Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida Arcade Viikkoaikataulu
Maanantai 9. syyskuuta 2024 klo 7.00
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida Tarragona Orihuela-Miguel Hernández Segovia Guiomar Pontevedra Arcade
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida | 13:14 |
Juneda | 13:20 |
Les Borges Blanques | 13:25 |
La Floresta | 13:30 |
Vinaixa | 13:39 |
Vimbodi I Poblet | 13:48 |
Lespluga de Francoli | 13:52 |
Montblanc | 13:58 |
Vilaverd | 14:03 |
La Riba | 14:09 |
La Plana-Picamoixons | 14:13 |
Alcover | 14:18 |
La Selva del Camp | 14:26 |
Reus | 14:34 |
Vila-Seca | 14:43 |
Tarragona | 14:51 |
15402 | |
Regional | |
Vaihto | |
Tarragona | 15:59 |
CAMBRILS | 16:16 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:38 |
Vinaròs | 16:55 |
Benicarló-Peñíscola | 17:01 |
Benicàssim | 17:30 |
Castelló | 17:40 |
Valencia-Estacio del Nord | 18:51 |
Xàtiva | 19:43 |
Villena | 20:22 |
Elda-Petrer | 20:32 |
Alicante/alacant | 21:14 |
Elche Parque/elx Parc | 21:51 |
Orihuela-Miguel Hernández | 22:22 |
00165 | |
Intercity | |
Vaihto | |
Orihuela-Miguel Hernández | 06:45 |
ELX AV | 06:59 |
Madrid-Chamartin | 09:25 |
Segovia Guiomar | 09:50 |
05763 | |
AVE | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 17:37 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:37 |
Vilagarcia de Arousa | 21:03 |
Pontevedra | 21:19 |
04975 | |
AVE | |
Vaihto | |
Pontevedra | 21:30 |
Arcade | 21:36 |
12459 | |
Regional | |
Matka-aika | 32:22 |
Tiistai 10. syyskuuta 2024 klo 7.00
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida Tarragona Orihuela-Miguel Hernández Segovia Guiomar Santiago de Compostela Arcade
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida | 13:14 |
Juneda | 13:20 |
Les Borges Blanques | 13:25 |
La Floresta | 13:30 |
Vinaixa | 13:39 |
Vimbodi I Poblet | 13:48 |
Lespluga de Francoli | 13:52 |
Montblanc | 13:58 |
Vilaverd | 14:03 |
La Riba | 14:09 |
La Plana-Picamoixons | 14:13 |
Alcover | 14:18 |
La Selva del Camp | 14:26 |
Reus | 14:34 |
Vila-Seca | 14:43 |
Tarragona | 14:51 |
15402 | |
Regional | |
Vaihto | |
Tarragona | 15:59 |
CAMBRILS | 16:16 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:38 |
Vinaròs | 16:55 |
Benicarló-Peñíscola | 17:01 |
Benicàssim | 17:30 |
Castelló | 17:40 |
Valencia-Estacio del Nord | 18:51 |
Xàtiva | 19:43 |
Villena | 20:22 |
Elda-Petrer | 20:32 |
Alicante/alacant | 21:14 |
Elche Parque/elx Parc | 21:51 |
Orihuela-Miguel Hernández | 22:22 |
00165 | |
Intercity | |
Vaihto | |
Orihuela-Miguel Hernández | 06:45 |
ELX AV | 06:59 |
Madrid-Chamartin | 09:25 |
Segovia Guiomar | 09:50 |
05763 | |
AVE | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 17:37 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:32 |
04775 | |
AVE | |
Vaihto | |
Santiago de Compostela | 22:00 |
Padron-Barbanza | 22:15 |
Vilagarcia de Arousa | 22:29 |
Pontevedra | 22:47 |
Arcade | 22:52 |
09213 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 33:38 |
Keskiviikko 11. syyskuuta 2024 klo 7.00
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida Tarragona Orihuela-Miguel Hernández Segovia Guiomar Pontevedra Arcade
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida | 13:14 |
Juneda | 13:20 |
Les Borges Blanques | 13:25 |
La Floresta | 13:30 |
Vinaixa | 13:39 |
Vimbodi I Poblet | 13:48 |
Lespluga de Francoli | 13:52 |
Montblanc | 13:58 |
Vilaverd | 14:03 |
La Riba | 14:09 |
La Plana-Picamoixons | 14:13 |
Alcover | 14:18 |
La Selva del Camp | 14:26 |
Reus | 14:34 |
Vila-Seca | 14:43 |
Tarragona | 14:51 |
15402 | |
Regional | |
Vaihto | |
Tarragona | 15:59 |
CAMBRILS | 16:16 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:38 |
Vinaròs | 16:55 |
Benicarló-Peñíscola | 17:01 |
Benicàssim | 17:30 |
Castelló | 17:40 |
Valencia-Estacio del Nord | 18:51 |
Xàtiva | 19:43 |
Villena | 20:22 |
Elda-Petrer | 20:32 |
Alicante/alacant | 21:14 |
Elche Parque/elx Parc | 21:51 |
Orihuela-Miguel Hernández | 22:22 |
00165 | |
Intercity | |
Vaihto | |
Orihuela-Miguel Hernández | 06:45 |
ELX AV | 06:59 |
Madrid-Chamartin | 09:25 |
Segovia Guiomar | 09:50 |
05763 | |
AVE | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 17:37 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:37 |
Vilagarcia de Arousa | 21:03 |
Pontevedra | 21:19 |
04975 | |
AVE | |
Vaihto | |
Pontevedra | 21:30 |
Arcade | 21:36 |
12459 | |
Regional | |
Matka-aika | 32:22 |
Torstai 12. syyskuuta 2024 klo 7.00
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida Tarragona Orihuela-Miguel Hernández Segovia Guiomar Santiago de Compostela Arcade
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida | 13:14 |
Juneda | 13:20 |
Les Borges Blanques | 13:25 |
La Floresta | 13:30 |
Vinaixa | 13:39 |
Vimbodi I Poblet | 13:48 |
Lespluga de Francoli | 13:52 |
Montblanc | 13:58 |
Vilaverd | 14:03 |
La Riba | 14:09 |
La Plana-Picamoixons | 14:13 |
Alcover | 14:18 |
La Selva del Camp | 14:26 |
Reus | 14:34 |
Vila-Seca | 14:43 |
Tarragona | 14:51 |
15402 | |
Regional | |
Vaihto | |
Tarragona | 15:59 |
CAMBRILS | 16:16 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:38 |
Vinaròs | 16:55 |
Benicarló-Peñíscola | 17:01 |
Benicàssim | 17:30 |
Castelló | 17:40 |
Valencia-Estacio del Nord | 18:51 |
Xàtiva | 19:43 |
Villena | 20:22 |
Elda-Petrer | 20:32 |
Alicante/alacant | 21:14 |
Elche Parque/elx Parc | 21:51 |
Orihuela-Miguel Hernández | 22:22 |
00165 | |
Intercity | |
Vaihto | |
Orihuela-Miguel Hernández | 06:45 |
ELX AV | 06:59 |
Madrid-Chamartin | 09:25 |
Segovia Guiomar | 09:50 |
05763 | |
AVE | |
Vaihto | |
Segovia Guiomar | 17:37 |
Medina del Campo Alta Velocidad | 18:03 |
Zamora | 18:27 |
PUEBLA DE SANABRIA LLEGADA | 18:56 |
A GUDIÑA-PORTA DE GALICIA | 19:13 |
Ourense | 19:53 |
Santiago de Compostela | 20:32 |
04775 | |
AVE | |
Vaihto | |
Santiago de Compostela | 22:00 |
Padron-Barbanza | 22:15 |
Vilagarcia de Arousa | 22:29 |
Pontevedra | 22:47 |
Arcade | 22:52 |
09213 | |
Media Distancia | |
Matka-aika | 33:38 |
Lauantai 14. syyskuuta 2024 klo 7.00
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida Tarragona Alicante/alacant Ourense Santiago de Compostela Arcade
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida | 13:14 |
Juneda | 13:20 |
Les Borges Blanques | 13:25 |
La Floresta | 13:30 |
Vinaixa | 13:39 |
Vimbodi I Poblet | 13:48 |
Lespluga de Francoli | 13:52 |
Montblanc | 13:58 |
Vilaverd | 14:03 |
La Riba | 14:09 |
La Plana-Picamoixons | 14:13 |
Alcover | 14:18 |
La Selva del Camp | 14:26 |
Reus | 14:34 |
Vila-Seca | 14:43 |
Tarragona | 14:51 |
15402 | |
Regional | |
Vaihto | |
Tarragona | 15:59 |
CAMBRILS | 16:16 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:38 |
Vinaròs | 16:55 |
Benicarló-Peñíscola | 17:01 |
Benicàssim | 17:30 |
Castelló | 17:40 |
Valencia-Estacio del Nord | 18:51 |
Xàtiva | 19:43 |
Villena | 20:22 |
Elda-Petrer | 20:32 |
Alicante/alacant | 21:02 |
00165 | |
Intercity | |
Vaihto | |
Alicante/alacant | 07:24 |
Albacete-Los Llanos | 08:14 |
Cuenca Fernando Zobel | 08:48 |
Madrid-Chamartin | 10:04 |
Zamora | 11:09 |
Ourense | 12:17 |
05273 | |
AVE | |
Vaihto | |
Ourense | 12:30 |
Santiago de Compostela | 13:08 |
09120 | |
Avant | |
Vaihto | |
Santiago de Compostela | 13:29 |
Padron | 13:47 |
Pontecesures | 13:51 |
Catoira | 13:59 |
Vilagarcia de Arousa | 14:09 |
Pontevedra | 14:28 |
Arcade | 14:34 |
12453 | |
Regional | |
Matka-aika | 25:20 |
Sunnuntai 15. syyskuuta 2024 klo 7.00
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida Tarragona Alicante/alacant Ourense Santiago de Compostela Arcade
Puigverd de Lleida-Artesa de Lleida | 13:14 |
Juneda | 13:20 |
Les Borges Blanques | 13:25 |
La Floresta | 13:30 |
Vinaixa | 13:39 |
Vimbodi I Poblet | 13:48 |
Lespluga de Francoli | 13:52 |
Montblanc | 13:58 |
Vilaverd | 14:03 |
La Riba | 14:09 |
La Plana-Picamoixons | 14:13 |
Alcover | 14:18 |
La Selva del Camp | 14:26 |
Reus | 14:34 |
Vila-Seca | 14:43 |
Tarragona | 14:51 |
15402 | |
Regional | |
Vaihto | |
Tarragona | 15:59 |
CAMBRILS | 16:16 |
Laldea-Amposta-Tortosa | 16:38 |
Vinaròs | 16:55 |
Benicarló-Peñíscola | 17:01 |
Benicàssim | 17:30 |
Castelló | 17:40 |
Valencia-Estacio del Nord | 18:51 |
Xàtiva | 19:43 |
Villena | 20:22 |
Elda-Petrer | 20:32 |
Alicante/alacant | 21:02 |
00165 | |
Intercity | |
Vaihto | |
Alicante/alacant | 07:24 |
Albacete-Los Llanos | 08:14 |
Cuenca Fernando Zobel | 08:48 |
Madrid-Chamartin | 10:04 |
Zamora | 11:09 |
Ourense | 12:17 |
05273 | |
AVE | |
Vaihto | |
Ourense | 12:30 |
Santiago de Compostela | 13:08 |
09120 | |
Avant | |
Vaihto | |
Santiago de Compostela | 13:29 |
Padron | 13:47 |
Pontecesures | 13:51 |
Catoira | 13:59 |
Vilagarcia de Arousa | 14:09 |
Pontevedra | 14:28 |
Arcade | 14:34 |
12453 | |
Regional | |
Matka-aika | 25:20 |