Curtis Utebo Viikkoaikataulu
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Curtis A Coruña Tudela de Navarra Utebo
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:03 |
A Coruña | 23:44 |
12646 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 07:45 |
Santiago de Compostela | 08:14 |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:34 |
00625 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Tudela de Navarra | 21:46 |
Utebo | 22:33 |
18078 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 23:55 |
Curtis Monforte de Lemos Zaragoza-Delicias Utebo
Curtis | 08:00 |
Teixeiro | 08:08 |
Lugo | 08:54 |
Monforte de Lemos | 09:54 |
12644 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Monforte de Lemos | 10:00 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:21 |
00625 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 19:33 |
Utebo | 19:40 |
18077 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 11:40 |
Curtis A Coruña Ourense Madrid-Chamartin Calatayud Utebo
Curtis | 09:20 |
Betanzos-Infesta | 09:46 |
A Coruña | 10:12 |
12641 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 11:25 |
Santiago de Compostela | 11:57 |
Ourense | 12:37 |
09111 | |
Avant | |
Vaihto | |
Ourense | 12:58 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 |
Segovia Guiomar | 15:37 |
Madrid-Chamartin | 16:06 |
04114 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 07:24 |
Guadalajara | 08:06 |
Siguenza | 09:08 |
Calatayud | 10:24 |
17050 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Calatayud | 13:25 |
Utebo | 14:43 |
18752 | |
Regional | |
Matka-aika | 29:23 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Curtis Monforte de Lemos Zaragoza-Delicias Utebo
Curtis | 08:00 |
Teixeiro | 08:08 |
Lugo | 08:54 |
Monforte de Lemos | 09:54 |
12644 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Monforte de Lemos | 10:00 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:21 |
00625 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 19:33 |
Utebo | 19:40 |
18077 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 11:40 |
Curtis A Coruña Ourense Tudela de Navarra Utebo
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:03 |
A Coruña | 23:44 |
12646 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 05:08 |
Santiago de Compostela | 05:40 |
Ourense | 06:20 |
09051 | |
Avant | |
Vaihto | |
Ourense | 09:02 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:34 |
00621 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Tudela de Navarra | 21:46 |
Utebo | 22:33 |
18078 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 23:55 |
Curtis A Coruña Ourense Segovia Guiomar Vitoria/gasteiz Utebo
Curtis | 09:20 |
Betanzos-Infesta | 09:46 |
A Coruña | 10:12 |
12641 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 11:25 |
Santiago de Compostela | 11:57 |
Ourense | 12:37 |
09111 | |
Avant | |
Vaihto | |
Ourense | 12:58 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 |
Segovia Guiomar | 15:35 |
04114 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 18:07 |
Valladolid | 18:44 |
Burgos-Rosa Manzano | 19:34 |
Miranda de Ebro | 20:38 |
Vitoria/gasteiz | 20:58 |
04167 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 15:24 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Utebo | 18:32 |
18029 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 33:12 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Curtis A Coruña Tudela de Navarra Utebo
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:03 |
A Coruña | 23:44 |
12646 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 07:45 |
Santiago de Compostela | 08:14 |
Ourense | 09:08 |
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:34 |
00625 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Tudela de Navarra | 21:46 |
Utebo | 22:33 |
18078 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 23:55 |
Curtis Monforte de Lemos Zaragoza-Delicias Utebo
Curtis | 08:00 |
Teixeiro | 08:08 |
Lugo | 08:54 |
Monforte de Lemos | 09:54 |
12644 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Monforte de Lemos | 10:00 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:21 |
00621 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 19:33 |
Utebo | 19:40 |
18077 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 11:40 |
Curtis A Coruña Ourense Segovia Guiomar Vitoria/gasteiz Utebo
Curtis | 09:20 |
Betanzos-Infesta | 09:46 |
A Coruña | 10:12 |
12641 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 11:25 |
Santiago de Compostela | 11:57 |
Ourense | 12:37 |
09111 | |
Avant | |
Vaihto | |
Ourense | 12:58 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 |
Segovia Guiomar | 15:35 |
04114 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 18:07 |
Valladolid | 18:44 |
Burgos-Rosa Manzano | 19:34 |
Miranda de Ebro | 20:38 |
Vitoria/gasteiz | 20:58 |
04167 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 15:24 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Utebo | 18:32 |
18029 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 33:12 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Curtis Monforte de Lemos Zaragoza-Delicias Utebo
Curtis | 08:00 |
Teixeiro | 08:08 |
Lugo | 08:54 |
Monforte de Lemos | 09:54 |
12644 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:21 |
00625 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 19:33 |
Utebo | 19:40 |
18077 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 11:40 |
Curtis A Coruña Ourense Castejon de Ebro Utebo
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:03 |
A Coruña | 23:44 |
12646 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 05:08 |
Santiago de Compostela | 05:40 |
Ourense | 06:20 |
09051 | |
Avant | |
Vaihto | |
Ourense | 09:08 |
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:22 |
00621 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Castejon de Ebro | 21:34 |
Utebo | 22:33 |
18078 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 23:55 |
Curtis A Coruña Ourense Medina del Campo Alta Velocidad Medina del Campo Vitoria/gasteiz Utebo
Curtis | 09:20 |
Betanzos-Infesta | 09:46 |
A Coruña | 10:12 |
12641 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 11:25 |
Santiago de Compostela | 11:57 |
Ourense | 12:37 |
09111 | |
Avant | |
Vaihto | |
Ourense | 12:58 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:05 |
04114 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Medina del Campo | 17:34 |
Valladolid | 18:06 |
Venta de Baños | 18:34 |
Burgos-Rosa Manzano | 19:27 |
Briviesca | 19:57 |
Miranda de Ebro | 20:27 |
Vitoria/gasteiz | 20:50 |
18009 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 15:24 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Utebo | 18:32 |
18029 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 33:12 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Curtis A Coruña Tudela de Navarra Utebo
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:03 |
A Coruña | 23:44 |
12646 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 07:45 |
Santiago de Compostela | 08:14 |
Ourense | 09:08 |
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:34 |
00625 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Tudela de Navarra | 21:46 |
Utebo | 22:33 |
18078 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 23:55 |
Curtis Monforte de Lemos Zaragoza-Delicias Utebo
Curtis | 08:00 |
Teixeiro | 08:08 |
Lugo | 08:54 |
Monforte de Lemos | 09:54 |
12644 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:21 |
00621 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 19:33 |
Utebo | 19:40 |
18077 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 11:40 |
Curtis Monforte de Lemos Zaragoza-Delicias Grisen Utebo
Curtis | 20:40 |
Teixeiro | 20:54 |
Rabade | 21:28 |
Lugo | 21:46 |
Sarria | 22:23 |
Monforte de Lemos | 22:56 |
12642 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:21 |
00625 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 20:36 |
Grisen | 20:53 |
18755 | |
Regional | |
Vaihto | |
Grisen | 21:28 |
Utebo | 21:40 |
18756 | |
Regional | |
Matka-aika | 25:00 |
Curtis A Coruña Ourense Segovia Guiomar Vitoria/gasteiz Utebo
Curtis | 09:20 |
Betanzos-Infesta | 09:46 |
A Coruña | 10:12 |
12641 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 11:25 |
Santiago de Compostela | 11:57 |
Ourense | 12:37 |
09111 | |
Avant | |
Vaihto | |
Ourense | 12:58 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 |
Segovia Guiomar | 15:35 |
04114 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 18:07 |
Valladolid | 18:44 |
Burgos-Rosa Manzano | 19:34 |
Miranda de Ebro | 20:38 |
Vitoria/gasteiz | 20:58 |
04167 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 15:24 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Utebo | 18:32 |
18029 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 33:12 |
Sunnuntai 15. syyskuuta 2024 klo 7.00
Curtis Monforte de Lemos Zaragoza-Delicias Utebo
Curtis | 08:00 |
Teixeiro | 08:08 |
Lugo | 08:54 |
Monforte de Lemos | 09:54 |
12644 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:21 |
00625 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 19:33 |
Utebo | 19:40 |
18077 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 11:40 |
Curtis A Coruña Ourense Tudela de Navarra Utebo
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:03 |
A Coruña | 23:44 |
12646 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 05:08 |
Santiago de Compostela | 05:40 |
Ourense | 06:20 |
09051 | |
Avant | |
Vaihto | |
Ourense | 09:08 |
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:34 |
00621 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Tudela de Navarra | 21:46 |
Utebo | 22:33 |
18078 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 23:55 |
Curtis A Coruña Ourense Segovia Guiomar Vitoria/gasteiz Utebo
Curtis | 09:20 |
Betanzos-Infesta | 09:46 |
A Coruña | 10:12 |
12641 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 11:25 |
Santiago de Compostela | 11:57 |
Ourense | 12:37 |
09111 | |
Avant | |
Vaihto | |
Ourense | 12:58 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 |
Segovia Guiomar | 15:35 |
04114 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 18:07 |
Valladolid | 18:44 |
Burgos-Rosa Manzano | 19:34 |
Miranda de Ebro | 20:38 |
Vitoria/gasteiz | 20:58 |
04167 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 15:24 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Utebo | 18:32 |
18029 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 33:12 |
Maanantai 16. syyskuuta 2024 klo 7.00
Curtis A Coruña Tudela de Navarra Utebo
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:03 |
A Coruña | 23:44 |
12646 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 07:45 |
Santiago de Compostela | 08:14 |
Ourense | 09:08 |
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:34 |
00625 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Tudela de Navarra | 21:46 |
Utebo | 22:33 |
18078 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 23:55 |
Curtis Monforte de Lemos Zaragoza-Delicias Utebo
Curtis | 08:00 |
Teixeiro | 08:08 |
Lugo | 08:54 |
Monforte de Lemos | 09:54 |
12644 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Monforte de Lemos | 10:17 |
San Clodio-Quiroga | 10:44 |
A Rua-Petin | 11:07 |
O Barco de Valdeorras | 11:18 |
Ponferrada | 11:54 |
Bembibre | 12:10 |
Astorga | 12:54 |
León | 13:37 |
Palencia | 14:19 |
Burgos-Rosa Manzano | 14:58 |
Miranda de Ebro | 15:57 |
Vitoria/gasteiz | 16:26 |
Pamplona/Iruña | 17:25 |
Tafalla | 17:55 |
Castejon de Ebro | 18:24 |
Tudela de Navarra | 18:36 |
Zaragoza-Delicias | 19:21 |
00621 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 19:33 |
Utebo | 19:40 |
18077 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 11:40 |
Curtis A Coruña Ourense Segovia Guiomar Vitoria/gasteiz Utebo
Curtis | 09:20 |
Betanzos-Infesta | 09:46 |
A Coruña | 10:12 |
12641 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
A Coruña | 11:25 |
Santiago de Compostela | 11:57 |
Ourense | 12:37 |
09111 | |
Avant | |
Vaihto | |
Ourense | 12:58 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 13:43 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 14:03 |
Zamora | 14:39 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 15:07 |
Segovia Guiomar | 15:35 |
04114 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 18:07 |
Valladolid | 18:44 |
Burgos-Rosa Manzano | 19:34 |
Miranda de Ebro | 20:38 |
Vitoria/gasteiz | 20:58 |
04167 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 15:24 |
Pamplona/Iruña | 16:29 |
Castejon de Ebro | 17:31 |
Utebo | 18:32 |
18029 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 33:12 |