Longares Cerceda-Meirama Viikkoaikataulu
Lauantai 31. elokuuta 2024 klo 7.00
Longares Zaragoza-Delicias Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad A Coruña Cerceda-Meirama
Longares | 08:24 |
Zaragoza-Delicias | 09:00 |
18500 | |
Regional | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:35 |
A Coruña | 21:04 |
04775 | |
AVE | |
Vaihto | |
A Coruña | 21:25 |
Cerceda-Meirama | 21:36 |
09213 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 13:12 |
Longares Carinyena Zaragoza-Delicias Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Santiago de Compostela Cerceda-Meirama
Longares | 20:27 |
Carinyena | 20:35 |
18517 | |
Regional | |
Vaihto | |
Carinyena | 20:41 |
Zaragoza-Delicias | 21:18 |
18506 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:32 |
04975 | |
AVE | |
Vaihto | |
Santiago de Compostela | 22:07 |
Cerceda-Meirama | 22:28 |
12554 | |
Regional | |
Matka-aika | 26:01 |
Sunnuntai 1. syyskuuta 2024 klo 7.00
Longares Zaragoza-Delicias Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Santiago de Compostela Cerceda-Meirama
Longares | 08:24 |
Zaragoza-Delicias | 09:00 |
18500 | |
Regional | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:32 |
04975 | |
AVE | |
Vaihto | |
Santiago de Compostela | 22:07 |
Cerceda-Meirama | 22:28 |
12554 | |
Regional | |
Matka-aika | 14:04 |
Maanantai 2. syyskuuta 2024 klo 7.00
Longares Carinyena Zaragoza-Delicias Santiago de Compostela Cerceda-Meirama
Longares | 20:27 |
Carinyena | 20:35 |
18517 | |
Regional | |
Vaihto | |
Carinyena | 20:41 |
Zaragoza-Delicias | 21:18 |
18506 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:59 |
Ourense | 21:44 |
Santiago de Compostela | 22:22 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Santiago de Compostela | 23:10 |
Cerceda-Meirama | 23:32 |
12560 | |
Regional | |
Matka-aika | 27:05 |
Longares Zaragoza-Delicias Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad A Coruña Cerceda-Meirama
Longares | 08:24 |
Zaragoza-Delicias | 09:00 |
18500 | |
Regional | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:35 |
A Coruña | 21:04 |
04775 | |
AVE | |
Vaihto | |
A Coruña | 21:25 |
Cerceda-Meirama | 21:36 |
09213 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 13:12 |
Tiistai 3. syyskuuta 2024 klo 7.00
Longares Zaragoza-Delicias Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Santiago de Compostela Cerceda-Meirama
Longares | 08:24 |
Zaragoza-Delicias | 09:00 |
18500 | |
Regional | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:32 |
04975 | |
AVE | |
Vaihto | |
Santiago de Compostela | 22:07 |
Cerceda-Meirama | 22:28 |
12554 | |
Regional | |
Matka-aika | 14:04 |
Longares Carinyena Zaragoza-Delicias Ourense Santiago de Compostela Cerceda-Meirama
Longares | 20:27 |
Carinyena | 20:35 |
18517 | |
Regional | |
Vaihto | |
Carinyena | 20:41 |
Zaragoza-Delicias | 21:18 |
18506 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:59 |
Ourense | 21:27 |
00622 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Ourense | 21:44 |
Santiago de Compostela | 22:22 |
09610 | |
Avant | |
Vaihto | |
Santiago de Compostela | 23:10 |
Cerceda-Meirama | 23:32 |
12560 | |
Regional | |
Matka-aika | 27:05 |
Keskiviikko 4. syyskuuta 2024 klo 7.00
Longares Carinyena Zaragoza-Delicias Santiago de Compostela Cerceda-Meirama
Longares | 20:27 |
Carinyena | 20:35 |
18517 | |
Regional | |
Vaihto | |
Carinyena | 20:41 |
Zaragoza-Delicias | 21:18 |
18506 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:59 |
Ourense | 21:44 |
Santiago de Compostela | 22:22 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Santiago de Compostela | 23:10 |
Cerceda-Meirama | 23:32 |
12560 | |
Regional | |
Matka-aika | 27:05 |
Longares Zaragoza-Delicias Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad A Coruña Cerceda-Meirama
Longares | 08:24 |
Zaragoza-Delicias | 09:00 |
18500 | |
Regional | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:35 |
A Coruña | 21:04 |
04775 | |
AVE | |
Vaihto | |
A Coruña | 21:25 |
Cerceda-Meirama | 21:36 |
09213 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 13:12 |
Torstai 5. syyskuuta 2024 klo 7.00
Longares Zaragoza-Delicias Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Santiago de Compostela Cerceda-Meirama
Longares | 08:24 |
Zaragoza-Delicias | 09:00 |
18500 | |
Regional | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:32 |
04975 | |
AVE | |
Vaihto | |
Santiago de Compostela | 22:07 |
Cerceda-Meirama | 22:28 |
12554 | |
Regional | |
Matka-aika | 14:04 |
Longares Carinyena Zaragoza-Delicias Ourense Santiago de Compostela Cerceda-Meirama
Longares | 20:27 |
Carinyena | 20:35 |
18517 | |
Regional | |
Vaihto | |
Carinyena | 20:41 |
Zaragoza-Delicias | 21:18 |
18506 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:59 |
Ourense | 21:27 |
00622 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Ourense | 21:44 |
Santiago de Compostela | 22:22 |
09610 | |
Avant | |
Vaihto | |
Santiago de Compostela | 23:10 |
Cerceda-Meirama | 23:32 |
12560 | |
Regional | |
Matka-aika | 27:05 |
Perjantai 6. syyskuuta 2024 klo 7.00
Longares Zaragoza-Delicias Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad A Coruña Cerceda-Meirama
Longares | 08:24 |
Zaragoza-Delicias | 09:00 |
18500 | |
Regional | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:35 |
A Coruña | 21:04 |
04775 | |
AVE | |
Vaihto | |
A Coruña | 21:25 |
Cerceda-Meirama | 21:36 |
09213 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 13:12 |
Longares Carinyena Zaragoza-Delicias Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Santiago de Compostela Cerceda-Meirama
Longares | 20:27 |
Carinyena | 20:35 |
18517 | |
Regional | |
Vaihto | |
Carinyena | 20:41 |
Zaragoza-Delicias | 21:18 |
18506 | |
Media Distancia | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:10 |
04175 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Santiago de Compostela | 23:10 |
Cerceda-Meirama | 23:32 |
12560 | |
Regional | |
Matka-aika | 27:05 |