Juna-aikataulut
Auber Essonnes Robinson Juna-aikataulu 9. syyskuuta 2024 klo 0.20
00:25 | Auber | 5:43 2 vaihtoa 10 pysähtyy ANEMO RKAMO DROSA | 5:43 | 2 vaihtoa 10 pysähtyy | ANEMO RKAMO DROSA | ANEMO | |
00:28 | Châtelet les Halles | ||||||
00:30 | Paris Gare de Lyon | ||||||
00:46 | Paris Gare de Lyon | RKAMO | |||||
01:12 | Melun | ||||||
05:41 | Melun | DROSA | |||||
05:46 | Vosves | ||||||
05:50 | Boissise-le-Roi | ||||||
05:52 | Ponthierry - Pringy | ||||||
05:57 | Saint-Fargeau | ||||||
06:01 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
06:03 | Le Plessis Chenet | ||||||
06:06 | Villabé | ||||||
06:08 | Essonnes Robinson |
05:15 | Auber | 1:03 2 vaihtoa 12 pysähtyy AQHAR DRUPO DZOSO | 1:03 | 2 vaihtoa 12 pysähtyy | AQHAR DRUPO DZOSO | AQHAR | |
05:18 | Châtelet les Halles | ||||||
05:20 | Paris Gare de Lyon | ||||||
05:25 | Paris Gare de Lyon | DRUPO | |||||
05:31 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
05:42 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
05:46 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
05:51 | Juvisy | ||||||
05:53 | Viry-Châtillon | ||||||
05:57 | Grigny Centre | ||||||
06:01 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
06:04 | Évry - Courcouronnes | ||||||
06:06 | Le Bras de Fer | ||||||
06:10 | Corbeil-Essonnes | ||||||
06:17 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
06:19 | Essonnes Robinson |
05:24 | Auber | 1:10 2 vaihtoa 14 pysähtyy AOPEN DROPE DZOSO | 1:10 | 2 vaihtoa 14 pysähtyy | AOPEN DROPE DZOSO | AOPEN | |
05:26 | Châtelet les Halles | ||||||
05:29 | Paris Gare de Lyon | ||||||
05:31 | Paris Gare de Lyon | DROPE | |||||
05:38 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
05:40 | Le Vert de Maisons | ||||||
05:44 | Créteil Pompadour | ||||||
05:48 | Villeneuve Triage | ||||||
05:51 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
05:55 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
05:59 | Juvisy | ||||||
06:04 | Grigny Centre | ||||||
06:08 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
06:11 | Évry - Courcouronnes | ||||||
06:13 | Le Bras de Fer | ||||||
06:17 | Corbeil-Essonnes | ||||||
06:32 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
06:34 | Essonnes Robinson |
05:28 | Invalides | 1:20 2 vaihtoa 15 pysähtyy CJUJU DROVO DZOSO | 1:20 | 2 vaihtoa 15 pysähtyy | CJUJU DROVO DZOSO | CJUJU | |
05:31 | Musée d'Orsay | ||||||
05:34 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
05:39 | Paris Austerlitz | ||||||
05:42 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
05:48 | Les Ardoines | ||||||
05:51 | Choisy-le-Roi | ||||||
05:54 | Villeneuve-le-Roi | ||||||
05:57 | Ablon | ||||||
06:00 | Athis-Mons | ||||||
06:04 | Juvisy | ||||||
06:25 | Juvisy | DROVO | |||||
06:28 | Viry-Châtillon | ||||||
06:32 | Ris-Orangis | ||||||
06:35 | Grand Bourg | ||||||
06:38 | Évry - Val de Seine | ||||||
06:43 | Corbeil-Essonnes | ||||||
06:47 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
06:49 | Essonnes Robinson |
05:31 | Auber | 1:18 2 vaihtoa 14 pysähtyy ANEGE DROPE DZOSO | 1:18 | 2 vaihtoa 14 pysähtyy | ANEGE DROPE DZOSO | ANEGE | |
05:33 | Châtelet les Halles | ||||||
05:36 | Paris Gare de Lyon | ||||||
05:46 | Paris Gare de Lyon | DROPE | |||||
05:53 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
05:55 | Le Vert de Maisons | ||||||
05:59 | Créteil Pompadour | ||||||
06:03 | Villeneuve Triage | ||||||
06:06 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
06:10 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
06:14 | Juvisy | ||||||
06:19 | Grigny Centre | ||||||
06:23 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
06:26 | Évry - Courcouronnes | ||||||
06:28 | Le Bras de Fer | ||||||
06:32 | Corbeil-Essonnes | ||||||
06:47 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
06:49 | Essonnes Robinson |
05:49 | Auber | 1:15 2 vaihtoa 12 pysähtyy AORKA DRUPO DZOSO | 1:15 | 2 vaihtoa 12 pysähtyy | AORKA DRUPO DZOSO | AORKA | |
05:51 | Châtelet les Halles | ||||||
05:54 | Paris Gare de Lyon | ||||||
06:10 | Paris Gare de Lyon | DRUPO | |||||
06:16 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
06:27 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
06:31 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
06:36 | Juvisy | ||||||
06:38 | Viry-Châtillon | ||||||
06:42 | Grigny Centre | ||||||
06:46 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
06:49 | Évry - Courcouronnes | ||||||
06:51 | Le Bras de Fer | ||||||
06:55 | Corbeil-Essonnes | ||||||
07:02 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
07:04 | Essonnes Robinson |
05:54 | Auber | 1:44 2 vaihtoa 22 pysähtyy ANATO DZACO DROSA | 1:44 | 2 vaihtoa 22 pysähtyy | ANATO DZACO DROSA | ANATO | |
05:56 | Châtelet les Halles | ||||||
05:59 | Paris Gare de Lyon | ||||||
06:06 | Paris Gare de Lyon | DZACO | |||||
06:13 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
06:17 | Créteil Pompadour | ||||||
06:24 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
06:29 | Montgeron - Crosne | ||||||
06:32 | Yerres | ||||||
06:35 | Brunoy | ||||||
06:38 | Boussy-Saint-Antoine | ||||||
06:41 | Combs-la-Ville - Quincy | ||||||
06:46 | Lieusaint - Moissy | ||||||
06:50 | Savigny-le-Temple - Nandy | ||||||
06:54 | Cesson | ||||||
06:58 | Le Mée | ||||||
07:01 | Melun | ||||||
07:11 | Melun | DROSA | |||||
07:16 | Vosves | ||||||
07:20 | Boissise-le-Roi | ||||||
07:22 | Ponthierry - Pringy | ||||||
07:27 | Saint-Fargeau | ||||||
07:31 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
07:33 | Le Plessis Chenet | ||||||
07:36 | Villabé | ||||||
07:38 | Essonnes Robinson |
05:58 | Auber | 1:55 2 vaihtoa 10 pysähtyy AQHAR RKUMO DROSA | 1:55 | 2 vaihtoa 10 pysähtyy | AQHAR RKUMO DROSA | AQHAR | |
06:00 | Châtelet les Halles | ||||||
06:03 | Paris Gare de Lyon | ||||||
06:46 | Paris Gare de Lyon | RKUMO | |||||
07:12 | Melun | ||||||
07:26 | Melun | DROSA | |||||
07:31 | Vosves | ||||||
07:35 | Boissise-le-Roi | ||||||
07:37 | Ponthierry - Pringy | ||||||
07:42 | Saint-Fargeau | ||||||
07:46 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
07:48 | Le Plessis Chenet | ||||||
07:51 | Villabé | ||||||
07:53 | Essonnes Robinson |
06:04 | Auber | 2:04 2 vaihtoa 22 pysähtyy AQIWI DZACO DROSA | 2:04 | 2 vaihtoa 22 pysähtyy | AQIWI DZACO DROSA | AQIWI | |
06:06 | Châtelet les Halles | ||||||
06:09 | Paris Gare de Lyon | ||||||
06:21 | Paris Gare de Lyon | DZACO | |||||
06:28 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
06:32 | Créteil Pompadour | ||||||
06:39 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
06:44 | Montgeron - Crosne | ||||||
06:47 | Yerres | ||||||
06:50 | Brunoy | ||||||
06:53 | Boussy-Saint-Antoine | ||||||
06:56 | Combs-la-Ville - Quincy | ||||||
07:01 | Lieusaint - Moissy | ||||||
07:05 | Savigny-le-Temple - Nandy | ||||||
07:09 | Cesson | ||||||
07:13 | Le Mée | ||||||
07:16 | Melun | ||||||
07:41 | Melun | DROSA | |||||
07:46 | Vosves | ||||||
07:50 | Boissise-le-Roi | ||||||
07:52 | Ponthierry - Pringy | ||||||
07:57 | Saint-Fargeau | ||||||
08:01 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
08:03 | Le Plessis Chenet | ||||||
08:06 | Villabé | ||||||
08:08 | Essonnes Robinson |
06:09 | Auber | 1:10 2 vaihtoa 14 pysähtyy ANOTE DROPE DZOSO | 1:10 | 2 vaihtoa 14 pysähtyy | ANOTE DROPE DZOSO | ANOTE | |
06:11 | Châtelet les Halles | ||||||
06:14 | Paris Gare de Lyon | ||||||
06:16 | Paris Gare de Lyon | DROPE | |||||
06:23 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
06:25 | Le Vert de Maisons | ||||||
06:29 | Créteil Pompadour | ||||||
06:33 | Villeneuve Triage | ||||||
06:36 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
06:40 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
06:44 | Juvisy | ||||||
06:49 | Grigny Centre | ||||||
06:53 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
06:56 | Évry - Courcouronnes | ||||||
06:58 | Le Bras de Fer | ||||||
07:02 | Corbeil-Essonnes | ||||||
07:17 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
07:19 | Essonnes Robinson |
06:14 | Auber | 1:20 2 vaihtoa 12 pysähtyy AOVAL DRUPO DZOSO | 1:20 | 2 vaihtoa 12 pysähtyy | AOVAL DRUPO DZOSO | AOVAL | |
06:16 | Châtelet les Halles | ||||||
06:19 | Paris Gare de Lyon | ||||||
06:25 | Paris Gare de Lyon | DRUPO | |||||
06:31 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
06:42 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
06:46 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
06:51 | Juvisy | ||||||
06:53 | Viry-Châtillon | ||||||
06:57 | Grigny Centre | ||||||
07:01 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
07:04 | Évry - Courcouronnes | ||||||
07:06 | Le Bras de Fer | ||||||
07:09 | Corbeil-Essonnes | ||||||
07:32 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
07:34 | Essonnes Robinson |
Matkan kesto
Matka-aika Auber ja Essonnes Robinson välillä on 44 minuuttia