Juna-aikataulut
Champ de Courses d'Enghien Suresnes Mont Valérien Juna-aikataulu 9. syyskuuta 2024 klo 13.30
13:43 | Champ de Courses d'Enghien | 55 min 2 vaihtoa 8 pysähtyy HVOBA JPAPE LVASA | 55 min | 2 vaihtoa 8 pysähtyy | HVOBA JPAPE LVASA | HVOBA | |
13:45 | Ermont - Eaubonne | ||||||
14:00 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
14:02 | Sannois | ||||||
14:06 | Argenteuil | ||||||
14:09 | Le Stade | ||||||
14:11 | Colombes | ||||||
14:14 | Bois-Colombes | ||||||
14:16 | Asnières-sur-Seine | ||||||
14:30 | Asnières-sur-Seine | LVASA | |||||
14:36 | La Défense | ||||||
14:38 | Suresnes Mont Valérien |
13:58 | Champ de Courses d'Enghien | 55 min 2 vaihtoa 8 pysähtyy HOPOC JPAPE LVASA | 55 min | 2 vaihtoa 8 pysähtyy | HOPOC JPAPE LVASA | HOPOC | |
14:00 | Ermont - Eaubonne | ||||||
14:15 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
14:17 | Sannois | ||||||
14:21 | Argenteuil | ||||||
14:24 | Le Stade | ||||||
14:26 | Colombes | ||||||
14:29 | Bois-Colombes | ||||||
14:31 | Asnières-sur-Seine | ||||||
14:45 | Asnières-sur-Seine | LVASA | |||||
14:51 | La Défense | ||||||
14:53 | Suresnes Mont Valérien |
14:00 | Champ de Courses d'Enghien | 38 min 3 vaihtoa 9 pysähtyy HAPOR BPIST AZUPE LVASA | 38 min | 3 vaihtoa 9 pysähtyy | HAPOR BPIST AZUPE LVASA | HAPOR | |
14:02 | Enghien-les-Bains | ||||||
14:04 | La Barre Ormesson | ||||||
14:07 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
14:11 | Saint-Denis | ||||||
14:17 | Paris Gare du Nord | ||||||
14:20 | Paris Gare du Nord | BPIST | |||||
14:23 | Châtelet les Halles | ||||||
14:24 | Châtelet les Halles | AZUPE | |||||
14:27 | Auber | ||||||
14:30 | Charles de Gaulle - Etoile | ||||||
14:33 | La Défense | ||||||
14:36 | La Défense | LVASA | |||||
14:38 | Suresnes Mont Valérien |
14:13 | Champ de Courses d'Enghien | 55 min 2 vaihtoa 8 pysähtyy HPOVA JPAPE LVASA | 55 min | 2 vaihtoa 8 pysähtyy | HPOVA JPAPE LVASA | HPOVA | |
14:15 | Ermont - Eaubonne | ||||||
14:30 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
14:32 | Sannois | ||||||
14:36 | Argenteuil | ||||||
14:39 | Le Stade | ||||||
14:41 | Colombes | ||||||
14:44 | Bois-Colombes | ||||||
14:46 | Asnières-sur-Seine | ||||||
15:00 | Asnières-sur-Seine | LVASA | |||||
15:06 | La Défense | ||||||
15:08 | Suresnes Mont Valérien |
14:15 | Champ de Courses d'Enghien | 1:04 2 vaihtoa 9 pysähtyy HAVOL ENOMY UVERI | 1:04 | 2 vaihtoa 9 pysähtyy | HAVOL ENOMY UVERI | HAVOL | |
14:17 | Enghien-les-Bains | ||||||
14:19 | La Barre Ormesson | ||||||
14:22 | Épinay - Villetaneuse | ||||||
14:25 | Saint-Denis | ||||||
14:32 | Paris Gare du Nord | ||||||
14:46 | Magenta | ENOMY | |||||
14:49 | Haussmann Saint-Lazare | ||||||
14:53 | Neuilly Porte Maillot | ||||||
14:56 | La Défense | ||||||
15:15 | La Défense | UVERI | |||||
15:17 | Puteaux | ||||||
15:19 | Suresnes Mont Valérien |
14:28 | Champ de Courses d'Enghien | 55 min 2 vaihtoa 8 pysähtyy HOPOC JPAPE LVASA | 55 min | 2 vaihtoa 8 pysähtyy | HOPOC JPAPE LVASA | HOPOC | |
14:30 | Ermont - Eaubonne | ||||||
14:45 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
14:47 | Sannois | ||||||
14:51 | Argenteuil | ||||||
14:54 | Le Stade | ||||||
14:56 | Colombes | ||||||
14:59 | Bois-Colombes | ||||||
15:01 | Asnières-sur-Seine | ||||||
15:15 | Asnières-sur-Seine | LVASA | |||||
15:21 | La Défense | ||||||
15:23 | Suresnes Mont Valérien |
14:43 | Champ de Courses d'Enghien | 55 min 2 vaihtoa 8 pysähtyy HVOBA JPAPE LVASA | 55 min | 2 vaihtoa 8 pysähtyy | HVOBA JPAPE LVASA | HVOBA | |
14:45 | Ermont - Eaubonne | ||||||
15:01 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
15:03 | Sannois | ||||||
15:07 | Argenteuil | ||||||
15:10 | Le Stade | ||||||
15:12 | Colombes | ||||||
15:14 | Bois-Colombes | ||||||
15:16 | Asnières-sur-Seine | ||||||
15:30 | Asnières-sur-Seine | LVASA | |||||
15:36 | La Défense | ||||||
15:38 | Suresnes Mont Valérien |
14:58 | Champ de Courses d'Enghien | 55 min 2 vaihtoa 8 pysähtyy HOPOC JPAPE LVASA | 55 min | 2 vaihtoa 8 pysähtyy | HOPOC JPAPE LVASA | HOPOC | |
15:00 | Ermont - Eaubonne | ||||||
15:15 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
15:17 | Sannois | ||||||
15:21 | Argenteuil | ||||||
15:24 | Le Stade | ||||||
15:26 | Colombes | ||||||
15:29 | Bois-Colombes | ||||||
15:31 | Asnières-sur-Seine | ||||||
15:45 | Asnières-sur-Seine | LVASA | |||||
15:51 | La Défense | ||||||
15:53 | Suresnes Mont Valérien |
15:13 | Champ de Courses d'Enghien | 55 min 2 vaihtoa 8 pysähtyy HPOVA JPAPE LVASA | 55 min | 2 vaihtoa 8 pysähtyy | HPOVA JPAPE LVASA | HPOVA | |
15:15 | Ermont - Eaubonne | ||||||
15:30 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
15:32 | Sannois | ||||||
15:36 | Argenteuil | ||||||
15:39 | Le Stade | ||||||
15:41 | Colombes | ||||||
15:44 | Bois-Colombes | ||||||
15:46 | Asnières-sur-Seine | ||||||
16:00 | Asnières-sur-Seine | LVASA | |||||
16:06 | La Défense | ||||||
16:08 | Suresnes Mont Valérien |
15:28 | Champ de Courses d'Enghien | 55 min 2 vaihtoa 8 pysähtyy HOPOC JPAPE LVASA | 55 min | 2 vaihtoa 8 pysähtyy | HOPOC JPAPE LVASA | HOPOC | |
15:30 | Ermont - Eaubonne | ||||||
15:45 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
15:47 | Sannois | ||||||
15:51 | Argenteuil | ||||||
15:54 | Le Stade | ||||||
15:56 | Colombes | ||||||
15:59 | Bois-Colombes | ||||||
16:01 | Asnières-sur-Seine | ||||||
16:15 | Asnières-sur-Seine | LVASA | |||||
16:21 | La Défense | ||||||
16:23 | Suresnes Mont Valérien |
15:43 | Champ de Courses d'Enghien | 54 min 2 vaihtoa 8 pysähtyy HPOVA JPAPE LVASA | 54 min | 2 vaihtoa 8 pysähtyy | HPOVA JPAPE LVASA | HPOVA | |
15:45 | Ermont - Eaubonne | ||||||
16:00 | Ermont - Eaubonne | JPAPE | |||||
16:02 | Sannois | ||||||
16:06 | Argenteuil | ||||||
16:09 | Le Stade | ||||||
16:11 | Colombes | ||||||
16:14 | Bois-Colombes | ||||||
16:16 | Asnières-sur-Seine | ||||||
16:30 | Asnières-sur-Seine | LVASA | |||||
16:35 | La Défense | ||||||
16:38 | Suresnes Mont Valérien |
Matkan kesto
Matka-aika Champ de Courses d'Enghien ja Suresnes Mont Valérien välillä on 36 minuuttia