Sant Miquel de Fluviá San Estevo do Sil Viikkoaikataulu
Lauantai 6. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Sant Miquel de Fluvia Girona Zaragoza-Delicias Monforte de Lemos San Estevo Do Sil
Sant Miquel de Fluvia | 07:37 |
Flaçà | 07:52 |
Girona | 08:08 |
15804 | |
Regional | |
Vaihto | |
Girona | 08:11 |
Barcelona-Sants | 09:00 |
Zaragoza-Delicias | 10:23 |
03092 | |
AVE | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:59 |
Monforte de Lemos | 20:42 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Monforte de Lemos | 08:10 |
San Estevo Do Sil | 08:27 |
12611 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:50 |
Maanantai 8. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Sant Miquel de Fluvia Girona Zaragoza-Delicias Monforte de Lemos San Estevo Do Sil
Sant Miquel de Fluvia | 07:37 |
Flaçà | 07:52 |
Girona | 08:08 |
15804 | |
Regional | |
Vaihto | |
Girona | 08:11 |
Barcelona-Sants | 09:00 |
Zaragoza-Delicias | 10:23 |
03092 | |
AVE | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:59 |
Monforte de Lemos | 20:42 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Monforte de Lemos | 08:10 |
San Estevo Do Sil | 08:27 |
12611 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:50 |
Tiistai 9. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Sant Miquel de Fluvia Girona Zaragoza-Delicias Monforte de Lemos San Estevo Do Sil
Sant Miquel de Fluvia | 07:37 |
Flaçà | 07:52 |
Girona | 08:08 |
15804 | |
Regional | |
Vaihto | |
Girona | 08:11 |
Barcelona-Sants | 09:00 |
Zaragoza-Delicias | 10:23 |
03092 | |
AVE | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:59 |
Monforte de Lemos | 20:42 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Monforte de Lemos | 08:10 |
San Estevo Do Sil | 08:27 |
12611 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:50 |
Keskiviikko 10. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Sant Miquel de Fluvia Girona Zaragoza-Delicias Monforte de Lemos San Estevo Do Sil
Sant Miquel de Fluvia | 07:37 |
Flaçà | 07:52 |
Girona | 08:08 |
15804 | |
Regional | |
Vaihto | |
Girona | 08:11 |
Barcelona-Sants | 09:00 |
Zaragoza-Delicias | 10:23 |
03092 | |
AVE | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:59 |
Monforte de Lemos | 20:42 |
00622 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Monforte de Lemos | 08:10 |
San Estevo Do Sil | 08:27 |
12611 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:50 |
Torstai 11. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Sant Miquel de Fluvia Girona Zaragoza-Delicias Monforte de Lemos San Estevo Do Sil
Sant Miquel de Fluvia | 07:37 |
Flaçà | 07:52 |
Girona | 08:08 |
15804 | |
Regional | |
Vaihto | |
Girona | 08:11 |
Barcelona-Sants | 09:00 |
Zaragoza-Delicias | 10:23 |
03092 | |
AVE | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:59 |
Monforte de Lemos | 20:42 |
00626 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Monforte de Lemos | 08:10 |
San Estevo Do Sil | 08:27 |
12611 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:50 |
Perjantai 12. heinäkuuta 2024 klo 7.00
Sant Miquel de Fluvia Girona Zaragoza-Delicias Monforte de Lemos San Estevo Do Sil
Sant Miquel de Fluvia | 07:37 |
Flaçà | 07:52 |
Girona | 08:08 |
15804 | |
Regional | |
Vaihto | |
Girona | 08:11 |
Barcelona-Sants | 09:00 |
Zaragoza-Delicias | 10:23 |
03092 | |
AVE | |
Vaihto | |
Zaragoza-Delicias | 11:06 |
Tudela de Navarra | 11:58 |
Castejon de Ebro | 12:11 |
Tafalla | 12:38 |
Pamplona/Iruña | 13:08 |
Vitoria/gasteiz | 14:03 |
Miranda de Ebro | 14:26 |
Burgos-Rosa Manzano | 15:35 |
Palencia | 16:12 |
León | 16:57 |
Astorga | 17:37 |
Bembibre | 18:20 |
Ponferrada | 18:36 |
O Barco de Valdeorras | 19:15 |
A Rua-Petin | 19:27 |
San Clodio-Quiroga | 19:59 |
Monforte de Lemos | 20:42 |
00622 | |
Alvia | |
Vaihto | |
Monforte de Lemos | 08:10 |
San Estevo Do Sil | 08:27 |
12611 | |
Regional Exprés. | |
Matka-aika | 24:50 |