Pradell Cambre Viikkoaikataulu
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Pradell de La Teixeta Riba-Roja Debre Madrid-Chamartin A Coruña Cambre
Pradell de La Teixeta | 08:33 |
Marca-Falset | 08:44 |
Mora La Nova | 09:03 |
Riba-Roja Debre | 09:31 |
15907 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
17501 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:42 |
04175 | |
Alvia | |
Vaihto | |
A Coruña | 06:31 |
Cambre | 06:50 |
12680 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 22:17 |
Pradell de La Teixeta Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Ourense Cambre
Pradell de La Teixeta | 07:08 |
Tarragona | 07:47 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:08 |
Vilanova I La Geltrú | 08:22 |
Barcelona-Sants | 09:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
01101 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
05135 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 16:00 |
Zamora | 17:14 |
Ourense | 18:36 |
04165 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Ourense | 19:40 |
Lugo | 21:48 |
Teixeiro | 22:30 |
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:03 |
Cambre | 23:26 |
12646 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 16:18 |
Pradell de La Teixeta Tarragona Orihuela-Miguel Hernández Segovia Guiomar Lugo Cambre
Pradell de La Teixeta | 12:42 |
Reus | 13:05 |
Tarragona | 13:21 |
15912 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Tarragona | 15:59 |
CAMBRILS | 16:16 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:38 |
Vinaròs | 16:55 |
Benicarló-Peñíscola | 17:01 |
Benicàssim | 17:30 |
Castelló | 17:40 |
Valencia-Estacio del Nord | 18:51 |
Xàtiva | 19:43 |
Villena | 20:22 |
Elda-Petrer | 20:32 |
Alicante/alacant | 21:14 |
Elche Parque/elx Parc | 21:51 |
Orihuela-Miguel Hernández | 22:22 |
00165 | |
Intercity | |
Vaihto | |
Orihuela-Miguel Hernández | 06:45 |
ELX AV | 06:59 |
Madrid-Chamartin | 09:25 |
Segovia Guiomar | 09:50 |
05763 | |
AVE | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 13:46 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 14:15 |
Zamora | 14:42 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 15:16 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 15:37 |
Ourense | 16:32 |
Monforte de Lemos | 17:22 |
Sarria | 17:55 |
Lugo | 18:25 |
04325 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Lugo | 21:48 |
Teixeiro | 22:30 |
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:03 |
Cambre | 23:26 |
12646 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 34:44 |
Pradell de La Teixeta Tarragona Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Ourense Cambre
Pradell de La Teixeta | 18:08 |
Reus | 18:32 |
Tarragona | 18:53 |
15036 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Tarragona | 20:32 |
Castelló | 22:00 |
Valencia Joaquin Sorolla | 23:07 |
01201 | |
Intercity | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 06:32 |
Requena Utiel | 06:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 07:35 |
Madrid-Chamartin | 08:38 |
05061 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 10:04 |
Zamora | 11:09 |
Ourense | 12:17 |
05273 | |
AVE | |
Vaihto | |
Ourense | 19:40 |
Lugo | 21:48 |
Teixeiro | 22:30 |
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:03 |
Cambre | 23:26 |
12646 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 29:18 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Pradell de La Teixeta Riba-Roja Debre Madrid-Chamartin A Coruña Cambre
Pradell de La Teixeta | 08:33 |
Marca-Falset | 08:44 |
Mora La Nova | 09:03 |
Riba-Roja Debre | 09:31 |
15907 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Riba-Roja Debre | 11:45 |
Faio-La Pobla de Massaluca (fayon) | 11:57 |
Caspe | 12:30 |
La Puebla de Hijar | 13:10 |
Zaragoza Goya | 14:00 |
Zaragoza Portillo | 14:03 |
Zaragoza-Delicias | 14:08 |
Madrid-Chamartin | 18:09 |
17501 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 18:25 |
Segovia Guiomar | 18:55 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 19:24 |
Zamora | 19:52 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 20:25 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 20:45 |
Ourense | 21:28 |
Santiago de Compostela | 22:13 |
A Coruña | 22:42 |
04175 | |
Alvia | |
Vaihto | |
A Coruña | 06:31 |
Cambre | 06:50 |
12680 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 22:17 |
Pradell de La Teixeta Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Ourense Cambre
Pradell de La Teixeta | 07:08 |
Tarragona | 07:47 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:08 |
Vilanova I La Geltrú | 08:22 |
Barcelona-Sants | 09:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
01101 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
05135 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 16:00 |
Zamora | 17:14 |
Ourense | 18:36 |
04165 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Ourense | 19:40 |
Lugo | 21:48 |
Teixeiro | 22:30 |
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:03 |
Cambre | 23:26 |
12646 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 16:18 |
Pradell de La Teixeta Tarragona Orihuela-Miguel Hernández Segovia Guiomar Lugo Cambre
Pradell de La Teixeta | 12:42 |
Reus | 13:05 |
Tarragona | 13:21 |
15912 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Tarragona | 15:59 |
CAMBRILS | 16:16 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:38 |
Vinaròs | 16:55 |
Benicarló-Peñíscola | 17:01 |
Benicàssim | 17:30 |
Castelló | 17:40 |
Valencia-Estacio del Nord | 18:51 |
Xàtiva | 19:43 |
Villena | 20:22 |
Elda-Petrer | 20:32 |
Alicante/alacant | 21:14 |
Elche Parque/elx Parc | 21:51 |
Orihuela-Miguel Hernández | 22:22 |
00165 | |
Intercity | |
Vaihto | |
Orihuela-Miguel Hernández | 06:45 |
ELX AV | 06:59 |
Madrid-Chamartin | 09:25 |
Segovia Guiomar | 09:50 |
05763 | |
AVE | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 13:46 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 14:15 |
Zamora | 14:42 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 15:16 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 15:37 |
Ourense | 16:32 |
Monforte de Lemos | 17:22 |
Sarria | 17:55 |
Lugo | 18:25 |
04325 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Lugo | 21:48 |
Teixeiro | 22:30 |
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:03 |
Cambre | 23:26 |
12646 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 34:44 |
Pradell de La Teixeta Tarragona Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Ourense Cambre
Pradell de La Teixeta | 18:08 |
Reus | 18:32 |
Tarragona | 18:53 |
15036 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Tarragona | 20:32 |
Castelló | 22:00 |
Valencia Joaquin Sorolla | 23:07 |
01201 | |
Intercity | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 06:32 |
Requena Utiel | 06:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 07:35 |
Madrid-Chamartin | 08:38 |
05061 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 10:04 |
Zamora | 11:09 |
Ourense | 12:17 |
05273 | |
AVE | |
Vaihto | |
Ourense | 19:40 |
Lugo | 21:48 |
Teixeiro | 22:30 |
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:03 |
Cambre | 23:26 |
12646 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 29:18 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Pradell de La Teixeta Barcelona-Sants Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Ourense Cambre
Pradell de La Teixeta | 07:08 |
Tarragona | 07:47 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:08 |
Vilanova I La Geltrú | 08:22 |
Barcelona-Sants | 09:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Barcelona-Sants | 10:15 |
Camp Tarragona | 10:51 |
Castelló | 12:19 |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:13 |
01101 | |
Euromed | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 13:31 |
Requena Utiel | 13:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 14:34 |
Madrid-Chamartin | 15:38 |
05135 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 16:00 |
Zamora | 17:14 |
Ourense | 18:36 |
04165 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Ourense | 19:40 |
Lugo | 21:48 |
Teixeiro | 22:30 |
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:03 |
Cambre | 23:26 |
12646 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 16:18 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Pradell de La Teixeta Sant Vicenc de Calders Lleida Monforte de Lemos Cambre
Pradell de La Teixeta | 07:08 |
Tarragona | 07:47 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
15151 | |
Regional | |
Vaihto | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:49 |
Monforte de Lemos | 20:12 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Monforte de Lemos | 20:42 |
Lugo | 21:48 |
Teixeiro | 22:30 |
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:03 |
Cambre | 23:26 |
12646 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 16:18 |
Perjantai 13. syyskuuta 2024 klo 7.00
Pradell de La Teixeta Sant Vicenc de Calders Lleida Monforte de Lemos Cambre
Pradell de La Teixeta | 07:08 |
Tarragona | 07:47 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
15151 | |
Regional | |
Vaihto | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:49 |
Monforte de Lemos | 20:12 |
00622 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Monforte de Lemos | 20:42 |
Lugo | 21:48 |
Teixeiro | 22:30 |
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:03 |
Cambre | 23:26 |
12646 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 16:18 |
Pradell de La Teixeta Tarragona Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Betanzos-Infesta Cambre
Pradell de La Teixeta | 12:42 |
Reus | 13:05 |
Tarragona | 13:21 |
15912 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Tarragona | 14:02 |
CAMBRILS | 14:21 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 14:45 |
Vinaròs | 15:00 |
Benicarló-Peñíscola | 15:06 |
Orpesa | 15:34 |
Benicàssim | 15:41 |
Castelló | 15:53 |
Sagunt/sagunto | 16:22 |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:07 |
01131 | |
Intercity | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:42 |
Madrid-Chamartin | 19:37 |
05171 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 08:00 |
Segovia Guiomar | 08:29 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 08:57 |
Zamora | 09:22 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:54 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 |
Ourense | 10:55 |
Santiago de Compostela | 11:40 |
A Coruña | 12:21 |
Betanzos-Infesta | 12:47 |
04095 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Betanzos-Infesta | 20:19 |
Cambre | 20:30 |
12687 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 31:48 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Pradell de La Teixeta Sant Vicenc de Calders Lleida Monforte de Lemos Cambre
Pradell de La Teixeta | 07:08 |
Tarragona | 07:47 |
Torredembarra | 07:59 |
Sant Vicenc de Calders | 08:07 |
15030 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Sant Vicenc de Calders | 08:15 |
Roda de Mar | 08:22 |
Salomo | 08:36 |
Nulles-Brafim | 08:45 |
Valls | 08:51 |
La Plana-Picamoixons | 08:58 |
La Riba | 09:02 |
Vilaverd | 09:05 |
Montblanc | 09:11 |
Lespluga de Francoli | 09:17 |
Vimbodi I Poblet | 09:22 |
Vinaixa | 09:30 |
Les Borges Blanques | 09:42 |
Juneda | 09:47 |
Lleida | 10:00 |
15151 | |
Regional | |
Vaihto | |
Lleida | 10:13 |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:49 |
Monforte de Lemos | 20:12 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Monforte de Lemos | 20:42 |
Lugo | 21:48 |
Teixeiro | 22:30 |
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:03 |
Cambre | 23:26 |
12646 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 16:18 |
Pradell de La Teixeta Tarragona Alicante/alacant Ourense A Coruña Cambre
Pradell de La Teixeta | 12:42 |
Reus | 13:05 |
Tarragona | 13:21 |
15912 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Tarragona | 15:59 |
CAMBRILS | 16:16 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:38 |
Vinaròs | 16:55 |
Benicarló-Peñíscola | 17:01 |
Benicàssim | 17:30 |
Castelló | 17:40 |
Valencia-Estacio del Nord | 18:51 |
Xàtiva | 19:43 |
Villena | 20:22 |
Elda-Petrer | 20:32 |
Alicante/alacant | 21:02 |
00165 | |
Intercity | |
Vaihto | |
Alicante/alacant | 07:24 |
Albacete-Los Llanos | 08:14 |
Cuenca Fernando Zobel | 08:48 |
Madrid-Chamartin | 10:04 |
Zamora | 11:09 |
Ourense | 12:17 |
05273 | |
AVE | |
Vaihto | |
Ourense | 12:30 |
Santiago de Compostela | 13:12 |
A Coruña | 13:40 |
09120 | |
Avant | |
Vaihto | |
A Coruña | 19:45 |
O Burgo Santiago | 20:00 |
Cambre | 20:04 |
12642 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 31:22 |
Sunnuntai 15. syyskuuta 2024 klo 7.00
Pradell de La Teixeta Tarragona Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Betanzos-Infesta Cambre
Pradell de La Teixeta | 12:42 |
Reus | 13:05 |
Tarragona | 13:21 |
15912 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Tarragona | 14:02 |
CAMBRILS | 14:21 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 14:45 |
Vinaròs | 15:00 |
Benicarló-Peñíscola | 15:06 |
Orpesa | 15:34 |
Benicàssim | 15:41 |
Castelló | 15:53 |
Sagunt/sagunto | 16:22 |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:07 |
01131 | |
Intercity | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 17:42 |
Madrid-Chamartin | 19:37 |
05171 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 08:00 |
Segovia Guiomar | 08:29 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 08:57 |
Zamora | 09:22 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 09:54 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 10:12 |
Ourense | 10:55 |
Santiago de Compostela | 11:40 |
A Coruña | 12:21 |
Betanzos-Infesta | 12:47 |
04095 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Betanzos-Infesta | 20:19 |
Cambre | 20:30 |
12687 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 31:48 |
Pradell de La Teixeta Tarragona Valencia Joaquin Sorolla Madrid-Chamartin Ourense Cambre
Pradell de La Teixeta | 18:08 |
Reus | 18:32 |
Tarragona | 18:53 |
15036 | |
Regional Exprés. | |
Vaihto | |
Tarragona | 20:32 |
Castelló | 22:00 |
Valencia Joaquin Sorolla | 23:07 |
01201 | |
Intercity | |
Vaihto | |
Valencia Joaquin Sorolla | 06:32 |
Requena Utiel | 06:59 |
Cuenca Fernando Zobel | 07:35 |
Madrid-Chamartin | 08:38 |
05061 | |
AVE | |
Vaihto | |
Madrid-Chamartin | 10:04 |
Zamora | 11:09 |
Ourense | 12:17 |
05273 | |
AVE | |
Vaihto | |
Ourense | 19:40 |
Lugo | 21:48 |
Teixeiro | 22:30 |
Curtis | 22:38 |
Betanzos-Infesta | 23:03 |
Cambre | 23:26 |
12646 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 29:18 |