Lleida-Pirineus Cerceda-Meirama Viikkoaikataulu
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Lleida A Coruña Cerceda-Meirama
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:59 |
Ourense | 21:44 |
Santiago de Compostela | 22:24 |
A Coruña | 22:54 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
A Coruña | 05:30 |
Cerceda-Meirama | 05:44 |
12411 | |
Regional | |
Matka-aika | 19:31 |
Lleida Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Santiago de Compostela Cerceda-Meirama
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:10 |
04175 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Santiago de Compostela | 23:10 |
Cerceda-Meirama | 23:32 |
12560 | |
Regional | |
Matka-aika | 13:19 |
Lleida Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Vilagarcia de Arousa Cerceda-Meirama
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:37 |
Vilagarcia de Arousa | 21:01 |
04975 | |
AVE | |
Vaihto | |
Vilagarcia de Arousa | 21:21 |
Catoira | 21:31 |
Pontecesures | 21:39 |
Padron | 21:44 |
Santiago de Compostela | 22:07 |
Cerceda-Meirama | 22:28 |
12554 | |
Regional | |
Matka-aika | 12:15 |
Lleida Camp Tarragona Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin A Coruña Cerceda-Meirama
Lleida | 08:00 |
Camp Tarragona | 08:29 |
08087 | |
Avant | |
Vaihto | |
Camp Tarragona | 08:51 |
Castelló | 10:15 |
Valencia Joaquin Sorolla | 11:19 |
01081 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 12:36 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:35 |
Madrid-Chamartin | 14:38 |
05721 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 14:41 |
Zamora | 15:47 |
Ourense | 17:03 |
Santiago de Compostela | 17:45 |
A Coruña | 18:14 |
04345 | |
AVE | |
Vaihto | |
A Coruña | 19:08 |
Cerceda-Meirama | 19:23 |
12441 | |
Regional | |
Matka-aika | 11:23 |
Lleida Camp Tarragona Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Pontevedra Cerceda-Meirama
Lleida | 07:05 |
Camp Tarragona | 07:33 |
08077 | |
Avant | |
Vaihto | |
Camp Tarragona | 07:50 |
Castelló | 09:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 10:10 |
01071 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 10:32 |
Requena Utiel | 10:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 11:35 |
Madrid-Chamartin | 12:38 |
05101 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 16:00 |
Zamora | 17:14 |
Ourense | 18:39 |
Pontevedra | 19:54 |
04165 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Pontevedra | 05:32 |
Vilagarcia de Arousa | 05:50 |
Pontecesures | 06:08 |
Padron | 06:13 |
Santiago de Compostela | 06:35 |
Cerceda-Meirama | 06:59 |
12512 | |
Regional | |
Matka-aika | 23:54 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Lleida Redondela Redondela Av Cerceda-Meirama
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:59 |
Ourense | 21:44 |
Guillarei | 22:54 |
O Porriño | 23:05 |
Redondela | 23:18 |
00622 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Redondela Av | 06:23 |
Pontevedra | 06:35 |
Vilagarcia de Arousa | 06:53 |
Padron-Barbanza | 07:06 |
Santiago de Compostela | 07:23 |
Cerceda-Meirama | 07:44 |
09072 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 21:31 |
Lleida Redondela Cerceda-Meirama
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:59 |
Ourense | 21:44 |
Guillarei | 22:54 |
O Porriño | 23:05 |
Redondela | 23:18 |
00622 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Redondela | 05:13 |
Pontevedra | 05:32 |
Vilagarcia de Arousa | 05:50 |
Pontecesures | 06:08 |
Padron | 06:13 |
Santiago de Compostela | 06:35 |
Cerceda-Meirama | 06:59 |
12512 | |
Regional | |
Matka-aika | 20:46 |
Lleida León Vigo Guixar Vigo Urzaiz Cerceda-Meirama
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
00622 | |
Alvia | |
Vaihto | |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:59 |
Ourense | 21:44 |
Guillarei | 22:54 |
O Porriño | 23:05 |
Redondela | 23:19 |
Vigo Guixar | 23:35 |
37722 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Vigo Urzaiz | 06:15 |
Pontevedra | 06:35 |
Vilagarcia de Arousa | 06:53 |
Padron-Barbanza | 07:06 |
Santiago de Compostela | 07:23 |
Cerceda-Meirama | 07:44 |
09072 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 21:31 |
Lleida Madrid-Puerta de Atocha Cuenca Fernando Zobel Madrid-Chamartin Santiago de Compostela Cerceda-Meirama
Lleida | 11:01 |
Zaragoza-Delicias | 11:45 |
Calatayud | 12:11 |
Guadalajara - Yebes | 12:51 |
Madrid-Puerta de Atocha | 13:17 |
06304 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Puerta de Atocha | 14:25 |
Cuenca Fernando Zobel | 15:24 |
05742 | |
AVE | |
Vaihto | |
Cuenca Fernando Zobel | 16:04 |
Madrid-Chamartin | 17:08 |
05143 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:10 |
04175 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Santiago de Compostela | 23:10 |
Cerceda-Meirama | 23:32 |
12560 | |
Regional | |
Matka-aika | 12:31 |
Lleida Zaragoza-Delicias Madrid-Chamartin Ourense A Coruña Cerceda-Meirama
Lleida | 13:01 |
Zaragoza-Delicias | 13:42 |
03122 | |
AVE | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
17501 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:25 |
04175 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:42 |
34175 | |
Avant | |
Vaihto | |
A Coruña | 05:30 |
Cerceda-Meirama | 05:44 |
12411 | |
Regional | |
Matka-aika | 16:43 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Lleida Ourense A Coruña Cerceda-Meirama
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:49 |
Monforte de Lemos | 20:28 |
Ourense | 21:13 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:42 |
04175 | |
Alvia | |
Vaihto | |
A Coruña | 05:30 |
Cerceda-Meirama | 05:44 |
12411 | |
Regional | |
Matka-aika | 19:31 |
Lleida Ourense Santiago de Compostela Cerceda-Meirama
Lleida | 10:13 | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 | 12:11 |
Tafalla | 12:38 | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 | 15:35 |
Palencia | 16:12 | 16:12 |
León | 16:57 | 16:57 |
Astorga | 17:37 | 17:37 |
Bembibre | 18:20 | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:49 | 19:49 |
Monforte de Lemos | 20:28 | 20:28 |
Ourense | 21:13 | 21:13 |
00626 | 00626 | |
Alvia | Alvia | |
Vaihto | ||
Ourense | 21:28 | 21:44 |
Ourense Turistico | - | 21:46 |
Santiago de Compostela | 22:10 | 22:22 |
34175 | 34626 | |
Avant | Avant | |
Vaihto | ||
Santiago de Compostela | 23:10 | 07:23 |
Cerceda-Meirama | 23:32 | 07:44 |
12560 | 09072 | |
Regional | Media Distancia | |
Matka-aika | 13:19 | 21:31 |
Lleida Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA Vilagarcia de Arousa Cerceda-Meirama
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:23 |
04175 | |
Alvia | |
Vaihto | |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:52 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 21:09 |
Ourense | 21:51 |
Santiago de Compostela | 22:35 |
Vilagarcia de Arousa | 22:58 |
04385 | |
AVE | |
Vaihto | |
Vilagarcia de Arousa | 05:50 |
Pontecesures | 06:08 |
Padron | 06:13 |
Santiago de Compostela | 06:35 |
Cerceda-Meirama | 06:59 |
12512 | |
Regional | |
Matka-aika | 20:46 |
Lleida Camp Tarragona Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin A Coruña Cerceda-Meirama
Lleida | 08:00 |
Camp Tarragona | 08:29 |
08087 | |
Avant | |
Vaihto | |
Camp Tarragona | 08:51 |
Castelló | 10:15 |
Valencia Joaquin Sorolla | 11:19 |
01081 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 12:36 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:35 |
Madrid-Chamartin | 14:38 |
05721 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 14:41 |
Zamora | 15:47 |
Ourense | 17:03 |
Santiago de Compostela | 17:45 |
A Coruña | 18:14 |
04345 | |
AVE | |
Vaihto | |
A Coruña | 19:08 |
Cerceda-Meirama | 19:23 |
12441 | |
Regional | |
Matka-aika | 11:23 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Lleida Redondela Redondela Av Cerceda-Meirama
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:49 |
Monforte de Lemos | 20:28 |
Ourense | 21:44 |
Guillarei | 22:54 |
O Porriño | 23:05 |
Redondela | 23:18 |
00622 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Redondela Av | 06:23 |
Pontevedra | 06:35 |
Vilagarcia de Arousa | 06:53 |
Padron-Barbanza | 07:06 |
Santiago de Compostela | 07:23 |
Cerceda-Meirama | 07:44 |
09072 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 21:31 |
Lleida Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad A Coruña Cerceda-Meirama
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:35 |
A Coruña | 21:04 |
04775 | |
AVE | |
Vaihto | |
A Coruña | 21:25 |
Cerceda-Meirama | 21:36 |
09213 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 11:23 |
Lleida Ourense A Coruña Cerceda-Meirama
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:49 |
Monforte de Lemos | 20:28 |
Ourense | 21:13 |
00622 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:42 |
04175 | |
Alvia | |
Vaihto | |
A Coruña | 09:32 |
Cerceda-Meirama | 09:47 |
12421 | |
Regional | |
Matka-aika | 23:34 |
Lleida Ourense Santiago de Compostela Cerceda-Meirama
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:49 |
Monforte de Lemos | 20:28 |
Ourense | 21:13 |
00622 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:10 |
34175 | |
Avant | |
Vaihto | |
Santiago de Compostela | 23:10 |
Cerceda-Meirama | 23:32 |
12560 | |
Regional | |
Matka-aika | 13:19 |
Lleida Camp Tarragona Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin A Coruña Cerceda-Meirama
Lleida | 08:00 |
Camp Tarragona | 08:29 |
08087 | |
Avant | |
Vaihto | |
Camp Tarragona | 08:51 |
Castelló | 10:15 |
Valencia Joaquin Sorolla | 11:19 |
01081 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 12:36 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:35 |
Madrid-Chamartin | 14:38 |
05721 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 14:41 |
Zamora | 15:47 |
Ourense | 17:03 |
Santiago de Compostela | 17:45 |
A Coruña | 18:14 |
04345 | |
AVE | |
Vaihto | |
A Coruña | 19:08 |
Cerceda-Meirama | 19:23 |
12441 | |
Regional | |
Matka-aika | 11:23 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Lleida A Coruña Cerceda-Meirama
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:49 |
Monforte de Lemos | 20:28 |
Ourense | 21:44 |
Santiago de Compostela | 22:24 |
A Coruña | 22:54 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
A Coruña | 09:32 |
Cerceda-Meirama | 09:47 |
12421 | |
Regional | |
Matka-aika | 23:34 |
Lleida Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad A Coruña Cerceda-Meirama
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:35 |
A Coruña | 21:04 |
04775 | |
AVE | |
Vaihto | |
A Coruña | 21:25 |
Cerceda-Meirama | 21:36 |
09213 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 11:23 |
Lleida Ourense Santiago de Compostela Cerceda-Meirama
Lleida | 10:13 | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 | 12:11 |
Tafalla | 12:38 | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 | 15:35 |
Palencia | 16:12 | 16:12 |
León | 16:57 | 16:57 |
Astorga | 17:37 | 17:37 |
Bembibre | 18:20 | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:49 | 19:49 |
Monforte de Lemos | 20:28 | 20:28 |
Ourense | 21:13 | 21:13 |
00626 | 00626 | |
Alvia | Alvia | |
Vaihto | ||
Ourense | 21:28 | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:10 | 22:10 |
34175 | 04175 | |
Avant | Alvia | |
Vaihto | ||
Santiago de Compostela | 23:10 | 07:23 |
Cerceda-Meirama | 23:32 | 07:44 |
12560 | 09072 | |
Regional | Media Distancia | |
Matka-aika | 13:19 | 21:31 |
Lleida León Ourense Santiago de Compostela Cerceda-Meirama
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:52 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:49 |
Monforte de Lemos | 20:28 |
Ourense | 21:13 |
37726 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Ourense | 21:44 |
Ourense Turistico | 21:46 |
Santiago de Compostela | 22:22 |
34626 | |
Avant | |
Vaihto | |
Santiago de Compostela | 10:58 |
Cerceda-Meirama | 11:19 |
12526 | |
Regional | |
Matka-aika | 25:06 |
Sunnuntai 15. syyskuuta 2024 klo 7.00
Lleida Redondela Cerceda-Meirama
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:49 |
Monforte de Lemos | 20:28 |
Ourense | 21:44 |
Guillarei | 22:54 |
O Porriño | 23:05 |
Redondela | 23:18 |
00622 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Redondela | 09:23 |
Redondela-Picota | 09:26 |
Pontevedra | 09:43 |
Vilagarcia de Arousa | 10:09 |
Catoira | 10:19 |
Pontecesures | 10:28 |
Padron | 10:33 |
Santiago de Compostela | 10:58 |
Cerceda-Meirama | 11:19 |
12526 | |
Regional | |
Matka-aika | 25:06 |
Lleida Vigo Guixar Vigo Urzaiz Cerceda-Meirama
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:49 |
Monforte de Lemos | 20:28 |
Ourense | 21:44 |
Guillarei | 22:54 |
O Porriño | 23:05 |
Redondela | 23:19 |
Vigo Guixar | 23:35 |
00622 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Vigo Urzaiz | 06:15 |
Pontevedra | 06:35 |
Vilagarcia de Arousa | 06:53 |
Padron-Barbanza | 07:06 |
Santiago de Compostela | 07:23 |
Cerceda-Meirama | 07:44 |
09072 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 21:31 |
Lleida Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Santiago de Compostela Cerceda-Meirama
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:32 |
04975 | |
AVE | |
Vaihto | |
Santiago de Compostela | 22:07 |
Cerceda-Meirama | 22:28 |
12554 | |
Regional | |
Matka-aika | 12:15 |
Lleida Monforte de Lemos Redondela Cerceda-Meirama
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:49 |
Monforte de Lemos | 20:12 |
00622 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Monforte de Lemos | 20:28 |
Ourense | 21:44 |
Guillarei | 22:54 |
O Porriño | 23:05 |
Redondela | 23:18 |
37722 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Redondela | 12:44 |
Redondela-Picota | 12:47 |
Pontevedra | 13:04 |
Vilagarcia de Arousa | 13:23 |
Catoira | 13:33 |
Pontecesures | 13:42 |
Padron | 13:47 |
Santiago de Compostela | 14:10 |
Cerceda-Meirama | 14:32 |
12528 | |
Regional | |
Matka-aika | 28:19 |
Lleida Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA Vilagarcia de Arousa Cerceda-Meirama
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:23 |
04175 | |
Alvia | |
Vaihto | |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:52 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 21:09 |
Ourense | 21:51 |
Santiago de Compostela | 22:35 |
Vilagarcia de Arousa | 22:58 |
04385 | |
AVE | |
Vaihto | |
Vilagarcia de Arousa | 05:50 |
Pontecesures | 06:08 |
Padron | 06:13 |
Santiago de Compostela | 06:35 |
Cerceda-Meirama | 06:59 |
12512 | |
Regional | |
Matka-aika | 20:46 |
Maanantai 16. syyskuuta 2024 klo 7.00
Lleida Santiago de Compostela Cerceda-Meirama
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:49 |
Monforte de Lemos | 20:28 |
Ourense | 21:44 |
Santiago de Compostela | 22:22 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Santiago de Compostela | 06:35 |
Cerceda-Meirama | 06:59 |
12512 | |
Regional | |
Matka-aika | 20:46 |
Lleida Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad A Coruña Cerceda-Meirama
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:35 |
A Coruña | 21:04 |
04775 | |
AVE | |
Vaihto | |
A Coruña | 21:25 |
Cerceda-Meirama | 21:36 |
09213 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 11:23 |
Lleida Ourense A Coruña Cerceda-Meirama
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:49 |
Monforte de Lemos | 20:28 |
Ourense | 21:13 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:42 |
04175 | |
Alvia | |
Vaihto | |
A Coruña | 05:30 |
Cerceda-Meirama | 05:44 |
12411 | |
Regional | |
Matka-aika | 19:31 |
Lleida Ourense Santiago de Compostela Cerceda-Meirama
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:49 |
Monforte de Lemos | 20:28 |
Ourense | 21:13 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:10 |
34175 | |
Avant | |
Vaihto | |
Santiago de Compostela | 23:10 |
Cerceda-Meirama | 23:32 |
12560 | |
Regional | |
Matka-aika | 13:19 |
Lleida Camp Tarragona Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin A Coruña Cerceda-Meirama
Lleida | 08:00 |
Camp Tarragona | 08:29 |
08087 | |
Avant | |
Vaihto | |
Camp Tarragona | 08:51 |
Castelló | 10:15 |
Valencia Joaquin Sorolla | 11:19 |
01081 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 12:36 |
Cuenca Fernando Zobel | 13:35 |
Madrid-Chamartin | 14:38 |
05721 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 14:41 |
Zamora | 15:47 |
Ourense | 17:03 |
Santiago de Compostela | 17:45 |
A Coruña | 18:14 |
04345 | |
AVE | |
Vaihto | |
A Coruña | 19:08 |
Cerceda-Meirama | 19:23 |
12441 | |
Regional | |
Matka-aika | 11:23 |