Universidad | 11:03 |
Valladolid | 11:08 |
18100 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Valladolid | 11:50 |
Venta de Baños | 12:15 |
Burgos-Rosa Manzano | 13:28 |
Briviesca | 13:57 |
Miranda de Ebro | 14:27 |
Vitoria/gasteiz | 14:50 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 14:58 |
Salvatierra/agurain | 15:05 |
Araia | 15:09 |
18061 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Araia | 15:44 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Utebo | 18:32 |
18029 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 7:42 |
Corcos-Aguilarejo Valladolid Tudela de Navarra Utebo
Corcos-Aguilarejo | 10:50 |
Cabezón del Pisuerga | 10:54 |
Valladolid-Universidad | 11:03 |
Valladolid | 11:08 |
38500 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Valladolid | 13:34 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:53 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:34 |
00631 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Tudela de Navarra | 21:46 |
Utebo | 22:33 |
18078 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 11:43 |
Corcos-Aguilarejo Palencia Tudela de Navarra Zaragoza Portillo Utebo
Corcos-Aguilarejo | 12:44 |
Venta de Baños | 13:00 |
Palencia | 13:13 |
18211 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:34 |
00625 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Tudela de Navarra | 20:07 |
Zaragoza-Delicias | 20:51 |
Zaragoza Portillo | 20:54 |
18022 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Zaragoza Portillo | 06:05 |
Zaragoza-Delicias | 06:11 |
Utebo | 06:20 |
18071 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 17:36 |
Corcos-Aguilarejo Valladolid Zumarraga Castejon de Ebro Utebo
Corcos-Aguilarejo | 16:11 |
Valladolid | 16:33 |
18218 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Valladolid | 18:44 |
Burgos-Rosa Manzano | 19:34 |
Miranda de Ebro | 20:38 |
Vitoria/gasteiz | 21:00 |
Zumarraga | 21:49 |
04167 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Zumarraga | 08:03 |
Altsasu/Alsasua-Estación | 08:30 |
Pamplona/Iruña | 09:05 |
Tafalla | 09:31 |
Castejon de Ebro | 10:01 |
00533 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Castejon de Ebro | 16:07 |
Utebo | 17:04 |
18076 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:53 |
Corcos-Aguilarejo Venta de Baños Araia Cortes de Navarra Utebo
Corcos-Aguilarejo | 14:31 |
Venta de Baños | 14:53 |
18217 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Venta de Baños | 15:42 |
Burgos-Rosa Manzano | 16:55 |
Briviesca | 17:25 |
Miranda de Ebro | 17:55 |
Vitoria/gasteiz | 18:16 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 18:24 |
Salvatierra/agurain | 18:30 |
Araia | 18:34 |
18063 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Araia | 19:20 |
Pamplona/Iruña | 20:15 |
Castejon de Ebro | 21:12 |
Cortes de Navarra | 21:39 |
16011 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Cortes de Navarra | 09:14 |
Utebo | 09:48 |
18074 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 19:17 |
Maanantai 16. syyskuuta 2024 klo 7.00
Corcos-Aguilarejo Valladolid Vitoria/gasteiz Utebo
Corcos-Aguilarejo | 07:35 |
Valladolid | 07:58 |
18216 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Valladolid | 08:22 |
Burgos-Rosa Manzano | 09:19 |
Miranda de Ebro | 10:30 |
Vitoria/gasteiz | 10:49 |
04087 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 15:24 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Utebo | 18:32 |
18029 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 10:57 |
Corcos-Aguilarejo Valladolid Zaragoza-Delicias Utebo
Corcos-Aguilarejo | 13:02 |
Cabezón del Pisuerga | 13:06 |
Valladolid-Universidad | 13:15 |
Valladolid | 13:20 |
38102 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Valladolid | 13:34 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:53 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:21 |
00631 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 19:33 |
Utebo | 19:40 |
18077 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 6:38 |
Corcos-Aguilarejo Palencia Araia Castejon de Ebro Utebo
Corcos-Aguilarejo | 14:31 |
Palencia | 15:08 |
18217 | |
PROXIMDAD | |
Vaihto | |
Palencia | 15:12 |
Burgos-Rosa Manzano | 16:55 |
Briviesca | 17:25 |
Miranda de Ebro | 17:55 |
Vitoria/gasteiz | 18:16 |
Alegría de Álava-Dulantzi | 18:24 |
Salvatierra/agurain | 18:30 |
Araia | 18:34 |
18063 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Araia | 19:20 |
Pamplona/Iruña | 20:15 |
Castejon de Ebro | 21:11 |
16111 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Castejon de Ebro | 08:50 |
Utebo | 09:48 |
18074 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 19:17 |