Juna-aikataulut
Les Baconnets Moulin Galant Juna-aikataulu 9. syyskuuta 2024 klo 7.50
07:57 | Les Baconnets | 1:35 2 vaihtoa 21 pysähtyy BEMIR CELBA DBOVO | 1:35 | 2 vaihtoa 21 pysähtyy | BEMIR CELBA DBOVO | BEMIR | |
07:58 | Fontaine Michalon | ||||||
08:01 | Antony | ||||||
08:02 | La Croix de Berny | ||||||
08:05 | Bourg-la-Reine | ||||||
08:08 | Bagneux | ||||||
08:10 | Arcueil - Cachan | ||||||
08:12 | Laplace | ||||||
08:13 | Gentilly | ||||||
08:15 | Cité Universitaire | ||||||
08:18 | Denfert-Rochereau | ||||||
08:19 | Port Royal | ||||||
08:21 | Luxembourg | ||||||
08:23 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
08:25 | Saint-Michel Notre-Dame | CELBA | |||||
08:30 | Paris Austerlitz | ||||||
08:34 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
08:45 | Juvisy | ||||||
09:10 | Juvisy | DBOVO | |||||
09:13 | Viry-Châtillon | ||||||
09:17 | Ris-Orangis | ||||||
09:20 | Grand Bourg | ||||||
09:23 | Évry - Val de Seine | ||||||
09:29 | Corbeil-Essonnes | ||||||
09:32 | Moulin Galant |
08:57 | Les Baconnets | 1:35 2 vaihtoa 21 pysähtyy BEMMY CELBA DBOVO | 1:35 | 2 vaihtoa 21 pysähtyy | BEMMY CELBA DBOVO | BEMMY | |
08:58 | Fontaine Michalon | ||||||
09:01 | Antony | ||||||
09:02 | La Croix de Berny | ||||||
09:05 | Bourg-la-Reine | ||||||
09:08 | Bagneux | ||||||
09:10 | Arcueil - Cachan | ||||||
09:12 | Laplace | ||||||
09:13 | Gentilly | ||||||
09:15 | Cité Universitaire | ||||||
09:18 | Denfert-Rochereau | ||||||
09:19 | Port Royal | ||||||
09:21 | Luxembourg | ||||||
09:23 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
09:25 | Saint-Michel Notre-Dame | CELBA | |||||
09:30 | Paris Austerlitz | ||||||
09:34 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
09:45 | Juvisy | ||||||
10:10 | Juvisy | DBOVO | |||||
10:13 | Viry-Châtillon | ||||||
10:17 | Ris-Orangis | ||||||
10:20 | Grand Bourg | ||||||
10:23 | Évry - Val de Seine | ||||||
10:29 | Corbeil-Essonnes | ||||||
10:32 | Moulin Galant |
09:04 | Les Baconnets | 1:27 3 vaihtoa 16 pysähtyy BKLAC CNORA CJUJU DBOVO | 1:27 | 3 vaihtoa 16 pysähtyy | BKLAC CNORA CJUJU DBOVO | BKLAC | |
09:06 | Massy - Verrières | ||||||
09:12 | Massy - Verrières | CNORA | |||||
09:16 | Chemin d'Antony | ||||||
09:20 | Rungis la Fraternelle | ||||||
09:23 | Pont de Rungis Aéroport d'Orly | ||||||
09:27 | Orly Ville | ||||||
09:30 | Les Saules | ||||||
09:32 | Choisy-le-Roi | ||||||
09:35 | Choisy-le-Roi | CJUJU | |||||
09:39 | Villeneuve-le-Roi | ||||||
09:41 | Ablon | ||||||
09:44 | Athis-Mons | ||||||
09:48 | Juvisy | ||||||
10:10 | Juvisy | DBOVO | |||||
10:13 | Viry-Châtillon | ||||||
10:17 | Ris-Orangis | ||||||
10:20 | Grand Bourg | ||||||
10:23 | Évry - Val de Seine | ||||||
10:29 | Corbeil-Essonnes | ||||||
10:32 | Moulin Galant |
09:07 | Les Baconnets | 2:19 2 vaihtoa 28 pysähtyy BIDOR DROPE DBOVO | 2:19 | 2 vaihtoa 28 pysähtyy | BIDOR DROPE DBOVO | BIDOR | |
09:09 | Fontaine Michalon | ||||||
09:11 | Antony | ||||||
09:13 | La Croix de Berny | ||||||
09:15 | Parc de Sceaux | ||||||
09:17 | Bourg-la-Reine | ||||||
09:20 | Bagneux | ||||||
09:22 | Arcueil - Cachan | ||||||
09:24 | Laplace | ||||||
09:25 | Gentilly | ||||||
09:27 | Cité Universitaire | ||||||
09:30 | Denfert-Rochereau | ||||||
09:31 | Port Royal | ||||||
09:33 | Luxembourg | ||||||
09:35 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
09:37 | Châtelet les Halles | ||||||
09:40 | Châtelet les Halles | DROPE | |||||
09:46 | Paris Gare de Lyon | ||||||
09:53 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
09:55 | Le Vert de Maisons | ||||||
09:59 | Créteil Pompadour | ||||||
10:03 | Villeneuve Triage | ||||||
10:06 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
10:10 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
10:14 | Juvisy | ||||||
10:19 | Grigny Centre | ||||||
10:23 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
10:26 | Évry - Courcouronnes | ||||||
10:28 | Le Bras de Fer | ||||||
10:32 | Corbeil-Essonnes | ||||||
11:23 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
11:27 | Moulin Galant |
09:38 | Les Baconnets | 2:48 2 vaihtoa 28 pysähtyy BERIC DROPE DBOVO | 2:48 | 2 vaihtoa 28 pysähtyy | BERIC DROPE DBOVO | BERIC | |
09:40 | Fontaine Michalon | ||||||
09:42 | Antony | ||||||
09:44 | La Croix de Berny | ||||||
09:45 | Parc de Sceaux | ||||||
09:48 | Bourg-la-Reine | ||||||
09:50 | Bagneux | ||||||
09:52 | Arcueil - Cachan | ||||||
09:54 | Laplace | ||||||
09:56 | Gentilly | ||||||
09:57 | Cité Universitaire | ||||||
10:00 | Denfert-Rochereau | ||||||
10:02 | Port Royal | ||||||
10:03 | Luxembourg | ||||||
10:06 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
10:07 | Châtelet les Halles | ||||||
10:10 | Châtelet les Halles | DROPE | |||||
10:16 | Paris Gare de Lyon | ||||||
10:23 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
10:25 | Le Vert de Maisons | ||||||
10:29 | Créteil Pompadour | ||||||
10:33 | Villeneuve Triage | ||||||
10:36 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
10:40 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
10:44 | Juvisy | ||||||
10:49 | Grigny Centre | ||||||
10:53 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
10:56 | Évry - Courcouronnes | ||||||
10:58 | Le Bras de Fer | ||||||
11:02 | Corbeil-Essonnes | ||||||
12:23 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
12:27 | Moulin Galant |
14:23 | Les Baconnets | 1:33 2 vaihtoa 29 pysähtyy BERIO DROPO DBOVO | 1:33 | 2 vaihtoa 29 pysähtyy | BERIO DROPO DBOVO | BERIO | |
14:25 | Fontaine Michalon | ||||||
14:27 | Antony | ||||||
14:29 | La Croix de Berny | ||||||
14:30 | Parc de Sceaux | ||||||
14:33 | Bourg-la-Reine | ||||||
14:35 | Bagneux | ||||||
14:37 | Arcueil - Cachan | ||||||
14:39 | Laplace | ||||||
14:41 | Gentilly | ||||||
14:42 | Cité Universitaire | ||||||
14:45 | Denfert-Rochereau | ||||||
14:47 | Port Royal | ||||||
14:48 | Luxembourg | ||||||
14:51 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
14:52 | Châtelet les Halles | ||||||
14:55 | Châtelet les Halles | DROPO | |||||
15:01 | Paris Gare de Lyon | ||||||
15:08 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
15:10 | Le Vert de Maisons | ||||||
15:14 | Créteil Pompadour | ||||||
15:18 | Villeneuve Triage | ||||||
15:21 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
15:25 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
15:29 | Juvisy | ||||||
15:32 | Viry-Châtillon | ||||||
15:35 | Grigny Centre | ||||||
15:39 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
15:42 | Évry - Courcouronnes | ||||||
15:44 | Le Bras de Fer | ||||||
15:48 | Corbeil-Essonnes | ||||||
15:53 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
15:57 | Moulin Galant |
14:53 | Les Baconnets | 1:33 2 vaihtoa 29 pysähtyy BERIO DROPO DBOVO | 1:33 | 2 vaihtoa 29 pysähtyy | BERIO DROPO DBOVO | BERIO | |
14:55 | Fontaine Michalon | ||||||
14:57 | Antony | ||||||
14:59 | La Croix de Berny | ||||||
15:00 | Parc de Sceaux | ||||||
15:03 | Bourg-la-Reine | ||||||
15:05 | Bagneux | ||||||
15:07 | Arcueil - Cachan | ||||||
15:09 | Laplace | ||||||
15:11 | Gentilly | ||||||
15:12 | Cité Universitaire | ||||||
15:15 | Denfert-Rochereau | ||||||
15:17 | Port Royal | ||||||
15:18 | Luxembourg | ||||||
15:21 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
15:22 | Châtelet les Halles | ||||||
15:25 | Châtelet les Halles | DROPO | |||||
15:31 | Paris Gare de Lyon | ||||||
15:38 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
15:40 | Le Vert de Maisons | ||||||
15:44 | Créteil Pompadour | ||||||
15:48 | Villeneuve Triage | ||||||
15:51 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
15:55 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
15:59 | Juvisy | ||||||
16:02 | Viry-Châtillon | ||||||
16:05 | Grigny Centre | ||||||
16:09 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
16:12 | Évry - Courcouronnes | ||||||
16:14 | Le Bras de Fer | ||||||
16:18 | Corbeil-Essonnes | ||||||
16:23 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
16:27 | Moulin Galant |
15:23 | Les Baconnets | 1:33 2 vaihtoa 29 pysähtyy BERIO DROPO DBOVO | 1:33 | 2 vaihtoa 29 pysähtyy | BERIO DROPO DBOVO | BERIO | |
15:25 | Fontaine Michalon | ||||||
15:27 | Antony | ||||||
15:29 | La Croix de Berny | ||||||
15:30 | Parc de Sceaux | ||||||
15:33 | Bourg-la-Reine | ||||||
15:35 | Bagneux | ||||||
15:37 | Arcueil - Cachan | ||||||
15:39 | Laplace | ||||||
15:41 | Gentilly | ||||||
15:42 | Cité Universitaire | ||||||
15:45 | Denfert-Rochereau | ||||||
15:47 | Port Royal | ||||||
15:48 | Luxembourg | ||||||
15:51 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
15:52 | Châtelet les Halles | ||||||
15:55 | Châtelet les Halles | DROPO | |||||
16:01 | Paris Gare de Lyon | ||||||
16:08 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
16:10 | Le Vert de Maisons | ||||||
16:14 | Créteil Pompadour | ||||||
16:18 | Villeneuve Triage | ||||||
16:21 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
16:25 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
16:29 | Juvisy | ||||||
16:32 | Viry-Châtillon | ||||||
16:35 | Grigny Centre | ||||||
16:39 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
16:42 | Évry - Courcouronnes | ||||||
16:44 | Le Bras de Fer | ||||||
16:48 | Corbeil-Essonnes | ||||||
16:53 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
16:57 | Moulin Galant |
15:38 | Les Baconnets | 1:18 2 vaihtoa 22 pysähtyy BERIO CDEBO DBOVO | 1:18 | 2 vaihtoa 22 pysähtyy | BERIO CDEBO DBOVO | BERIO | |
15:40 | Fontaine Michalon | ||||||
15:42 | Antony | ||||||
15:44 | La Croix de Berny | ||||||
15:45 | Parc de Sceaux | ||||||
15:48 | Bourg-la-Reine | ||||||
15:50 | Bagneux | ||||||
15:52 | Arcueil - Cachan | ||||||
15:54 | Laplace | ||||||
15:56 | Gentilly | ||||||
15:57 | Cité Universitaire | ||||||
16:00 | Denfert-Rochereau | ||||||
16:02 | Port Royal | ||||||
16:03 | Luxembourg | ||||||
16:05 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
16:13 | Saint-Michel Notre-Dame | CDEBO | |||||
16:17 | Paris Austerlitz | ||||||
16:20 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
16:31 | Juvisy | ||||||
16:34 | Juvisy | DBOVO | |||||
16:37 | Viry-Châtillon | ||||||
16:42 | Ris-Orangis | ||||||
16:45 | Grand Bourg | ||||||
16:48 | Évry - Val de Seine | ||||||
16:53 | Corbeil-Essonnes | ||||||
16:57 | Moulin Galant |
15:53 | Les Baconnets | 1:38 2 vaihtoa 28 pysähtyy BERSE DROPE DBOVO | 1:38 | 2 vaihtoa 28 pysähtyy | BERSE DROPE DBOVO | BERSE | |
15:55 | Fontaine Michalon | ||||||
15:57 | Antony | ||||||
15:59 | La Croix de Berny | ||||||
16:00 | Parc de Sceaux | ||||||
16:03 | Bourg-la-Reine | ||||||
16:05 | Bagneux | ||||||
16:07 | Arcueil - Cachan | ||||||
16:09 | Laplace | ||||||
16:11 | Gentilly | ||||||
16:12 | Cité Universitaire | ||||||
16:15 | Denfert-Rochereau | ||||||
16:17 | Port Royal | ||||||
16:18 | Luxembourg | ||||||
16:21 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
16:22 | Châtelet les Halles | ||||||
16:25 | Châtelet les Halles | DROPE | |||||
16:31 | Paris Gare de Lyon | ||||||
16:38 | Maisons-Alfort - Alfortville | ||||||
16:40 | Le Vert de Maisons | ||||||
16:44 | Créteil Pompadour | ||||||
16:48 | Villeneuve Triage | ||||||
16:51 | Villeneuve-Saint-Georges | ||||||
16:55 | Vigneux-sur-Seine | ||||||
16:59 | Juvisy | ||||||
17:04 | Grigny Centre | ||||||
17:08 | Orangis Bois de l'Épine | ||||||
17:11 | Évry - Courcouronnes | ||||||
17:13 | Le Bras de Fer | ||||||
17:17 | Corbeil-Essonnes | ||||||
17:29 | Corbeil-Essonnes | DBOVO | |||||
17:32 | Moulin Galant |
15:54 | Les Baconnets | 1:52 3 vaihtoa 18 pysähtyy BKALI BEPIN CELBA DBOVO | 1:52 | 3 vaihtoa 18 pysähtyy | BKALI BEPIN CELBA DBOVO | BKALI | |
15:56 | Massy - Verrières | ||||||
15:58 | Massy - Palaiseau | ||||||
16:00 | Massy - Palaiseau | BEPIN | |||||
16:05 | Antony | ||||||
16:07 | La Croix de Berny | ||||||
16:10 | Bourg-la-Reine | ||||||
16:15 | Cité Universitaire | ||||||
16:18 | Denfert-Rochereau | ||||||
16:20 | Port Royal | ||||||
16:21 | Luxembourg | ||||||
16:23 | Saint-Michel Notre-Dame | ||||||
16:27 | Saint-Michel Notre-Dame | CELBA | |||||
16:31 | Paris Austerlitz | ||||||
16:34 | Bibliothèque François Mitterrand | ||||||
16:45 | Juvisy | ||||||
17:25 | Juvisy | DBOVO | |||||
17:28 | Viry-Châtillon | ||||||
17:32 | Ris-Orangis | ||||||
17:35 | Grand Bourg | ||||||
17:38 | Évry - Val de Seine | ||||||
17:44 | Corbeil-Essonnes | ||||||
17:47 | Moulin Galant |
Matkan kesto
Matka-aika Les Baconnets ja Moulin Galant välillä on 1h01