Juna-aikataulut
La Frette - Montigny Villabé Juna-aikataulu 9. syyskuuta 2024 klo 0.20
00:27 | La Frette - Montigny | 5:39 3 vaihtoa 24 pysähtyy JPOCO LSOPA DROPO DZOSO | 5:39 | 3 vaihtoa 24 pysähtyy | JPOCO LSOPA DROPO DZOSO | JPOCO | |
00:30 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
00:34 | Val d'Argenteuil | ||||||
00:37 | Argenteuil | ||||||
00:40 | Le Stade | ||||||
00:42 | Colombes | ||||||
00:44 | Bois-Colombes | ||||||
00:46 | Asnières-sur-Seine | ||||||
00:48 | Asnières-sur-Seine | LSOPA | |||||
00:51 | Bécon les Bruyères | ||||||
00:53 | Courbevoie | ||||||
00:55 | La Défense | ||||||
05:01 | Paris Gare de Lyon | DROPO | |||||
05:08 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
05:10 | Le Vert de Maisons | ||||||
05:14 | Créteil Pompadour | ||||||
05:18 | Villeneuve Triage | ||||||
05:21 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
05:25 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
05:29 | Juvisy | ||||||
05:32 | Viry-Châtillon | ||||||
05:35 | Grigny Centre | ||||||
05:39 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
05:42 | Évry - Courcouronnes | ||||||
05:44 | Le Bras de Fer | ||||||
05:48 | Corbeil-Essonnes | ||||||
06:02 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
06:04 | Essonnes Robinson | ||||||
06:06 | Villabé |
05:03 | La Frette - Montigny | 1:33 3 vaihtoa 11 pysähtyy JPICU CDEBA DBOVO DZOSO | 1:33 | 3 vaihtoa 11 pysähtyy | JPICU CDEBA DBOVO DZOSO | JPICU | |
05:06 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
05:10 | Val d'Argenteuil | ||||||
05:14 | Argenteuil | ||||||
05:24 | Paris Saint Lazare | ||||||
05:50 | Bibliothèque François Mitterrand | CDEBA | |||||
06:01 | Juvisy | ||||||
06:04 | Juvisy | DBOVO | |||||
06:07 | Viry-Châtillon | ||||||
06:12 | Ris-Orangis | ||||||
06:15 | Grand Bourg | ||||||
06:18 | Évry - Val de Seine | ||||||
06:22 | Corbeil-Essonnes | ||||||
06:32 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
06:34 | Essonnes Robinson | ||||||
06:36 | Villabé |
05:20 | La Frette - Montigny | 1:46 2 vaihtoa 15 pysähtyy JPACA DRUPO DZOSO | 1:46 | 2 vaihtoa 15 pysähtyy | JPACA DRUPO DZOSO | JPACA | |
05:23 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
05:28 | Val d'Argenteuil | ||||||
05:32 | Argenteuil | ||||||
05:42 | Paris Saint Lazare | ||||||
06:10 | Paris Gare de Lyon | DRUPO | |||||
06:16 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
06:27 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
06:31 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
06:36 | Juvisy | ||||||
06:38 | Viry-Châtillon | ||||||
06:42 | Grigny Centre | ||||||
06:46 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
06:49 | Évry - Courcouronnes | ||||||
06:51 | Le Bras de Fer | ||||||
06:55 | Corbeil-Essonnes | ||||||
07:02 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
07:04 | Essonnes Robinson | ||||||
07:06 | Villabé |
05:30 | La Frette - Montigny | 1:50 2 vaihtoa 11 pysähtyy JPUCA RGAMO DROSA | 1:50 | 2 vaihtoa 11 pysähtyy | JPUCA RGAMO DROSA | JPUCA | |
05:33 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
05:37 | Val d'Argenteuil | ||||||
05:40 | Argenteuil | ||||||
05:51 | Paris Saint Lazare | ||||||
06:16 | Paris Gare de Lyon | RGAMO | |||||
06:42 | Melun | ||||||
06:56 | Melun | DROSA | |||||
07:01 | Vosves | ||||||
07:05 | Boissise-le-Roi | ||||||
07:07 | Ponthierry - Pringy | ||||||
07:12 | Saint-Fargeau | ||||||
07:16 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
07:18 | Le Plessis Chenet | ||||||
07:21 | Villabé |
05:50 | La Frette - Montigny | 1:46 2 vaihtoa 16 pysähtyy JPACA DRUPO DZOSO | 1:46 | 2 vaihtoa 16 pysähtyy | JPACA DRUPO DZOSO | JPACA | |
05:53 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
05:58 | Val d'Argenteuil | ||||||
06:02 | Argenteuil | ||||||
06:12 | Paris Saint Lazare | ||||||
06:34 | Châtelet les Halles | DRUPO | |||||
06:40 | Paris Gare de Lyon | ||||||
06:46 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
06:57 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
07:01 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
07:06 | Juvisy | ||||||
07:08 | Viry-Châtillon | ||||||
07:12 | Grigny Centre | ||||||
07:16 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
07:19 | Évry - Courcouronnes | ||||||
07:21 | Le Bras de Fer | ||||||
07:25 | Corbeil-Essonnes | ||||||
07:32 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
07:34 | Essonnes Robinson | ||||||
07:36 | Villabé |
05:59 | La Frette - Montigny | 1:51 2 vaihtoa 11 pysähtyy JPUCA RKUMO DROSA | 1:51 | 2 vaihtoa 11 pysähtyy | JPUCA RKUMO DROSA | JPUCA | |
06:02 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
06:06 | Val d'Argenteuil | ||||||
06:09 | Argenteuil | ||||||
06:19 | Paris Saint Lazare | ||||||
06:46 | Paris Gare de Lyon | RKUMO | |||||
07:12 | Melun | ||||||
07:26 | Melun | DROSA | |||||
07:31 | Vosves | ||||||
07:35 | Boissise-le-Roi | ||||||
07:37 | Ponthierry - Pringy | ||||||
07:42 | Saint-Fargeau | ||||||
07:46 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
07:48 | Le Plessis Chenet | ||||||
07:51 | Villabé |
06:06 | La Frette - Montigny | 1:45 3 vaihtoa 11 pysähtyy JPULE CDEBA DBOVO DZOSO | 1:45 | 3 vaihtoa 11 pysähtyy | JPULE CDEBA DBOVO DZOSO | JPULE | |
06:09 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
06:13 | Val d'Argenteuil | ||||||
06:16 | Argenteuil | ||||||
06:27 | Paris Saint Lazare | ||||||
06:50 | Bibliothèque François Mitterrand | CDEBA | |||||
07:01 | Juvisy | ||||||
07:10 | Juvisy | DBOVO | |||||
07:13 | Viry-Châtillon | ||||||
07:17 | Ris-Orangis | ||||||
07:20 | Grand Bourg | ||||||
07:23 | Évry - Val de Seine | ||||||
07:28 | Corbeil-Essonnes | ||||||
07:47 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
07:49 | Essonnes Robinson | ||||||
07:51 | Villabé |
06:20 | La Frette - Montigny | 1:46 2 vaihtoa 17 pysähtyy JPACA DROPE DZOSO | 1:46 | 2 vaihtoa 17 pysähtyy | JPACA DROPE DZOSO | JPACA | |
06:23 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
06:28 | Val d'Argenteuil | ||||||
06:32 | Argenteuil | ||||||
06:42 | Paris Saint Lazare | ||||||
07:01 | Paris Gare de Lyon | DROPE | |||||
07:08 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
07:10 | Le Vert de Maisons | ||||||
07:14 | Créteil Pompadour | ||||||
07:18 | Villeneuve Triage | ||||||
07:21 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
07:25 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
07:29 | Juvisy | ||||||
07:34 | Grigny Centre | ||||||
07:38 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
07:41 | Évry - Courcouronnes | ||||||
07:43 | Le Bras de Fer | ||||||
07:47 | Corbeil-Essonnes | ||||||
08:02 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
08:04 | Essonnes Robinson | ||||||
08:06 | Villabé |
06:28 | La Frette - Montigny | 1:52 2 vaihtoa 11 pysähtyy JPUCA RGAMO DROSA | 1:52 | 2 vaihtoa 11 pysähtyy | JPUCA RGAMO DROSA | JPUCA | |
06:31 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
06:35 | Val d'Argenteuil | ||||||
06:38 | Argenteuil | ||||||
06:49 | Paris Saint Lazare | ||||||
07:16 | Paris Gare de Lyon | RGAMO | |||||
07:42 | Melun | ||||||
07:56 | Melun | DROSA | |||||
08:01 | Vosves | ||||||
08:05 | Boissise-le-Roi | ||||||
08:07 | Ponthierry - Pringy | ||||||
08:12 | Saint-Fargeau | ||||||
08:16 | Le Coudray-Montceaux | ||||||
08:18 | Le Plessis Chenet | ||||||
08:21 | Villabé |
06:36 | La Frette - Montigny | 1:45 2 vaihtoa 17 pysähtyy JPACA DROPE DZOSO | 1:45 | 2 vaihtoa 17 pysähtyy | JPACA DROPE DZOSO | JPACA | |
06:39 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
06:42 | Val d'Argenteuil | ||||||
06:46 | Argenteuil | ||||||
06:57 | Paris Saint Lazare | ||||||
07:16 | Paris Gare de Lyon | DROPE | |||||
07:23 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
07:25 | Le Vert de Maisons | ||||||
07:29 | Créteil Pompadour | ||||||
07:33 | Villeneuve Triage | ||||||
07:36 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
07:40 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
07:44 | Juvisy | ||||||
07:49 | Grigny Centre | ||||||
07:53 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
07:56 | Évry - Courcouronnes | ||||||
07:58 | Le Bras de Fer | ||||||
08:02 | Corbeil-Essonnes | ||||||
08:17 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
08:19 | Essonnes Robinson | ||||||
08:21 | Villabé |
06:56 | La Frette - Montigny | 1:40 2 vaihtoa 16 pysähtyy JPACA DRUPO DZOSO | 1:40 | 2 vaihtoa 16 pysähtyy | JPACA DRUPO DZOSO | JPACA | |
06:59 | Cormeilles-en-Parisis | ||||||
07:02 | Val d'Argenteuil | ||||||
07:06 | Argenteuil | ||||||
07:16 | Paris Saint Lazare | ||||||
07:34 | Châtelet les Halles | DRUPO | |||||
07:40 | Paris Gare de Lyon | ||||||
07:46 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
07:57 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
08:01 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
08:06 | Juvisy | ||||||
08:08 | Viry-Châtillon | ||||||
08:12 | Grigny Centre | ||||||
08:16 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
08:19 | Évry - Courcouronnes | ||||||
08:21 | Le Bras de Fer | ||||||
08:25 | Corbeil-Essonnes | ||||||
08:32 | Corbeil-Essonnes | DZOSO | |||||
08:35 | Essonnes Robinson | ||||||
08:37 | Villabé |
Matkan kesto
Matka-aika La Frette - Montigny ja Villabé välillä on 1h30