Olite/Erriberri Cerceda-Meirama Viikkoaikataulu
Perjantai 30. elokuuta 2024 klo 7.00
Olite/erriberri Castejon de Ebro Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad A Coruña Cerceda-Meirama
Olite/erriberri | 08:22 |
Castejon de Ebro | 08:49 |
18074 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:35 |
A Coruña | 21:04 |
04775 | |
AVE | |
Vaihto | |
A Coruña | 21:25 |
Cerceda-Meirama | 21:36 |
09213 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 13:14 |
Olite/erriberri Vitoria/gasteiz Segovia Guiomar Ourense A Coruña Cerceda-Meirama
Olite/erriberri | 07:57 |
Tafalla | 08:07 |
Pamplona/Iruña | 09:00 |
Vitoria/gasteiz | 10:10 |
18071 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 10:43 |
Miranda de Ebro | 11:05 |
Burgos-Rosa Manzano | 12:08 |
Valladolid | 12:50 |
Segovia Guiomar | 13:26 |
04086 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 13:46 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 14:15 |
Zamora | 14:42 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 15:16 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 15:37 |
Ourense | 16:17 |
04325 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Ourense | 16:40 |
Santiago de Compostela | 17:22 |
A Coruña | 17:50 |
09160 | |
Avant | |
Vaihto | |
A Coruña | 19:08 |
Cerceda-Meirama | 19:23 |
12441 | |
Regional | |
Matka-aika | 11:26 |
Lauantai 31. elokuuta 2024 klo 7.00
Olite/erriberri Castejon de Ebro Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad A Coruña Cerceda-Meirama
Olite/erriberri | 09:54 |
Castejon de Ebro | 10:24 |
16020 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:35 |
A Coruña | 21:04 |
04775 | |
AVE | |
Vaihto | |
A Coruña | 21:25 |
Cerceda-Meirama | 21:36 |
09213 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 11:42 |
Olite/erriberri Pamplona/Iruña Miranda de Ebro Segovia Guiomar Vilagarcia de Arousa Cerceda-Meirama
Olite/erriberri | 14:45 |
Tafalla | 14:55 |
Pamplona/Iruña | 15:45 |
18021 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Pamplona/Iruña | 16:39 |
Vitoria/gasteiz | 17:50 |
Miranda de Ebro | 18:17 |
16015 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Miranda de Ebro | 19:12 |
Burgos-Rosa Manzano | 20:18 |
Valladolid | 21:06 |
Segovia Guiomar | 21:42 |
04176 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 17:37 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:37 |
Vilagarcia de Arousa | 21:01 |
04975 | |
AVE | |
Vaihto | |
Vilagarcia de Arousa | 21:21 |
Catoira | 21:31 |
Pontecesures | 21:41 |
Padron | 21:44 |
Santiago de Compostela | 22:07 |
Cerceda-Meirama | 22:28 |
12554 | |
Regional | |
Matka-aika | 31:43 |
Olite/erriberri Vitoria/gasteiz Segovia Guiomar Ourense A Coruña Cerceda-Meirama
Olite/erriberri | 07:57 |
Tafalla | 08:07 |
Pamplona/Iruña | 09:00 |
Vitoria/gasteiz | 10:10 |
18071 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 10:43 |
Miranda de Ebro | 11:05 |
Burgos-Rosa Manzano | 12:08 |
Valladolid | 12:50 |
Segovia Guiomar | 13:26 |
04086 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 13:46 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 14:15 |
Zamora | 14:42 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 15:16 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 15:37 |
Ourense | 16:17 |
04325 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Ourense | 16:40 |
Santiago de Compostela | 17:22 |
A Coruña | 17:50 |
09160 | |
Avant | |
Vaihto | |
A Coruña | 19:08 |
Cerceda-Meirama | 19:23 |
12441 | |
Regional | |
Matka-aika | 11:26 |
Sunnuntai 1. syyskuuta 2024 klo 7.00
Olite/erriberri Castejon de Ebro Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad Santiago de Compostela Cerceda-Meirama
Olite/erriberri | 09:54 |
Castejon de Ebro | 10:24 |
16020 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:32 |
04975 | |
AVE | |
Vaihto | |
Santiago de Compostela | 22:07 |
Cerceda-Meirama | 22:28 |
12554 | |
Regional | |
Matka-aika | 12:34 |
Maanantai 2. syyskuuta 2024 klo 7.00
Olite/erriberri Castejon de Ebro Medina del Campo Medina del Campo Alta Velocidad A Coruña Cerceda-Meirama
Olite/erriberri | 08:22 |
Castejon de Ebro | 08:49 |
18074 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:45 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:41 |
Valladolid | 17:00 |
Medina del Campo | 17:26 |
00632 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:35 |
A Coruña | 21:04 |
04775 | |
AVE | |
Vaihto | |
A Coruña | 21:25 |
Cerceda-Meirama | 21:36 |
09213 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 13:14 |
Olite/erriberri Vitoria/gasteiz Segovia Guiomar Ourense A Coruña Cerceda-Meirama
Olite/erriberri | 07:57 |
Tafalla | 08:07 |
Pamplona/Iruña | 09:00 |
Vitoria/gasteiz | 10:10 |
18071 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Vitoria/gasteiz | 10:43 |
Miranda de Ebro | 11:05 |
Burgos-Rosa Manzano | 12:08 |
Valladolid | 12:50 |
Segovia Guiomar | 13:26 |
04086 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 13:46 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 14:15 |
Zamora | 14:42 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 15:16 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 15:37 |
Ourense | 16:17 |
04325 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Ourense | 16:40 |
Santiago de Compostela | 17:22 |
A Coruña | 17:50 |
09160 | |
Avant | |
Vaihto | |
A Coruña | 19:08 |
Cerceda-Meirama | 19:23 |
12441 | |
Regional | |
Matka-aika | 11:26 |