Riells i Viabrea-Breda Barra de Miño Viikkoaikataulu
Maanantai 8. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Riells I Viabrea-Breda Girona Zaragoza-Delicias San Clodio-Quiroga Barra de Miño
Riells I Viabrea-Breda | 07:11 |
Macanet-Massanes | 07:21 |
Sils | 07:27 |
Caldes de Malavella | 07:33 |
Girona | 07:47 |
15827 | |
Regional | |
Vaihto | |
Girona | 08:11 |
Barcelona-Sants | 09:00 |
Zaragoza-Delicias | 10:23 |
03092 | |
AVE | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:48 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
San Clodio-Quiroga | 07:33 |
Monforte de Lemos | 08:10 |
Barra de Miño | 08:46 |
12611 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 25:35 |
Tiistai 9. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Riells I Viabrea-Breda Girona Zaragoza-Delicias San Clodio-Quiroga Barra de Miño
Riells I Viabrea-Breda | 07:11 |
Macanet-Massanes | 07:21 |
Sils | 07:27 |
Caldes de Malavella | 07:33 |
Girona | 07:47 |
15827 | |
Regional | |
Vaihto | |
Girona | 08:11 |
Barcelona-Sants | 09:00 |
Zaragoza-Delicias | 10:23 |
03092 | |
AVE | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:48 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
San Clodio-Quiroga | 07:33 |
Monforte de Lemos | 08:10 |
Barra de Miño | 08:46 |
12611 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 25:35 |
Keskiviikko 10. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Riells I Viabrea-Breda Girona Zaragoza-Delicias San Clodio-Quiroga Barra de Miño
Riells I Viabrea-Breda | 07:11 |
Macanet-Massanes | 07:21 |
Sils | 07:27 |
Caldes de Malavella | 07:33 |
Girona | 07:47 |
15827 | |
Regional | |
Vaihto | |
Girona | 08:11 |
Barcelona-Sants | 09:00 |
Zaragoza-Delicias | 10:23 |
03092 | |
AVE | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:48 |
00622 | |
Alvia | |
Vaihto | |
San Clodio-Quiroga | 07:33 |
Monforte de Lemos | 08:10 |
Barra de Miño | 08:46 |
12611 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 25:35 |
Torstai 11. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Riells I Viabrea-Breda Girona Zaragoza-Delicias San Clodio-Quiroga Barra de Miño
Riells I Viabrea-Breda | 07:11 |
Macanet-Massanes | 07:21 |
Sils | 07:27 |
Caldes de Malavella | 07:33 |
Girona | 07:47 |
15827 | |
Regional | |
Vaihto | |
Girona | 08:11 |
Barcelona-Sants | 09:00 |
Zaragoza-Delicias | 10:23 |
03092 | |
AVE | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:48 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
San Clodio-Quiroga | 07:33 |
Monforte de Lemos | 08:10 |
Barra de Miño | 08:46 |
12611 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 25:35 |
Perjantai 12. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Riells I Viabrea-Breda Girona Zaragoza-Delicias San Clodio-Quiroga Barra de Miño
Riells I Viabrea-Breda | 07:11 |
Macanet-Massanes | 07:21 |
Sils | 07:27 |
Caldes de Malavella | 07:33 |
Girona | 07:47 |
15827 | |
Regional | |
Vaihto | |
Girona | 08:11 |
Barcelona-Sants | 09:00 |
Zaragoza-Delicias | 10:23 |
03092 | |
AVE | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:48 |
00622 | |
Alvia | |
Vaihto | |
San Clodio-Quiroga | 07:33 |
Monforte de Lemos | 08:10 |
Barra de Miño | 08:46 |
12611 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 25:35 |